Subscribe: Valašský hokejový klub, s.r.o.
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
body    luboš horčička  pavel jekel  první  tak  tři body  tři  utkání  valaši  vsetín  vsetína  vsetínští  zápasu
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

Copyright: Copyright (c) 2018 eSports.cz, s.r.o.

Lapač bude čelit nájezdu kladenských Rytířů, ubrání Valaši vlastní pevnost?

Mon, 22 Jan 2018 00:00:00 +0200

Jan Tajzler - Vsetínský tým se po dvou venkovních utkání vrací do domácího prostředí Lapače, kde ve středu svede další bitvu o důležité body pro účast v play-off. Do Vsetína tentokrát dorazí favorizované Kladno. Vsetínští touží navázat na dvě venkovní vítězství a v domácím prostředí Rytíře porazit, čímž by znovu dokázali upevnit pozici v těžce vydřené elitní osmičce. Utkání Vsetín vs. Kladno odstartuje na Lapači ve středu v 17:30, žádáme fanoušky o včasných příchod na zimní stadion.

Informace pro výherce dresů z právě skončené aukce

Redakce - V pondělí 22.01.2018 skončila aukce dresů ze zápasu Vsetína s Třebíčí, kdy klub vzpomínal na zesnulého Zdislava Tabaru. K této příležitosti byly vyrobeny speciální dresy, ve kterých vsetínští hokejisté utkání odehráli. Celkový výtěžek je neuvěřitelných 80 661 Kč. Největší částku vytěžil dres Tomáše Frola, který jste ocenili na neskutečných 7300Kč. Na druhém místě to byl Radim Kucharczyk s vydraženou částkou 6150Kč za dres. A třetí pak dres Jaroslava Markoviče za 3950Kč. Všem dražitelům děkujeme!

Snad mi kluci ze začátku pomohou, říká po prvním tréninku Pavel Jekel

Redakce - Vsetínské brankoviště je o jedno jméno bohatší. K dvojici Michal Šurý a Luboš Horčička přibyl od pondělního tréninku Pavel Jekel. Brankář, který letos Vsetínu ve třech zápasech dovolil jen dvě branky a i díky skvělému výkonu nebral Vsetín v zápasech s Třebíčí ještě ani bod. Nyní je na Vsetíně, aby podobné výkony předváděl i v zelenožlutém dresu. Přečtěte si, co říkal Pavel Jekel po prvním tréninku s A-týmem Vsetína.

Další tříbodové vítězství SDO se zrodilo v Brně

Sun, 21 Jan 2018 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - Vsetín se dostal v první třetině do tříbrankového vedení. Valaši nejprve skórovali při hře 4 na 4, o pár minut později využili přesilovou hru a v prvním dějství se dokázali trefit i za situace, kdy byly oba týmy v plném počtu. Úspěšnost vsetínských přesilovek potvrdil ve druhé třetině Půček a vypadalo to, že si jdou Valaši za jasným vítězstvím proti outsiderovi skupiny. Při sérii vyloučení na straně hostů se ale domácí prosadili z přesilovky 5 na 3 a i 5 na 4, což jim dalo naději na body za zápasu. Tu ještě umocnili třetí brankou v čase 54:05. Necelé dvě minuty před koncem se však podruhé v zápase prosadil Klímek, čímž určil konečný stav 3:5. Vsetín si tak na své konto připsal tři body a posouvá se na druhé místo tabulky.

Teď v závěru se každý bod hodí a my jsme za výhru rádi, říká Luboš Horčička

Kristýna Zigmundová - Osmatřicetiletý gólman Vsetína Luboš Horčička se představil v bráně proti silnému soupeři, Karlovým Varům. Zápas si vzali Valaši rychle do parády a po dvou trefách měli pohodlný náskok. „Ze začátku jsme podle mě soupeře zaskočili a zbytek zápasu jsme se to snažili především hlídat, což se nám i dařilo,“ říká gólman na nějž šlo 33 střel a za jeho záda se dostal kotouč pouze jednou.

Fantazie! Vsetín předvedl bleskový nástup a vyloupil Karlovy Vary

Sat, 20 Jan 2018 00:00:00 +0200

Tomáš Kopecký, David Sokol - Úvod jako z říše snů. Tak můžeme hodnotit vstup vsetínských hokejistů do zápasu na ledě Karlových Varů. Valaši se druhého celku tabulky nezalekli a hned v prvních pěti minutách si vypracovali dvoubrankový náskok. Zaváhání gólmana Novotného nejdříve využil Jiří Karafiát a o chvíli později spustil na domácí studenou sprchu Beránek. Energetikům se sice podařilo ještě v první třetině dostat zpět na dostřel, avšak to bylo z jejich strany všechno. Obětavě bránící zelenožlutí přečkali trestné střílení a další krušné chvíle, ze západních Čech si nakonec odváží důležité tři body za vítězství 2:1. Proti Energetikům si navíc připsali už třetí výhru v sezoně.

Výborně! Mladší dorost v důležitém zápase rozstřílel Porubu

Pavel Tajzler - Skvělý dvojzápas mají za sebou mladší dorostenci. Ti se před zápasy s Warriorem a Porubou nacházeli na poslední sestupové pozici a pokud i nadále chtěli zůstat ve hře o uchování extraligy i pro další ročníky museli své nejbližší sousedy v tabulce porazit. To se podařilo na jedničku. Po skalpu Brna si Valaši smlsli i na Ostravanech a vyhoupli se na 4. místo tabulky. Nyní mají nad poslední Porubou náskok pěti bodů. Vsetínští mladíci tak potvrdili vzestupnou tendenci svých výkonů a důrazně vykročili za záchranou.

Redakce - Vsetínští hokejisté mají před 41. kolem WSM ligy. Bojují o play-off a dle toho i podřizují svůj program před zápasy. Do Karlových Varů se tedy vyjelo už o den dřív. Jak to vypadá na hotelu, kde bydlí hráči? Kde a jak se stravují? Podívejte se na video, ve kterém září Tomáš Vávra!

Třinec hraje útočný hokej, a to nám vyhovuje, říká Michal Matiaško

Fri, 19 Jan 2018 00:00:00 +0200

Helena Hegeďová - Začátek zápasu s Třincem vyšel Vsetínu na výbornou a v šesté minutě vedli domácí po dvou střelách Klímka již 2:0. Daniel Klímek nakonec vstřelil hattrick, dvě přesné trefy si ale zapsal také Michal Matiaško, který ke svým gólům zapsal také tři asistence. „Když dáme první branku, tak nás to nakopne a určitě se hraje lépe. Rychlé góly na začátku utkání nás nabudily a pomohlo nám to,“ konstatoval centr první útočné informace po zápase.

Starší dorostenci vyhráli 8:5 a berou tři body proti Třinci

Kristýna Zigmundová - Páteční utkání se neslo ve vyrovnaném duchu, ale po první minutě bylo jasné, že Vsetín dnes bude brát body. Hned v první minutě se trefil Klímek, který během dnešního utkání dosáhl na zasloužený hattrick. Utkání bylo až do poslední třetiny vyrovnané a Třinci se podařilo vyrovnat na 5:5. Valaši ale nesložili zbraně a třemi střelami potvrdili své vítězství 8:5.