Subscribe: bigmir)net :: персональный дневник :: bookclub_ua
http://dnevnik.bigmir.net/rss/dnevnik/1411502/
Preview: bigmir)net :: персональный дневник :: bookclub_ua

Лента заметок bookclub_ua - дневники bigmir)netBigmir)net - Чем больше, тем лучше Роги янголів і пантофлі Еко (отаке)

Thu, 17 Jan 2008 12:14:48 +0200

Якщо після «Коду Да Вінчі» у когось ще могли залишатися сумніви щодо справжніх намірів цього письменника, то наступна його книжка — «Янголи і демони» (український переклад якої з’явився цього року завдяки харківському Книжковому Клубу «Клубу сімейного дозвілля») — ще відвертіший маніфест богоборця. Осквернення або деконструкція святинь — давнє письменницьке хобі. Хтось у такий спосіб кричить світові про свою безмежну свободу, покликану шматувати цинічну поміркованість. Для когось це територія бойових дій, де кожен акт артистичного героїзму спричиняє грошопад та овації. Ден Браун вочевидь належить до найчисельнішої категорії вічних революціонерів, які заходять у царство ідей, наче у театр юного глядача, з наміром винести звідти частину декорацій. Такі автори переконані, що театру — все одно гаплик, а тому свою крадіжку називають порятунком реквізиту, який рано чи пізно опиниться на помийниці.Кожен рейд Дена Брауна на склади історії релігії, де гниють давно списані й забуті єресі, братства, ордени та інша каламутна екзотика, закінчується нагадуванням публіці про давні порахунки світочів науки й прогресу з християнськими лідерами, які протягом багатьох століть ніби тільки тим і переймались, що приховували від людства всю правду про істинний сенс учення Христа.Таємниця, яку берегли кровні «нащадки Ісуса» в попередній книжці, в «Янголах і демонах» не згадується, хоча фабули обох романів — практично однакові. Лише замість екскурсії Лувром Браун спершу пропонує вам зазирнути в таємні лабораторії швейцарського ЦЕРНу, а потім добряче побігати Римом. Як і в романі «Код Да Вінчі», першою жертвою є «людина, яка щось знає». І це «щось» може змінити сучасну цивілізацію. Дослідник релігійної символіки Роберт Ленґдон так само переслідує убивцю, який завжди на півкроку попереду. І знову йому допомагає дочка «людини, яка щось знала», знову всі читацькі здогади марні, а розв’язка дратує аномальною логікою, що перекреслює усі попередні враження.Братство ілюмінатів, яке з перших сторінок тероризує Ватикан здійсненням давніх погроз, виявляється фікцією, карколомною інтригою секретаря Папи, в чиїй голові жадання відродити віру в Бога виродилося у різницьке шоу.Ден Браун знову спробував взути панто[...]Програма «Абзац на пробу»

Thu, 17 Jan 2008 12:05:26 +0200

Слухайте на радіо «Ера» в 14.50 и 22.50 уривки з ексклюзивних романів Книжкового Клубу, виданих в рамках проекту «Світові бестселери - українською», у виконанні відомих акторів та ведучих!1-5 січня Томас Гарріс «Сходження Ганнібала» 16-31 січня Пітер Кері «Крадіжка» 1-15 лютого Джеймс Роллінс «Карта з кісток» 18-29 лютого Філіп Пуллман «Опудало та його слуга»Томаса Гарріса вже давно визнано неперевершеним майстром сучасного трилера. Екранізація його роману «Мовчання ягнят» потрапила до скарбниці світового кінематографа; книжки самого Гарріса давно вважаються кращими зразками гостросюжетної літератури. Роман «Сходження Ганнібала» розповідає про дитинство й юність Ганнібала Лектора, майстерно змальовуючи перетворення безтурботного хлопчика в кривавого монстра. Уривок з роману ви можете прочитати в «Авторському куточку»   Пітер Кері – популярний прозаїк, лауреат багатьох літературних нагород, зокрема, однієї з найпрестижніших у світі – Booker, і двох премій Commonwealth Wrighter, 2007 року здобув призи NWS Premier’s Award та Victorian Premier’s Award за роман «Крадіжка».  З уривком з нього ви можете ознайомитися в «Авторському куточку».   Шанувальників динамічних гостросюжетних детективів з містичними загадками в стилі Дена Брауна і пульсуючим напруженням творів Тома Кленсі не залишить байдужими захоплива оповідь Джеймса Роллінса «Карта з кісток». Талановитий автор уже має на своєму рахунку сім бестселерів, серед яких «Підземелля», «Велика глибина», «Амазоніт», «Льодове полювання», «Піщана буря». У 2006 році письменник номінувався на престижну премію Burry Awards за кращий трилер! Роман «Карта з кісток» заслуговує на те, щоб стати справжньою сучасною класикою жанру!  Філіпа Пуллмана критики й читачі вважають гідним продовжувачем традицій Дж. Р. Р. Толкіна, недарма права на екранізацію його трилогії «Темні початки» придбала кінокомпанія, яка нещодавно екранізувала «Володаря перснів». Відомий цей автор і членам Книжкового Клубу, завдяки виданню всіх трьох книжок серії – «Північне сяйво», «Магічний ніж», «Янтарне скло» – українською мовою. А цього року ми приготували чудовий подарунок для дітей і дорослих – книжку Філіпа Пуллмана «Опудало та його слуга», уривок з якої ви можете прочитати в «Авто[...]


Книжковий Клуб на Франкфуртському міжнародному книжковому ярмарку

Thu, 18 Oct 2007 11:26:07 +0300

З 10 до 14 жовтня у Франкфурті відбулася традиційна міжнародна книжкова виставка-ярмарок – найвидатніша подія в світі книговидання й книготоргівлі.
Серед 100 українських видавництв, які представили свою продукцію на ярмарку, був і «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля». Клуб подав до уваги європейської публіки свої кращі видання, зокрема, книжки проекту «Світові бестселери українською»:
C. Кінг «Зона покриття»
C. Кінг «Історія Лізі»
Д. Браун «Код да Вінчі»
Д. Браун «Янголи і демони»
Діана Сеттерфілд «Тринадцята легенда»
Дж. Ґрегорі, К. Тінторі «Книга імен»


(image)

Детальніше...

Оставить комментарийОпрос!

Wed, 17 Oct 2007 08:41:47 +0300

Какой вопрос вы бы задали переводчику Стивена Кинга? Или не стали бы задавать никаких?

Оставить комментарийАнонси видавничих проектів «Клубу Сімейного Дозвілля» на I квартал 2008 року

Wed, 10 Oct 2007 15:29:45 +0300

Смертельний спадок – скарбниця давніх знань

(image)

Шанувальників динамічних гостросюжетних детективів з містичними загадками в стилі Дена Брауна не залишить байдужими захопливий сюжет книжки «Карта з кісток» Джеймса Роллінса. Роман друкується українською вперше. Джеймс Роллінс – автор семи бестселерів. 2006 року письменник номінувався на престижну премію Burry Awards!

Кістки відкривають таємниці минулого та перетворюють сьогодення на справжній жах… Той, хто наважиться вирушити по їхніх слідах, ризикує життям. Зграя озброєних бандитів, перевдягнених ченцями, проливають ріки крові на велелюдній урочистій відправі в Кельнському соборі. Але вбивці полюють не на золото. Вони прийшли за більш цінним скарбом: мощами біблейських волхвів, що колись першими вшанували новонародженого Спасителя… Скарбом, що здатен змінити світ.

Повернення на Олімп: історія художника

(image)

Зустрічайте в Клубі роман Пітера Кері «Крадіжка»! Знаний прозаїк, лауреат багатьох літературних премій, лауреат нагороди Booker і двох престижних премій Commonwealth Wrighter 2007 року отримав призи NWS Premier’s Award та Victorian Premier’s Award саме за цю захопливу історію.

Колись знаменитий і могутній австралійський художник Майкл Бун нині переживає не найліпші часи. Без коштів і житла він змушений прийняти ласку власного благодійника й опікуватися своїм молодшим психічно хворим братом. Несподівано на порозі його тимчасової оселі з’являється розумна, чарівлива й водночас злодійкувата жінка на ймення Мерлін... Життя Майкла починає стрімко змінюватися: до нього приходить палке кохання, творче натхнення, а разом із тим – численні таємниці, негаразди й навіть злочини…

По кровавым следам маньяка

(image)

Обратите внимание на дебютный роман Криса Муни «Пропавшие», выбранный International Book of the Club – Международной Книгой Клубов в 15 странах мира. Произведение получило высокие оценки критиков. «Книга лишь на мгновение дает перевести дух читателю и сразу же увлекает его с новой силой. Загадки и преступления начинаются с первой страницы» – пишет о первом романе талантливого автора популярное издание The Boston Globie.

1984 год. «Лето страха», как окрестили его журналисты. Три девочки-подростка случайно увидели в лесу, как неизвестный душил женщину. Тело ее найдено не было, а вскоре двое из подруг были убиты прямо в доме третьей свидетельницы преступления, Дарби. Ни полиция, ни ФБР не смогли поймать убийцу. Спустя двадцать два года Дарби, ставшая криминалистом, снова сталкивается со случаями исчезновения женщин. И число их, возможно, уже превысило сотню…

Оставить комментарийЕксклюзивне інтерв’ю з лауреатом премії «Книга року Бі-бі-сі 2005» Юрієм Винничуком

Wed, 10 Oct 2007 13:44:50 +0300

(image)

1 липня 2007 року в «Книжковому Клубі «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшло друком друге видання роману !Юрія Винничука «Весняні ігри в осінніх садах» - української Книги року за версією Бі-бі-сі.

Юрій Винничук – поет, письменник, журналіст, перекладач, редактор, видавець, віце-президент Асоціації українських письменників. Неперевершений стиліст, чиї романи «Мальва Ланда» й «Весняні ігри в осінніх садах» справедливо вважаються вершинами сучасної української прози.

Цей роман, однак, викликав багато нарікань своїм «вільним» змістом, зокрема тому, що автор завжди стверджував, що всі його пікантні подробиці автобіографічні. Книжковий Клуб вирішив з’ясувати, ким насправді є в приватному житті письменник Юрій Винничук і поставив йому кілька запитань, відповіді на які, ми впевнені, здивують багатьох.

У «Весняних іграх в осінніх садах» Ви досить різко, а іноді навіть образливо, описували деяких панночок, з якими ділили постіль. Чи не завдали Ви цим самим психологічних травм жінкам, що впізнали себе у творі? Як вони поставились до того, що найінтимніші моменти вашого життя стали надбанням спільноти?

По-перше, якщо вони себе упізнали, то це ще не значить, що їх упізнали інші. Імена і деякі ситуації я змінив. По-друге, нікого ображати я не збирався, а тільки описував усе, що відбувалося, стьобно, з елементами чорного гумору. Дехто після цього зі мною не вітається, але оскільки дві з описаних панночок - літераторки, то є надія, що помста не забариться. Події другої частини роману суттєво дофантазовані.


Читайте повний текст інтерв’ю в «Авторському куточку» клубного інтернет-магазину!

Оставить комментарийУзнайте все о Симоне Вилар!

Wed, 10 Oct 2007 10:59:41 +0300

Писательница Симона Вилар – пожалуй, наиболее популярный отечественный автор в Книжном Клубе. Ее историко-приключенческие романы о Древней Руси, средневековой Англии и Франции пользуются постоянным успехом у читателей: на сегодня продано более 300 000 экземпляров ее книг. Свидетельством такого успеха является тот факт, что каждый год один из ее романов обязательно входил в «Золотую пятерку Клуба» – главный клубный рейтинг читательских предпочтений.

(image)
2005 год «Замок тайн»
(image)
2006 год «Замок на скале»
(image)
2007 год «Королева в придачу»

В клубном интернет-магазине создан специальный раздел, в котором вы всегда можете найти имеющиеся в продаже книги Симоны Вилар. И разумеется, члены Клуба всегда хотели как можно больше узнать о любимом авторе, тем более, что за этим загадочным псевдонимом скрывается наша соотечественница. Осенью 2005 года в «Авторском уголке» клубного интернет-магазина было опубликовано интервью с Симоной Вилар, 20 октября 2006 года состоялся чат с писательницей, протокол которого вы можете прочитать здесь.

А в этом году Книжный Клуб предлагает вам посетить встречи с Симоной Вилар, которые пройдут в клубных магазинах:

12 октября
г. Днепропетровск, ул. Карла Либкнехта, 11-А.

13 октября
г. Кривой Рог, ул. Димитрова, 30-А, ТЦ «Сильпо», 2 этаж

17 октября
г. Херсон, ул. Суворова, 17

18 октября
г. Николаев, ул. Потемкинская, 63/2

19 октября
г. Одесса, ул. Большая Арнаутская, 61

25 октября
г. Севастополь, ул. Руднева, 2-А, ТЦ «Фуршет», 2 этаж

Начало творческих вечеров в 17.30.

Приглашаем всех!

Оставить комментарийНовые встречи с клубными авторами

Tue, 09 Oct 2007 14:36:00 +0300

Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» примет участие в культурном мероприятии «Современные украинские авторы в «ЕМПиК», которое пройдет с 15 октября по 15 ноября 2007 года. Его организует торговая сеть книжных супермаркетов «ЕМПиК» совместно с рядом украинских издательств. На протяжении месяца в магазинах «ЕМПиК» будут проходить литературные вечера и другие акции, где читатели смогут познакомиться с известными отечественными писателями. 5 октября состоялась пресс-конференция «ЕМПиК», на которую были приглашены и представители «Клуба Семейного Досуга».
Жители и гости города Киева смогут встретиться с популярными клубными авторами Иреной Карпой и Любко Дерешем.

Ирена Карпа
20 октября, магазин «ЕМПиК»
ТЦ «Магеллан», просп. Ак. Глушкова, 13-б

Любко Дереш

6 ноября, магазин «ЕМПиК»
ТЦ «Пирамида», ул. Мишуги, 4

Программа встреч может меняться, потому что многие украинские писатели, узнав о проекте «Современные украинские авторы в «ЕМПиК», также выразили желание принять в нем участие. Обо всех изменениях в программе мы обязательно сообщим вам.

Оставить комментарийАвторський тур Любка Дереша, Сергія Жадана, Юрія Андруховича

Tue, 02 Oct 2007 11:46:32 +0300

Видавництва «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» та «Фоліо» представляють

Любко Дереш, Сергій Жадан, Юрій Андрухович подорожують Лівобережжям України зі спільною збіркою есе «Трициліндровий двигун кохання». Твори цих письменників відомі й популярні не тільки в нашій країні, але й за її межами. Постаті Любка Дереша, Сергія Жадана та Юрія Андруховича уособлюють три віки сучасної української літератури – юність, молодість та зрілість. Вперше трійця культових літераторів вирушає у спільний тур. Запрошуємо усіх шанувальників сучасної української літератури на автограф-сесії письменників, що відбудуться у фірмових книгарнях «Клубу Сімейного Дозвілля», а також на прес-конференції і творчі зустрічі. Вхід вільний!

(image)

м. Київ, 5 жовтня

14.00, прес-конференція – Український дім (пл. Європейська, вул. Хрещатик, 2).

м. Суми, 6 жовтня

12.00, прес-конференція – прес-центр, «Воля громади» (Червона Площа, 6).
14.00, автограф-сесія – книгарня Книжкового Клубу (вул. Соборна, 48).
17.00, творча зустріч – Українська академія банківської справи, Актова зала (вул. Петропавловська, 57).

м. Полтава, 7 жовтня

14.00, автограф-сесія – книгарня Книжкового Клубу (вул. Жовтнева, 50).
15.30, прес-конференція – книгарня Книжкового Клубу (вул. Жовтнева, 50).
17.00, творча зустріч – Державний педагогічний університет, Мала актова зала (вул. Остроградського, 2).

м. Дніпропетровськ, 8 жовтня

19.00, творча зустріч – Палац дітей та юнацтва (Набережна Перемоги, 5).

м. Запоріжжя, 9 жовтня

14.00, творча зустріч – Національний університет (вул. Жуковського, 66).
16.00, автограф-сесія – книгарня Книжкового Клубу (пр. Леніна, 58).
м. Донецьк, 10 жовтня

16.00, автограф-сесія – книгарня Книжкового Клубу (вул. Університетська, 76).
20.00, творча зустріч – Клуб Gung`ю`бazz (вул. Шевченка, 3)

м. Луганськ, 11 жовтня

16.00, автограф-сесія – книгарня Книжкового Клубу, вул. Радянська, 52.
19.00, творча зустріч – Український академічний музично-драматичний театр, Велика зала (вул. Оборонна, 11).
Оставить комментарийФотозвіт про "Зірковa PROZA.UA"

Wed, 26 Sep 2007 15:28:12 +0300

14 вересня 2007 року на головній площі Львова відбувся літературно-музичний концерт «Зіркова PROZA.UA», організатором якого став Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля". Метою акції, що відбувалася в рамках XIV Форуму видавців, була підтримка клубного проекту «Зірки української прози» та українських письменників, чиї книжки вийшли в цій серії.

Впродовж Форуму промоутери в "книжковому" убранні запрошували гостей книжкового ярмарку на концерт.
(image)

З самого початку ритм концерту завдали барабанщики групи «Арс Нова» - зазивним intro вони зібрали на концерт тисячі глядачів.
(image)

Клубний автор Юрій Винничук, роман якого «Весняні ігри в осінніх садах» став Книгою року Бі-бі-сі 2005, а також письменники Володимир Єшкілєв и Юрiй Покальчук, чиї твори продовжують серію «Зірки української прози» наступного року, просто на сцені взяли участь у поетичному конкурсі-експромті.

(image) (image) (image)


Ірена Карпа разом зі своєю групою «Qarpa» виконала кілька провокаційних композицій.

(image)

Любко Дереш на очах здивованої публіки змінив амплуа і прочитав уривок зі свого твору в стилі реп.

(image)

Гості концерту трохи розслабилися під романтичний саксофон від групи «Дзига Imagine», а потім бурхливими оваціями зустріли хедлайнерів концерту - «Бумбокс». Завершила концерт дискотека від DJ Zamira і групи «Арс Нова».
Почесними гостями заходу стали генеральний директор Книжкового Клубу Олег Шпільман і мер Львову Андрій Садовий.

(image)

«Це перший заход Книжкового Клубу такого масштабу. Я дуже радітиму, яещо концерт у Львові започаткує добру традицію, і ми проведемо подібні акції в інших містах України», – зазначив у своїй промові Олег Борисович.
Видавництво «Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля» запам"яталося учасникам Форуму не лише грандіозним концертом, але й найбільшим стендом на виставці.

(image)

Працю Книжкового Клубу як належне оцінило журі Форуму, вручив спеціальну нагороду за дитячу енциклопедію «Країни світу». Крім того, Книжковий Клуб взяв участь у благодійній акції – надав дитячі книжки для вручення учасникам Всеукраїнської програми пропаганди й підтримки читання «Книгоманія-2007».


Оставить комментарийКнижкове свято з Книжковим Клубом

Wed, 05 Sep 2007 11:15:57 +0300

(image)
Книжковий Клуб "Клуб Сімейного Дозвілля" представляє:

14 вересня 2007 року о 18.00 на центральній площі Львова відбудеться літературно-музичний концерт просто неба.

У концерті беруть участь найвідоміші українські письменники, автори Книжкового Клубу Л. Дереш, І. Карпа, Ю. Винничук, Ю. Покальчук, В. Єшкілєв, Л. Дашвар, а також музиканти «Бумбокс», «Дзиґа Imagine», «Арс Нова», «Qarpa», DJ Zamira. Крім того, на глядачів чекають конкурси та розіграші призів.

Виступатимуть і почесні гости, наприклад, генеральний директор «Клубу Сімейного Дозвілля» О. Шпільман, Президент Форуму Видавців О. Коваль , та ін.

Ведучі: «Камеді Клаб Україна».
Оставить комментарийТолько для крутых девчонок!

Wed, 29 Aug 2007 11:07:56 +0300

Не для заучек и задавак!

Книга Д. Гайслер «Тайные записи Ванды» – это дневник отчаянной и хитроумной девчонки, способной на невероятные поступки.

(image)

… Нет! Нет!!! В это невозможно поверить. Как назло, в соседний дом переезжает заучка Фабиан Шиллинг. Да еще и со всей своей семейкой, такой же отвратительной, как он сам. Достаточно и того, что приходится ежедневно терпеть его в школе. Но теперь он действует на нервы еще и дома! Другого выхода нет: Шиллинги должны испариться, и как можно скорее. Подложить под кресло в их гостиной дохлую рыбу… вот первый пункт плана Ванды!

Хочешь стать другом Ванды? В ее дневничке найдется место для самых тайных тайн и секретных секретов твоих друзей и подружек. И не только для этого: прикольно-отстойные списки, списки шуток и розыгрышей, списки зануд ждут, чтобы их заполнили! И не забудь: все это совершенно секретно!


Оставить комментарийКиплинг, которого вы не знаете

Wed, 29 Aug 2007 11:00:25 +0300

Наверное, многие из вас помнят старые издания Редьярда Киплинга, в предисловиях к которым можно было прочесть, что «не все в творчестве писателя одинаково ценно» и «некоторые произведения его заслуженно забыты». Выбор советских редакторов, однако, нельзя было назвать справедливым. Прекрасные новеллы, ранние романы Киплинга остались неизвестными отечественному читателю.
(image)
Произведения, вошедшие в сборник «Свет погас», изданный Книжным Клубом, дадут возможность современному читателю по достоинству оценить многообразие творчества Р. Киплинга. Самое большое из этих произведений – роман «Свет погас» – интересен не только тем, что являлся первым романом Киплинга, ознаменовавшим начало самого плодотворного периода его литературной деятельности (1890 – 1900 гг.). Роман уведет нас от прежних традиционных для Киплинга тем (Индия, английские солдаты, несущие «бремя белого человека», и т.д.). Мы найдем там правдивую историю жизненной трагедии молодого талантливого художника, сумевшего превозмочь свое несчастье. В сборник также вошел цикл «индийских» рассказов, который познакомит читающую публику с Киплингом – неподражаемым рассказчиком о жизненной философии, быте и обычаях народа Индии.

Оставить комментарийНовый взгляд на тайну Леонардо

Wed, 29 Aug 2007 10:44:40 +0300

Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга» представляет
мировой бестселлер Хавьера Сиерры «Тайная вечеря»
(image)
Хавьер Сиерра одинаково уверенно чувствует себя в жанре художественной литературы и периодики, на телевидении и на радио. Он выпустил на рынок уже семь своих книг. По утверждению автора, все его произведения – плод стремления разгадать некоторые из самых таинственных загадок, доставшихся нам в наследство от истории. «Дама в голубом» (1998), «Двери храма» (2000) и «Египетский секрет Наполеона» (2002) уже полностью оформили его страсть к тайнам ушедших эпох и заслужили ему место в первых рядах писателей, стиль которых чудесным образом объединяет в себе документальную скрупулезность с волнующей интригой. «Тайная вечеря» (2004), книга-финалист III конкурса Premio de Novela «Ciudad de Torrevieja», подтверждает его мастерство романиста и ориентацию на жанр, который он сам называет «повествованием-расследованием».
Этот роман за два года возглавил топ-листы бестселлеров BookSense, Publishers Weekly, Los Angeles Times, USA Today, Washington Post, New York Times и Wall Street Journal. Сейчас книга переведена на 25 языков. Произведения Хавьера Сиерры издаются более чем в тридцати странах мира.
… Знаменитая фреска Леонардо да Винчи «Тайная вечеря» – загадка, прожившая века и покорившая миллионы людей, или просто навязчивая идея? «…отражена ли борьба между Добром и Злом на фреске Леонардо? Христос находится в центре, как стрелка весов срединного пути между миром духа и миром плоти. Справа от него расположена область мрака или Зла... Не сулчайно и то, что именно здесь изображен Иуда Искариот и Петр с кинжалом. По другую сторону находятся те, кого Леонардо относит к свету... и здесь он изобразил не только себя...». «Святой Боже! В этом не было никакой загадки. Леонардо ничего не зашифровал в своей картине…». Или все же?..
Отрывок из романа читайте в «Авторском уголке» клубного интернет-магазина.


Оставить комментарийФіліп Пуллман "Темні початки"

Fri, 03 Aug 2007 10:46:22 +0300


(image)

Філіп Пуллман - талановитий англійський письменник, один з найвідоміших у світі авторів юнацьких романів у жанрі фентезі, пригодницьких історій, а також детективів. Народився в Норвічі 1946 року, в дитинстві жив в Англії, Зімбабве, Австралії, а потім його родина оселилася в Північному Уельсі. Навчався в Ексетерському коледжі, Оксфорд, і тривалий час працював викладачем англійської мови. Його перша книжка для дітей була опублікована 1982 року, 1986 р. – друга, писав він також невеликі фантастичні історії, які називав казками, але тільки за браком іншого, більш вдалого терміна для них. Але найвідоміший його твір – це трилогія «His Dark Materials» («Темні початки» в перекладі українською «Клубу Сімейного Дозвілля»). З 1995 року, коли вийшла перша книжка, трилогія зібрала чимало премій: «Північне сяйво» - лауреат престижної премії Guardian Children Fiction Award, а 2003 року ця книжка потрапила до списку ста найкращих романів усіх часів за версією газети The Observer. 2007 року роман «Північне сяйво» здобув ювілейну премію Карнегі та був названий найкращою книжкою для дітей за 70 років. 2001 року роман «Янтарне скло» здобув Whitebread Prize в номінації «Краща книга року» - єдина дитяча книжка, нагороджена цією премією від заснування 1971 року. 2001 року трилогія номінувалася на здобуття Букерівської премії - найшанованішої для англомовних письменників.
Перша книга трилогії знайшла своє екранне втілення на студії New Line Cinema під назвою "Золотий компас". У стрічці шанувальники фентезі зустрінуться з зірками першої величини - Ніколь Кідман та Деніелом Крейгом.
А 1 жовтня 2007 року в «Книжковому Клубі «Клуб Сімейного Дозвілля» вийде вже третє видання трилогії в перекладі українською.

Оставить комментарийСенсація українська

Mon, 23 Jul 2007 13:17:33 +0300

1 липня 2007 року в Книжковому Клубі «Клуб Сімейного Дозвілля» вийшло друком друге видання роману Юрія Винничука «Весняні ігри в осінніх садах» - української Книги року 2005 за версією Бі-бі-сі. Ця філігранна праця неперевершеного стиліста тепер доступна кожному українцю, адже членами Книжкового Клубу на сьогодні є 2 000 000 сімей з усіх куточків нашої країни, які замовляють книжки за безкоштовними каталогами і отримують їх поштою. Для багатьох наших співвітчизників «Клуб Сімейного Дозвілля» - це єдина можливість утамувати свою спрагу до читання. Зараз книгу можна придбати в клубному інтернет-магазині.

(image)


Оставить комментарийРецензія на "європейську сенсацію"

Mon, 23 Jul 2007 13:14:14 +0300

К. Р. Сафон "Тінь вітру"
(image)

«Цю книгу, що мала шалений успіх не тільки на батьківщині, де витримала за чотири роки близько тридцяти видань, але й в інших країнах … перекладено понад 20 мовами. … В усьому світі було продано понад 5 мільйонів примірників цього роману. Ім’я Сафона критика ставить поряд з іменами Умберто Еко і Ґабріеля Ґарсія Маркеса».

Як сучасні читачі, втомлені рекламою і через неї ж зневірені, можуть сприйняти такий текст прес-релізу? «Ну що ж, почитаємо, почитаємо…» — скажуть вони зі скептичною посмішкою, розгорнуть книжку, сидячи в затишному фотелі з філіжанкою кави, перегорнуть кілька сторінок… і щезнуть з цього світу.
Адже порівняння з Маркесом, метром «магічного реалізму», цілком доречне: роман Сафона має власну магію, яка спочатку здається страшною, «чорною», але фінал її сповнений білого світу надії.
Головний герой, хлопчик на ім’я Даніель, натрапив на книжку нікому невідомого автора Хуліана Каракса «Тінь вітру» досить випадково — як, мабуть, і ви на «Тінь вітру» Сафона… Таємнича постать автора захоплює його, і він починає блукати вулицями повоєнної Барселони в пошуках втраченої долі Каракса. Досить швидко Даніель починає ототожнювати себе з ним (а потім і читач — з ними обома), бо трагічний вибір цих героїв, попри вишукані «готичні» шати, знайомий майже кожному.
Кохання, Смерть, Тайна, Доля зійшлися в зловісному танці; родинні таємниці, старезні похмурі будинки, що ховають у собі мерців спогадів, а інколи й справжні трупи, криваві «чорні меси» і оргії, хлопчики з павучим серцем і цілком реальний фашистський терор, — ось лабіринт, яким має пройти Даніель (а з ним і читач), щоб знайти справжню Дружбу та істинне Кохання.
І ще — неодмінно треба подякувати перекладачу Інні Паненко та редактору Люцині Хворост за творчу працю. А також Книжковому Клубу «Клуб Сімейного Дозвілля» за видання цієї неймовірної книжки.

Оставить комментарийА как вам новый БМ-баннер? :)

Wed, 18 Jul 2007 10:20:24 +0300

Красно-желтенький такой :)

Оставить комментарийОдин из лучших отечественных авторов фэнтези

Thu, 12 Jul 2007 09:23:09 +0300

(image)

М. Назаренко "Новый минотавр"

Необычный и потрясающе интересный пересказ древних преданий увлечет вас сильнее, чем оригинальные тексты. Легенды о Минотавре, Дедале и Икаре, о смерти бога Пана и рождении Христа, об открытии Колумбом Америки, история Хомы Брута глазами Вия, ИСТИННАЯ история создания комедии Фонвизина «Недоросль». Неожиданные и интригующие интерпретации этих и многих других историй заставят вас с трепетом сопереживать героям, живущим в мире, где трудно отличить фантазию от реальности. Здесь каждый найдет то, что ищет.


Оставить комментарий