Subscribe: Odyssei.com - for travelers, by travelers
http://www.odyssei.com/rss/articles_sri_lanka.xml
Preview: Odyssei.com - for travelers, by travelers

Odyssei.com - Podróże, relacje z wypraw, turystykaSri Lanka, Fotorelacje - ostatnio dodanePublished: Fri, 13 Jun 2014 13:08:43 +0200

Last Build Date: Fri, 13 Jun 2014 13:08:43 +0200

 PROJEKT. NAVIGATOR FESTIVAL NA KRAŃCACH ŚWIATA - opowiemy o twojej wyprawie
Najwyższy czas wyruszyć w świat!
Navigator Festival – podróżnicze święto, organizowane przez NCK – ogłasza nowy projekt. Wszyscy zarażeni światem mają niepowtarzalną okazję, oby na tym świecie zaistnieć.
[...]Śniadanie z rekinami, objad z małpami, kolacja z pierwszym deszczem od miesiąca – RELACJA Z PHI PHI ISLAND
Więcej na www.phootraveller.org i na blogu http://travel4photo.wordpress.com - ZAPRASZAM [...]Sita, co nie chciala Rawany
kolejna relacja z "Do Birmy (prawie) piechota" [...]Katamaran
Spotkania z rybakami ze Sri Lanki [...]Sri Lanka - wyspa kompletna
2 tygodnie na Sri Lance. [...]Na poludniu bywa cudnie
Przejazd z gorskiego chlodu pol herbacianych Nuwary Eliyi, poprzez wschodnie parki narodowe, gdzie z drogi widac dziesiatki dzikich bawolow raczacych sie brunatna woda rzeki, na poludnie wyspy, gdzie palmy kokosowe czesza czuprynami niebiesciutkie niebo n [...]Dziennik - Indie, Nepal, Sri Lanka 1999 - część X .
15-VIII-1999

Autobusy jeżdżą na Goa z zawrotną szybkością. 33 kilometry z Panji do Marago pokonaliśmy w 45 minut. Tu poszedłem na stację kolejową Madgon i udało mi się kupić bilety na pociąg do Bombaju. Potem pojechaliśmy nastę [...]Dziennik - Indie, Nepal, Sri Lanka 1999 - część IX .
8-VIII-1999

Po porannym szyciu guzików Maryha, poszliśmy na plażę. Znowu w to samo miejsce, bo było tam miło i nawet działał prysznic, czego nie można powiedzieć o naszym w hotelu. Wczoraj wieczorem, najpierw wypadł kołek ze ścian [...]Dziennik - Indie, Nepal, Sri Lanka 1999 - część VIII .
25-VII-1999

Chrzest był bardzo uroczysty. Rodzice przejęci a dziecko płakało. Potem zrobiliśmy pamiątkowe zdjęcie wszystkich mieszkańców Jeevodaya przed kościołem. Było niezłe zamieszanie, każdy chciał być na pierwszym planie. [...]Dziennik - Indie, Nepal, Sri Lanka 1999 - część VII .
9-VII-1999

Dziś rano znowu padało. Poszliśmy kupić sobie chleb na śniadanie i okazało się, że w tych piekarniach po 19.00 ceny są obniżane o połowę. I tu się znalazło pole do popisu dla nas. Zważyliśmy też pamiątki Maryha, ni [...]