Subscribe: KOCKY-ONLINE.cz
http://www.kocky-online.cz/jportal/rss.php?hp.rss
Preview: KOCKY-ONLINE.cz

KOCKY-ONLINE.czwww.KOČKY-ONLINE.cz jsou internetové stránky určené milovníkům koček, hlavně koček domácích. Jejich cílem je pomoci kočičím útulkům nacházet domovy pro jejich dočasné svěřence a zároveň vytvořit místo, kde by si zájemce o kočkPublished: Sat, 18 Nov 2017 09:49:14 +0100

Copyright: ©2004-2017 KOCKY-ONLINE.cz
 Domov hledá: Alex (kocour, 4 měsíce, Mníšek pod Brdy)

Tue, 14 Nov 2017 14:48:13 +0100

(image) Alex je jedním ze čtyř přeživších příbramských rezavých sourozenců. Narodili se kočičce, kterou někdo ve vysokém stupni březosti zanechal večer na parkovišti u supermarketu zavřenou v bedně od banánů. Aby náhodou neutekla, bednu zalepili izolepou. Když po směně odcházeli poslední zaměstnanci, všimla si ostraha osaměle stojící krabice a chystala se volat policii. Z bedny se ale ozvalo mňoukání a syčení, tak do ní zaměstnanci nahlédli a vystresovanou kočku vysvobodili. Jedna z pokladních si ji vzala domů, že s ní druhý den zajde na veterinu. Ale snad ze stresu, snad už byl čas – ještě v noci kočka porodila pět rezavých koťat. Dnes jsou koťata připravena odejít do nového domova. Alex bude zřejmě mohutný, ostražitý kocour. Už teď při svých hrách neustále sleduje, kde má své oblíbené „ strejdy“, ví, kde si nechal své hračky a dokonce si nosí ulovené maso do pelíšku a teprve tam ho jí. Prostě má své zvláštnosti. Jednou z nich je i to, že nepokrytě dává přednost „chlapské společnosti“. Nevadí mu ani občasné zasyčení nebo výchovný pohlavek i od mnohem většího kocoura. Respektuje jejich postavení i velikost. Myslím, že by byl dobrým společníkem jinému kocourovi, který se doma třeba trochu nudí nebo hledá parťáka na hry na zahradě. Rád se přijde pomazlit, nechá se hladit, ale je vidět, že jinak upřednostní kocouří společnost před lidskou. Proto pro něj hledáme rodinu bez dětí, klidně lidi hodně zaměstnané. Alex je čistotný, zvyklý na všechny druhy steliva a v jídle si nevybírá.
Teritorium: do bytu či domku s bezpečným výběhem. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(14.11.2017)Domov hledá: Eliška (kočka, 5 měsíců, Praha západ)

Mon, 13 Nov 2017 19:14:28 +0100

(image) Koťátka ze seníku Vašíček, Honzíček, Eliška a Jaroušek se narodila v červnu Porodila je plachá kočička přímo na seníku v útulku v Jílovém! ELiška má moury , na rozdíl od kluků, hnědé a dává jejímu obličejíčku rošťácky výraz. Eli je moc hodná a klidnější holčička, mazlivá.Všichni kotíci vyhlíží nové domovy jen v bytě, venku bychom se bála, nejraději s některým sourozencem nebo k jinému kočičímu kamarádovi, podmínkou je zasíťovaný balkon nebo okno.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(13.11.2017)Domov hledá: Jaroušek (kocour, 5 měsíců, Praha západ)

Mon, 13 Nov 2017 19:11:17 +0100

(image) Koťátka ze seníku Vašíček, Honzíček, Eliška a Jaroušek se narodila v červnu Porodila je plachá kočička přímo na seníku v útulku v Jílovém! Jaroušek je nádherně, pro chlapečky netepicky, zbarvený klučík. Zepředu na hlavičce má oranžové plamínky. Je milý, hodný. Všichni kotíci vyhlíží nové domovy jen v bytě, venku bychom se bála, nejraději s některým sourozencem nebo k jinému kočičímu kamarádovi, podmínkou je zasíťovaný balkon nebo okno.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(13.11.2017)Domov hledá: Honzíček (kocour, 5 měsíců, Praha západ)

Mon, 13 Nov 2017 19:08:32 +0100

(image) Koťátka ze seníku Vašíček, Honzíček, Eliška a Jaroušek se narodila v červnu Porodila je plachá kočička přímo na seníku v útulku v Jílovém! Honzíček je bílo-mouratý, je mazlítko i lumpík zároveň. Všichni kotíci vyhlíží nové domovy jen v bytě, venku bychom se bála, nejraději s některým sourozencem nebo k jinému kočičímu kamarádovi, podmínkou je zasíťovaný balkon nebo okno.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(13.11.2017)Domov hledá: Vašíček (kocour, 5 měsíců, Praha západ)

Mon, 13 Nov 2017 19:06:21 +0100

(image) Koťátka ze seníku Vašíček, Honzíček, Eliška a Jaroušek se narodila v červnu Porodila je plachá kočička přímo na seníku v útulku v Jílovém! Vašík je mourato-bílý trošku vykulený kočičí kluk. Je moc milý, mazlivý a hravý. Všichni kotíci vyhlíží nové domovy jen v bytě, venku bychom se bála, nejraději s některým sourozencem nebo k jinému kočičímu kamarádovi, podmínkou je zasíťovaný balkon nebo okno.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(13.11.2017)Domov hledá: Míša (kocour, 2 měsíce, Praha západ)

Sun, 12 Nov 2017 16:31:23 +0100

(image) Maminka Míši, Editky, Blonďáčka a Johanečky, a je plachá kočička z Příbrami, která byla moc nemocná a vyčerpaná. Naši sourozenci jsou Karkulka, Kája a Kačenka, kteří se narodili v květnu. Naštěstí se hodným krmičům podařilo naší plachou maminku chytit a přivezli jí k nám do depozita v Jílovém, ale kočička byla znovu březí a druhý den porodila tyto koťátka- 5. září a tak jsme se narodili. Já bíločerný Míša jsem fešák největší, rád se mazlím, rád si hraju s ostatními koťaty. Určitě bych potřeboval nějakého parťáka v novém domově. Stejně jako ostatní sourozenci umím už používat záchůdek a bydlení hledám jen v bytě se zabezpečenými okny/balkonem sítí.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(12.11.2017)Domov hledá: Editka (kočka, 2 měsíce, Praha západ)

Sun, 12 Nov 2017 16:28:25 +0100

(image) Maminka Editky, Blonďáčka, Johanečky, a je plachá kočička z Příbrami, která byla moc nemocná a vyčerpaná. Naši sourozenci jsou Karkulka, Kája a Kačenka, kteří se narodili v květnu. Naštěstí se hodným krmičům podařilo naší plachou maminku chytit a přivezli jí k nám do depozita v Jílovém, ale kočička byla znovu březí a druhý den porodila tyto koťátka- 5. září a tak jsme se narodili. Já mouratobílá Editka, jsem mazlivka nejmazlivější,dokážu být ale i ďáblík, moc ráda zlobím ostatní, umím už používat záchůdek a bydlení hledám jen v bytě se zabezpečenými okny/balkonem sítí. Společnosti další kočičky uvítám.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(12.11.2017)Domov hledá: Ram (kocour, 5 měsíců, Praha)

Thu, 09 Nov 2017 17:40:34 +0100

(image) Modrého Rama jsme odchytili v areálu jedné velké firmy, kde se kočky trošku přemnožily. Ram je zatím plachý, ale my věříme, že trpělivost a dobré jídlo pomohou tohohle krasavce vymazlit.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(9.11.2017)Domov hledá: Vlastík (kocour, 5 měsíců, Praha západ)

Wed, 08 Nov 2017 18:18:59 +0100

(image) Kočičí sourozenci Vlastík a Vendulka se k nám dostali až od Veselí, kde zůstali opustění po zemřelé paní. Jak už to bývá, nikdo o ně neměl zájem, sousedé je chvíli chodili krmit, ale nechat si je nemohli, tak se koťátka dostala až k nám. Vlastík je velmi kontaktní kocourek, miluje lidi, má hezký světlejší kožíšek než Vendulka. Oba jsou šikovní a čistotní . Bydlení hledají jen v bytě se zabezpečenými okny nebo zasíťovaným balkoném. Rádi by zůstali spolu, ale mohou odejít i jednotlivě k nějakému kočičímu kamarádovi.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(8.11.2017)Domov hledá: Vendulka (kočka, 5 měsíců, Praha západ)

Wed, 08 Nov 2017 18:16:49 +0100

(image) Kočičí sourozenci Vendulka a Vlastík se k nám dostali až od Veselí, kde zůstali opustění po zemřelé paní. Jak už to bývá, nikdo o ně neměl zájem, sousedé je chvíli chodili krmit, ale nechat si je nemohli, tak se koťátka dostala až k nám. Vendulka je rezavá kočička, taková jemná kráska, moc mazlivá a hodná. Je šikovná a čistotná. Oba sourozenci hledají bydlení jen v bytě se zabezpečenými okny nebo zasíťovaným balkoném. Rádi by zůstali spolu, ale mohou odejít i jednotlivě k nějakému kočičímu kamarádovi.
Teritorium: do bytu. Zvíře je bez čipu, nekastrované, očkované a odčervené.
(8.11.2017)