Subscribe: Alza.cz a.s.
http://www.alza.cz/Rss.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
jak  našem článku  našem  pro  total war  total  vive pro  vám  vše  war warhammer  war  warhammer  zálohování  článku   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Alza.cz a.s.

Alza.czVýpis novinek. Nejlepší hry pro Nintendo Switch

Úspěch Nintenda Switch nenechal nikoho na pochybách, že nepříliš zářivé dny, které japonské videoherní ikoně přineslo Wii U, jsou minulostí. Kromě vizionářské myšlenky hybridní konzole za to může zejména kvantum výborných titulů. Ty nejlepší hry na Nintendo Switch vám budeme pravidelně představovat v tomto aktualizovaném přehledu.
HTC Vive Pro – VR headset nové generace

Letošní veletrh CES přinesl na svět nespočet technologických novinek. Jednou z těch nejzajímavějších je bezpochyby nový VR headset HTC Vive Pro, který ponese odkaz oceňovaného originálu. Na jaká vylepšení se můžeme těšit a jak obstojí Vive Pro v přímém srovnání se svým předchůdcem? Dozvíte se v našem článku!
Total War: Warhammer 2 – Rise of the Tomb Kings (RECENZE)

Zahráli jsme si nové placené DLC do Total War: Warhammer 2. Informace o tom, jak se nám novinka z dílny Creative Assembly líbila a co nabízí, najdete v naší recenzi.
4K projektory uspokojí i nejnáročnější diváky

Projektory se 4K rozlišením už dávno nejsou hudbou vzdálené budoucnosti. Jejich cena je sice ve srovnání s Full HD modely stále vysoká, ale blýská se na lepší časy. Jaké benefity 4K projektory nabízí a komu se již dnes vyplatí si je pořídit?
Zálohování dat (VŠE, CO POTŘEBUJETE VĚDĚT)

Fotky, dokumenty nebo videa patří mezi to nejcennější, co ve svém digitálním životě máme. Poradíme vám, jak snadno a elegantně vyřešit zálohování dat. Stačí totiž chvilka nepozornosti a vir vám vše během několika okamžiků nenávratně zašifruje. Kam zálohovat data? Jak na zálohování dat ve Windows? Vyplatí se zálohovat na cloud? V článku zjistíte vše o zálohování dat v PC.
Ušetřete tisíce korun díky dózám na potraviny

Ukládáte potraviny do lednice v původních obalech nebo jen tak? Pak určitě víte, jak rychle ztrácí na čerstvosti a dokonce se kazí. Prodlužte zakoupeným potravinám jejich čerstvost a trvanlivost díky dózám a krabičkám Tefal. Udrží totiž vaše potraviny čerstvé až 2× déle, než jste zvyklí. Jaké výhody při uskladňování doma i na cestách krabičky Tefal nabízí?
Total War: Warhammer – tipy, jak přežít bitvy a vyhrát kampaň za všechny frakce

Počet frakcí, jež proti sobě aktuálně bojují v bitvách Total War: Warhammer II, se díky spojení s prvním dílem rychle rozrůstá. Ne každý má čas na to osahat si všechny z nich, a tak jsme se pro vás rozhodli zpracovat několikadílný speciál zacílený na jednotlivé rasy, herní taktiky a skladby jejich vojsk. V úvodním díle se podíváme na prvních sedm národů a poradíme vám, jak s nimi vyhrávat bitvy.
Caterpillar CAT S31 je superodolný telefon s vojenskou certifikací

Odolný telefon CAT S31 nerozhází žádné počasí ani pracovní prostředí. Zvýšená odolnost dle IP68 je samozřejmostí, mobil se navíc chlubí i vojenskou certifikací odolnosti. Jak je na tom ale co se výkonu týče? V našem článku jsme se na telefon podívali blíže.
Olympus 60 mm f/2,8 Macro (RECENZE)

Rádi byste pořídili kvalitní, a hlavně detailní snímky motýlů nebo i jiného hmyzu? Potom potřebujete jeden z makroobjektivů s delším ohniskem. Našimi testy prošel Olympus 60 mm f/2,8 Macro. Přestože se nejedná o žádnou žhavou novinku, patří v své třídě stále k tomu nejlepšímu. Chcete vědět proč?
Vampyr (PREVIEW) – autoři představují nepřátele a pozadí vývoje

Přestože jsou v posledních letech v trendu především zombie hry, upíry není radno podceňovat. Na to by měli myslet především obyvatelé Londýna, jenž je v roce 1918 zasažen chřipkovou epidemií, a aby toho nebylo málo, na scéně se objeví také právě upíři. Role jednoho z nich se zhostíte i vy. Více se o akční adventuře Vampyr od studia Dontnod dozvíte v našem článku. V nejnovějším updatu se podíváme i na některé druhy nepřátel.