Subscribe: מועדון השחמט עירוני נתניה
http://netanyachess.com/he.rss
Preview: מועדון השחמט עירוני נתניה

מועדון השחמט עירוני נתניה



חדשות ממועדון השחמט עירוני נתניה



Last Build Date: יום ו, 30 ספט 2016 11:40:54 +0200

 



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1500 (בית א')

יום ו, 07 אוק 2016 12:00:00 +0200

2016/10/07

סעוני רותם??גולד דניאל
גפני הילה [0.5]??ארביט עידן [1]
סימן-טוב יואב [1.5]??גפן מאור [0.5]
שטפן לביא [1]??לויאן עומר [1]
אייל אסף [1]??קאסם מוחמד (מודי) [1]



סיבוב 5, תחרות סתיו פתוחה במועדון נתניה

יום ה, 06 אוק 2016 12:00:00 +0200

2016/10/06

אליציץ מילן [3]??ליפס יוסף [3.5]
קלבנסקי קונסטנטין [3]??וולקוב יורי [3]
רופו אאורל אויאן [2.5]??מורוז מרק [3]
פינחסוב אילן [2.5]??לגון מיכאל [2.5]
לוריא אריאל [2]??עפגין דוד [2]
אביטבול אריק [2]??פלדמן גידי [2]
חיימוב אלחנן [2]??סמירנוב פיוטר [2]
לוריא איגור [2]??קרבסי ג'ואל [1]
בניגוייב אילול [1]??אביב איתן [1]
קפציץ ולדימיר [1]??לומקין ולדימיר [0.5]
חן זכריה [0.5]??איליה רפאל [1]



סיבוב 8, אליפות כפר סבא 2016 - לזכרו של שלמה סמילטינר

שבת, 01 אוק 2016 12:00:00 +0200

2016/10/01

זילברמן יעקב [6]??קליין בוריס [4]
פולג דן [5.5]??מאייר רלף [4]
טרטטוביץ דן [5]??תפארת שקד [5]
עצמון עמנואל [4]??וייסבוך אודי [4]
שני עמיחי [3.5]??מנקס שלמה [3.5]
מיליקוו יואב [3.5]??גורשטיין עידו [3.5]
גורשטיין אסף [3.5]??לוי נתנאל [3.5]
בודנשטיין יאיר [3]??אלון יעקב [3.5]
ז'ימאלוב אדם [3]??ברונשטיין ארקדי [3]
פילוסוף אסי [2.5]??גרצ'יקוב פבל [2.5]
טילינגר אביב [2.5]??זינגר עמית [1.5]
הדס איתמר [1.5]??שוורץ הרי [2.5]



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1400 (בית א')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

פסטר עילי [2.5]??גורנביין מיכל [1]
שמש אלון2??קורשנבאום ליאור [2]
קאלק מאי [3]??לכמן גיא [0.5]
קרבצ'נקו דני [1]??צרפתי נועם חן



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1400 (בית ב')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

פנסו סהר [3]10קורשנבאום יונתן [1]
גולדשטיין אסף10קוז'קרו איל
וינטרוב יהונתן [2]??מונדרי נדב [2.5]
אדלן נויה [1]??מדני בס דוד



סיבוב 5, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1300 (בית א')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

אביטבול מתן [2.5]??כהן יהלי [1]
צרפתי איתי חי [1]??גולדשטיין רועי [3]
יעקבי אסף??גורביץ' תום [2]
לוי עידו [1.5]??סיון גיא [1]
עינב טופז??רוזנברג גיא [3]



סיבוב 3, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1500 (בית א')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

ארביט עידן [1]??סעוני רותם
גולד דניאל01סימן-טוב יואב [0.5]
גפן מאור [0.5]01שטפן לביא
לויאן עומר10אייל אסף [1]
קאסם מוחמד (מודי) [1]??גולדשטיין בן [0.5]



סיבוב 4, תחרות פתיחת שנה עד 1700

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

פדרובסקי יעל [1]??ויינברג יואב [2]
ברונשטיין פז [1.5]??רדנסקי יונתן [2]
ריבלוב אורי [1]??שיינין אדם [1]
דיין איתי??קיסלמן ירון [0.5]
הרץ איתמר [1]??שטקלר איתמר [2]



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1500 (בית ב')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

סקליאר טים [1.5]??מנש יונתן [1]
טורקניץ ענבל [2.5]??אוסטרובסקי-ברמן נועם [3]
נוימן רועי??פייגין איתי [0.5]
פרס נגה [2]??סיון לין [1]
צימרין אופיר??דוידוף ג'ון ג'ון [3]
דרוול ליאור [1]??לולב הדר [1.5]



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1300 (בית ב')

יום ו, 30 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/30

שרמן עידן [3]??בן דור אסף
בזבלוק ורורה??חדד לוי נעמה [2]
כהן דולב שלמה [2]??מלכיאור ערן [2]
בר אילן איתי [1]??רבינוביץ יואב [3]
בן-שדה אלון??טוויג אילי



סיבוב 4, תחרות סתיו פתוחה במועדון נתניה

יום ה, 29 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/29

ליפס יוסף [2.5]10קלבנסקי קונסטנטין [3]
וולקוב יורי [2]10חיימוב אלחנן [2]
מורוז מרק [2]10פינחסוב אילן [2.5]
עפגין דוד [2]01אליציץ מילן [2]
לגון מיכאל [2]==רופו אאורל אויאן [2]
פלדמן גידי [2]01לוריא איגור [1]
אביב איתן [1]01אביטבול אריק [1]
איליה רפאל [1]01סמירנוב פיוטר [1]
לומקין ולדימיר [0.5]01לוריא אריאל [1]
קרבסי ג'ואל10קפציץ ולדימיר [1]
חן זכריה [0.5]01בניגוייב אילול



סיבוב 3, אליפות הרצליה - משנית

יום ב, 26 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/26

דימלין ראובן [2]10עובדיה תומר [2]
תדמור מאיה [2]01מילטין צבי [2]
שגיא נחום [1]==כספי אברהם [2]
בר אינדי [1]10שטיינמץ מנחם [1]
זוהר עידו [1]10ריבשטיין אוראל [1]
כהן יעקב [1]10ויסברג הראל [1]
לוי זוהר [1]10עמיאל רן [1]
ברזילי משה [0.5]??בארינבוים יונתן [1]
ויסברג יאיר [1]10קיש אהוד [1]
חטיב מוחמד10גבריאלוב שלמה
אברהם נתן01תומר גיא [0.5]
עמיאל רועי==בר-טל שיר
קיאלי רונן10מאור (קרקובסקי) משה



סיבוב 8, התחרות ה-1 ע"ש שלמה סמילטינר

יום ב, 26 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/26

שוורצברד צבי [6]01קלדור אברהם [6]
בלס אייל [5.5]??ענבל נמרוד [5]
דותן ולריה [5]01ברוך דרור [4.5]
אשרוב אהרן [4]10הגלר יוסף [4.5]
יהב מנחם [4]10צ'חנובסקי אבי [4.5]
גרדנויץ עודד [4.5]10זילברשטיין ויקטור [4.5]
פריאל בני [4]01הולצר משה [4]
פיין יוחנן [4]??לוי ניסן [4]
ברקמן אביעד [4]01כהן עפר [4]
לוי יואל [3.5]10סבלדי דניאל [3.5]
שילוח משה [3.5]01לבנזוב יבגני [3.5]
וילקובסקי אליאס [3.5]01סוקולוב יונתן [3.5]
ארליך מנחם [3]10אלוני רון [2.5]
ביגלמן יצחק [2.5]01שטרית קובי [2.5]
גלייזנר שמואל [2.5]01וולט חנן [3]
פאר אליעזר [2.5]01רון גיל [2.5]
נדב דניאל [2.5]==טננבוים אהרון [2.5]
סגל שלמה [2.5]01אברמוב יצחק [2.5]
פלג מאיר [1]01פלמן חיים [2.5]
לוי פז [2]==דיין איתי [2]
בוימולד יגאל [0.5]01סיון ליאו [2]



סיבוב 3, אליפויות הרצליה 2016

יום ב, 26 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/26

זילברמן יעקב [2]==דבויריס סמיון [2]
חסידובסקי ארנולד [2]==סופר רם [2]
קנצלר בוריס [2]10גמייב אולג [2]
בן-ארצי עידו [2]10עמית אלי [2]
אקסלרוד אריה [1]01קודישביץ דוד [1.5]
מיליקוו יואב [1]==חסידובסקי מיכאל [1]
דה מלו לוקס הוגו [1]10מדיבני מאקה [1]
כנען משה [1]01קלברזה גבריאל [1]
שמעונוביץ יואב [1]10לוצוב הר-זהב אברהם [1]
עמנואל יהב [1]==בלאט יונתן [1]
לגון מיכאל [0.5]==גרייבר אלחנדרו [0.5]
חטיב חוסיין [0.5]01נחמיה נתן [1]
להב דורון [0.5]??גרדנויץ עודד [0.5]
חיוחמו רז10רוטשטיין מקסים
לוטן ברק01וייסבוך גבריאל
לוי אבנר01כהן דביר



סיבוב 7, אליפות כפר סבא 2016 - לזכרו של שלמה סמילטינר

שבת, 24 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/24

תפארת שקד [4.5]==פולג דן [5]
וייסבוך אודי [4]01זילברמן יעקב [5]
טרטטוביץ דן [4]10לוי נתנאל [3.5]
מאייר רלף [3.5]==קליין בוריס [3.5]
מיליקוו יואב [3.5]01עצמון עמנואל [3]
מנקס שלמה [3]==אלון יעקב [3]
ז'ימאלוב אדם [2.5]==גורשטיין אסף [3]
ברונשטיין ארקדי [2.5]==בודנשטיין יאיר [2.5]
שוורץ הרי [2.5]01שני עמיחי [2.5]
גורשטיין עידו [2.5]10הדס איתמר [1.5]
פילוסוף אסי [1.5]10טילינגר אביב [2.5]
זינגר עמית [1]==גרצ'יקוב פבל [2]



סיבוב 3, תחרות פתיחת שנה עד 1700

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

רדנסקי יונתן [1]10פדרובסקי יעל [1]
ברונשטיין פז [1]==הרץ איתמר [0.5]
ויינברג יואב [1]10ריבלוב אורי [1]
שיינין אדם10דיין איתי
קיסלמן ירון [0.5]01שטקלר איתמר [1]



סיבוב 3, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1500 (בית ב')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

מנש יונתן [1]01לולב הדר [0.5]
אוסטרובסקי-ברמן נועם [2]10צימרין אופיר
נוימן רועי01פרס נגה [1]
טורקניץ ענבל [2]==סקליאר טים [1]
פייגין איתי [0.5]01דוידוף ג'ון ג'ון [2]
סיון לין10דרוול ליאור [1]



סיבוב 4, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1300 (בית א')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

רוזנברג גיא [1]10אביטבול מתן [1.5]
כהן יהלי [1]01גורביץ' תום [1]
עינב טופז01צרפתי זיו [1]
צרפתי איתי חי10לוי עידו [0.5]
גולדשטיין רועי [1]10יעקבי אסף

2016/09/23

אביטבול מתן [1.5]10צרפתי איתי חי [1]
כהן יהלי [1]01רוזנברג גיא [2]
צרפתי זיו [2]01גולדשטיין רועי [2]
לוי עידו [0.5]10יעקבי אסף
גורביץ' תום [2]??סיון גיא [1]



סיבוב 3, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1400 (בית ב')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

מונדרי נדב [2]==קן-דרור רננה [1]
גולדשטיין אסף01פנסו סהר [2]
קורשנבאום יונתן [1]01אדלן נויה
וינטרוב יהונתן [2]??מדני בס דוד



סיבוב 1, חצי גמר אליפות ישראל לנשים

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

כהן יעל01שאול-זיידנר ליאד
בז'שווילי אירמה10בר-טל שיר
וטשטיין ליאור01תדמור מאיה
קטקוב מישל??לוי שובל
צדקה-דראל דריה+-bye



סיבוב 3, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1300 (בית ב')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

שרמן עידן [2]10חדד לוי נעמה [2]
בזבלוק ורורה01כהן דולב שלמה [1]
מלכיאור ערן [2]01בר אילן איתי
רבינוביץ יואב [2]10בן-שדה אלון
טוויג אילי??בן דור אסף



סיבוב 2, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1500 (בית א')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

סעוני רותם??גפני הילה [0.5]
סימן-טוב יואב [0.5]??ארביט עידן [1]
שטפן לביא??גולד דניאל
אייל אסף [1]??גפן מאור [0.5]
גולדשטיין בן [0.5]??לויאן עומר



סיבוב 3, תחרות פתיחת שנה מעל 1800

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

קטקוב מישל [0.5]10גלייזר אדר
טיקטין דור10ריבלין שחר [0.5]
סטוליארסקי יגור [2]??מצא יוסי [0.5]
רוזן איתן [0.5]10כהן דני
שוקר אסף [1]10לייב דניאל



סיבוב 3, ימי ו' קרית-אונו סתיו 2016 - עד 1400 (בית א')

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

גורנביין מיכל [1]01קאלק מאי [2]
קורשנבאום ליאור [1]10אבידן תמיר
לכמן גיא==קרבצ'נקו דני [0.5]
צרפתי נועם חן01פסטר עילי [1.5]



סיבוב 1, תחרות פתיחת עונה לבעלי מד כושר 1400-1700 בגני תקוה

יום ו, 23 ספט 2016 12:00:00 +0200

2016/09/23

אלסטר עמרי01מאור גלעד
מאור נועם201אופק עמרי
איסקוז דניאל+-bye