Subscribe: Václavek WEBLOG - Programy
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=Programy
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
creative suite  děti  hry pro  jsem  macromedia day  macromedia studio  macromedia  pro    verze macromedia  verze  více  začal jsem 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Václavek WEBLOG - Programy

Václavek WEBLOG - ProgramyÚtržky ze světa webdesignuPublished: Wed, 21 Feb 2018 21:11:51 GMT

 NexusFont - skvělý font manager

Tue, 27 Nov 2012 09:23:55 GMT

(image) Když jsem začal více tvořit grafiku, začal jsem potřebovat více a více fontů a začal jsem mít pomalejší a pomalejší systém a čím dál větší bordel ve fontech. Nakonec jsem si řekl dost a začal jsem hledat pořádný font manager.

Nějakou dobu jsem si vystačil s jednoduchým ListFontem, který jsem používal pro rychlé vyhledání ideálního písma pro daný text. Později, když už bylo fontů mnohem více, už mi nestačil.
Hry pro děti na tablet s Androidem?

Mon, 18 Jun 2012 13:31:19 GMT

(image) Na začátku května jsem ze svých návštěvníků tahal rozumy ohledně tabletu pro děti, dnes už tablet mám a potřeboval doporučit vhodné výukové programy a logické hry pro 5leté a 2leté děti. Máte pro mě nějaká doporučení? Co hrají vaše děti?
Adobe Creative Suite 3

Thu, 21 Jun 2007 06:00:00 GMT

(image) Adobe po spojení s Macromedií konečně sloučila balíky aplikací obou výrobců do jednoho společného, který by měl obsahovat vše, co webdesignér ke své práci potřebuje. Posuďte sami dle obsahu balíku „Adobe Creative Suite 3 Web Premium“, jehož beta verze je předmětem následujícího člán­ku
Macromedia Studio 8 – nová verze profesionálních nástrojů pro tvorbu webu

Tue, 31 Jan 2006 07:11:00 GMT

(image) Macromedia Studio je jeden z nejlepších (osobně si myslím, že přímo nejlepší) vývojových prostředků pro tvorbu webových stránek. Na profesionální úrovni v něm připravíte grafiku pro web (Fireworks), vytvoříte stránky (Dreamweaver), doplníte je o flashové animace či aplikace (Flash) a poté je můžete i snadno aktualizovat (Contribute). Od půlky srpna je v prodeji jeho nová – již osmá – verze, které se v následující recenzi podíváme na zoubek.
Novinky v Macromedia Studiu 8 aneb co bylo na Macromedia Day 2005

Wed, 14 Sep 2005 04:00:00 GMT

(image) Včera jsem se zůčastnil konference Macromedia Day 2005, která byla určena k představení nové verze Macromedia Studia. Přednášející několikráte zopakoval, že vývojáři věnovali hodně času nasloucháním uživatelům a podle toho pozměnili nejen prostředí, ale i obsah celého balíku.