Subscribe: Valašský hokejový klub, s.r.o.
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  branky  jim  klub  kristýna zigmundová  kristýna  nový jičín  podařilo  utkání    valaši  vsetín  zigmundová  závěru  že
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

Copyright: Copyright (c) 2017 eSports.cz, s.r.o.

Valaši porazili Nový Jičín 5:3 a připisují si 11. výhru!

Wed, 18 Jan 2017 00:00:00 +0200

Kristýna Zigmundová - Valaši se ujali vedení již ve 3. minutě, kdy se až před hostující bránu probojoval Vojtěch Šilhavý. Novému Jičínu se v 15. minutě podařilo vyrovnat, ale Valaši se nenechali zaskočit a do závěru třetiny opět skórovali. Druhá třetina se nesla v podobném duchu a skončila za stavu 4:2. V posledním dějství se hosté snažili otočit zápas ve svůj prospěch, ale ani hra 6 proti 3 jim kýžený výsledek nepřinesla.

Favorizovaný Vsetín přivítá na svém ledě tápající Nový Jičín

Mon, 16 Jan 2017 00:00:00 +0200

Jan Tajzler - Už jen deset zápasů zbývá hokejistům Vsetína do konce základní části, momentálně si zelenožlutí drží náskok čtyřiadvaceti bodů na prvním místě tabulky východní skupiny. Nadcházející domácí utkání sehrají svěřenci trenérů Dopity a Jenáčka proti Novému Jičínu, který do Vsetína nepřijíždí zrovna v ideálním rozpoložení. Valaši budou znovu v domácím prostředí hájit letošní neporazitelnost. Utkání Vsetín – Nový Jičín startuje na vsetínském Lapači ve středu v 17:30.

Vyjádření VHK ROBE Vsetín k sobotním událostem v Hodoníně

Klub - Klub VHK ROBE Vsetín vyjadřuje lítost nad nehokejovými událostmi, které doprovázely jinak vynikající sobotní utkání vsetínských hokejistů v Hodoníně. Těsně před koncem zápasu několik jednotlivců z řad fanoušků VHK použilo pyrotechniku, kvůli které muselo být utkání přerušeno. Klub toto chování odsuzuje a je pro něj naprosto nepřijatelné.

Třetí třetina rozhodla. Junioři přehráli Blansko a berou tři body

Sun, 15 Jan 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - Vsetínské "béčko" má za sebou první tříbodový večer. První dvě třetiny zápasu byly na góly skoupé a mnoho pohledných akcí k vidění nebylo. Po dvou třetinách svítila na tabuli remíza 1:1, na kotouči byli však častěji domácí a Dynamiters se k mnoha střelám nedostali. Branky začaly padat ve třetí třetině, kdy Valaši opět odskočili na rozdíl jedné branky a hosté znovu dokázali vyrovnat. Janošek s Hradilem dali Vsetínu v poslední desetiminutovce dvoubrankový náskok, na který už Blansko nedokázalo zareagovat a zelenožlutí po zásluze vyhráli.

Šumperk porazil mladší dorostence 4:2

Kristýna Zigmundová, Helena Hegeďová - Hned v úvodu utkání se jako aktivnější celek jevil Vsetín, po pár minutách ho ale jakoby opustily síly a hostům se podařilo skórovat. Ve druhé třetině došlo k vyloučení jednoho z domácích hráčů, což nesly oba týmy těžce a při každé vhodné příležitosti se začali hráči pošťuchovat. Hra byla tedy hodně rozkouskovaná. Domácímu týmu se navíc podařila vsítit branka na 2:2, která nebyla uznána. To ještě víc podnítilo domácí tým, který si o pár chvil později vsítil branku vlastní. V závěru sice ještě snížil na 2:4 a snažil se tlačit do brány, to už k zvratu nestačilo.

Drtiči v závěru potrápili, body ale bere Vsetín

Sat, 14 Jan 2017 00:00:00 +0200

Kristýna Zigmundová - Hned v úvodu 33. kola se Valaši prosadili dvěma rychlými góly, kterými dali jasně najevo, že jim už začátky utkání nedělají takový problém, jako tomu bylo v předešlých zápasech. Do konce třetiny ale Drtiči skóre srovnali a do šaten se odcházelo za vyrovnaného stavu. Vsetínu se v průběhu utkání podařilo odskočit na rozdíl čtyř branek, s čímž si ale Drtiči nelámali hlavu a do konce posledního dějství se jim podařilo snížit na rozdíl branky. V závěru to ještě zkoušeli bez gólmana, ale neúspěšně. Dvě branky si v tomto duelu připsala dvojice Lukáš Finsterle a Tomáš Vávra.

SDO se nepodařila poslední třetina a prohrál s Boleslaví 3:4

Kristýna Zigmundová - Dorostencům se na své minulé úspěch nepodařila navázat v zápase s Mladou Boleslaví. Po většinu hry byly oba týmy vyrovnaní soupeři, kteří se snažili urvat zápas ve svůj prospěch. V samotném závěru se kluci ještě snažili obrátit průběh zápasu hrou bez gólmana, ale nepřálo jim štěstí a branky jsme se už nedočkali. I tak se jim podařilo Boleslav pěkně potrápit a snad se na vítěznou vlnu brzo dostanou.

Starší dorostenci uspěli proti Kolínu a získávají tři body!

Fri, 13 Jan 2017 00:00:00 +0200

Kristýna Zigmundová - Jeden z existenčních zápasů, které mohou určit další působení staršího dorostu v extralize, se dorostencům povedl na výbornou a již po první třetině vyhrávali 2:1. Ve druhé třetině si svou výhru pojistili dvěma dalšími brankami a ve třetí pouze bránili, což se jim povedlo a z ledu si po útrpných prohrách odvážejí zasloužené vítězství.

Vsetín vyráží na půdu třetího Hodonína, připíše si 10. vítězství v řadě?

Jan Tajzler - Druhá liga pokračuje 33. kolem, pro Vsetín to znamená, že se vydá do slováckého Hodonína. Na jižní Moravě se schyluje k atraktivní bitvě, neboť půjde o souboj prvního se třetím celkem tabulky. Domácí Drtiči půjdou do utkání podpořeni cenným skalpem Draků, čímž se dokázali dostat na 3. pozici v tabulce. Také Vsetín má za sebou úspěšný šlágr, když skolil Porubu. Jak dopadne další atraktivní bitva celků z čela tabulky? To se dozvíte, pokud v sobotu zavítáte na Zimní stadion Václava Nedomanského do Hodonína, kde utkání startuje v 17:00, v opačném případě můžete využít služeb online přenosu.

Jakub Čuřík: Věřím, že můj čas přijde v pravou chvíli

Thu, 12 Jan 2017 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová, Kristýna Zigmundová - V zápase s druhou Porubou byl jedním z nejvíce viditelných hráčů na ledě. Gól si sice nepřipsal, ale tři asistence už Jakubu Čuříkovi nikdo nevezme. „Věřím, že můj čas přijde v pravou chvíli, nejlépe na play-off.“ Jednatřicetiletého útočníka však poněkud překvapil samotný vývoj utkání. „Myslel jsem si, že to bude jeden z těch opatrnějších zápasů. Nakonec se z toho stala přestřelka,“ okomentoval 12 branek, které dle jeho slov musely udělat radost hlavně přítomným fanouškům.