Subscribe: תבוא מחר... - תפוז בלוגים
http://www.tapuz.co.il/blog/rssBlog.asp?FolderName=tototechno
Preview: תבוא מחר... - תפוז בלוגים

תבוא מחר... - תפוז אנשיםaPublished: 04/21/2018 16:45:27

Last Build Date: 04/21/2018 16:45:27

Copyright: Copyright 2018 Tapuz All Rights Reserved.
 


יומבלוג שמח!!!

08/31/2006 00:22:21

(image)
 
זו השנה השניה שאני מארגן את היום הזה וכחצי פולני, עליי להודות...זה נהיה קשה משנה לשנה. הפעם, הלכתי על שיטת הצניעות השקטה ולא הצפתי את הגלובוס בספאמים אכזריים על יום החג החילוני הזה. זה עבד. אני חושב. ממש כמו בשנת 2000 אני יכול להתגאותחדר מצב - עדכוני גולשים

07/17/2006 20:57:01

 
(image)
 
אני מזמין אתכם לחדר המצב המיוחד שהקמנו. שם תוכלו למצוא את כל העדכונים, השיחות, התמונות והשידורים שגולשים מהצפון אך גם מכל רחבי הארץ יוצרים, כותבים ומשדרים.
 
אני מזמין אתכם להשתתף בעשייה. להתעדכן ולעדכן בהרגשות, בתחושות ובדיעות לגבי המתרחש בצפון הארץ ובדרומה.
 
גולשים מהצפון שמעוניינים לשדר אך אין בידם את הציוד הדרוש מוזמנים להגיב כאן ולציין את גילם, מיקומם והמייל שלהם.
  פילוסופיה למתקדמים

07/14/2006 08:54:17

(object)כסף לבלוגרים? יוזמה לא הרסנית!

07/11/2006 20:18:48

בתפוז עומדים לאפשר לבלוגרים להרוויח כסף מכתיבת בלוגים. יוזמה הרסנית? לדעתי לא. ממש לא.

 

רן רימון חושב אחרת. הוא כותב שאיבדנו את הדרך. שמעכשיו, עולם הבלוגים עומד...
אם זה עדיין משנה משהו - בהמשך לכתבה ב nrg מעריב

06/25/2006 20:45:44

הכתבה דנה בנושא מנוע החיפוש החדש של הודעות בפורומים. קרן החליטה ללכת על הקו (הלגיטימי, יש לומר) של העתקה והדבקה של הודעות נזעמות מפורום משוב בתפוז בסגנון: "זה לא פייר!!! 95% אחוז לא מרוצים!!" ומולה הדביקה את התגובה שלי...הלא מלאה.... אז את הקטע הקריטי הזה לא ראיתם שם:
 
"כל האפשרויות שהיו חסרות בזמן ההשקה של מנוע החיפוש, אלו שהגולשים בפורום מתלוננים על חסרונם, כבר חזרו לפעילות מלאה, כבעבר" ניסיתי לעדכן את קרן במייל שמופיע בכתבה, אך מה יותר טוב מאשר לעדכן מכאן.
 
אני מבין את הצעקה שקמה בעקבות ההשקה של המנוע החדש אך אינני מבין את אקט השביתה. למי שעדיין זה לא ברור, אנחנו מסתכלים קדימה ולכן החיפוש הישן לא יחזור אך אנחנו בהחלט נעשה כל דבר אפשרי כדי ללמוד מהדרך שבה זה נעשה ולכן, כפי שהשקנו את המסרים החדשים (בהדרגה) כך נעשה בעתיד עם כל שירות ומוצר חדש...BlogDay 2006 - Live Now!

06/03/2006 15:17:32

כן, אחרי לילות לבנים הכוללים התעסקות עם פלטפורמת וורדפרס ותקתוק מאסיבי של כריות האצבעות העדינות שלי לצורך יצירת קודי הטמל נשכחים, הבלוג הרשמי של הפרוייקט כבר כאן.
 
למי ששכח, יום הבלוגים בינלאומי קורה ב31 באוגוסט. ביום זה, אתם מוזמנים לפרסם המלצה על 5 בלוגים/ בלוגרים שאינם בלופ הקבוע שלכם. ביום הזה, אתם מוזמנים להחשף להמלצותיהם של בלוגרים אחרים מכל העולם.
 
אני מזמין אתכם להעתיק ולהדביק לבלוג שלכם כפתור פלאש הסופר לאחור לקראת התאריך הנכסף. אני ממליץ לכם לדבר על בלוג דיי ולכתוב עליו כבר עכשיו כך שעוד אנשים ייחשפו אליו.
 
עוד פרטים ועדכונים שוטפים בבלוג.
 
 
 
 קוביות תוכן בבלוגיה - חדש!

05/06/2006 22:40:44

באיחור אופנתי ובהמשך להכרזתו של אורי אוסיף כמה מילים על האפשרות החדשה שנוספה לכל בלוג בבלוגיה :קוביות התוכן שלי.
 
בסיסו של הרעיון הוא לאפשר לכל בלוגר, מתחיל או מתקדם,  להוסיף תכנים ויישומונים לבלוג שלו באופן חופשי ולהציבו בכל מקום שירצה בבלוג שלו. היישום מאפשר לגולשים המתקדמים, היודעים לשחק קצת עם קוד HTML להוסיף ולשלב תכנים מפלטפורמות חיצוניות ואילו הגולשים החדשים יוכלו לעשות שימוש ביישומונים כמו שעון הסופר לאחור, סקרים, אלבומים וכד` ללא צורך בכתיבת קוד ושבירת ראש מיותרת.
 
קוביות התוכן שהשקנו ביום חמישי הם מבחינתי רק הגרסא הבסיסית שאליה נשפוך עוד ועוד אפשרויות ויכולות שיביאו, בשילוב עם עיצוב הפריסטייל, לחווית שימוש קלה המאפשרת לכל אחד מאיתנו ליצור נוכחות, תוכן  וקהילה משלו...באזז למען הקהילה

04/20/2006 20:52:48

במהדורת החדשות של ערוץ 10 ערכו ושידרו לפני רגעים מספר את הכתבה התקופתית על אם חד הורית החיה בחדר המדרגות עם בנה לאחר שהרשויות זרקו אותה מדירת עמידר אליה היא פלשה. עורכי הכתבה, תיבלו אותה בשוטים הטיפוסיים לכתבה מהסוג הזה: האם שוטפת כלים מתחת לשיבר והבן מספר על החלום שלו "שיהיה לי בית ומחשב".
את הכתבה חתם יעקב אילון במשפט בסגנון "ואנו מקווים כי שידור הכתבה יגיע לאזניים הנכונות שיכולות להשפיע על מצבה של המשפחה האומללה".
 
האמת, אין לי ספק שהכתבה תעזור וכי המשפחה הבאמת אומללה תוכל לשוב ולהתגורר בדירת עמידר שגם ככה עומדת ריקה ונעולה כבר כמה חודשים. אך, כמה משפחות כאלו לא נהנות מהפריוולגיה של משחקי הכוח התקופתיים של כלי התקשורת המשתמשים בנשק הפריים טיים כדי לכופף את  ידיהם של הרשויות.
 
ועכשיו, הפסקה...אני ASCIIDERTAL

04/17/2006 21:24:59

בימים האחרונים אני מחכה לתשובות. שלחתי אימיילים וכעת, אני יושב ומחכה. לא, אני לא ממש יושב ומצפה ומרפרש אבל כן, אני כן עושה גיחות קטנות למחשב שנמצא במרחק 5 מטר ממני.
 
שמתי לב שבזמן האחרון הפכתי לדמות של גיבור- על הנקרא "סופר נגיש". אני נגיש כל הזמן. לאימיילים, לטלפונים ולSMSים. לפעמים אני גם מקבל תמונות ומגיב באותה מטבע. הנגישות הזו, בליווי כוס ענקית של קפה שחור (גם לפני שאני הולך לישון) הופכת אותי לאדם שמתקשר יותר באמצעות מקלדת ופחות באמצעות קול ומפגשים פנים מול פנים. כן, הפכתי ל ASCIIDERTAL.
 
לפעמים אני שוכח שלא לכולם יש כוחות- על כמוני ושלצערם, הם אינם יכולים לבדוק אימייל רכובים על אופנוע או ליצור עוד שכבה של שיחה על ידי שליחת SMSים לעמית שלהם שיושב עמם באותה פגישה חשובה.
 
לפעמים קצת קשה לי להבין, שבתקופת החגים כולם...BlogDay 2006 help

04/08/2006 18:29:14

 

ב31 לאוגוסט 2006 זה קורה. BlogDay 2006.

אך בינתיים, נתקעתי בלי מישהו שיעזור לי ליצור את כפתורי הפלאש של BlogDay המהווים את הבסיס להפצת המידע לגבי האירוע. אני מחפש פלאשיסט שיודע גם לתכנת את הקוד של הכפתור כדי שיעזור לי בנושא. אם אתם מכירים מישהו או יודעים לעשות זאת בעצמכם, זה הזמן לעשות זאת.

זהו האיפיון ליצירת הכפתורים. מי שמעוניין לעזור ולקבל את קבצי המקור של הלוגו יכול ליצור איתי קשר ב blogday@gmail.com . הלו"ז מאוד צפוף.

  1. הגדלים הרצויים:
    1. רוחב 150 על 100
    2. רוחב 150תפוז מתחרה בגוגל ניוז?

04/03/2006 14:13:03

ביזראל 2006 קראתי בדה מרקר כותרת טיזר כמעט זהה: "וואלה מתחרה בגוגל ניוז?" וזאת בעקבות אי ההשקה של הדבר הניסיוני הזה http://rss.walla.co.il .
 
ה RSS READER הזה הוא כה יזראל 2004 כך שהייתי חייב לצרף השוואה לזה:http://www.tapuz.co.il/blog/rss/ קורא הרסס שהשקנו ב2004 בהשקעה של יותר משעת מתכנת אחת.
 
 אם לא הייתי קורא את זה, הייתי חושב שזה אני אמרתי

03/23/2006 18:12:06

"איך יראו הבלוגים בעתיד? לה מר טוען כי הבלוגים יהיו פשוטים לתפעול "בדיוק כמו אי-מייל, ואנשים פשוט ישתמשו בכלי הזה כדי להעביר מסרים ולהתחלק ברשמים עם כולם או עם קבוצות מסוימות של אנשים". לטענתו, השילוב של בלוגים ושל כלי הפצה וחיפוש מידע כמו גוגל פותחים עידן חדש שבו כל אחד יכול להיות "עיתון" או "כלי תקשורת" ושבו כל בעל עסק יכול להגיע בקלות למיליוני לקוחות. "המהפכה של החובבנים", כך הוא מכנה זאת."
 
לויק, שבא לבקר בעוד שבועיים, בקפטן
 
"הבלוגים, נתפסים היום בטעות כז`אנר של כתיבה. חלק מיחסים את השימוש בבלוגים לדור הצעיר. חלק...עד שנת 2009 יהיה לכם בלוג - ההרצאה במלואה

03/16/2006 16:35:59

באיגוד האינטרנט העלו את כל ההרצאות והמושבים לרשת במלואם כאן

שלי נמצאת כאן: Come and get it!
Gblogs - הבלוגיה העסקית של ישראל

03/13/2006 12:54:10

תפוז אנשים וגלובס משיקים בלוגיה עסקית בכתובת: www.gblogs.co.il
 
 

בלוגים עסקיים חשובים לקידום העסק שלך והמוניטין שלך. הם מהווים פלטפורמה מצויינת לדיאלוג בין עסקים לעסקים, עסקים ולקוחות, אנשי מקצוע ואנשי מקצוע, אנשי מקצוע ולקוחות. בלוגים עסקיים זה נושא רציני וגדול אבל, לא כאן. לא בישראל.

 
UMPC Video

03/09/2006 07:29:35

סרטון וידאו של אב הטיפוס שהוצג בכנס IDF. נראה מדליק. בעיקר הניווט על גבי המסך והממשק הנוח. פתאום בא לי אחד כזה גם באוטו...תראו ותבינו.
 
עדכון: עוד סרטון שמציג את אוטו ברקס, מנהל קבוצת הפיתוח של ה UMPC (או אוריגמי) במיקרוסופט. אוטו, שמוביל את הפרויקט,  מציג את הצעצוע החדש ומספר על מה שעומד מאחורי פיתוח מוצר שכזה...מעניין.
 
 אוריגמי - UMPC

03/08/2006 22:09:10

(image)

מחר זה אמור לקרות. ההשקה של פרויקט אוריגמי מבית מיקרוסופט. פרטי הפרוייקט שדלפו כמו שעון שויצרי באופן כאילו בלתי מתוכן חשפו (לפי סרטון הזה) מיקרו מחשב עם מסך נגיעה שיכול לשמש כנגן מוזיקה/ מכונת משחקיֿם/ נגן וידאו / תקשורתן (?) ועוד. קול? מגניב?  האמת שזה מה שהפריע לי...צפיתי בסרטונים, עקבתי אחר העדכונים אבל לצערי לא יצאה מפי האיוושה שמשמיעה את הסאונד וואווווו.....קול.

כך זה נראה היום בסביט: מכשיר אוריגמי מבית סמסונג ואם תרשו לי לצטט בתרגום חופשי את הבלוגר שצפה במכשיר אז זאת כפרתו "זהו מחשב טאבלט עם ווינדווס xp, מסך 7 אינצ` ו....זהו"

מחיר היעד של המחשב הקטן שיאפשר לי ללכת סוף סוף עם...


ניר אופיר מגלה מדוע לא מכר את המק שלו

02/19/2006 20:29:20

איזה מוזר זה לכתוב על עצמי כותרת בגוף שלישי בבלוג של עצמי. אם הייתי עושה את זה, זה היה נראה כאילו מישהו מעדכן את הבלוג שלי ולא אני עצמי. אם זה באמת היה קורה, ולא היתה אפשרות להגיב כאן זה היה נראה קצת כמו כתבה בעיתון מודפס.

אם לא היה פה ממש ליד rss שמאפשר לכם להתעדכן בכיף בלי באמת להכנס לבלוג אז בטח הייתם חושבים שיש פה כתבה חביבה, אישית וחושפנית על הרגלי קניית החומרה של ניר אופיר ותו לא. אם לא הייתם רואים קצת פרטים עליי, אפשרות לטראק בק ואולי גם בלוגרול עדכני אז בוודאי לא הייתם מאמינים שממש כאן יש בלוג.

מזל טוב לדהמרקר על הבלוגים החדשים. דה מור דה בטר. אבל בחייתאק, זה בלוג זה?

ועידו, כמה אתה רוצה עלרוצים להגיב? תשלמו!

02/07/2006 16:19:32

רוצים להגיב באחד מה"סופר בלוגים" של רשת הבלוגים Gawker? אז תשלמו! מתברר, שעל מנת להגיב באחד מהבלוגים עלייך להיות מוזמן על ידי חבר באתר או אחד מהכותבים. רוצים לקנות הזמנה? בEbay כבר מוכרים.

(image)