Subscribe: grafika.sk
http://grafika.sk/rss.xml
Preview: grafika.sk

grafika.sk



grafika.sk 2D grafika | 3D grafika | Tvorba webu | Digitálne foto



Published: Sun, 25 Dec 2016 04:00:03 +0200

 



VianoènÊ prianie

Fri, 23 Dec 2016 22:54:00 +0100

PF 2013



novy clanok

Mon, 18 Apr 2016 18:19:00 +0100

Priatelia, nastal èas zmeny, èas nových dní. Od tejto chvíle sme zaèali pracova na úplne novom portåli grafika.sk, ktorý Våm prinesieme v najbližšom období.



Vianoèný pozdrav od Grafika.sk

Wed, 24 Dec 2014 00:54:00 +0100

Vianoce sú opä tu.



Pozdravy od èerta

Fri, 5 Dec 2014 01:35:00 +0100

Mikulåš sa už blíži



Autorskå súaž AUTOR-in

Tue, 25 Nov 2014 21:39:00 +0100

Šanca pre mladÊ telenty



2014 Wildlife Photographer of the Year

Sat, 8 Nov 2014 12:16:00 +0100

Pozrite si víaznÊ pråce fotografov v prestížnej fotografickej súaži.



BojĂ­te sa Halloweenu?

Tue, 28 Oct 2014 22:36:00 +0100

Nieko¾ko ukåžok naozaj znepokojujúcich kostýmov z minulosti.



Nelineårne vnímanie èasu v umeleckom videu

Sun, 19 Oct 2014 20:44:00 +0100

Ako by to asi vyzeralo, kebyže sme plynutie èasu nezachytili lineårne, ale paralelne?



MagickĂĄ jesennĂĄ prĂ­roda

Sat, 11 Oct 2014 13:38:00 +0100

Fotografie jesennej prĂ­rody pohÂľadom vĂ­l



2D cartoon vzory zadarmo

Tue, 7 Oct 2014 20:32:00 +0100

30 vzorov zadarmo pre våš dizajn