Subscribe: Valašský hokejový klub, s.r.o.
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
  bazala  domácí  filip bazala  filip  helena hegeďová  jako  konce  minutě  mladší  první  utkání  valaši  však  zápasu
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

Copyright: Copyright (c) 2017 eSports.cz, s.r.o.

Vsetín na úvod Rona Cupu remizoval se Škorpiony

Thu, 17 Aug 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová, Kristýna Zigmundová - První utkání turnaje na trenčínském zimním stadionu začalo ve svižném tempu. Francouzi, vedeni jako domácí mužstvo, se dokázali prosadit již v 5. minutě a ujali se tak vedení. Valaši se ihned pokoušeli o vyrovnání, což se jim nakonec v 10. minutě podařilo. První třetina skončila nerozhodně a zbytku zápasu již nevévodilo takové tempo jako v úvodní dvacetiminutovce. Skóre z prvního dějství zůstalo až do konce zápasu neměnné. Po základní hrací době následovaly samostatné nájezdy, ve kterých se lépe vedlo zelenožlutým.

Mladší dorostenci gólově přetlačili Olomouc

Wed, 16 Aug 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - Začátek utkání byl z obou stran opatrný. Zápasu vdechly život až dva rychlé vsetínské góly v deváté a desáté minutě. Utkání se hrálo na dvě poloviny a Olomouc dokázala ještě do konce té první zlepšit svou hru a vyrovnat. Konečné skóre určil již ve 33. minutě vsetínský obránce Kočí. Vyrovnaná hra přinesla do konce šedesáté minuty ještě několik nadějných šancí, žádná už však brankou neskončila a Valaši se mohou radovat z první výhry.

Valaši míří na Rona Cup. Turnaj slibuje zápasy s Francouzi a Slováky

Helena Hegeďová - Po dvou přípravných zápasech čeká vsetínské hokejisty další štace. Hned třikrát se v rámci Rona Cupu představí na ledě zimního stadionu Pavla Demitru v Trenčíně. Na mezinárodním turnaji s letitou tradicí se Vsetín střetne s francouzským týmem z Mylhúz a zástupci slovenské extraligy – domácí Duklou Trenčín a Žilinou. Turnaj začne ve čtvrtek 17.8., vítěze pak budeme znát v sobotu 19.8.

První domácí zápas přinesl SDO další výhru

Tue, 15 Aug 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - První třetina plná rychlého hokeje branku nepřinesla, ve druhém dějství se však Valaši ukázali jako lepší a aktivnější celek. Do třetí třetiny tak domácí vstupovali s tříbrankovým náskokem, který ve 45. minutě ještě vylepšili Klímek s Vašenkou. Ani Havířov však bez branky nezůstal a sympatický výkon zpečetil brankou Janeček. Minutu a půl před koncem přidal poslední gól zápasu Klímek, čímž dokonal hattrick. Na závěr přišly i samostatné nájezdy, ve kterých se také radoval tým Vsetína.

Mladší dorost těsně padl se Slovanem

Filip Bazala - Třetí přípravný zápas mají za sebou svěřenci trenérů Konečného a Baruse. Tentokrát svedli boj se silným Slovanem Bratislava. Domácí celek se dostal v první třetině do vedení 1:0. Vsetínští hokejisté však dokázali držet krok a po celou dobu utkání se drželi soupeři na dostřel. Slovenský tým však nakonec potvrdil roli favorita a zvítězil těsně 4:3. Trenéři Valachů však i tak mohli být se svým týmem spokojeni.

Prodej permanentek pokračuje do konce srpna!

Mon, 14 Aug 2017 00:00:00 +0200

Filip Bazala - Pro neustálý zájem o nákup permanentky jsme se rozhodli prodejní dny prodloužit až do konce srpna. Navíc stále dostanete k permici slíbené bonusy v podobě knihy Fenomén Vsetín, poukaz do restaurace U Lva či dres VHK při koupi permanentky GOLD. Prodejní doba zůstává stejná, jak jste byli zvyklí. V úterky mezi 10-12 hodinou a středy opět mezi 10-12 hodinou a odpoledne od 13-16 hodin. Při koupi permanentky stále platí, že s ní můžete chodit i na přípravné zápasy.

Mladší žáci ovládli Letní turnaj v Novém Jičíně

Filip Bazala - Sedm celků se 12-13. srpna sešlo na zimním stadionu v Novém Jičíně, aby svedlo boj o pohár Letního turnaje. Zúčastnit se mohli pouze hráči ročníku 2006 a mladší. V systému hraném na 2x20 minut čistého času, celkem v šesti zápasech nenašli vsetínští hokejisté přemožitele a mohli se tak pyšnit prvenstvím a pohárem ve svých rukou. To vše pod taktovkou trenéra Daniela Tesaříka, kterému byl nápomocen i Tomáš Frolo.

Hledáme statistiky pro domácí zápasy WSM ligy

Sun, 13 Aug 2017 00:00:00 +0200

Filip Bazala - WSM liga přichází s novinkou, kterou pravděpodobně znáte už z extraligy. Jde o podrobné statistiky zápasů, kde můžete sledovat ice-time jednotlivých hráčů, střely, úspěšnost na vhazování a hity. Přesně takové informace budou sbírány i při zápasech Vsetína. Na zápasy na Lapači tedy hledáme tým lidí, kteří by tyto statistiky zpracovávali.

Chci kluky posouvat dále v tom, v čem jsou nejlepší, klade si za cíl Marek Zapletal

Fri, 11 Aug 2017 00:00:00 +0200

Filip Bazala - Od prvních tréninků se na ledě všech kategorií objevuje společně s trenéry i Marek Zapletal. Gólman, který hokejově vyrostl v Kroměříži, kde postupně prošel všemi věkovými kategoriemi. Spoluzakladatel a kouč v Altrichter Goalie Academy. Na Vsetíně bude působit jako trenér brankářů, mimo to bude mít i na povel jako hlavní trenér třetí třídu.

Opět za deset! Starší dorostenci si poradili s Trenčínem

Filip Bazala - Pod vedením Josefa Turka se vsetínští dorostenci vydali k druhému přípravnému zápasu. Čelit měli tentokrát silnému Trenčínu. V první třetině se Valachům podařilo dostat do vedení 3:2. Ve snové druhé části zelenožlutí přidali dalších pět branek a soupeře definitivně zlomili. Konečné skóre se vyšplhalo až na výsledek 10:3 pro Vsetín.