Subscribe: Valašský hokejový klub, s.r.o.
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
další  domácí  helena hegeďová  hodonín  hosté  již  klub  který  minutě  první  tomáš kopecký  utkání  valaši  však  zápasu
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o.

Valašský hokejový klub, s.r.o. - aktuální zprávy

Copyright: Copyright (c) 2016 eSports.cz, s.r.o.

Vsetín po prohře opět boduje, sedmi góly udolal Hodonín

1.10.2016

Helena Hegeďová - Domácí hráči se od úvodních minut drželi v útočném pásmu a Hodonín spoléhal spíše na brejky. Valachům se tento styl hry vyplatil a po první třetině vedli již 3:1. Druhá třetina se nesla v podobném duchu a Vsetínští přidali další branku. V poslední periodě se Hodonín vzepřel a v úvodu závěrečné dvacetiminutovky držel soupeře pod tlakem. Hostům se v průběhu třetí třetiny povedlo vstřelit dvě branky, bylo to ale opět méně, než dokázal vsítit soupeř a na Vsetín už se tak nedotáhli. Je nutno vyzvednout výkon Radima Kucharczyka, který v 59. minutě dosáhl na hattrick.

SDO nedosáhl na body ani tentokrát, Vítkovice vyhrály o dva góly

1.10.2016

Helena Hegeďová - První změnu skóre zaznamenal dnešní zápas již ve třetí minutě, kdy se hosté dostali do vedení zásluhou Ernesta Bochnaka. Domácí se však nenechali zahanbit a Dominik Liška vyrovnal. Do konce třetiny si Vítkovice dokázaly získat svůj náskok zpět a ve druhé periodě jej navýšily a udržely. Hrdinou na straně domácích se stal Dominik Liška, který na své konto přidal další dvě branky a byl jediným domácím střelcem zápasu.

Čekání na vítězství pokračuje, starší dorost v Brně neuspěl

30.9.2016

Tomáš Kopecký - V devátém kole NOEN Extraligy starších dorostenců zavítali Valaši na led favorizované Komety. Brněnský tým dokázal v loňské sezóně zvítězit v kategorii střed a i po návratu do východní skupiny pokračuje ve výborných výkonech. Naděje vsetínských hokejistů na zisk bodů pohasly již v polovině utkání, kdy svítil na výsledkové tabuli stav 4:1. Ve třetí periodě přidali domácí další branky a celkově zvítězili 7:1. O jediný úspěch Valachů se postaral Filip Klenec.

Na Lapač míří další silný soupeř, Vsetín změří síly s Hodonínem

29.9.2016

Tomáš Kopecký - Po středečním utkání v Ostravě čeká Valachy další těžká prověrka. Vsetínští hokejisté nastoupí do zápasu s Hodonínem s jediným cílem – napravit porážku z Poruby a vrátit se zpět na vítěznou vlnu. Soupeř zcela jistě nebude chtít dát svou kůži lacino, úvod sezóny totiž vyšel Jihomoravanům skvěle a v tabulce jsou jen o skóre druzí. Do valašské metropole navíc hosté zavítají i s ex-vsetínským kapitánem Danielem Vaňkem. Jak se bude dařit velkému oblíbenci zdejších tribun na opačné straně barikády? Atraktivní utkání začíná v sobotu v 17:30.

Byla to facka, ale jedeme dál. Prohru z Poruby jsme si vyříkali, hlásí Mojžíš

29.9.2016

Václav Trávníček - První porážku v sezoně si ve středu připsali hokejisté Vsetína. Valaši v den státního svátku nestačili v Porubě na domácí celek a padli 2:6. „Měli jsme problém s pokrýváním hráčů v našem obranném pásmu, na tom musíme určitě zapracovat. Další věc je proměňování šancí,“ vrací se k nepovedenému utkání kapitán Pavel Mojžíš, který po čtvrtečním tréninku už přepnul na nadcházející sobotní domácí duel s Hodonínem.

Valaši nezachytili úvod zápasu a poprvé v sezóně padli

28.9.2016

Ondřej Slováček - První střet dvou hlavních aspirantů na postup do WSM Ligy vyšel lépe ostravské Porubě. Domácí výběr si v první třetině vypracoval již tříbrankový náskok, na který zelenožlutí do přestávky dokázali odpovědět dvěma slepenými góly, ovšem to bylo z jejich strany vše. To Poruba v dalším průběhu zápasu přidala ještě tři přesné zásahy a po závěrečném hvizdu se mohla radovat z vítězství 6:2.

Mladšímu dorostu po první třetině zvlhl střelecký prach, s Třincem tak prohrál

28.9.2016

Helena Hegeďová - Divoká přestřelka mladších dorostenců odstartovala gólem Třince v 5. minutě. Hosté si vytvořili dvoubrankové vedení, které se domácí snažili dohnat. Srovnat se soupeřem krok, co se vstřelených branek týče, se Vsetínu povedlo. O vyrovnávací gól se však jednalo až v minutě patnácté, kdy na tabuli po přesné trefě Jenáčka svítilo skóre 4:4. Zbytek zápasu už byl střelecky poklidnější, i přes to se však hostům podařilo vsítit ještě pět branek, což jim bylo odměnou za předváděnou hru.

VHK ROBE Vsetín podává odvolání proti rozhodnutí STK ČSLH

26.9.2016

Klub - Vsetínský klub v pondělí podal písemné odvolání proti rozhodnutí sportovně technické komise ČSLH ve věci dohrání utkání s Draky Šumperk. Klub nesouhlasí s verdiktem komise, která v rozhodnutí nařídila pokračování zápasu od času 05:17 za stavu 1:0 ve prospěch Šumperku. Důvodem je skutečnost, že o neregulérnosti hrací plochy se shodly oba týmy již po rozbruslení. Přepis odvolání otiskujeme v článku.

Valachy čeká první souboj s vedoucí Porubou. Kdo ovládne šlágr kola?

26.9.2016

Tomáš Kopecký - K zajímavému duelu se schyluje na ledě ostravské Poruby. Vedoucí tým tabulky se utká se Vsetínem, jenž zatím v dosavadním průběhu sezóny odehrál pouhé dva zápasy a v obou případech bez komplikací zvítězil. Domácí prošli během letní pauzy velkou proměnou kádru, těží se spolupráce s Vítkovicemi a netají se postupovými ambicemi. Stejný cíl si však vytyčili i Valaši. Na první vzájemnou konfrontaci mezi dvěma aspiranty na ligový primát dojde již ve středu od 18:00, co toto utkání naznačí? Který tým prokáže v úvodu sezóny lepší připravenost?

B-tým se poprvé představil na Lapači. Body však bere Hodonín

25.9.2016

Helena Hegeďová - Krajská liga poprvé zavítala i do domácího prostředí Vsetínských, kde se Valaši pokoušeli porvat o první body. Stejně na to však byli i hosté z Hodonína, kterým se také v prvním kole nepodařilo vyhrát. První třetina zápasu byla vyrovnaná, po siréně však vedli hosté, a to díky tlaku v desáté minutě, který přeměnili v branku. Tlak si Hodonín dokázal vytvořit také ve druhé periodě, kdy se téměř nehnul z útočného pásma. Podle toho se také vyvíjelo skóre. Domácí ještě stihli na počátku třetí třetiny snížit, tempo se kterým do třetiny vlétli však nedokázali udržet a další góly již nepřidali.