Subscribe: מועדון השחמט עירוני נתניה
http://netanyachess.com/he.rss
Preview: מועדון השחמט עירוני נתניה

מועדון השחמט עירוני נתניה



חדשות ממועדון השחמט עירוני נתניה



Last Build Date: יום ו, 28 אפר 2017 17:27:59 +0200

 



ג' מוצקין 2017

שבת, 29 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' מוצקין 2017

2017/04/29

אליצור קרית מוצקין ד' ע"ש דוב זלץ ז"לאליצור קרית מוצקין ו' ע"ש דוב זלץ
אליצור קרית מוצקין ה' ע"ש דוב זלץ ז"לאליצור קרית מוצקין ג' ע"ש דוב זלץ ז"ל
אליצור קרית מוצקין א ע"ש דוב זלץ ז"לאליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"ל

2017/04/29

אליצור קרית מוצקין ב ע"ש דוב זלץ ז"לאליצור קרית מוצקין א ע"ש דוב זלץ ז"ל
אליצור קרית מוצקין ג' ע"ש דוב זלץ ז"לאליצור קרית מוצקין ה' ע"ש דוב זלץ ז"ל
אליצור קרית מוצקין ו' ע"ש דוב זלץאליצור קרית מוצקין ד' ע"ש דוב זלץ ז"ל



סיבוב 9, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1300 (בית ב')

יום ו, 28 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/28

צרפתי זיו [4]01ברוך יונתן [4]
בן דור אסף [2]??ורסנו יובל
לוינסון עידו [2]??הראל אדוה [4]
בן-אליעזר עמית [2]??מיצנר נועה [5]



סיבוב 9, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1300 (בית א')

יום ו, 28 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/28

פז לביא [3.5]??טורקניץ ענת [2]
טוויג אילי [3]??פז אייל [5]
בזבלוק ורורה [2]10עינב טופז [2]
דרור איתן [4.5]10גורק אלון [3]



סיבוב 1, 1/8גמר אליפות הארץ

יום ה, 27 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/27

טיקטין דור??שטרית קובי
ריבלין שחר??שיינין אדם
הרץ איתמר??שטקלר איתמר
חוטורינסקי יבגני??גלייזר אדר



סיבוב 1, 1/16 אליפות הארץ בית ב' רחובות

יום ה, 27 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/27

קייקוב דביר??קטנוב נועם
זלטין ניקול??אוסקר יובל
שיפרין מיכאל??שוורצבורד רבקה
כהן דני??מצא יוסי



סיבוב 1, תחרויות האביב בהרצליה - ראשית

יום ב, 24 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/24

כנען משה01דבויריס סמיון
קנצלר בוריס??וייסבוך אודי
עמנואל יהב??זילברמן יעקב
קודישביץ דוד==סוקולובסקי יהלי
לגון מיכאל01אקסלרוד אריה
גרשקוביץ דוד10שוורצברד צבי
ברנשטיין תומר01זלקינד קונסטנטין
גמייב אולג10לוי יואל
חיוחמו רז==לוין אלעד
קלברזה גבריאל10לוצוב הר-זהב אברהם
הופמן יאיר==חסידובסקי ארנולד
פילוסוף אסי10דרור לוי
דובקין אורי01חסידובסקי מיכאל
עמית אלי10רוטשטיין מקסים
גרדנויץ עודד01קינברג עופר



ג' בנימין2 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' בנימין2 2017

2017/04/22

אליצור מטה בנימין גאליצור מטה בנימין גימלאים
אליצור מטה בנימין ה 1אליצור מטה בנימין ד
אליצור מטה בנימין ד'1אליצור מטה בנימין צוות
אליצור מטה בנימין האליצור מטה בנימין ו1

2017/04/22

אליצור מטה בנימין צוותאליצור מטה בנימין ד'1
אליצור מטה בנימין דאליצור מטה בנימין ה 1
אליצור מטה בנימין ו1אליצור מטה בנימין ה
אליצור מטה בנימין גימלאיםאליצור מטה בנימין ג



ג' כפר סבא 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' כפר סבא 2017

2017/04/22

הפועל כפר סבא י"חכפר סבא כ'
הפועל כפר סבא "מלאכים"הפועל כפר סבא י"ט
הפועל כפר סבא כ"אהפועל כפר סבא י"ד



ג' אשדוד 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' אשדוד 2017

2017/04/22

מועדון השחמט אשדוד ד'אבירי קבוצת יבנה
מועדון השחמט אשדוד ט'מועדון השחמט אשדוד ט"ו
מועדון השחמט אשדוד ז'אליצור חבל יבנה
מועדון שחמט אשדוד ו'מועדון השחמט אשדוד ותיקים

2017/04/22

אליצור חבל יבנהמועדון השחמט אשדוד ז'
מועדון השחמט אשדוד ט"ומועדון השחמט אשדוד ט'
מועדון השחמט אשדוד ותיקיםמועדון שחמט אשדוד ו'
אבירי קבוצת יבנהמועדון השחמט אשדוד ד'



ג' מעליא 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' מעליא 2017

2017/04/22

אעבלין אאבוסנאן א
אעבלין במג'דל כרום א
מג'דל כרום ב'מעיליא א'



ג' רמת גן 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' רמת גן 2017

2017/04/22

מתנ"ס קריית אונו ג'רצים קריית אונו
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ו'מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ח'
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ה'מתנ"ס קריית אונו ד'
מפעלי בית עמנואל אטיוד ר"ג ט'מועדון שחמט הפועל פתח תקוה צעירי אם המושבות/נווה גן

2017/04/22

מתנ"ס קריית אונו ד'מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ה'
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ח'מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ו'
מועדון שחמט הפועל פתח תקוה צעירי אם המושבות/נווה גןמפעלי בית עמנואל אטיוד ר"ג ט'
רצים קריית אונומתנ"ס קריית אונו ג'



ג' דרום 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' דרום 2017

2017/04/22

מועדון השחמט באר שבע ז'מועדון שחמט באר שבע ל"ז (להבים)
מועדון השחמט באר שבע י"חמועדון השחמט באר שבע כ"א
מועדון השחמט באר שבע כ'מועדון השחמט באר שבע ד' (יו-ניברסיטי אשכול הפיס קריית גת)



ג' באר שבע 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' באר שבע 2017

2017/04/22

מועדון השחמטמ באר שבע כ"ומועדון השחמט באר שבע כ"ט (יו-ניברסיטי אשכול הפיס קריית גת)
מועדון השחמט באר שבע כ"המועדון השחמט באר שבע י"ד
מועדון שחמט באר שבע כ"ח (בני שמעון)מועדון השחמט באר שבע י"ג (להבים)
מועדון השחמט באר שבע ח'מועדון השחמט באר שבע י"ט

2017/04/22

מועדון השחמט באר שבע י"ג (להבים)מועדון שחמט באר שבע כ"ח (בני שמעון)
מועדון השחמט באר שבע י"דמועדון השחמט באר שבע כ"ה
מועדון השחמט באר שבע י"טמועדון השחמט באר שבע ח'
מועדון השחמט באר שבע כ"ט (יו-ניברסיטי אשכול הפיס קריית גת)מועדון השחמטמ באר שבע כ"ו



ג' אשקלון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' אשקלון 2017

2017/04/22

בי"ס לשחמט ב' הפועל עירוני אשקלוןbye
הפועל עירוני "עתיד" אשקלוןאליצור נפשונית פ"ת-חולון
הפועל עירוני "לוטן" אשקלון א'הפועל שער הנגב-חופים ד'



ג' ראשון לציון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' ראשון לציון 2017

2017/04/22

פורת צעיריםהפועל חרשים ראשון לציון
הפועל "חולון" ראשון לציון א'צפריר רחובות ה'
הפועל "בילויים" ראשון לציוןאליצור קרית התרבות נס ציונה א'
הפועל צעירי צבי ראשון לציוןצפריר רחובות ו'
הפועל "סמדר" ראשון לציוןהפועל "ניצן" ראשון לציון

2017/04/22

אליצור קרית התרבות נס ציונה א'הפועל "בילויים" ראשון לציון
צפריר רחובות ה'הפועל "חולון" ראשון לציון א'
הפועל "ניצן" ראשון לציוןהפועל "סמדר" ראשון לציון
צפריר רחובות ו'הפועל צעירי צבי ראשון לציון
הפועל חרשים ראשון לציוןפורת צעירים



ג' ירושלים 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' ירושלים 2017

2017/04/22

ירושחמט מבשרת ציוןאס"א ירושלים ד'
ירושחמט הר-חומהירושחמט שועלי מבשרת
ירושחמט אפרתה-גאולים-בית הצייראליצור ירושלים - תיכון ל.י.ד.ה.



ג' מרכז 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' מרכז 2017

2017/04/22

בית הלוחם תל אביב א' - מארחת את כל המשחקיםאליצור מועדון שחמט שוהם ה
אליצור נערי אלקנה א'הפועל גבעת שמואל ד'
אליצור נערי אלקנה ב'אליצור מועדון שוהם ד
אליצור "רבינוביץ" אלקנה ע"ש פנחס קמינר ז"למתנ"ס קריית אונו ה'

2017/04/22

אליצור מועדון שוהם דאליצור נערי אלקנה ב'
הפועל גבעת שמואל ד'אליצור נערי אלקנה א'
מתנ"ס קריית אונו ה'אליצור "רבינוביץ" אלקנה ע"ש פנחס קמינר ז"ל
אליצור מועדון שחמט שוהם הבית הלוחם תל אביב א' - מארחת את כל המשחקים



ג' תל אביב 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' תל אביב 2017

2017/04/22

אס"א ת"א ט' אסרטנסיכות קריית אונו
עירוני ת"א קרלסןהורי רמת גן
עירוני ת"א אנאנדפרשים קריית אונו



ג' פתח תקוה 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' פתח תקוה 2017

2017/04/27

מועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות א'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ט'
מועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות ב'אליצור "שמיס" פתח תקוה
מועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות ג'אליצור "הוד הכפר" פתח תקוה
אליצור פ"ת דעת מבינים א'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ח'

2017/04/22

מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ט'אליצור פ"ת דעת מבינים א'
אליצור "הוד הכפר" פתח תקוהמועדון השחמט הפועל פתח תקוה ח'
אליצור "שמיס" פתח תקוהמועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות א'
מועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות ב'מועדון השחמט הפועל פ"ת/אם המושבות ג'



ג' צפון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' צפון 2017

2017/04/22

מכבי חיפה כרמל ה'מועדון מסאר
נוער נצרת עילית 1260מועדון חיפה ד'
הפועל "גמביט" קרית ביאליק ג'אגודה למען העיוור חיפה - מארחת את כל המשחקים
"אלפא" ספורט צפת בצעירי מכבי חיפה ו'

2017/04/22

אגודה למען העיוור חיפה - מארחת את כל המשחקיםהפועל "גמביט" קרית ביאליק ג'
מועדון חיפה ד'נוער נצרת עילית 1260
צעירי מכבי חיפה ו'"אלפא" ספורט צפת ב
מועדון מסארמכבי חיפה כרמל ה'



ג' שרון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ג' שרון 2017

2017/04/22

אליצור מהלכים נתניה ב' ע"ש ניקו לאופרbye
צורן ה'צורן ד'
צורן ב'נערי דינמו פרדס חנה/כרכור
צורן ו'צורן ג'

2017/04/22

נערי דינמו פרדס חנה/כרכורצורן ב'
צורן ד'צורן ה'
צורן ג'צורן ו'
byeאליצור מהלכים נתניה ב' ע"ש ניקו לאופר



א' מרכז 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' מרכז 2017

2017/04/22

אליצור "אילן" פתח תקוהאליצור גני תקוה א'
אליצור אלקנה ע"ש יעקב זילברשץ ז"לאליצור "גוש דן" פתח תקוה
אליצור ג"ש אלקנהאליצור גני תקוה ב'



ב' באר שבע 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' באר שבע 2017

2017/04/22

מועדון שחמט באר שבע ל"חמועדון השחמט באר-שבע י"ז
מועדון שחמט באר שבע ל"המועדון השחמט באר שבע כ"ז
מועדון שחמט באר שבע ט"ומועדון השחמט באר שבע ט"ז
מועדון השחמט באר שבע ל'מועדון שחמט באר שבע ל"ב
מועדון השחמט באר שבע כ"גמועדון שחמט באר שבע ל"א



ב' דרום 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' דרום 2017

2017/04/22

מועדון השחמט אשדוד י"דהפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב'
מועדון השחמט אשדוד ה'מועדון השחמט אשדוד י"ז
הפועל שער הנגב-חופים ב'הפועל שער הנגב-חופים א'
byeהפועל עירוני "נווה ים" אשקלון
מועדון השחמט אשדוד י"בהפועל שער הנגב-חופים ג'



ב' ירושלים 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' ירושלים 2017

2017/04/22

ירושחמט חוג מבוגריםאס"א ירושלים א'
נערי ירושחמט ב'אליצור מרכז השחמט ירושלים ז'
נערי ירושחמט א'אליצור מרכז השחמט ירושלים ה'
מתנ"ס מעלה אדומים ב'מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארח
אליצור בית אל בנימיןאליצור מרכז השחמט ירושלים ו'



ב' רחובות 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' רחובות 2017

2017/04/22

פורת מסיצפריר רחובות ד'
הפועל "יעקב" ראשון לציוןהפועל ע"ש משה ראשון לציון
הפועל "חולון" ראשון לציון ד'פורת שחר
אריות עירוני ת"אצפריר רחובות ג'
אריות ראשון לציוןהפועל ע"ש "שלמה" ראשון לציון



ב' מרכז 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' מרכז 2017

2017/04/22

אליצור גני תקוה ה'אליצור פתח תקוה ו'
אליצור גני תקוה ד'אליצור אלקנה ע"ש יוסף פרנק ז"ל
אליצור גני תקוה ג'bye
אליצור פתח תקוה נערים ג'אליצור פ"ת הקנטרי חולון
אליצור מועדון שחמט שוהם ג'הפועל גבעת שמואל ג'



ב' ראשון לציון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' ראשון לציון 2017

2017/04/22

מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ז'אס"א ת"א ד'
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ד'הפועל כוכבי "טל" ראשון לציון
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג י'"עתודת" הפועל ראשון לציון
צריחים קריית אונועירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדר
עירוני ת"א קספרובנערי ראשון לציון



ב' פתח תקוה 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' פתח תקוה 2017

2017/04/22

אליצור מתן א'אליצור הדיסקונטאים פ"ת לזכר מקס רוזנברג
חיל אויר / ראשון לציוןמועדון השחמט הפועל פתח תקוה ה'
אליצור פתח תקוה ותיקיםהפועל אל-על פתח תקווה
אליצור פתח תקוה אמדוקס ו'אליצור "יהוד" פתח תקוה
אליצור פתח תקוה מרכז ח'bye



ב' הרצליה 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' הרצליה 2017

2017/04/22

עתודת "פס" הרצליהבוגרי "איתן" הרצליה
נערי "יפה" הרצליהצעירי "יוסי" הרצליה
עתודת "יצחק" הרצליהותיקי "שמואל" הרצליה
צעירי "דני" הרצליהרעננה א'
נערי "ליאוניד" הרצליהצעירי "אמיל" הרצליה



ב' הדרים 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' הדרים 2017

2017/04/22

אליצור "אריה קרפטי" נתניהאליצור עירוני נתניה ה'
אס"א ת"א ה'אליצור מהלכים נתניה ג'
אס"א ת"א ח'הפועל גבעת שמואל ב''
אליצור מהלכים נתניה א' ע"ש אלה לרנראליצור מועדון שחמט שוהם ב'
דינמו פרדס חנה / כרכורהפועל כפר סבא ע"ש שחר ארד



ב' שרון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' שרון 2017

2017/04/22

הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקימועדון השחמט הפועל פתח תקוה י"ב
הפועל כפר סבא י"גהפועל כפר סבא י'
אס"א ת"א ז'אריות שמשית
מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו'הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסר
צורן א'הפועל כפר סבא י"ז



ב' חיפה 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' חיפה 2017

2017/04/22

הפועל "גמביט" קרית ביאליק ד'אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"ל
מועדון השחמט "צים" חיפה ב'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים א'
מועדון חיפה ג'עתודת מכבי חיפה ע"ש י. בליימן
הפועל חברת החשמל חיפהbye
מכבי חיפה כרמל ג'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ג'



ב' גליל 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ב' גליל 2017

2017/04/22

הפועל עמק הירדן ג'תקוותנו נהריה א'
הפועל עמק הירדן ב'עירוני כרמיאל ב'
הפועל עמק הירדן א'עירוני כרמיאל ד'
"אלפא" ספורט צפתbye
מכבי מעלות תרשיחא ב'עירוני כרמיאל ג'



א שרון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א שרון 2017

2017/04/22

עירוני גבעתיים ע"ש אלוני ז"לעתודת "יעקב" הרצליה
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב'אס"א בר"ג
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ג'הפועל כפר סבא ע"ש אורי קורן
מועדון השחמט הפועל פ"ת ע"ש אבנר עמיתעתודת "יוסף" הרצליה
הפועל כפר סבא ד'"גמביט" עירוני ת"א ב' ע"ש משה צ'רניאק



א שפלה 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א שפלה 2017

2017/04/22

הפועל גן המושבה ראשון לציוןאליצור מועדון שחמט שוהם א'
הפועל "ישראל" רמת אליהו ראשל"צאס"א ת"א ב'
הפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צצפריר רחובות ב'
עירוני גבעתיים ע"ש לוסב ז"לאס"א ירושלים ב'
עתיד אשדודעירוני ת"א ה' ע"ש צ'רניאק



א' הדרים 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' הדרים 2017

2017/04/22

אליצור רמת פולג א' נתניהעתודת "ברונו" הרצליה
אליצור עירוני נתניה ד'אליצור פתח תקוה א'
עירוני נתניה ב'עירוני "נווה צדק" ג' תל אביב
מתנ"ס קרית אונו ב'צעירי "מיכאל" הרצליה
עירוני ת"א ד ע"ש צ'רניאקאליצור פתח תקוה מרכז א'



א' צפון יום חול 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' צפון יום חול 2017

2017/04/22

עירוני כרמיאל א'מכבי חיפה כרמל ד'
מכבי מעלות-תרשיחא א'הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב'
מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ח'הפועל "גמביט" קרית ביאליק א'
byeמועדון השחמט "צים" חיפה א'



א' צפון שבת 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' צפון שבת 2017

2017/04/22

מכבי חיפה כרמל א' ע"ש י. בליימןמועדון שחמט חיפה א
מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ד'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו'
מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ה'מועדון שחמט חיפה ב'



א' מזרח 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' מזרח 2017

2017/04/22

ירושחמט ב'אליצור מרכז השחמט ירושלים ד'
מתנ"ס מעלה אדומים א'ירושחמט א ע"ש מרק פרידמן ז"ל
אס"א ירושלים ג'אליצור מרכז השחמט ירושלים



א' דרום 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

א' דרום 2017

2017/04/22

הפועל עירוני "שמשון" אשקלוןמועדון השחמט באר שבע ב'
הפועל עירוני "אפרידר" אשקלוןמועדון השחמט אשדוד ג'
ווסק ע"ש גיא ויובל ויינר ז"ל אשקלוןמועדון השחמט באר שבע ו'
מועדון השחמט באר שבע י"במועדון השחמט באר שבע ט'
מועדון השחמט באר שבע ה'מועדון השחמט אשדוד י'



ארצית דרום 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ארצית דרום 2017

2017/04/22

"פורת מתמטיקה" - ע"ש מרדכי ורחל פורתמועדון השחמט אשדוד ב'
ירושחמט על שם גדעון יפתמועדון השחמט באר שבע ג'
ירושחמט ט ע"ש שלמה טירןהפועל העירוני ע"ש דוגו ראשון לציון
מועדון השחמט באר שבע כ''במועדון השחמט אשדוד א'
הפועל עירוני "נווה הדרים" אשקלוןמועדון השחמט באר שבע י'



ארצית מרכז 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ארצית מרכז 2017

2017/04/22

"העומרים" קריית אונו א'בוגרי "אלכסנדר" הרצליה
אליצור פ"ת נערים א'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ד'
אליצור פתח תקוה הדר גניםעירוני תל-אביב א' ע"ש משה צ'רניאק
הפועל "אפרים" כפר סבאמפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג א'
אס"א ת"א א'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב'



ארצית צפון 2017

שבת, 22 אפר 2017 12:00:00 +0200

ארצית צפון 2017

2017/04/22

הפועל כפר סבא ע"ש ולדי וייסמןעירוני נתניה ע"ש יצחק שלקמן ז"ל
צעירי כפר סבאעתודת "חיים" הרצליה
הפועל כפר סבא ג'אליצור "הלל" אלקנה
מועדון שחמט חיפה והשכונותעירוני נתניה ע"ש גנדי לגון ז"ל
מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ב'מכבי חיפה כרמל ב ע"ש ד"ר מ.קורול ז"ל



סיבוב 5, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1400 (בית א')

יום ו, 21 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/21

רוזנברג גיא [2]10שמש אלון2 [1]
גולדשטיין אסף [1]10קטורזה דניאל [2]
כהן דולב שלמה [3]01שרמן עידן [1]
עזריה אילי [3]10צרפתי נועם חן [1]



סיבוב 5, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1400 (בית ב')

יום ו, 21 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/21

אבידן תמיר [1.5]01בן-שדה אלון [2]
אביטבול מתן [2]01רבינוביץ יואב [1.5]
נוימן איתי [1]10סיון גיא [3]
בר אילן איתי [1]10ביבי איתי
לכמן גיא [3]01כהן יהלי [1]



סיבוב 8, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1300 (בית ב')

יום ו, 21 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/21

ברוך יונתן [3]10בן דור אסף [2]
ורסנו יובל01בן דוד רום [4]
צרפתי זיו [2]10בן-אליעזר עמית [2]
מיצנר נועה [4]10הראל אדוה [3]

2017/04/21

בן דוד רום [5]10ברוך יונתן [4]
ורסנו יובל01הראל אדוה [3]
לוינסון עידו [2]01צרפתי זיו [3]
בן דור אסף [2]??מיצנר נועה [5]



סיבוב 8, ימי ו' קרית-אונו אביב 2017 - עד 1300 (בית א')

יום ו, 21 אפר 2017 12:00:00 +0200

2017/04/21

בזבלוק ורורה [2]01פז לביא [2.5]
טורקניץ ענת [2]??טוויג אילי [3]
פז אייל [3]10ראובני איתי [1]
גורק אלון [3]??עינב טופז [1]

2017/04/21

פז לביא [3.5]??טוויג אילי [3]
דרור איתן [4.5]01פז אייל [4]
עינב טופז [1]10ראובני איתי [1]
טורקניץ ענת [2]??בזבלוק ורורה [2]



1/16 גמר אליפות ישראל. קרית ביאליק

יום ה, 23 מרץ 2017 18:30:00 +0200

1/16 גמר אליפות ישראל. קרית ביאליק

הנכם מוזמנים להשתתף בתחרות חדשה:

מועדון:
"גמביט" קרית ביאליק
תאריך:
23/03/2017 — 01/06/2017
שיטת התחרות:
שוויצרי, 7 סיבובים, 120 דקות, 90+30, או יותר

מיקום: בית יד לבנים, רח' אפרים, 28, קרית ביאליק; הגרלה וסיבוב ראשון: 23/03/2017 בשעה 18.00;שעת התחלת המשחקים – 18.30; טל.: גרינפלד אנטולי - 0544718395, נינבורג דמיטרי - 0528590709