Subscribe: KOCKY-ONLINE.cz
http://www.kocky-online.cz/jportal/rss.php?pooh
Preview: KOCKY-ONLINE.cz

KOCKY-ONLINE.czwww.KOČKY-ONLINE.cz jsou internetové stránky určené milovníkům koček, hlavně koček domácích. Jejich cílem je pomoci kočičím útulkům nacházet domovy pro jejich dočasné svěřence a zároveň vytvořit místo, kde by si zájemce o kočkPublished: Fri, 23 Feb 2018 23:40:39 +0100

Copyright: ©2004-2018 KOCKY-ONLINE.cz
 Domov hledá: Murielka (kočka, 6 měsíců, Brno)

Wed, 21 Feb 2018 09:24:08 +0100

(image) Krásná Murielka se narodila a žila ve Zbrojovce venku ve veliké skupině koček, které nikomu nepatří a o které se skoro nikdo nestará. Odchytila jsem ji na kastraci, ale u vetky se kočička projevila jako pohodový uvrněný mazel, vděčný za každé pohlazení. Neměla jsem srdce ji vypustit zpět do terénu, kde se bourají staré budovy a jezdí bagry a náklaďáky. Holčička se bez problémů zařadila mezi mých šest kožichů, je hravá, bezproblémová, čistotná a přátelská. Hledám jí zodpovědný domov, kde by nebyla jedináčkem, v zajištěném bytě nebo v domku s bezpečným výběhem.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(21.2.2018)Příběh koček – bojím se, že nekonečný

Thu, 15 Feb 2018 06:09:35 +0100

Do areálu kdysi světoznámé firmy jsem se dostala v říjnu úplně náhodou. Hledala jsem ukradeného kocourka a na vrátnici jsem se zeptala, zda tam nemají nějaké kočky. Mají, rovnou desítky! (15.2.2018)Domov hledá: Černoch (kocour, 2 roky, Hradec Králové)

Wed, 14 Feb 2018 23:10:59 +0100

(image) Krásného mladého černého zelenookého kocourka Černocha jsem přijala 18.10.2017. S Černochem přijel i jeho dlouhosrstý kamarád Miky, který už nový domov našel. Oba kocourci museli z domu, protože příbuzní majitelů vyhrožovali, že kocourky odvezou někam daleko, protože jim hrabou na zahradě. Černoch byl zpočátku nesmírně vyděšený a dlouho se schovával.Po určité době však přece jen poznal, že mu u mne bude dobře, začal vylézat a nechal se hladit. Nyní již se po pokoji pohybuje beze strachu, pokřikuje na mne, když mne vidí, dává na sobě znát radost a přibíhá mi naproti. Je nadstandardně naočkovaný, odčervený, testovaný, kastrovaný. Hledám pro něj domov, kde může být sám nebo i s nějakým jiným nedominantním kočičím kamarádem, dominantních kocourů se bojí. Jinak je však ke kočkám bezproblémový, zná i malého pejska, kterého má rád. Černoch na vás čeká v Hradci Králové.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(14.2.2018)Potvrzení pro FÚ

Tue, 13 Feb 2018 06:00:00 +0100

Vážení příznivci koček útulkových, pokud jste v uplynulém kalendářním roce poskytli dar některé z organizací, které se starají o opuštěné kočky, je nejvyšší čas obrátit se na její vedení s žádostí o vystavení potvrzení o výši vašeho daru pro finanční úřad. Všem, kteří se rozhodli pomoci v boji za lepší kočičí zítřky, moc děkujeme! (13.2.2018)Domov hledá: Dianka (kočka, 5 měsíců, Hodonín)

Sun, 11 Feb 2018 14:28:11 +0100

(image) 4.1.2018 - Dnes jsme přijali tři opuštěná koťata, která byly nalezena ve Starovičkách. Jsou to mourečci - kočičky Pepinka a Dianka a kocourek Dalík. Jsou v karanténě.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(11.2.2018)Domov hledá: Moura Trojnoha (kočka, 3 roky, Beroun)

Fri, 09 Feb 2018 16:00:42 +0100

(image) Moura Trojnoha je dnes už moc hezká mourovatá kočka, které v důsledku úrazu musela být amputována přední packa. Je přítulná a milá. Nemá příliš v oblibě ostatní kočky. Byla by nejšťastnější jako jedináček v domě se zahradou se svobodným přístupem dovnitř/ven. Odmítá být zavřená pouze doma, šplhá do výšek, loví myši. Je to zkrátka kočka samostatná a schopná, která ocení dobré krmení, pohlazení a pomazlení, teplo i pohodlí, ale především svou svobodu a možnost žít tak, jak bezpochyby žila i před úrazem. Na děti je zvyklá. A pozor, loudí od stolu a v zimě se ochotně nastěhuje i do postele :-)
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(9.2.2018)Domov hledá: Mourinka (kočka, 10 měsíců, Jindřichův Hradec)

Wed, 07 Feb 2018 11:47:30 +0100

(image) Mourovaná kočka Mourinka je sestrou černé krasavice jménem Číča. Narodily se na farmě, jejíž majitelé neměli o koťata zájem. Před likvidací je zachránila stávající pečovatelka, které si je bohužel nemůže ponechat. Obě holky vyrostly v bytě a mají bytové vychováni. Asistují u všech domácích prací, respekt mají pouze z vysavače. Mourinka už si zvykla a vysávání ji moc zajímá. Číča se snaží být neviditelná. Rády se dívají z okna co se venku děje. Určitě by se chtěly proběhnout někde po zahradě a prohnat nějakou myšku. Doma je to jejich nejoblíbenější hračka – myšky a malé chlupaté míčky. Obě se rády mazlí a večer čekají, kdy se půjde spát, aby zabraly nejlepší místo v posteli. Samozřejmě mají svá místečka, kde spí, ale postel je postel. Ráno už čekají až dostanou něco dobrého, granulky mají v mističkách stále, ráno a večer dostávají maso z konzervy. Obě holčičky si rády hrají, jsou lepší než televize. Bylo by prima, kdyby našly společný domov, bydlet mohou ale i každá zvlášť, nejlépe s jinou přátelskou kočkou. Jsou čistotné, zvyklé na kočičí WC s hrudkujícím stelivem. Škrábou na škrabadle a jsou bezproblémové.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(7.2.2018)Domov hledá: Packa (kocour, 3 roky, Hradec Králové)

Tue, 06 Feb 2018 17:25:17 +0100

(image) Packa je třínohý kocourek, který k nám přijel dne 11.11.2017 . Přivezli ho příbuzní starého pána, který ho před lety zraněného našel. Kocourek se pravděpodobně chytil do želez, odkud se vykousal. Když byl nalezen, ukousnutou pacičku měl v hrozném stavu a již plnou červů. Starý pán ho dal jakž takž do pořádku, jenže za čas onemocněl a o Packu se neměl kdo starat. A tak kocourek měl být utracen, protože – kdo by chtěl třínohého, obyčejného kocoura, navíc se spoustou strupů v kožíšku? A tak Packa přijel ke mně… Kromě toho, že byl strašně vyděšený, ještě před odjezdem ke mně někde spadl do hmoty na omítku... Vypadal jako špinavý ježek. Z bedny, ve které přijel, vyrazil a několik dní se schovával pod hlubokou starožitnou skříní, kam jsem mu strkala jídlo. Strašně se bál, ale není divu, měl za sebou peklo… Po pár dnech se však Packa přece jen dal přesvědčit, že u mne je vítán a když vyleze, bude i milován… Nyní, především, když je v pokoji klid, leží mi moc rád na klíně, tulí se ke mně, nechává se hladit a v noci si vleze do postele a je nesmírně šťastný, že ho opět má někdo rád. Již je, pochopitelně, vykoupaný, nadstandardně naočkovaný i odčervený, i těch strupů jsem ho již zcela zbavila. I pro něj hledám domov, kde by ho měli rádi a nevadilo by jim, že má jen tři nožičky. Je stejně pohyblivý jako ostatní kočky, nesmírně mazlivý, bezproblémový a velmi vděčný. Zvyklý na další kočky i na malého pejska Umístím ho jen domů, bez možnosti výběhu ven. Packa na vás čeká v Hradci Králové.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(6.2.2018)Domov hledá: Ćíča (kočka, 10 měsíců, Jindřichův Hradec)

Tue, 06 Feb 2018 15:01:58 +0100

(image) Černá kočička Číča je sestrou Mourinky. Narodily se na farmě, jejíž majitelé neměli o koťata zájem. Před likvidací je zachránila stávající pečovatelka, které si je bohužel nemůže ponechat. Obě holky vyrostly v bytě a mají bytové vychováni. Asistují u všech domácích prací, respekt mají pouze z vysavače. Mourinka už si zvykla a vysávání ji moc zajímá. Číča se snaží být neviditelná. Rády se dívají z okna co se venku děje. Určitě by se chtěly proběhnout někde po zahradě a prohnat nějakou myšku. Doma je to jejich nejoblíbenější hračka – myšky a malé chlupaté míčky. Obě se rády mazlí a večer čekají, kdy se půjde spát, aby zabraly nejlepší místo v posteli. Samozřejmě mají svá místečka, kde spí, ale postel je postel. Ráno už čekají až dostanou něco dobrého, granulky mají v mističkách stále, ráno a večer dostávají maso z konzervy. Obě holčičky si rády hrají, jsou lepší než televize. Bylo by prima, kdyby našly společný domov, bydlet mohou ale i každá zvlášť, nejlépe s jinou přátelskou kočkou. Jsou čistotné, zvyklé na kočičí WC s hrudkujícím stelivem. Škrábou na škrabadle a jsou bezproblémové.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(6.2.2018)Domov hledá: Juliánek (kocour, 8 měsíců, Hodonín)

Fri, 02 Feb 2018 20:02:19 +0100

(image) Juliánek je už zdravý. Je veliký mazel a vydrží si hrát celý den a nejraději se honí po celém domě a miluje hračky s peříčky, které si nosí v tlamičce jako myšky. Nevhodný jako jedináček.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, kastrované, očkované a odčervené.
(2.2.2018)