Subscribe: ישרא-בלוג
http://israblog.nana.co.il/blog_rss.asp?blog=5
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Hebrew
Tags:
או  אנחנו  אני  אשר  את  בלוג  גם  זה  ישרא בלוג  ישרא  לא  מה  על  עם  של 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: ישרא-בלוג

ישרא-בלוגהבלוג הרשמי של הנהלת ישרא-בלוגCopyright: Copyright 2018 צוות ישרא-בלוג. All Rights Reserved.
 ישרא-בלוג עדיין חי

Thu, 04 Jan 2018 19:42:00 +0200

לגולשי וחברי ישראבלוג שלום,   שרתי האתר יישארו באוויר גם לאחר 31 בדצמבר 2017, והאתר ימשיך להתקיים בינתיים במתכונתו הנוכחית.   למי שטרם גיבה את ארכיון הבלוג שלו – עדיין כדאי לעשות זאת בזמן הקרוב.   לגבי עתידו של ישראבלוג, תבוא הודעה בהמשך. ערן סורוקהעורך ראשי חשוב לי להבהיר את מה שרבים שואלים: הדחייה היא זמנית בלבד, המילה "בינתיים" היא מילת מפתח בהודעה. שלא כמו באיומי סגירה קודמים, האתר לא ימשיך להיות מאוכסן זמן רב באתר ערוץ עשר. נסיונות לקחת את האתר או אפילו למכור אותו לא נכשלו בגלל חוסר רצון או יכולת, אלא בגלל שנענע10 לא השכילו להעביר אלינו אפילו לבדיקהאת הדאטה. כעת יש לצידנו את ערן העורך, מישהו שאפשר לדבר איתו והוא רציני, אחראי, מקצועי ולא רק מדבר באוויר. מעתה ריכוז הודעות צוות השמירה על ישרא בלוג ירוכזו בבלוג "שומרים על ישראבלוג" לינק מלא http://israblog.nana10.co.il/blogread.asp?blog=866915 כנסו ועשו מנוי על מנת להישאר מעודכנים בכל הודעת מערכת וכדי שתוכלו לתמוך בצוות המחוייב מאוד להצלת האתר. אני מביאה לכאן את הפוסט הראשון, בתקווה מיני רבים: יש דחייה בסגירה, יש מה שנקרא ''דיבור'' רציני על השארת האתר בחיים אבל יועבר אל הידיים של העם.אני בשיח מתמיד מול האחראים מצד צוות ערוץ 10 ונענע 10 אבל אני צריך אתכם בני אדם כישרוניים לטובת ביסוס צוות גדול כמה שיותר, אף על פי שיש צוות, אנחנו רוצים מגה צוות..להלן בעלי תפקידים נדרשים: - גרפיקאים - אנשי תוכן - טכנאים, מתכנתים וכל מה שקשור לכתיבת אתרים וכל זה. - אנשים בעלי שרתים, חברים של בעלי שרתים, שרתים שידברו איתנו !! - אנשים עם ניסיון בניהול ותחזוקת אתרים - אנשים טובים באמצע הדרך עם יכולות וורבליות גבוהות ואש בעיניים לעשייה למען ישראבלוג. - עו''ד עם ידע בקניינים רוחניים, ניסוח חוזים, העברת בעלויות וכל מה שקשור לנכסים דיגיטליים. - אושיות רשת, הכוח שלכם להשפיע. במידה ונצטרך גיוס המונים לאי אילו מטרות נדרשים אנשים: - עם עסק כלשהו שיתרמו תשורות לטובת הגיוס - אנשים עם כישרון כלשהו לתשורות - אנשים עם ידע בגיוס המונים וטירגוט נכון - אנשי ישווק ופרסום - עורכי וידאו/גרפיקאים תודיעו לי אם שכחתי משהו מהנ''ל בכל קטגוריה. יאללה, מצילים את הבית. קובץ הדוקס להכנסת שמכם ותפקידכם בכוח, נא לקרוא בעיון:https://docs.google.com/spreadsheets/d/1-P_4PXoPOUx8oJIQPXFBt8HImAJtsNCTU9pFcFSNxS8/edit?usp=drivesdk    קבוצת הפייסבוק ישראבלוגרים הומלסים: https://www.facebook.com/groups/2139741332913029/ תודה למתן על היוזמה והמון המון בהצלחה! [...]מסיבת סיום - 30.12 מוצ"ש נפרדים מישרא-בלוג ביחד!

Sat, 23 Dec 2017 08:14:00 +0200

בים חוסר הוודאות שבו אנחנו נמצאים לגבי הגיבוי/הארכיון/וההישארות של ישרא-בלוג באוויר יש רק שני דברים שאפשר לעשות באופן וודאי - לגבות ולתכנן מסיבת פרידה!
על החלק הראשון חופרים לכם כבר חודש אז הגיע הזמן לדבר על החלק השני.

 

****בתודה ענקית ליואב מאור ולצוות המוכשרים (יעל ברונשטיין, אור טובי, טל גרופר) אשר נותנים את הכל בנדיבות אין קץ, בכדי שנוכל להפוך את הלימון ללימונדה ולסגור את הבסטה בתחושה המנחמת של קלואוז'ר עשוי היטב.


ב-30.12 (מוצ"ש) החל מ-21:00, בפאב הקונספט MARDEL (שהתנדב לארח את הערב) יתקיים ערב מרגש ונוסטלגי במיוחד בו ניפגש כולנו, בלוגרי ישרא לדורותיהם, נשתה, נרקוד, נעשה מינגלינג ובחלק המרכזי של הערב נתפדח יחד. כל בלוגר שירשם מראש (מיד נגיע לזה) יוכל לעלות לבמה ולהקריא במיקרופון קטעים מביכים מהבלוג שלו, רגע לפני שהבלוג הופך להיסטוריה.

אנחנו מזמינים את כולכם להיכנס לבלוג שלכם ולחפש קטע עסיסי (עד 3 דק') כדי שתוכלו לקום, להקריא ושנצחק ביחד כולנו.
ההזמנה לבמה תתבצע לפי סדר הרשמה, כל מה שצריך הוא להגיב כאן ובאירוע בפייסבוק שאתם מגיעים, ולהשאיר תגובה "מקריא\ה!". אנחנו כבר ננהל את זה מכאן ;-)

ומה עוד בעצם? זהו. שתפו חברים, תעשו הרבה רעש, ותעזרו לנו להפוך את זה לאירוע הסיום הכי כיפי ומרגש שיש. כי זה לא צריך להיות פחות מזה.

נתראה במוצ"ש 30.12 ב-MARDEL, הברזל 34 ת"א (יש חניון בתשלום צמוד למקום)
נא להצטרף לאיבנט

 
פרידה מהבלוגרית שריטה בעדשה - חני וינרוט ז"ל

Sun, 17 Dec 2017 22:35:00 +0200

יחד עם הבשורה על סגירת ישרא-בלוג קיבלתי עשרות בקשות שחזור לסיסמאות, חלקן במייל וחלקן דרך רשתות חברתיות.

הבקשה הדחופה ביותר הגיעה מחברה של חני וינרוט, אשר סיפרה כי חני נפטרה ב-29 בנובמבר  בגיל 34, לאחר שנאבקה, כתבה וחייתה עם מחלת הסרטן כמעט כרבע מחייה הקצרים מדי. להתכתבות הזו צורפו גם אשרה - חברה טובה, אפרת - אחות של חני, ודוביק בעלה. בשבוע שעבר הם שימרו וגיבו את הבלוג, לפני שיימחק מהרשת ויאבד.

 

בישרא-בלוג הכרנו אותה כ"שריטה בעדשה" בבלוג "ולבוקר רינה" אשר נכתב בכישרון רב, אבחנות מדוייקות ויצירתיות שעולה על גדותיה, במשך יותר משש שנים, ממאי 2011. את הבלוג היא התחילה לאחר סיבוב לחימה אחד לפחות מול סרטן השד. בפוסט הראשון היא כותבת על הסיבות שהביאו אותה לכתוב בלוג, כמו גם על הסיבות למה לא עשתה זאת עד עתה. דילמות שהעסיקו כל מי שאי פעם כתב בלוג וצפות ועולות עכשיו ביתר שאת, כאשר אנחנו נדרשים להחליט על דרכנו ללא ישרא-בלוג.

איזה מזל שחני החליטה לכתוב בסופו של דבר, כמה השראה ועוצמה יש במילים שפורטות את התחושות למקטעים אופטימיים, בודדים, מעורבים. חני לא כתבה על הסרטן כמשהו נפרד, היא כתבה על עצמה קודם כל ולכן הבלוג שלה היה יומן אישי במלוא מובן המילה. היא הייתה גם אמא ופסיכולוגית ואמנית אבל בעיקר צנועה. כך היא כותבת בפברואר 2016.

 

אני לא "סופרת" 

גם לא "צלמת"

אני גם לא "פסיכולוגית"

לא "צדיקה"

ולא "מהממת"

 

אני אדם שחושב בקול, 

מחלק את הזמן לרגעים, 

מעז להרגיש

מסכים לחוסר וודאות

ומשתדל. 

 

וטוב לי ממש. 

 

אז תנוחו עם התארים.

 

את הפוסט האחרון כתבה ביוני 2017.


סביר להניח שלולא ההודעה על הסגירה לא היינו יודעים בכלל שחני כבר לא איתנו. לפחות כך נזכה לדעת ולהיפרד ממנה, עדיין במסגרת הקהילה.


יהי זיכרה ברוך (image)
ישרא-בלוג - מכבים את האור. ביחד!

Fri, 08 Dec 2017 22:06:00 +0200

אוקיי אז לקחתי נשימה ועצמתי עיניים, הלכתי לישון, קמתי, וההודעה הייתה עדיין שם.
למי שמשתמש בתוכנת add-block לא יכול לראות אותה עד היום, שכן היא ממלאת את הבאנר העליון, אשר בזמן שגרה מיועד לפרסומות.

והרי ההודעה שעדיין שם גם כעת:

 (image)

 

ובמילים, כמו שהם מובאים בהודעה, למי שלא רואה את התמונה:

 

גולשים יקרים

 

בתאריך 31.12.2017 ייסגר שרת הבלוגים של נענע10, ישראבלוג, לצמיתות, עקב מעבר לאתר חדש וסגירת השרתים הקיימים. משתמשים שלהם בלוג באתר לא יוכלו עוד להעלות אליו תכנים ו/או להיכנס לחשבונם או לבצע בו כל פעולה אחרת. לא תינתן הודעה נוספת פרט להודעה זו, ולכן אתם מוזמנים להיכנס בקרוב לבלוג שלכם ולגבות את כל החומר.

להוראות לשמירת התוכן ולגיבויו, לחצו כאן.

אנחנו שמחים שנעזרתם בנו, ומודים לכם על הכל.

צוות אתר ערוץ עשר

 

  

 

להגיד שזה לא היה צפוי כמו שרב בדצמבר, זה להתכחש למציאות, שהרי לפני זמן נענע10 החליטו לתמוך באתר לפרק זמן מוגבל (שנמשך שנתיים וחצי בכיף). במקביל נעשתה עבודה מאחורי הקלעים להערכת פרוייקט העברת ישרא-בלוג, להקמת התאגדות בלוגרים, וכן נסיונות להעברת האתר לחברה אחרת, שתפתח את הקהילה ואת הכלים העומדים לרשותה. הייתה חברה כזאת, הנסיונות לא הצליחו.

 

שילוב של קוד ישן, עלויות פיתוח מטורפות והיקף פעילות קטן מאוד הביאו אותנו עד הלום וההלם. ישרא-בלוג זה לא עוד אתר עם מילים, זה אתר עם חתיכות לב של אנשים, שנשארו בפריזר, וידענו שהן שם. קלישאתי כמו שזה נכון.

לשמחתנו בספריה הלאומית מבינים את הערך העצום שיש לארכיון שלנו, ומבררים מה זה אומר לקחת על עצמם את פרוייקט שימור ישרא-בלוג. שום דבר עוד לא סגור ולא ברורים עדיין נושאים כמו זכויות יוצרים או איך אפשר לשמר את שלל התגובות, הנושאים החמים, הרשימות, הטבעות, חלונות ההודעות, הלינקים, התמונות אבל בעזרת שיתוף פעולה של נענע10 (מעתה אימרו "עשר") אני רוצה להאמין שישרא לא יירד לתהום הנשייה האינטרנטי.

 

אז מה עושים? קודם כל מגבים, מגבים, מגבים.

איך עושים את זה? ככה

שימו לב! אם אתם גרפומנים בטח כתבתם הרבה אז לא לנסות ולגבות את כל הבלוג בבת אחת.
חלקו אותו לשנים/חצאי שנים/חודשים ושימרו על המחשב האישי. אנחנו ננסה לעשות את אותו הדבר רק עם החומר של כולם.

מה עוד עושים? מפיצים את הבשורה כדי שכל מי שאי פעם כתב פוסט אחד בישרא וצריך לגבות אותו, יידע מזה. כל האמצעים כשרים. לא הייתי רוצה שמישהו יגיע עוד שנה ככה, ילחץ על הפאביקון של ה-ש של ישרא ויקבל שגיאה בלי לדעת לאן ישרא נעלם. אז להפיץ בכל דרך, ולשתף בכל הכוח (image)

 

בינתיים מתארגנת גם מסיבת פרידה דרמטית בסוף החודש, בניצוחו של הבלוגר המיתולוגי "לשכב עם יואב".
אז תכינו קטע קריאה מביך במיוחד מהבלוג ותבואו להקריא אותו לפני כולם. פרטים נוספים בהמשך.

 

שלכם (יחד עם עוד דברים כמו תינוק ועבודה)

מריאט

 

אהה - מי שצריך עזרה בשחזור סיסמא ולא מצליח בעצמו נא לפנות אלי במייל mariettec@10.tv

 

 
מחקר מסקרן על ישרא-בלוגרים - פנייה להשתתפות

Sat, 01 Apr 2017 00:48:00 +0200

בלוגרים/ות יקרים/ות,

קצת מוזר לנסח פניה מעין זו - שהרי אני פונה למשפחה השניה שלי. גדלתי כאן בין כתלי האתר- למדתי כתיבה טובה מהי, הכרתי חברים שמלווים אותי לכל חיי. כעת, כמעט עשור לאחר שהתחלתי לכתוב כאן לראשונה, אני זקוקה לעזרתכם/ן. אני עומדת בימים אלו בפני סיום התואר הראשון שלי. כאשר נתבקשתי לבצע מחקר סיום, נאמר לי שהחוקרים הטובים ביותר חוקרים את הבית ממנו הגיעו. נפלה בי ההבנה כי זהו המקום אותו לא הייתי רוצה לשכוח- המקום אותו הייתי רוצה להשאיר, שחור על גבי לבן, בדפי ההסטוריה האישית והכללית. כי לפעמים מרגיש כאילו המקום הזה נשכח, נופל בין הכיסאות, וזאת על אף שמהווה פינה בטוחה לאנשים מכל רחבי הארץ. הייתי רוצה להשמיע את קולנו מחוץ לכתלי האתר הזה. הייתי רוצה להבין מי אנחנו כקהילה. לשם כך, אני אודה אם הכותבים והכתובות מבניכם/ן אשר גילם/ן מעל גיל 18- יענו על שאלון המחקר שלי ושל שותפי (תקף גם עבור אנשים אשר כתבו בעבר באתר). מילויו לוקח לא יותר מעשר דקות, ושומר על אנונימיות מוחלטת. אני מודה לכם ולכן על שיתוף הפעולה, ומקווה כי נוכל בעזרת המחקר הזה לאפיין את עצמנו, ובכך גם קהילות אינטרנטיות נוספות.

להלן הפניה הרשמית למחקר:

שלום רב,

אנו נדיה וארז- סטודנטים בשנה ג' בלימודי מדעי ההתנהגות ב"מכללה האקדמית תל אביב יפו". לצורך המחקר הסמינריוני שלנו, אשר בוחן התנהגויות אינטרנטיות בקרב קהילות שונות- אנו זקוקים לבלוגרים/ות פעילים/ות באתר "ישרא-בלוג", או לא/נשים אשר היו פעילים/ות כבלוגרים/ות באתר בעבר. נשמח אם תוכלו להקדיש כ-10 דקות מזמנכם במענה על שאלונים, אשר יסיעו לנו בהעמקת הבנתנו לדפוסי השימוש וחיפוש העזרה באמצעות האינטרנט. אנא קחו לתשומת לבכם כי השאלונים כוללים בתוכם עיסוק מפורש בדיכאון, אובדנות והתנהגויות סיכון שונות. יודגש כי המענה הנו אנונימי לחלוטין, וכי הנכם/ן רשאים/יות להפסיק את המילוי בכל עת. נבקש כי העונים על השאלון יהיו מעל גיל 18, וכמו כן, נודה להפצת השאלון בקרב מכריכם אשר היו או הינם פעילים באתר זה.
לינק למענה: https://goo.gl/forms/tsWZo5CXCV94gOBy1
לכל שאלה, תוכלו לפנות אלנו דרך דפי הפייסבוק האישיים שלנו ו/או בכתובות הדואר האלקטרוני הבאות:
ארז: erezlazo@gmail.com
נדיה nadia.bustan@gmail.com :
תודה רבה,

נדיה

 

יאללה לשאלות

 

שימו לב! אם אתם עונים מהסלולר בחרו דווקא בגרסה הרגילה של האתר כדי לקבל תבנית המתאימה למענה לסקר.

 
תקלות משביתות

Tue, 21 Jun 2016 12:32:00 +0200

לא מעט בלוגרים חווים בימים האחרונים תקלות משביתות כגון חוסר יכולת להיכנס לתגובות או למסך העריכה.

זאת בנוסף לתקלה מתמשבת כבר יותר מחודשיים, לפיה חלק מהמשתמשים לא יכולים היכנס לקטעי ארכיון ויש קשיים בהעלאת תמונות.

 

ככל הנראה מדוברת בתקלה בשרתים.

עד שנקבל פתרון הולם אל תפסיקו לכתוב ולשלוח צילומי מסך למייל שלי mariettec@10.tv

 

 
נוסטלג-ישרא

Mon, 08 Feb 2016 00:58:00 +0200

תמר רפאל, כתבת Time Out בהווה וישרא-בלוגרית אנונימית בעבר, כותבת השבוע במגזין:
"הרבה לפני שייצוג עצמי באינטרנט היה משימה מחייבת כמו היום, הוא היה תחביב די איזוטרי של מבוגרים שאוהבים לכתוב ושל בני נוער שמחפשים את עצמם, והתחביב הזה שינה להם את החיים". ררלי, פרנצ'סקה, עידוק, דודה מלכה וש.כהן מזגנים משתפים פעולה וחושפים את מאחורי הקלעים של כתיבת בלוג.

 

את הכתבה המלאה, שמנסה לשחזר את הדנא של ישרא, אפשר לקרוא בקישור הבא.

 

וכמו אתר אולד-סקול לא נימנע מלהביא צילומי מסך של השבועון

 


(image)

(image)

(image)

 

 
*JSS

Thu, 26 Nov 2015 04:21:00 +0200

הסטטיסטיקה מראה כי מדי שנה יש בארץ כ-10,000 ניסיונות התאבדות. לצער כולנו יותר מ-400 נסיונות נגמרים במוות. זה יותר ממספר ההרוגים בתאונות הדרכים בשנה.

אחד הדברים החשובים ביותר שניתן לומר על אובדנות הוא שבמקרים רבים ניתן למנוע אותה. זיהוי של מצוקה אובדנית יכול להציל חיים ולתת לאנשים תקווה לעבור את המשבר האובדני.


דוד מדר וצוות סה"ר (סיוע והקשבה ברשת) הם מסוג החברים שאת לא רוצה לשמוע מהם יותר מדי. כשהם מתקשרים זה אומר שהם זיהו אסון בדרך, שצריך לנפץ את הבועה הוירטואלית. המתנדבים של העמותה נמצאים ברשת בתקווה לעצור את ההתאבדות הבאה - ולתת לעוד אדם סיכוי ותקווה לקבל טיפול מתאים ולבחור בחיים.


מלבד הצ'אט הם מנטרים אתרים רבים בחיפוש אחר הודעות אובדניות ברחבי הרשת - הגוף היחיד שנוקט פעולה אקטיבית של חיפוש ומתן מענה לגולשים באתרים שאינם מיועדים או בנויים לתמיכה נפשית. כמו שאנחנו צריכים את היד הזאת, גם סה"ר צריכים את היד שלנו בקמפיין לגיוס המונים שנועד לעזור להתייצבות העמותה ולהמשך הפעילות השוטפת של גיוס מתנדבים, הכשרתם לעבודה העדינה והמורכבת של שיחות, תמיכה באנשים אובדניים ועוד.

 


בישרא ממש לא חסרים אנשים שקולם לא נשמע מחוץ למילים, אשר נכתבות מתוך דימום פנימי עמוק, ותחושה מערערת של חוסר שליטה. מתנדבי/ות סה"ר פנו למאות מאיתנו ברגעים הכי שבירים ומפורקים, בחלק מהתגובות לא הצליחו לעזור או עיצבנו עם התקווה שנראית כל כך רחוקה ברגעים כאלו. לחלק הממוזל הושיטו יד בדיוק ברגע שלפני הנפילה. טוב שיש שם יד כזאת, זה יכול לקרות לכל אחד, בכל זמן. אף אחד, ואף משפחה אינן חסינות.


לתמיכה בקמפיין ולהפצת הבקשה לחצו כאן

 

src="https://www.youtube.com/embed/PSAHNK-tTqs" width="560" height="315" frameborder="0">

 

just survive somehow*
שנה טובה וסליחה תקלה!

Sun, 13 Sep 2015 15:01:00 +0200

 (image)


 

אנחנו מודעים לתקלה שבגללה נמנע מחלק מהגולשים להגיב ולערוך את הבלוג, ופועלים לפתרונה הסופי והמהיר.

 

העזרה הכי גדולה תהיה להעלות את הלינק הזה אצלכם ולשלוח לנו צילום המסך של מה שאתם מקבלים למייל mariettec@10.tv:

 

http://israblog.nana10.co.il/connectivity/connectivity.asp

 

שנה טובה, פוריה ומלאת הפתעות לכולנו :)

 

עדכון חג יום שני 11:19 - הבעיה טופלה ונראה שהכל חזר לתקנו. אם הבעיה חוזרת או שיש בעיות אחרות נא השתמשו במייל למעלה לדיווח.
דרוש שיתוף פעולתכם

Fri, 31 Jul 2015 09:46:00 +0200

בהמשך לפוסט הקודם, סרטון הגיוס נמצא כרגע בתהליך הפקה. הבלוגרית האגדית דון מינו מצלמת ועורכת, הסרטון יוצג באתר הדסטארט תחת פרוייקט הגיוס, שיעלה בקרוב לאוויר.

 

כחלק מהסרטון אנחנו רוצים להציג קולאז' של בלוגרים בעבר ובהווה, להראות את הקהילה ולתת הזדמנות שווה לכל מי שרוצה ויכול לקחת במיזם.

 

מה אנחנו בעצם צריכים מכם?

 

* שתצלמו סרטון קצר בעצמכם, בן חצי דקה בערך (אפשר בסלולר).

* נושא הסרטון הוא: "לא הייתי כאן לולא ישרא".

* ביחרו באופן חופשי מיקום מעניין.

* ספרו למצלמה במה ישרא תרם לכם, ולאן הגעתם ולא הייתם מגיעים בלעדי הבלוג שפתחתם כאן.

* שלחו את הסרטון לדון מינו במייל 10gagirl@walla.co.il


תשובות נפוצות

1. המיקום יכול להעביר חזותית את מה שאי אפשר להעביר במה שתספיקו לומר בחצי דקה.

2. הכי חשוב זה שיראו אתכם!

3. הדד ליין הוא יום ראשון הקרוב, לכל היותר יום שני 4.8

4. הסרטון הכולל יהיה מקסימום 3 דקות כך שלא כל מה שתצלמו ייכנס.

5. אפשר ואף רצוי שתצטלמו יחד עם אנשים הכרתם כאן.


אשמח לענות לשאלות כלליות בתגובות לפוסט הזה ולשאלות אישיות במייל mariettec@10.tv

 

הבהרה חשובה

מי שרוצה שזה כבר יקרה ויאללה ומה מתעכבים - חשוב שתדעו שיש לכל אחד מאיתנו עבודה בהיקף מלא, שאשכרה משלמת את החשבונות. לקחנו את הפרוייקט הזה כי אנחנו רוצים שישרא-בלוג ימשיך לפעול. אנחנו לא מחפשים צל"ש או עושים טובה ולמען הסר ספק אין לנו שום בעיה שהפרוייקט הזה ייעשה על ידי מי שיכול ורוצה. זהו פרוייקט מורכב והרפתקה מקצועית וכלכלית לא מבוטלת.

כדי להצליח צריך רוח גבית והירתמות במקומות שאתם יכולים לעזור (כאן, כאן, בסרטון:).

 

תודה לכל מי שמתגייס ותומך,

 

מריאט

עריכה: מי שטרם שלח סרטון ועדיין רוצה להשתתף - מוזמן להמשיך ולעשות זאת לכתובת 10gagirl@walla.co.il