Subscribe: Valašský hokejový klub, s.r.o.
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  hegeďová  helena hegeďová  helena  jan tajzler  jan  třetině  třetí  utkání  valaši  vedení  vsetín  však  ústí nad
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

Copyright: Copyright (c) 2017 eSports.cz, s.r.o.

Hrát WSM Ligu za Vsetín je pro mě super pocit, konstatuje David Vítek

Mon, 16 Oct 2017 00:00:00 +0200

Jan Tajzler - Hokejisté Vsetína mají za sebou domácí víkendovku, ve které se postupně střetli s celky Třebíče a Ústí nad Labem. Valaši se proti Třebíčí střelecky trápili, což mělo velký vliv na konečný nepříznivý výsledek, proti Ústí nad Labem však druhý den dokázali trápení v koncovce prolomit a střeleckou převahu naplno využít. V týmu Valachů již třetí utkání po sobě nastoupil odchovanec David Vítek, se kterým jsme hodnotili vydařené utkání proti ústeckému Slovanu.

Valaši ovládli zápas s ústeckým Slovanem a zvítězili 7:2

Sun, 15 Oct 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová, Radek Bařina - Po první bezbrankové třetině by asi málokdo očekával tak jednoznačný průběh zápasu. Hosté se sice se štěstím dostali do vedení, Valaši si však svou útočnou hrou ještě do konce druhé třetiny vydobyli tříbrankový náskok. Ve třetí třetině hosté snížili, čímž naznačili, že body rozhodně na Lapači nenechají jen tak. Domácí si však utkání pohlídali a třemi brankami během minuty a půl v závěru zápasu definitivně rozhodli o tom, kdo ze soupeřů si odnese plný počet bodů.

Mladšímu dorostu nepřálo štěstí, Technice Brno podlehl 1:3

Helena Hegeďová - Na vsetínském celku bylo vidět velké odhodlání, urvat v domácím prostředí tři body do tabulky. Aktivita jim však kýženou branku nepřinesla, a naopak se po dobré práci před brankou a zaváhání domácích obránců radovala Technika. Hosté navýšili své vedení z protiútoku ve druhé třetině, a i když dostal Valachy na dostřel Babeliak, vyrovnat už se domácímu celku nepodařilo. Ke konci třetí třetiny pojistil hostům vedení nejprodukivnější hráč brněnského celku – Marek Kelbl, ten se v zápase prosadil celkem dvakrát.

Dneska nám prostě nepřálo štěstí, jinak si to neumím vysvětlit, říká Jakub Teper

Sat, 14 Oct 2017 00:00:00 +0200

Kristýna Zigmundová - V sobotním utkání nastoupili Valaši proti hostům z Třebíče. Úvod se domácím povedl na výbornou a po pár minutách vedli 1:0. Bohužel se hostům podařilo poslat na gólmana dvě, vcelku nenápadné, střely a bylo vymalováno. „Oni dvakrát vyjedou a dají nám dva góly. My se navíc na ty góly příšerně nadřeme, a nakonec už je to pro nás fakt těžké,“ říká Jakub po zápase, který Valaši prohráli 1:3.

V prvním víkendovém utkání Vsetín nestačil na Třebíč

Jan Tajzler, Helena Hegeďová - Hokejisté Vsetína po nucené středeční pauze opět vyjeli do bojů WSM Ligy. V rámci 13. kola přicestovala do Vsetína Třebíč. Vsetínští se v utkání ujali vedení jako první, ale hosté díky šťastné trefě Půži srovnali. Ve druhé třetině pak obstaral vítěznou branku Zohorna. Vsetín měl možnost několika přesilových her, ve kterých se pokoušel o kýženou vyrovnávací branku, ale defenzíva Bílých hvězd v čele s Jekelem dokázala tenký náskok udržet až do konce. V poslední minutě utkání pak vítězství Třebíče pojistil střelou do prázdné branky Malec.

Starší dorost odjíždí z Vítkovic bez bodů

Helena Hegeďová - Po skvělém výkonu ve Zlíně se dorostenci vydali do Vítkovic, kde čelili vedoucímu celku tabulky. Domácí se v první třetině chopili vedení, které postupně navyšovali. Valachům nepřálo štěstí a ani z nadějných šancí gól nevstřelili. Nejkrizovější byla ze vsetínského pohledu druhá třetiny, kdy inkasovali hned pětkrát. Sami Valaši se neprosadili a z Vítkovic nakonec odjeli s debaklem.

Starší dorostenci si poradili s favorizovaným Zlínem

Fri, 13 Oct 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - Třetí derby sezóny bylo vyrovnaným zápasem, ale hostům ze Vsetína se dařilo trestat chyby soupeře. V 15. minutě vstřelil svůj první gól za SDO Jan Půček, čímž dostal zelenožluté do vedení. Vsetín se štěstím na hokejkách a skvělým Málkem za zády navýšili své vedení v oslabení. Do konce druhé třetiny vsítili Vsetínští ještě dvě branky a před třetí třetinou vedli nad favoritem o čtyři góly. Zlín se sice snažil korigovat skóre, ale čtyři přesné zásahy byly i na Berany dost a Vsetín si ze Zlína veze domů všechny tři body.

Mladší dorostenci drželi krok s Havířovem polovinu zápasu

Thu, 12 Oct 2017 00:00:00 +0200

Jan Tajzler - Svěřenci trenéra Konečného odjížděli do Havířova s cílem prolomit nepříznivou sérii porážek. Bohužel, ani zde se však mladým Valachům nepodařilo bodovat. Vsetínští drželi krok se Slezany do poloviny utkání, poté dvakrát inkasovali. Ve třetí třetině si favorizovaný Havířov pohodlně hlídal vedení a dalšími trefami stvrdil své vítězství.

Nabitý hokejový víkend! Vsetín hostí Třebíč a Ústí nad Labem

Tomáš Kopecký, Jan Tajzler - Dva náročné zápasy ve dvou dnech. Takový je program vsetínských hokejistů na následující víkend. Před Valachy stojí těžký úkol, jejich cíl je však jasný – dvakrát zvítězit a odrazit se z předposlední pozice ligové tabulky. V sobotu zavítá na Horácká Slavia Třebíč, o den později pak zelenožlutí svedou podruhé v sezoně souboj s ústeckým Slovanem, který dokázali v prvním kole jednoznačně porazit. Podaří se Vsetínu nastartovat vítěznou sérii a vrátit se zpět do bojů o postupovou osmičku? Oba duely startují v 17:30.