Subscribe: מועדון השחמט עירוני נתניה
http://netanyachess.com/he.rss
Preview: מועדון השחמט עירוני נתניה

מועדון השחמט עירוני נתניה



חדשות ממועדון השחמט עירוני נתניה



Last Build Date: יום ו, 19 ינו 2018 16:05:00 +0200

 



אליפות בינלאומית נתניה 2018 ע"ש יצחק שלקמן ז"ל

יום ב, 29 ינו 2018 18:30:00 +0200

אליפות בינלאומית נתניה 2018 ע"ש יצחק שלקמן ז"ל

הנכם מוזמנים להשתתף בתחרות חדשה:

מועדון:
מועדון עירוני נתניה
תאריך:
29/01/2018 — 12/03/2018
שיטת התחרות:
שוויצרי, 7 סיבובים, 120 דקות, 90+30, או יותר

ניק קופלוף 052-3572157 , מיכאל לוריא 052-8836740




סיבוב 3, רבע גמר אליפות ישראל בית רחובות

יום ו, 26 ינו 2018 12:00:00 +0200

2018/01/26

קרת אורן [1]??גורודצקי מתן [1]
קונין מיכאל [0.5]??פטרושינסקי איליה
סטוליארסקי יגור??קטקוב מישל [0.5]



ב' גליל 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' גליל 2018

2018/01/20

"אלפא" ספורט צפתעירוני כרמיאל ג'
עירוני כרמיאל ד'bye
אליצור קרית מוצקין ע"ש דוד גל ז"לקדימה מדע נהריה א'
הפועל עמק הירדן ב'הפועל עמק הירדן ג'
מכבי מעלות תרשיחא ב'הפועל עמק הירדן א'



א' מרכז 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' מרכז 2018

2018/01/20

אליצור ש"ל גני תקוה א'אליצור ש"ל גני תקוה ב'
אליצור "אילן" פתח תקוהאליצור פתח תקוה הדר גנים
אליצור ש"ל- מתן א'אליצור "גוש דן" פתח תקוה



א' צפון יום חול 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' צפון יום חול 2018

2018/01/20

מכבי חיפה ג' ע"ש י. בליימןהפועל "גמביט" קרית ביאליק א'
הפועל "גמביט" קרית ביאליק ב'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ד'
מועדון השחמט "צים" חיפה א'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ח'



א' צפון שבת 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' צפון שבת 2018

2018/01/20

מכבי חיפה כרמל ב' ע"ש י. בליימןמועדון שחמט חיפה-נשר א
מכבי מעלות-תרשיחא א'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ו'
עירוני כרמיאל ב'מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ה'



א' מזרח 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' מזרח 2018

2018/01/20

ירושחמט נורדיהירושחמט א ע"ש מרק פרידמן ז"ל
מועדון שחמט לעוורים מרש"ל ירושלים - תמיד מארחאס"א ירושלים ג'
ירושחמט על שם גדעון יפתאליצור מרכז השחמט ירושלים



ב' חיפה 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' חיפה 2018

2018/01/20

מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים א'מכבי חיפה כרמל ד'
byeנוער נצרת עילית
אריות שמשיתהפועל חברת החשמל חיפה
מועדון השחמט "צים" חיפה ב'מועדון שחמט חיפה-נשר ג'
מכבי חיפה כרמל ה'מועדון שחמט חיפה-נשר ב'
מועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ג'מועדון שחמט חיפה-נשר ד'



ב' באר שבע 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' באר שבע 2018

2018/01/20

מועדון השחמט באר-שבע י"זמועדון השחמט באר שבע כ"ז
מועדון שחמט באר שבע ל"המועדון השחמט באר שבע ט"ז
מועדון שחמט באר שבע ט"ומועדון השחמט באר שבע ב'
מועדון שחמט באר שבע ל"במועדון השחמט באר שבע ה'
מועדון שחמט באר שבע ל"חמועדון שחמט באר שבע כ"ח



ב' דרום 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' דרום 2018

2018/01/20

מועדון השחמט אשדוד י"דמועדון השחמט אשדוד י"ב
מועדון השחמט באר שבע ד' (יו-ניברסיטי אשכול הפיס קריית גת)מועדון השחמט אשדוד י"ז
מועדון השחמט אשדוד ותיקיםמועדון השחמט אשדוד י'
הפועל שער הנגב-חופים ב'הפועל עירוני "נווה ים" אשקלון
מועדון השחמט אשדוד ה'בי"ס לשחמט הפועל עירוני אשקלון



ב' ירושלים 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' ירושלים 2018

2018/01/20

אליצור ירושלים ד' - על שם שלווה ריז'ינשווילי ז"לאס"א ירושלים א'
אס"א ירושלים ד'נערי ירושחמט ב'
ירושחמט חוג מבוגריםאליצור מרכז השחמט ירושלים ה'
מכבי מעלה אדומים ב'אליצור מרכז השחמט ירושלים ו'



ב' ראשל"צ רחובות 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' ראשל"צ רחובות 2018

2018/01/20

הפועל "חולון" ראשון לציון ד'הפועל ע"ש משה ראשון לציון
פורת שחרהפועל "יעקב" ראשון לציון
פורת מסיצפריר רחובות ג'
צפריר רחובות ד'bye
"עתודת" הפועל ראשון לציוןמועדון השחמט גבעתיים ע"ש יצחק אלוני



ב' שפלה יום חול 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' שפלה יום חול 2018

2018/01/20

אליצור מועדון שחמט שוהם ג'אליצור מועדון שוהם ד
עירוני ת"א ו' ע"ש אבנר הדראס"א ת"א ח'
אס"א ת"א ה'אליצור פ"ת הקנטרי חולון
מתנ"ס קריית אונו ה'אליצור נפשונית פ"ת-חולון
אליצור מועדון שחמט שוהם ב'חיל אויר / ראשון לציון



ב' מרכז שבת 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' מרכז שבת 2018

2018/01/20

עירוני ת"א ה' ע"ש צ'רניאקעירוני ת"א קספרוב
הפועל צעירי צבי ראשון לציוןמתנ"ס קריית אונו ג'
פרשים קריית אונואס"א ת"א ד'
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ד'מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג י'
עירוני ת"א ד ע"ש צ'רניאקמפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ז'



ב' פתח תקוה 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' פתח תקוה 2018

2018/01/20

אליצור הדיסקונטאים פ"ת לזכר מקס רוזנברגאליצור פתח תקוה מרכז ח'
אליצור פתח תקוה נערים ג'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ה'
אליצור פתח תקוה מרכז א'הפועל אל-על פתח תקווה
אליצור ש"ל גני תקוה ד'אליצור גני תקוה ה'
אליצור פתח תקוה ו'אליצור פתח תקוה אמדוקס ו'



ב' הרצליה 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' הרצליה 2018

2018/01/20

בוגרי "איתן" הרצליהותיקי "שמואל" הרצליה
נערי "יפה" הרצליהצעירי "דני" הרצליה
רעננה א'נערי "ליאוניד" הרצליה
עתודת "פס" הרצליהצעירי "אמיל" הרצליה
עתודת "יעקב" הרצליהעתודת "יצחק" הרצליה



ב' הדרים 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' הדרים 2018

2018/01/20

אליצור ש"ל מתן ב'אליצור אלקנה ע"ש יוסף פרנק ז"ל
אליצור "רבינוביץ" אלקנה ע"ש פנחס קמינר ז"לאליצור צעירי זילברשץ אלקנה
אליצור "אריה קרפטי" נתניההפועל גבעת שמואל ב'
אליצור מהלכים נתניה ג'אליצור עירוני נתניה ה'
byeאליצור מהלכים נתניה א' ע"ש אלה לרנר



ב' שרון 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ב' שרון 2018

2018/01/20

הפועל כפר סבא ע"ש קרלוס לסרהפועל כפר סבא י'
צורן ב'צורן א'
צורן ו'אס"א ת"א ז'
מועדון השחמט הפועל פתח תקוה י"במועדון השחמט הפועל פתח תקוה ו'
הפועל כפר סבא ע"ש שחר ארדהפועל כפר סבא י"ג



א שרון 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א שרון 2018

2018/01/20

הפועל כפר סבא ע"ש אורי קורןהפועל כפר סבא ד'
צעירי "יוסי" הרצליהמפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ב'
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג ג'עתודת "יוסף" הרצליה
אס"א בר"גאס"א ת"א ב'
הפועל כפר סבא ע"ש חיים גרבינסקיאס"א ת"א א'



א שפלה 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א שפלה 2018

2018/01/20

הפועל ע"ש "שלמה" ראשון לציוןהפועל "ישראל" רמת אליהו ראשל"צ
אס"א ירושלים ב'צריחים קריית אונו
מתנ"ס קרית אונו ב'עתיד אשדוד
מועדון השחמט אשדוד ב'מועדון השחמט הפועל פ"ת ע"ש אבנר עמית
הפועל גן המושבה ראשון לציוןהפועל "כפירים" ע"ש זהר אולפינר ראשל"צ



א' הדרים 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' הדרים 2018

2018/01/20

עירוני "נווה צדק" ג' תל אביבאליצור רמת פולג א' נתניה
אליצור עירוני נתניה ד'עתודת "ברונו" הרצליה
צעירי "מיכאל" הרצליהאליצור פ"ת - אלקנה ע"ש יעקב זילברשץ ז"ל
הפועל כפר סבא ג'אליצור ג"ש אלקנה
דינמו פרדס חנה / כרכוראליצור "הלל" אלקנה



א' דרום 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

א' דרום 2018

2018/01/20

מועדון השחמט באר שבע ט'מועדון שחמט באר שבע ל"א
ווסק ע"ש גיא ויובל ויינר ז"ל אשקלוןמועדון השחמט באר שבע י"ב
הפועל עירוני "שמשון" אשקלוןהפועל שער הנגב-חופים א'
הפועל עירוני "אפרידר" אשקלוןהפועל עירוני "לוטן" אשקלון ב'
מועדון השחמט באר שבע ו'הפועל עירוני "נווה הדרים" אשקלון



ארצית דרום 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ארצית דרום 2018

2018/01/20

מועדון השחמט באר שבע ג'מועדון השחמט באר שבע י'
מכבי מעלה אדומים א'"פורת מתמטיקה" - ע"ש מרדכי ורחל פורת
צפריר רחובות ב'מועדון השחמט אשדוד א'
מועדון השחמט אשדוד ג'הפועל העירוני ע"ש דוגו ראשון לציון
מועדון השחמט באר שבע כ''במועדון השחמט באר שבע י"א



ארצית מרכז יום חול 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ארצית מרכז יום חול 2018

2018/01/20

אליצור עירוני נתניה ע"ש יצחק שלקמן ז"לאליצור עירוני נתניה ב'
הפועל כפר סבא ע"ש ולדי וייסמןבוגרי "אלכסנדר" הרצליה
"גמביט" עירוני ת"א ב' ע"ש משה צ'רניאקאליצור מועדון שחמט שוהם א'
מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ד'אליצור "מערב" פתח תקוה
אליצור עירוני נתניה ע"ש גנדי לגון ז"לאליצור פ"ת נערים א'



ארצית צפון 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

ארצית צפון 2018

2018/01/20

הפועל "אפריים" כפר סבאאס"א "שלמה הר-צבי" תל אביב
עירוני תל-אביב א' ע"ש משה צ'רניאקעתודת "חיים" הרצליה
מפעלי בית עמנואל - אטיוד רמ"ג א'מועדון השחמט הפועל פתח תקוה ב'
מכבי חיפה כרמל א ע"ש ד"ר מ.קורול ז"למועדון שחמט "שמואל" קרית חיים ב'
הפועל "דורון ים" כפר סבאעירוני כרמיאל א'



לאומית 2018

שבת, 20 ינו 2018 12:00:00 +0200

לאומית 2018

2018/01/19

מועדון השחמט באר שבע א' ע''ש אליהו לבנט"העומרים" קריית אונו א'
הפועל כפר סבא"פלדקליין" ראשון לציון
אליצור "דב" פתח תקוההפועל כפר סבא ב'
ירושחמט ט'מועדון אשדוד עילית
מועדון שחמט חיפה -נשרמועדון השחמט הפועל פתח תקוה א'
צפריר רחובות א'מועדון שחמט הרצליה

2018/01/20

"העומרים" קריית אונו א'2.54.5אליצור "דב" פתח תקוה
הפועל כפר סבאמועדון השחמט באר שבע א' ע''ש אליהו לבנט
הפועל כפר סבא ב'52ירושחמט ט'
מועדון אשדוד עיליתמועדון שחמט חיפה -נשר
מועדון השחמט הפועל פתח תקוה א'צפריר רחובות א'
"פלדקליין" ראשון לציוןמועדון שחמט הרצליה



סיבוב 2, רבע גמר אליפות ישראל בית רחובות

יום ו, 19 ינו 2018 12:00:00 +0200

2018/01/19

גורודצקי מתן [1]??קונין מיכאל [0.5]
קטקוב מישל [0.5]??קרת אורן [1]
פטרושינסקי איליה??סטוליארסקי יגור



סיבוב 3, התחרות ה-19ע"ש רמי לשם

יום ב, 15 ינו 2018 12:00:00 +0200

2018/01/15

לוי גיא [1]??דיין איתי [2]
כהן עפר [1]??זרומב צ'ארלס אירבינג [1]
נגר שמואל [1]??דותן ולריה [1]
סגל שלמה [1]??הולצר משה [1]
לוי ניסן [1]??שילוח משה [0.5]
צ'חנובסקי אבי??פיין יוחנן [0.5]
ברנד רמי??טננבוים אהרון



סיבוב 9, רבע גמר אליפות ישראל בית נתניה

יום ב, 15 ינו 2018 12:00:00 +0200

2018/01/15

חנין ניקיטה [3.5]01פלדמן גידי [6]
ליפס יוסף [5.5]10הלווינג יובל [5.5]
פינחסוב אילן [5.5]01קלבנסקי קונסטנטין [3.5]
פולג מתן [5]10וולקוב יורי [3.5]
מורוז מרק [4]==עפגין דוד [3.5]
אבשלום סלבה [3]10פישמן משה [3.5]
לוריא איגור [0.5]+-שני עמיחי [3.5]



סיבוב 1, רבע גמר אליפות ישראל בית רחובות

יום ו, 12 ינו 2018 12:00:00 +0200

2018/01/12

גורודצקי מתן10פטרושינסקי איליה
קונין מיכאל==קטקוב מישל
קרת אורן10סטוליארסקי יגור