Subscribe: בלוג הבית - תפוז בלוגים
http://www.tapuz.co.il/blog/rssBlog.asp?FolderName=tapuzblogs
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Hebrew
Tags:
אדם  את  הוא  החורף  החם  הן  הנושא החם  הנושא  זכויות  כבר  לא  על  שחיתות  של 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: בלוג הבית - תפוז בלוגים

בלוג הבית - תפוז אנשיםחידושים, חדשות, תחרויות ועדכונים על כל מה שקורה בבלוגיה ובתפוז.Published: 12/11/2016 02:29:23

Last Build Date: 12/11/2016 02:29:23

Copyright: Copyright 2016 Tapuz All Rights Reserved.
 הנושא החם: מרקים

12/08/2016 12:07:56

החורף כבר כאן ואיתו נפתחת עונת המרקים....

מרק הוא סוג של קונצנזוס, אוכל מנחם, מחמם שעושה תמיד תחושה של בית.  כל אחד אוהב מרק, השאלה ממה הוא מורכב.

אצלנו בבית המרק השולט הוא העוף הקלאסי (בתוספת אטריות דקות ושקדי מרק כמובן) ולפעמים משתעשעים עם מרק כתום או עדשים כתומות.

מה המרק האהוב עליכם?

המרק אהוב עלי היה המרק של סבתי ז"ל- מרק ירקות ושר סמיך כזה עם רביחה ובצקניות הישר מהמטבח בההונגרי... הייתי נותנת הרבה לטעום שוב מהמרק הזה.

שלחו לנו מתכונים, זכרונות ותמונות של המרקים שלכם.

אל תשכחו לתייג את הנושא החם : מרקים

allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" frameborder="0" height="349" scrolling="no"...הנושא החם: זכויות אדם

12/05/2016 11:39:40

חודש דצמבר הוא חודש זכויות האדם.

זכויות האדם מוגדרות בתור:

"זכויות האדם הבסיסיות שלהן כל אדם זכאי. הן כוללות לעיתים קרובות את הזכות לחיים וחופש, חופש המחשבה והביטוי ושיוויון בפני החוק."

זכויות אדם מבוססות על העיקרון של כבוד לאדם. ההנחה הבסיסית שלהן היא שכל אדם הוא ישות מוסרית והגיונית בעלת זכות להתייחסות בכבוד, הן נקראות זכויות אדם בגלל שהן אוניברסליות. היות שארצות או קבוצות מסוימות נהנות מזכויות מיוחדות שמוענקות רק להן, זכויות אדם הן לכולם.

מלוא התכולה של זכויות האדם היא רחבה הרבה יותר. הן הזכות לבחור וההזדמנות לבחור. הן מתכוונות לחופש לקבל משרה, לאמץ קריירה, לבחור שותף ע"פ בחירה ולגדל ילדים. הן כוללות את הזכות לתנועה ואת הזכות לעבוד באופן ריווחי בלי הטרדה, ניצול והאיום בפיטורים שרירותיים. הן אפילו מאמצות את הזכות לפנאי.

אבל קיים פער גדול בין הנאמר במטרות האלו וההשגים שלהן בפועל. מיליונים לא חופשיים. הצדק לעיתים לא הוגן, והשלום ממשיך להתחמק מאזורים רבים בעולם. הגישור על הפערים...
הנושא החם: חורף

11/29/2016 10:11:29

דצמבר אוטוטו כאן, הלילות כבר באמת קרים ומחר צפוי לנו גשם.

אפשר כבר להגיד בביטחון- החורף הגיע! 

לאחר שבשבוע שעבר צלחנו שרב יבש ואביף במיוחד שגרם ללא מעט שפתיים סדוקות , שריפות ואסונות כל מה שנותר זה לחכות לגשמי הברכה שיגיעו וישטפו את הכול.

החורף הוא עונה שיש שמתים עליה ויש שמתעבים אותה. היא גורמת לנו באופן אוטומטי למצב רוח נוגה, רומנטי ואפילו דכאוני. 

אני אוהבת בעיקר את מרקי החורף, הריח של הגשם, הפריחה המשגעת הירוק של החורף ואת בגדי החורף שלדעתי מחמיאים ו"מתוחכמים" יותר מבגדי הקיץ הקלים.

ספרו לנו על החורף שלכם-

מה אתם מתכננים?

איך אתם מרגישים?

מה אתם אוהבים בעונה זו?

איזה תחושות עולות בכם כשהטמפרטורות יורדות?

אל תשכחו לתייג את הנושא החם:...
הנושא החם: בטיחות בדרכים

11/22/2016 11:51:22

היום, 22 בנובמבר, מצוין יום הבטיחות הלאומי בכנסת.

לצערנו הנושא של בטיחות בדרכים, ובעיקר תאונות דרכים הפך למכת מדינה. בכל שנה אנו מקווים שהנתונים יהיו יותר אופטימיים, יחד עם שיפור הכבישים והאכיפה, אולם השנה

מדו"ח של עמותת אור ירוק המציג את נתוני הלמ"ס והרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, עולה כי בממוצע בכל יום נהרג אדם בתאונת דרכים. 

מתחילת השנה נהרגו 327 בני אדם בתאונות דרכים, לעומת 313 בני אדם שנהרגו בתקופה המקבילה בשנה שעברה – 14 בני אדם יותר, עליה של כ-4% משנה שעברה.

השבוע מתקיימות בכל רחבי הארץ פעילויות של עמותת "אור ירוק"  בבתי הספר על מנת להגביר את המודעות לתאונות הדרכים.

יש שיגידו שהאשם הוא חוסר באכיפה, יש שיגידו שזה בגלל הסמארטפונים, בגלל הווייז, האופניים החשמליים, בגלל כמות כלי הרכב על הכבישים שרק עולה מדי שנה.

מה דעתכם?

איפה הנושא הזה פוגש אתכם?

האם חוויתם פעם תאונה חס וחלילה?

האם יש לכם פתרון מעשי לבעיה?

ספרו לנו...
הנושא החם: שחיתות

11/17/2016 10:35:44

יש שחיתות בצמרת, שחיתות שלטונית, שחיתות בספורט ו...ארוחות שחיתות

לאחרונה נראה שלא משנה באיזה יום נפתח את העיתון או הטלווזיה פרשות שחיתות מביטות אלינו מכל עבר-

תחקיר "עובדה" בשבוע שעבר, פרשת הצוללות הטריה, שחיתות של בכיר במל"ל..... קצרה היריעה מלהכיל

זה נכון, שחיתות תמיד הייתה קיימת. איפה שיש כסף וכוח קשה לשמור על אמות המידה ועל טוהר האינטרס. אבל עדיין התחושה היא שמסתירים מאיתנו כל כך הרבה מניעים נסתרים ולא טהורים שמשפיעים על כל אחד ואחת מאיתנו ובעיקר מבזבזים את כספי המיסים שלנו, מבלי להניד עפעף ותוך גריפת רווח עצום לנוגעים בדבר.

הדבר שהכי מעניין אותי ביחס לשחיתות היא לא "למה אנשים עושים את זה", כבר הצלחתי להבין שאנשים שנמצאים בעמדות כוח מתקשים לעמוד בפיתויים הרבים המוצעים להם (שוחד, טובות הנאה, מינויים לא כשרים וכו`) או מרגישים תחושת עליונות מעל החוק וששום דבר לא יכול לדבוק בהם.

הדבר המעניין לדעתי הוא איך אלה שיודעים ושומעים על כך לא קמים ועושים מעשה, אפילו אם זה...
הנושא החם: קנאביס

11/14/2016 11:48:31

ארה"ב נמצאת עכשיו בכותרות העולמיות בהקשר של הבחירות המסעירות ועלייתו של דונלד טראמפ לשלטון.

אז במקרה שלא שמעתם, ארה"ב נמצאת בעיצומו של תהליך לגליזציה מאסיבי וחסר תקדים.  

לאחר שהקנאביס כבר הפך לחוקי בארבע מדינות קולורדו, וושינגטון, אורגון ואלסקה בימים האחרונים הצטרפו אליהן ארבע מדינות נוספות- מסצ`סטס, מיין נבאדה וקליפורניה. 

מעבר למשמעות הכיפית עבור האזרחים, למהלך ישנן משמעויות כלכליות מרחיקות לכת ותחזיות של מיליארדים של של דולרים שייכנסו לקופת המדינה.

 

(image)

ואצלנו? התהליך עוד רחוק מלהתגשם גם פה.

השימוש בקנאביס בישראל הוא כבר מזמן לא טאבו ואפילו הפך לדי שכיח. ישנו מערך די רציני של קנאביס רפואי שניתן לחולים המקבלים אישור, דמויות טלוויזיוניות מעשנות על המסך, 

וגם הדיבור על הנושא הוא די...
הנושא החם: רצח רבין

11/13/2016 10:51:26

היום חל יום הזיכרון הממלכתי לרצח רבין.

21 שנים עברו מאז הרצח שמצד אחד מרגיש כאילו הוא נשכח ומעלה אבק ומצד שני ככל שהשסע במדינה גדל, זיכרון הרצח נראה נוכח ורלוונטי מאי פעם.

בשבוע שעבר, בתאריך הלועזי של הרצח התבשרנו שאין תקציב לקיום עצרת זיכרון, למרות זאת התארגנו אלפי אנשים והגיעו כיכר על מנת לכבד את הזכרון ולהודיע בקול- לא נשכח.

כיום גדל פה דור של בני נוער שלא הכיר ולא נולד עוד בימי רבין.דור זה שומע את שמו במסגרת שיעור היסטוריה משעמם על תולדות עם ישראל.   

(image)

קרדיט לתמונה: מצילומי צבי טיבריוס קלר. מתוך אתר פיקיוויקי
הנושא החם: אסטרולוגיה

11/10/2016 08:51:04

בואו נדבר על אסטרולוגיה. 

לכאורה תחום אזוטרי אבל לכולנו יש נגיעה לנושא.

אני לא מכירה אף אדם שלא יודע מה המזל שלו, כולנו קוראים הורוסקופים. חלקנו באופן אדוק מדי יום או שבוע, וחלקנו מפעם לפעם כשמזדמן.

אם ירצו לשדך לנו מישהו לדייט, ייתכן מאוד שנשאל מה המזל שלו ונבדוק התאמה, אם הילד שלך מתנהג כמו משוגע אתה אומר לעצמך- "מזל תאומים, ידוע שהם כאלה...."

אני מזל דגים, אין ספק שאני שלמה עם המזל שלי ואוהבת אותו, מרגישה שמתאים לי תיאור האופי של מזלות דגים וכמובן שאני חולה על מים ככה שזה מסתדר לי בול.

בימים הקרובים אני הולכת לאסטרולוגית מיוחדת בעין כרם כדי לקבל ממנה פרספקטיבה רעננה על עצמי ואני מאוד מתרגשת... מישהי שאני מכירה הייתה אצלה לפני כמה חודשים וכל מה שהיא אמרה היה נכון וקולע אחד לאחד, לכן הסתקרנתי ללכת בעצמי. אינני נוהגת בדרך כלל ללכת לכל מיני אנשים עם כוחות מיוחדים (הייתי פעם אצל קוראת בקפה אבל לא נפלתי מהמפגש איתה). מצד אחד אני מאמינה שיש דברים שהם מעבר להבנתנו, דברים...
הנושא החם: בחירות באמריקה

11/08/2016 12:14:02

לאחר חודשים ארוכים של סיקור כמעט בלתי פוסק של מערכת הבחירות הסוערת, המוטרפת וחסרת התקדים ביותר בארה"ב - היום זה קורה !

מיליוני אמריקנים יצעדו היום לקלפיות ויבחרו בהילארי קלינטון האישה הראשונה שהתמודדה על התפקיד, או בדונלד טראמפ - המיליונר שהפתיע את כולם כשהגיע כל כך רחוק במירוץ ובאמירותיו הקיצוניות ללא טיפת פוליטיקלי קורקט.

לא ברור איזה מהנשיאים יהיה טוב יותר לישראל והאם העיסוק הכמעט אובססיבי של התקשורת בנושא מוצדק או שהם פשוט מרותקים לבחירות אלה בגלל המועמדים הצבעוניים ושלל המהמורות והטוויסטים שקרו בדרך.

 

(image)

הנושא החם: ערוץ 2

11/06/2016 13:50:01

השבוע לפני
שנה עלה לאוויר ערוץ 2 החדש ושינה את מפת התקשורת בישראל. 

היום אין ספק שזהו הערוץ המסחרי המצליח ביותר, "מדורת השבט". 

למרות שבעידן האינטרנט והפס הרחב צופים רבים גולשים למחוזות של צפיית בינג` בסדרות, צפייה ישירה ללא פרסומות וטלוויזיה אינטרנטית עדיין ערוץ 2 נחשב לערוץ המוביל והמצליח בישראל עם שתי הזכייניות המובילות- רשת וקשת.

רבות נכתב על רמת התכנים, על כך שבשם הרייטינג קברניטי ערוץ מחפשים את המכנה המשותף הנמוך ביותר ומשדרים תוכן שברובו לא איכותי ולפעמים יורד מאוד נמוך על מנת למשוך כמה שיותר צופים. מעטים יודעים ששיטת המדידה של הרייטינג היא מדגמית ולמעשה  כ-700 בתי אב בישראל, בהם מותקנים מכשירי המדרוג והמדידה מכתיבים את סדר היום הקולקטיבי.

גלוי נאות, אני עבדתי כמעט 4 שנים בערוץ 2- הייתי מפיקה במחלקת הפרומו של "רשת" ויצא לי לא פעם לשבת בישיבות מערכת של החברה ולהבין כיצד תהליכים מתבצעים, לא אסגיר כאן את מה ששמעתי אך אין ספק שתחום הטלוויזיה הוא תחום מרתק...
הנושא החם: טבעונות

11/03/2016 09:31:27

(מוטי זה בשבילך...(image) )

השבוע חל יום הטבעונות הבינלאומי, והבלוגיה של תפוז לא יכולה שלא לדון בנושא החם שנקרא טבעונות.

לפני הכול נבהיר כי הכותבת איננה טבעונית ואפילו לא צמחונית אבל תמיד סקרן אותי לעשות שינוי משמעותי באורח החיים, להיטיב כמה שאני יכולה עם הסביבה והטבע שמסביבי.

המחשבות האלה תוקפות אותי כמעט כל פעם שאני מבקרת עם הילדים ברפת של הקיבוץ ומבינה מה תעשיית המזון מעוללת ליצורים חסרי ישע. מצד שני, אני מאוד טובה בלהדחיק את כל המחשבות האלה כשיש מולי סטייק, קוטג`, גלידה, שניצל שיצא הרגע מהמחבת, מילקי או ביצת עין הפוכה. או כשאני שוברת את הראש מה לבשל, בלי כל ההגבלות הטבעוניות/ צמחוניות.

על פי ויקיפדיה: 

טבעונות היא אורח חיים המתאפיין בהימנעות מאכילת 
הנושא החם: דמוקרטיה

11/01/2016 13:27:19

בצל ביטול התאגיד הישראלי ו"חוק הפורנו" הצפוי` מחשבות על חופש ודמוקרטיה בישראל הן בלתי נמנעות.

בימים האחרונים התקשורת עוסקת בעתידו של תאגיד השידור הציבורי, גוף שהיה אמור להוות פלטפורמה תקשורתית חדשנית ומגוונת. 

אנשים טובים עזבו מקומות עבודה מתחום התקשורת כולו(עיתונים, תחנות רדיו וטלוויזיה) והצטרפו לתאגיד החדש מאחר וחלמו לעשות כאן טלוויזיה אחרת, להפוך את הערוץ הראשון לחוד החנית של הטלוויזיה הישראלית, למשהו חדש ומיוחד שעוד לא נראה כאן.

בגלל מאבקי שליטה והגבלת חופש הביטוי, תוך תירוצים שמדובר בעניין כלכלי ושלל תכסיסים פוליטיים של רוה"מ המתעקש לשלוט ולהגביל את חופש הביטוי והתקשורת, התאגיד החדש והמבטיח צפוי להיות מפורק.

בנוסף קיימת הסוגיה השנויה במחלוקת שנקראת "חוק הפורנו". ועדת השרים החליטה פה אחד לקדם את החוק שיזמה ח"כ שולי מועלם רפאלי, יו"ר סיעת הבית היהודי, ולפיו ספקיות האינטרנט יחויבו 
הנושא החם: שעון חורף

10/30/2016 10:03:22

זכרתם להחליף לשעון חורף? 

נראה שהיום העידן הסמארטפונים, השאלה הזו כבר די מיותרת... כשהכול עובר אוטומטית בעצמו. ועדיין זיכרון ילדות מתוק הוא שאבא שלי עובר על כל השעונים בבית ומחליף את השעה אחד אחד בהם. 

מבחינתי החלפת השעון לשעון חורף תמיד מלווה באנחה כבדה "אוף איזה באסה..." שונאת חושך, קור וחורף.

מנסה להתנחם בעובדה שלפחות אפשר לישון שעה יותר בלילה.... אבל לא אם יש לך ילדים, כי הם פשוט מתעוררים שעה קודם. לראיה אני קמתי הבוקר ב-5:20 (image)

ברשותכם אשתף אתכם במחשבותיי על שעון החורף מזווית ראייה של אימא לשני פעוטות מתוקים שעובדת בבקרים ומבלה את כל שעות אחר הצהרים עם הקטנטנים.

(לפחות אני לא נאלצת לצאת מהעבודה כשכבר חשוך, עוד דבר שמאוד ביאס אותי בשעון החורף בימים שעבדתי במשרה מלאה).

 

ממחר בחמש וחצי כבר יהיה חשוך, לא אוכל לשחק עם הילדים בחוץ עד מאוחר ובקרוב מאוד גם יהיה קר...
הנושא החם: אחרי החגים

10/25/2016 11:54:39

"אחרי החגים" כבר כאן!!!

העולם מתחלק לשני חלקים בנושא הזה- או שאתם בשביזות מטורפת הבוקר או שחיכיתם כבר לחזור לשגרה המבורכת.

(image)

 

אני תמיד אוהבת לנצל את תקופת תשרי למחשבות על השנה החולפת ומה שאני רוצה להגשים בשנה החדשה. יש לי כבר רשימה די מכובדת בראש של דברים שעליי לשנות/ לחזור לעשות /להקפיד יותר/ לטפח ועוד... והנה הגיע הזמן ליישם- אחרי החגים כבר כאן ונגמרו התירוצים.

אשמח לשתף אתכם ברשימה האישית והפרטית שלי-

1. השנה אשקיע בעצמי יותר, אחרי כמעט שנתיים שהייתי מרוכזת מאוד בבית ובילדים- זו השנה שלי ואני מתכוונת לשים את עצמי יותר במרכז.

2. השנה אחזור לעשות ספורט, לאחר חודשיים בהם לא התאמנתי והגוף שלי בהחלט מרגיש בהבדל.

3. השנה אשתה יותר מים

4. השנה אתקשר יותר לסבתא שלי ואטפח קשרים

5....
הנושא החם: עוגות

10/13/2016 10:40:29

לכבוד מהדורת האוכל שלנו, המוקדת השבוע נשמח לשמוע את רשמיכם ומתכוניכם לעוגות.

(image)

בבית שלנו מאוד אוהבים להכין עוגות, אבל אני משתדלת לא להכין הרבה כי בסוף מה שקורה הוא שבעיקר אני אוכלת אותן...

מאז שיש לי ילדים, נכנסתי (בעל כורחי) לכל העניין הזה של עוגות יום הולדת. יש לי הרבה רעיונות, אבל ידיים חצי שמאליות ועדיין הצלחתי עם קצת יצירתיות להכין להם עוגות מקסימות ליום ההולדת במינימום השקעה.

(image)

הניסיון הראשון היה ביום הולדת שנה של הבכור שלי- בימים אלה, שהשפה רק מתפתחת ידעתי שכשהילד רואה דג הוא מיד מזהה אותו ומתחיל לפתוח...
הנושא החם: ראש השנה

09/26/2016 11:30:51

הריח של החג כבר באוויר, ואנחנו מתרגשים ומצפים לשנה החדשה... הבגדים החדשים נקנו, המתנות מחכות בשקיות, הבישולים כמעט התחילו ואפשר לכתוב כבר על החג הראשון של השנה החדשה... 

נשמח שתספרו לנו איך הייתה השנה החולפת? 

מה אתם מאחלים לעצמכם לשנה החדשה? ברמה האישית, ברמה המשפחתית, ברמה הלאומית...

העלו פוסטים של מתכונים לחג

העלו תמונות וחוויות משולחן החג

סיפורים על חופשות וטיולים שערכתם בחג

 (image) .gif" style="height:14px; width:16px" title="">

אל תשכחו לתייג את הנושא החם: ראש השנה

allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always" frameborder="0" height="349" scrolling="no"...הנושא החם: קולנוע ישראלי והסערה בפרסי אופיר

09/25/2016 10:35:33

טקס פרסי אופיר לקולנוע ישראלי נערך לפני כמה ימים ועורר סערה גדולה.

הכול החל כאשר שרת התרבות מירי רגב נטשה את הטקס בהפגנתיות לאחר ששיר בו משולבות מילים של המשורר הפלסטיני דרוויש הוצג על הבמה.

לאחר מכן נאמה השרה רגב נאום שנכתב מראש בו  ו"נכנסה" באנשי הקולנוע הישראלי, האשימה אותם באליטיסטיות, גזענות בחוסר ייצוג של החברה הישראלית כולה והמשיכה את קו ההגנה הקבוע שלה על קיפוח ומהפכה תרבותית.

העובדות מהן מתעלמת השרה רגב הן שבטקס השנה ישנו ייצוג לא מבוטל לכל שכבות והמגזרים באוכלוסיה- קודם כל התקיימה מחווה גדולה ויפהללזכרה של השחקנית רונית אלקבץ ז"ל והוקירו את תרומתה לקולנוע הישראלי במשך השנים. אם מעיינים בראשימת הזוכים מגלים כי הסרט "סופת חול" על הקהילה הבדואית קיבל פרס על הסרט הטוב ביותר, שחקנית ערביה על שחקנית המשנה, פרס השחקן הראשי למוריס כהן (שהוא לא ממוצא אשכנזי), התסריט הטוב ביותר לרמה בורשטיין, שהיא יוצרת חרדית ועוד....כלומר אין זכר למסר אחיד של...
הנושא החם: קניות

09/21/2016 09:04:34

עונת החגים הממשמשת ובאה מביאה איתה גם את עונת הקניות והשופינג...

השבוע מצאתי את עצמי 3 פעמים בקניון, כל פעם קניון אחר בחיפוש אחר מתנות לחג, נעליים לילדה לחג, בגדים יפים לחג,

כבר התחלתי להשוות בין הרשתות השונות איפה כדאי לעשות קניות השנה לשולחן החג והרשימה פשוט לא נגמרת....

עם ישראל אוהב קניות, מבצעים, הנחות ובעירא להסתובב עם המון שקיות מלאות בכל טוב.

מה עושה לכם את זה בקניות?

האם יש לכם טיפים לקניה חכמה?

האם אתם קונים הרבה באינטרנט? ואיפה אתם ממליצים לעשות זאת?

האם גם אתם בסחרור של קניות או מצליחים לשמור על שפיות בנושא הזה?

ואולי אתם בכלל שונאי קניות מושבעים? איך זה משפיע על חייכם

 

אל תשכחו לתייג את הנושא החם: קניות

 
הנושא החם: פקק תנועה

09/19/2016 11:00:40

הנושא החם... פקקים!

כמה זמן לקח לכם להגיע לעבודה?גם אתם נתקעתם בפקקי הענק שהתחוללו בכל רחבי הארץ?

שלוש מתחנות הרכבת העמוסות של ת"א נסגרו לשיפוצים לשמונת הימים הקרובים והכבישים בכאוס.

בתור מישהי שגרה בקיבוץ במרכז הארץ באזור הסובל מפקקים רבים גם בימים רגילים, אני זועמת. לא ייתכן שבשעות העומס נסיעה לת"א שאמורה לקחת 40 דקות במקרה הגרוע לוקחת כשעה ורבע עד שעה וחצי בשעות הפקוקות.

לפני כשלוש שנים עשיתי החלטה מודעת להפסיק ולסבול בפקקים והעברתי את רוב הפעילות שלי לעבודה מהבית... כמות הזמן שבזבזתי בישיבה באוטו פשוט יקרה לי מפז ולא התכוונתי להמשיך ולהתעצבן מאחורי ההגה כל כך הרבה דקות בשבוע. אחת ההחלטות הטובות שעשיתי בחיי....

ועם זאת, נסעתי היום למשרדי תפוז שעה ו-45 דקות... 

מה אתם חושבים על תשתיות הכבישים בארץ?

איזה חוויות מעניינות קרו לכם בפקק תנועה?

מה הפקק הארוך ביותר בו נתקעתם?

האם התנועה משפיעה על איכות חייכם או על החלטות בחייכם?

האם אתם נוהגים...
הנושא החם: סתיו

09/15/2016 10:06:36

על פי כל הסימנים המוכרים, הסתיו כבר כאן... 

החצבים פורחים ביתר שאת (אם יוצא לכם להגיע לכביש 6 ניתן לראות פריחה מאסיבית בצידי הכביש) , הערבים כבר קרירים יותר, פחות מתחשק ללכת לים ולבריכה, הציפורים נודדות בשמיים וכבר אפשר להריח את ראש השנה.

והסימן האולטימטיבי (בשבילי לפחות) - ניתן להשיג קרמבו בחנויות. 

לדעתי יש משהו מיוחד בעונות מעבר, מעין תקופה שאפשר להינות מכל העולמות, להיות גם כאן וגם שם ולחשב מסלול מחדש קדימה.

תמיד בסתיו עולות מחשבות על חשבון נפש, סיכומי השנה, התחלות חדשות ואיך הזמן עף...

ספרו לנו על החוויות והתחושות הסתוויות שלכם...

אל תשכחו לתייג את הנושא החם: סתיו 

 

allowfullscreen="true" allowscriptaccess="always"...