Subscribe: Den na piču
http://www.pise.cz/rss2.php?blog=dennapicu
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
dne ledna  dne listopadu  dne prosince  dne září  dne října  dne  jak  jsem  listopadu  myšlenka dne  myšlenka  že 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Den na piču

Den na piču



Šecko je na hovno, enem včely sú na med. A aj ten je na hovno



Published: Thu, 22 Feb 2018 06:15:05 +0100

Last Build Date: Thu, 22 Feb 2018 06:15:05 +0100

 



Myšlenka dne 11. února 2018

Sun, 11 Feb 2018 21:39:04 +0100

Každá zkušenost je úspěch. (Opět jsem "nebyl hoden".)...



Akordeonová nostalgie

Fri, 09 Feb 2018 23:28:26 +0100

...



Myšlenka dne 5. ledna 2018

Mon, 05 Feb 2018 02:02:13 +0100

tetovanie a prepichovanie uší ženám aj mužom a vkladanie kovových krúžkov VŽDY znamenalo označenie OTROKA!!! (majetok niekoho) ...



Nohavica

Thu, 01 Feb 2018 08:54:00 +0100

...



Bratříčku, zavírej vrátka 2020

Wed, 31 Jan 2018 23:00:00 +0100

Když si budete číst text, představte si zároveň melodii... Někdo napsal na internet: Bratříčku, zavírej vrátka 2020. Pokud by Karel Kryl ještě žil, tak dost možná něco podobného složí..?...



Myšlenka dne 29. ledna 2018

Mon, 29 Jan 2018 18:10:00 +0100

Dozvěděl jsem se od Benjamina Kurase, že Sobotka na poslední chvíli v bruseli podepsal, že Česko bude "uprchlíkům" poskytovat jednotné sociální dávky ve výši, jakou stanoví...



Myšlenka dne 24. ledna 2018

Wed, 24 Jan 2018 12:01:00 +0100

Nu což, co mě nezabije, to mě posílí. Ale tentokrát už to bylo fakt těsně....



Myšlenka dne 22. ledna 2018

Mon, 22 Jan 2018 08:01:00 +0100

Každý šestý most v Česku je ve velmi špatném stavu - 21.stoleti a třicet let ráje - japa je to možný? Jak to v tý totalitě dělali, že mosty nepadaly, svoz popelnic byl zdarma, stejně...



Ještěže to mám za pár...

Sun, 21 Jan 2018 00:20:59 +0100

and bull; Mám to štěstí, že jsem téměř na konci života...! and bull; Bude hodně náročné pro tuto novou generaci se o sebe postarat. and bull; Rodiče poskytující servis, tu věčně nebudou......



Myšlenka dne 15. ledna 2018

Mon, 15 Jan 2018 18:12:40 +0100

Nechápu ten povyk. Prostě stačí za necelých 14 dní přijít k volbám a vhodit hlas do urny. To je všechno. ...



Myšlenka dne 9. ledna 2018

Tue, 09 Jan 2018 09:01:00 +0100

Detoxikace života. Odstraň ze svého okolí: 1.) toho kdo ti lže 2.) toho, kdo tě nerespektuje 3.) toho, kdo tě zneužívá 4.) toho, kdo tebou manipuluje 5.) toho, kdo tě ponižuje....



Myšlenka dne 1. ledna 2018

Mon, 01 Jan 2018 01:01:00 +0100

Jsem už dlouho sám a věci, co se stanou, se mě nedotýkají - byl jsem bit. Všechno už jsem vzdal a postavil se stranou, beru si dovolenou - chci mít klid....



PF 2018

Sat, 30 Dec 2017 23:34:00 +0100

...



Myšlenka dne 28. prosince 2017

Wed, 27 Dec 2017 22:28:00 +0100

Schopnost najít si v každé situaci něco, kvůli čemu je vlastně nespokojená, je běžná vlastnost ženy....



Než nám to Uhnije zakáže...

Sun, 24 Dec 2017 00:25:00 +0100

Krásné Vánoce ...



Myšlenka dne 20. prosince 2017

Wed, 20 Dec 2017 20:12:00 +0100

Deprese je manifestovaná dovednost lpění na špatném přístupu k životu....



Myšlenka dne 16. prosince 2017

Sat, 16 Dec 2017 07:21:00 +0100

Nevím, kde se v lidech bere ta doslova obsedantní představa, že stát má na daních vybrat co možná nejvíce peněz. ...



Myšlenka dne 4. prosince 2017

Mon, 04 Dec 2017 18:40:00 +0100

Evidentně jsme definitivně v prdeli, pokud generace Husákových dětí nepřevezme iniciativu a nechá prostor k rozhodování mileniálům. ...



Myšlenka dne 2. prosince 2017

Sat, 02 Dec 2017 11:29:59 +0100

Nároky žien na muža sa zvyšujú. Ženy nie sú schopné robiť kompromisy. Hromadia sa prípady, keď sa rozpadajú vzťahy vzdelaných, veľmi inteligentných a empatických ľudí. Oni sú empatickí,...



Myšlenka dne 25. listopadu 2017

Sat, 25 Nov 2017 17:49:00 +0100

Bůh vynalezl porod, aby žena aspoň jednou za čas věděla jaké to je, když má muž rýmu... ...



Myšlenka dne 24. listopadu 2017

Fri, 24 Nov 2017 01:35:00 +0100

Dospělé ženy jsou štědré na pochvaly, byť nezasloužené. Vědí totiž, jak chutná nevděk. ...



Asi někoho naseru...

Thu, 23 Nov 2017 01:25:30 +0100

Novým fenoménem doby je nuda: naši milánkové jsou věčně nespokojení, a tak nějak otrávení z podstaty. A my k tomu pořádáme pedagogické konference, abychom objevili, jak je lépe a radostněji...



Myšlenka dne 21. listopadu 2017

Tue, 21 Nov 2017 22:44:00 +0100

Buďte v klidu. Všechno, kromě našich dětí, se dneska dělá v Číně......



Myšlenka dne 20. listopadu 2017

Mon, 20 Nov 2017 08:03:00 +0100

Lidé byli stvořeni proto, aby byli milováni, věci byly stvořeny proto, aby byly používány... Důvod, proč je svět v chaosu, je v tom, že jsou lidé používáni a věci milovány.....



Myšlenka dne 19. listopadu 2017

Sun, 19 Nov 2017 14:15:00 +0100

Romantický básník osamělému lingvistovi: "Co pro vás znamená žena?" "Přechodník od slovesa and gt;hnát and lt;."...



R.I.P.

Fri, 17 Nov 2017 01:34:55 +0100

...



Myšlenka dne 15. listopadu 2017

Wed, 15 Nov 2017 21:23:54 +0100

To, že tolik lidí u nás teskní po době před listopadem 89, není chyba těch lidí. Je to vizitka všech polistopadových vlád. ...



Myšlenka dne 13. listopadu 2017

Mon, 13 Nov 2017 20:30:00 +0100

Chci zpátky svůj svět! Bez internetu, bez těch zasraných mobilů, bez stresu, beze strachu z budoucnosti a bez té vší falše a přetvářky kolem. Bez toho aby mi někdo tvrdil, že černá...



Vakcína proti chřipce

Sat, 11 Nov 2017 08:48:00 +0100

Sezóna chřipky je už pěkně v rozběhu, což před nás staví rozhodnutí, zda je pro zdraví moudré nechat si dát tu chřipkovou injekci. Probíhá kampaň naléhající na lidi, zvláště děti a...



Myšlenka dne 9. listopadu 2017

Thu, 09 Nov 2017 02:15:00 +0100

Už ani nespočítám, kolikrát jsem se mu snažil vyjít vstříc, a nakonec jsem s ním vždycky vyběhnul. ...



Myšlenka dne 7. listopadu 2017

Tue, 07 Nov 2017 19:15:00 +0100

Sečteno-podtrženo - jsem odporný egoistický šovinista se kterým nikdo nevydrží a každý od něj uteče. ...



Myšlenka dne 6. listopadu 2017

Mon, 06 Nov 2017 19:55:00 +0100

Lidé se rodí proto, aby se naučili jak žít, jak milovat druhé a být dobrým člověkem. Psi tohle vědí už od samého začátku, proto na světě nemusejí zůstávat tak dlouho......



Každá pátá motorka na světě byla JAWA-ČZ

Sun, 05 Nov 2017 21:08:00 +0100

...



Myšlenka dne 4. listopadu 2017

Sat, 04 Nov 2017 23:49:00 +0100

Až v knihách našich životů zalistuje vítr, přejme si abychom mohli říct jak bylo dobré, že jsme před láskou nezavřeli dveře......



Myšlenka dne 30. října 2017

Mon, 30 Oct 2017 08:31:00 +0100

Už Pavel Stránský ve své knížce O státě českém z roku 1634 zmínil, že: Čech se pomalu k nepřátelství odhodlává a stejně pomalu jej odkládá. Takže se obávám, až se opravdu dožeru... ...



Myšlenka dne 29. října 2017

Sun, 29 Oct 2017 18:15:00 +0100

Autor blogu vyžaduje pro čtení tohoto článku heslo....



Dvoje volby.

Fri, 20 Oct 2017 22:07:13 +0100

Ještě nikde jsem nečetl upozornění, že tady probíhají dvě volby. První všichni známe, jde o to které strany se dostanou do parlamentu. Ale souběžně s tím tu probíhá také soutěž stran,...



Myšlenka dne 17. října 2017

Tue, 17 Oct 2017 15:24:52 +0100

Bývaly doby, kdy jsem si naplánoval na den šest úkolů - a splnil je. Dnes abych si plánoval šest dní na jeden úkol... A ani to nestačí....



Myšlenka dne 11. října 2017

Wed, 11 Oct 2017 01:53:00 +0100

Někteří lidé si často naprosto nesmyslně "vyplňují hlavu" zvukem. Neustále jim hraje rádio, je puštěná televize, kecají se blbosti, aby prostě přehlušili své myšlenky. Protože...



Myšlenka dne 5. října 2017

Thu, 05 Oct 2017 07:29:00 +0100

Piráti - volba pro ty, co chtějí mít v gulagu wifi zdarma....



Myšlenka dne 29. září 2017

Fri, 29 Sep 2017 08:14:00 +0100

Příslušníci vyšší intelektuální vrstvy i když také jak kteří mívají sklon chápat problémy doby idealisticky, tedy jak by svět a společnost měly správně vypadat, kdežto...



Myšlenka dne 12. září 2017

Tue, 12 Sep 2017 07:25:00 +0100

Máslo na vánoce nebude, protože ho má vedení ČSSD všechno na hlavě. ...



Myšlenka dne 11. září 2017

Mon, 11 Sep 2017 06:43:00 +0100

Zjistil jsem, že od mala jsem všechno, jenom ne akční. Odjakživa potřebuju na všechno více času. Spím déle, odpočívám déle, jinak se nezregeneruju. A pracuju pomaleji. Jsem naprosto...



Myšlenka dne 6. září 2017

Wed, 06 Sep 2017 07:49:00 +0100

...



Z víkendové udírny

Tue, 05 Sep 2017 16:13:00 +0100

Klobásy od Krkovičky Suroviny: 5 kg vepřového bůčku 1 kg libové hovězí 100 g soli 5-6 stroužků utřeného česneku 1 dkg mletého pepře and frac12; dkg mletého kmínu 3 g pragandy 3 g práškového...



Myšlenka dne 4. září 2017

Mon, 04 Sep 2017 09:11:00 +0100

Život není jednodušší, to je TY jsi silnější....



Myšlenka dne 31. srpna 2017

Thu, 31 Aug 2017 06:57:00 +0100

Obhájci kapitalismu mají silný sklon odvolávat se na svaté zásady svobody, ztělesněné jedním rčením: "Úspěšní nesmí být omezováni ve výkonu tyranie nad neúspěšnými". ...



Myšlenka dne 30. srpna 2017

Wed, 30 Aug 2017 08:27:00 +0100

...



Myšlenka dne 23. srpna 2017

Wed, 23 Aug 2017 10:41:00 +0100

Česká republika zažívá ornitologickou raritu. Pelikán brání Čapí hnízdo....



Díky, tati...

Tue, 22 Aug 2017 13:20:00 +0100

...