Subscribe: Hokej iDNES.cz ? Nejobs?hlej?? hokejov? zpravodajstv
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  další góly  další články  další  gól  góly  hokejisté  nhl  tématu    útočník  články tématu  články
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Sat, 10 Dec 2016 21:12:00 GMT

Jedno z nejlepších období své dosavadní kariéry v hokejové NHL zažívá český útočník Jakub Voráček. V sobotu vyprodukoval podruhé za sebou čtyři body za bilanci gólu a tří přihrávek a jeho Philadelphia si po výhře 4:2 nad Dallasem připsala už osmý triumf za sebou. Skvělé výkony navíc Voráčka s 32 zápisy katapultovaly na druhé místo v bodování soutěže za s 38 body suverénního Connora McDavida z Edmontonu.

Českobudějovičtí hokejisté po další výhře vedou první ligu o šest bodů

Sat, 10 Dec 2016 20:02:00 GMT

Hokejisté Českých Budějovic navýšili vedení v první hokejové lize už na rozdíl šesti bodů. Zatímco Motor vyhrál na ledě Ústí nad Labem 3:2, druhá Jihlava přetlačila Litoměřice až v prodloužení poměrem 2:1. Třetí místo si upevnilo Kladno díky vítězství 6:3 v Mostě.

Obránce Nakládal se trefil poprvé od návratu do Kontinentální ligy

Sat, 10 Dec 2016 18:29:00 GMT

Jakub Nakládal dal svůj první gól po návratu do Kontinentální hokejové ligy, kam zamířil po předčasném konci angažmá v NHL. Ve čtvrtém utkání v dresu Jaroslavle si český bek připsal i jednu asistenci, ale porážce 3:6 na ledě Dynama Moskva nezabránil.

Sedlák poprvé skóroval v NHL. Nemohl jsem tomu uvěřit, smál se

Sat, 10 Dec 2016 16:20:00 GMT

Páteční noc přála českým hokejovým talentům, poprvé se v NHL trefili Jakub Vrána a Lukáš Sedlák. Druhý jmenovaný se dočkal při 23. startu mezi mantinely zámořské soutěže, proti Detroitu pomohl Columbusu k vítězství také jednou asistencí. „Nehráli jsme náš nejlepší hokej,“ přesto byl kritický ke hře své formace.

První gól? Vrána si užil gratulaci od kapitána, pak schytal pěnovou masku

Sat, 10 Dec 2016 13:15:00 GMT

Provází ho pověst ryzího kanonýra. Ostatně to byl právě on, kdo před dvěma lety vystřílel osmi góly pro českou osmnáctku světové stříbro. Více gólů než nahrávek má Jakub Vrána i na farmě a v noci z pátku na sobotu pak potvrdil pověst střelce také na neprestižnější klubové scéně. Proti Buffalu dal první gól v NHL.

Do Třebíče dorazí hokejisté Slavie. I s Endálem

Sat, 10 Dec 2016 11:47:00 GMT

Ve statistikách soubojů, v nichž vystupovali coby hosté, patří třebíčští hokejisté mezi čtyři nejlepší týmy WSM Ligy. V úspěšnosti na vlastním ledě je to ovšem naopak velká mizérie. Momentálně na tom není nikdo hůř než svěřenci Martina Sobotky.

Generální manažer zlínských hokejistů Adamík bude i jednatelem

Sat, 10 Dec 2016 11:07:00 GMT

Žádné překvapení se nekonalo. Patrik Kamas na páteční valné hromadě hokejového PSG Zlín oficiálně složil funkci jednatele klubu, jak avizoval 25. listopadu. Jeho pravomoce převzal podle očekávání generální manažer Karel Adamík.

Gólmanova šipka uhájila domácí supersérii Litvínova i proti Zlínu

Sat, 10 Dec 2016 11:03:00 GMT

Výprask 1:7 v Olomouci? Odpuštěno! Hokejový Litvínov v extralize hned zase vítězí, přetlačil neoblíbený Zlín 2:1 a zapsal si už dvanáctou domácí výhru v řadě.

Další a další góly Pastrňáka. Může se stát nejlepším střelcem NHL?

Sat, 10 Dec 2016 08:45:00 GMT

Ten kluk je k nezastavení! Hokejista David Pastrňák dal v posledních třech zápasech NHL pět gólů a společně se Sidneym Crosbym vládne tabulce střelců celé soutěže - oba nasázeli už 18 branek. Nabízí se otázka, jestli momentálně největší český talent dokáže udržet tohle tempo po celou sezonu.

Blbé góly nás nezlomily, lebedil si vítkovický Výtisk

Sat, 10 Dec 2016 08:11:00 GMT

Už to vypadalo na třetí prohru s chomutovskými Piráty v sezoně. Ale tým Vítkovice Ridera ve 28. kole extraligy bojoval, 83 vteřin před koncem třetí třetiny vyrovnal a v prodloužení se dočkal vítězné trefy.

Sedlák vyhnal Mrázka na střídačku, premiérovou trefu slavil i Vrána

Sat, 10 Dec 2016 07:18:00 GMT

Hned dva čeští hokejisté se v pátečním programu hokejové NHL dočkali své premiérové branky zámořské kariéry. Útočník Lukáš Sedlák v 34. minutě zvyšoval vedení Columbusu nad Detroitem na 3:1 a vyhnal tak krajana Petra Mrázka předčasně na střídačku. V závěru navíc ještě asistoval u čtvrté pojistky. Shodně výhru 4:1 prvním gólem podpořil také washingtonský nováček Jakub Vrána.

Nebláznili a bránili. Hokejisté Komety si hlídali triumf

Sat, 10 Dec 2016 07:09:00 GMT

Spoluhráčům jako oslavenec donesl koláč. A sladký předkrm brněnské hokejisty navnadil. Kometa po sérii tří venkovních porážek doma zabrala, Hradec Králové přehrála 4:3. „Je to super. Moje přání bylo po dlouhé době vyhrát,“ vyznával se brněnský útočník Vojtěch Němec, jenž v pátek slavil 31. narozeniny. „Koláče ale pořád nosit nebudu, to by mě zruinovalo,“ pousmál se.

Extraliga: Sparta, Litvínov i Kometa vyhrály, Vítkovice se blýskly obratem

Fri, 09 Dec 2016 20:45:00 GMT

Vítkovice na domácím ledě předvedly dramatický obrat a porazily Chomutov, v 63. minutě rozhodl o výhře Steelu Květoň. Brněnská Kometa před vlastním publikem vyhrála nad Hradcem Králové 4:3, soupeře z východu Čech doma předčila poosmé za sebou. Výhru Sparty vychytal sedmnáctiletý talent Škarek.

Ohnivé céčko stoupá tabulkou NHL. Frolík: Máme tým slušně poskládaný

Fri, 09 Dec 2016 15:12:00 GMT

V kanadské provincii Alberta si hokejoví nadšenci (čili většina tamních obyvatel) nejspíš lebedí. Jak Edmonton, tak Calgary prožívají blažený podzim. Zatímco úspěch McDavidovy party se čekal, v případě Calgary jde o mírné překvapení. Svou zásluhu na současně formě Flames má i český pracant Michael Frolík.

Výtečný Voráček. Předčil McDavida a naučil parťáka vítěznou kličku

Fri, 09 Dec 2016 11:57:00 GMT

Nabral rychlost, ladně se prosmýkl kolem beka Edmontonu a pak v tísni zavěsil pod víko. Jeden z nejvíc strhujících mačů této sezony NHL rozhodl Voráčkův oblíbený manévr. Ale pozor - neprovedl jej český útočník, nýbrž jeho učeň, Michael Raffl.

Hokejista Novotný se uzdravil a v Čeljabinsku podepsal novou smlouvu

Fri, 09 Dec 2016 10:51:00 GMT

Hokejový útočník Jiří Novotný se vrací do Čeljabinsku. V klubu Kontinentální ligy v srpnu předčasně ze zdravotních důvodů skončil, nyní ale podepsal mistr světa z roku 2010 s Traktorem novou smlouvu do konce sezony.

Sparta má kvalitu, říká před pátečním duelem pardubický Poulíček

Fri, 09 Dec 2016 09:13:00 GMT

Z místa na místo putuje hokejový útočník Patrik Poulíček. Vedle prvoligového Ústí nad Labem dostává prostor i v pardubickém Dynamu, za které nastoupí v pátek od 18 hodin doma proti Spartě Praha.

Faksa čeká na góly. Hrajeme z defenzivy, i tak máme šance, vysvětluje

Fri, 09 Dec 2016 08:59:00 GMT

Zatímco Aleši Hemskému i Jiřímu Hudlerovi zkomplikovaly úvod sezony zdravotní problémy, Radek Faksa zůstal jediným ze tří českých útočníků v sestavě Dallasu. A přestože nedává góly, je důležitou součástí týmu.

Rakouský obr skolil Vídeň. Kluci to vydřeli, liboval si kouč Znojma

Fri, 09 Dec 2016 08:51:00 GMT

Před duelem opět přitahoval pozornost zahraničních médií. A nejen proto, že nastoupil proti mladšímu bratrovi Philippovi. Znojemský bek André Lakos patří k nejznámějším hokejistům v Rakousku a ve středu o sobě dal zase vědět.

Karlovy Vary potřebují další body. Čekají je Liberec a Hradec

Fri, 09 Dec 2016 08:44:00 GMT

Dva pokusy před reprezentační přestávkou mají hokejisté karlovarské Energie. Budou bojovat o odpoutání ze spodku tabulky.

Těžko se mi mluví, tohle bolí, ulevil si plzeňský bek Pulpán

Fri, 09 Dec 2016 08:41:00 GMT

Nebylo mu moc do řeči, prožil smolný večer. Plzeňský obránce Lukáš Pulpán ve druhé třetině včerejšího utkání s Třincem mohl otevřít skóre, jenže při přečíslení se puk po jeho švihu odrazil od levé tyčky. A v 57. minutě byl u rozhodující trefy Marosze. Skočil mu do střely, jenže kotouč lehce tečoval - a ten propadl do sítě... „Těžko se mi mluví, tohle bolí,“ povzdychl si 31letý Pulpán.

Zaseknutá Kometa. Dobrý tým to probere, soudí televizní expert Pospíšil

Fri, 09 Dec 2016 08:26:00 GMT

Většinu tréninků v extraligové sezoně pozoroval z povzdálí, z ochozu brněnské haly. Tenhle týden ale Libor Zábranský pravidelně nazouval brusle. „Jsem rád, že je na ledě a různé věci zdůrazňuje,“ poví hvězdný útočník Komety Martin Erat. „Je to persona, která ví, kdy vstoupit do kabiny a na led. Hráči zbystřili,“ doplňuje jeden z brněnských trenérů Kamil Pokorný.

Češi řádili v NHL: Voráček měl čtyři body a Pastrňák dal další góly

Fri, 09 Dec 2016 07:16:00 GMT

Čtyřbodový výkon (1+3) Jakuba Voráčka, nově sedmého muže pořadí produktivity NHL, výrazně pomohl hokejistům Philadelphie už k sedmé výhře v řadě tentokrát po výsledku 6:5 nad Edmontonem. Nezastavitelný kanonýr David Pastrňák dal další dva góly, kterými sice jen zmírnil prohru Bostonu 2:4 s Coloradem, v tabulce střelců už ale vyrovnal na vedoucí pozici Sidneyho Crosbyho.

Kovář s Filippim se trefili a přispěli k vítěznému obratu Magnitogorsku

Thu, 08 Dec 2016 20:17:00 GMT

Útočníci Jan Kovář a Tomáš Filippi pomohli k vítěznému obratu Magnitogorsku ve čtvrtečním utkání Kontinentální hokejové ligy proti Vladivostoku. Oba Češi si připsali shodně gól a asistenci a přispěli k vítězství Metallurgu 5:3.

Třinci stačil v Plzni k výhře gól Marosze, Hrubec má sedmou nulu

Thu, 08 Dec 2016 19:41:00 GMT

Plzeňští hokejisté nezvládli domácí předehrávku 28. kola extraligy. S Třincem hráli dlouho bez branek, až jediný gól vstřelil v 57. minutě Rostislav Marosz. Hostující brankář Šimon Hrubec vychytal sedmou nulu v sezoně. Třinec vede tabulku o dva body před Libercem, jenž má ale zápas k dobru.

Vygeneruje český hokej další Pastrňáky? Kouč dvacítky: Pár talentů vidím

Thu, 08 Dec 2016 15:44:00 GMT

Je to už dvanáct let, co česká hokejová reprezentace do dvaceti let překonala na světovém šampionátu čtvrtfinálové brány. Může tuhle nelichotivou bilanci změnit letos? Nebo alespoň v nejbližších letech? "Já věřím, že ano," tvrdí současný kouč Jakub Petr.

Hit, strkání, bomba do kolena. Z Poláka se stává postrach rozhodčích

Thu, 08 Dec 2016 12:58:00 GMT

V únoru jednoho přimáčkl na mantinel, v květnu se s dalším postrkoval a ve středu třetího nastřelil na kolena. Až to vypadá, že český hokejový bek Roman Polák má na rozhodčí NHL pifku.

Řešení třineckého sporu: Polanský odejde na hostování

Thu, 08 Dec 2016 12:28:00 GMT

Útočník hokejových Ocelářů Třinec Jiří Polanský odejde na hostování. Takový je výsledek sporu mezi dlouholetou třineckou oporou a trenérem Vladimírem Kýhosem.

Majitel Boleslavi o odvolání Jelínka: Je to čistě moje rozhodnutí

Thu, 08 Dec 2016 12:01:00 GMT

Byl zaskočený, Marian Jelínek konec na střídačce mladoboleslavských hokejistů absolutně nečekal. Proč musel odejít? Změny ve středočeském extraligovém týmu nyní vysvětluje předseda představenstva a většinový majitel klubu Jan Plachý: "Je to čistě moje rozhodnutí a beru za něj odpovědnost."