Subscribe: Velo
http://www.bizz.cz/bizz-channels/rss/cs/rss_velo.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade C rated
Language: Czech
Tags:
jak  jej  jsme jej  jsme  karbon    nechali  není  přiřkli přívlastek  současně  testu přiřkli  testu  tolik  téma   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Velo

Velo

Last Build Date: Mon, 18 Apr 2005 18:10:09 +0200

 TELEMETRIE

Mon, 18 Apr 2005 18:10:09 +0200

Zatímco pro kvalitu MTB hardtailu musí konstruktéři dobře střihnout geometrii a zvolit vybavení, u fullu se samozřejmě přidává dokonalá funkčnost zadní stavby. Průběh pružení se simuluje na počítači, staví se prototypy, testují, vychází se z poznatků, opravuje, zdokonaluje. Mnoho firem však již využívá i ...>>>DLOUHOZDVIHÉ XC FULLY

Mon, 18 Apr 2005 18:10:09 +0200

Vybrali jsme do testu šest z nich, abychom zjistili, co vše jsou schopny nabídnout a zda má vyšší zdvih opravdu ambice stát se novým standardem našich XC výletů. Současně jsme tomuto testu přiřkli přívlastek Megatest – podobně jako v lednovém čísle se i zde můžete těšit na jeho větší rozsah doprovázený celostránkovými jízdními fotkami.ČESKÝ KARBON!

Mon, 18 Apr 2005 18:10:09 +0200

Toto téma není dílem okamžiku aktuálního při přípravě květnového čísla. Spíše jsme jej nějaký čas nechali volně plout na v současnosti tolik módní karbonové vlně, než jsme jej naložili do loďky a nechali promluvit. Také to není téma natolik jednoznačné, jak by se mohlo zdát – prostě jen další výroba NĚČEHO v Čechách, na níž jsme se zaměřili. Karbon je nejen materiálem pozoruhodných vlastností, současně je velmi náročný na zpracování, a to jak znalostmi, tak především investicemi. Jak moc, na to jsme se vypravili podívat za třemi českými výrobci karbonových rámů. Jejich snažení sice má daleko do boje s větrnými mlýny, ovšem znáte-li pozadí, možná ne až tolik.