Subscribe: Fotbal iDNES.cz ? Nejobs?hlej?? fotbalov? zpravodajstv
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
bakoš  další články  další  domácí  fotbalisté  ligy  není  plzeň  tématu    výhru  články tématu  články
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Fotbal iDNES.cz ? Nejobs?hlej?? fotbalov? zpravodajstv

Fotbal iDNES.cz - Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky

Published: Mon, 21 Aug 2017 12:26:27 GMT

Last Build Date: Mon, 21 Aug 2017 12:26:27 GMT

Copyright: © Copyright MAFRA a.s. 1998 - 2017

Neymar jako Ronaldinho. Můžu se zlepšit, říká Brazilec po skvělém večeru

Mon, 21 Aug 2017 09:37:00 GMT

Nejdražší fotbalista planety si podmaňuje Paříž. Velmi rychle. V prvním domácím zápase za PSG byl Neymar prakticky u všeho. Dva góly dal, na další dva přihrál, vybojoval penaltu. „Je fenomenální. Prostě umělec,“ řekl obdivně Andy Delort, útočník Toulouse, které pařížskému St. Germain podlehlo 2:6.

Pardubický trenér Krejčí po výhře: Zbytečně jsme riskovali

Mon, 21 Aug 2017 08:34:00 GMT

Bylo to zábavné fotbalové utkání, ve kterém se především zásluhou domácích Pardubic po většinu času něco dělo. A jejich trenér Jiří Krejčí v něm měl jako obvykle nervy až samého závěru. Dvougólové vedení, do kterého mužstvo krátce po přestávce poslal forvard Petráň, totiž Východočeši neudrželi; až ve druhé minutě nastavení vítězství nad Ústím nad Labem definitivně pojistil trefou na 3:1 střídající Mužík.

Od Plzně k Plzni. Jihlava už není střelecky sterilní

Mon, 21 Aug 2017 08:15:00 GMT

V Karviné nula, proti Slovácku nula, na Slavii nula. Jihlavští fotbalisté na začátku nového ročníku dlouho vycházeli střelecky naprázdno. I kvůli tomu po třech kolech měli na svém kontě jediný bod za domácí bezbrankovou remízu.

Karviná venku zase bez bodu. Zradila nás produktivita, řekl kouč Weber

Mon, 21 Aug 2017 08:07:00 GMT

Brankář Dostál pochytal šance Kalabišky, Hoška, Wágnera i Šislera. Fotbalisté MFK Karviná tak ve čtvrtém kole první ligy prohráli ve Zlíně 0:1.

Olomoucký záložník Houska: Z týmu cítím sílu jako už dlouho ne

Mon, 21 Aug 2017 07:56:00 GMT

Dva obránce Brna měl David Houska před sebou, třetí mu dýchal na záda. Přesto olomoucký záložník nezpanikařil, kličkou si udělal místo a míč poslal do horního rohu. Běžela 11. minuta a Sigma díky jeho trefě vedla už 2:0. Navíc o tři minuty později přidal další zásah Texl a utkání bylo rozhodnuto dřív, než pořádně začalo.

Trávník chtěl vylepšit dojem vítězným gólem, pak nedal penaltu

Mon, 21 Aug 2017 07:47:00 GMT

Infarktovou zápletku nabídly poslední vteřiny nedělního rušného duelu 4. kola první ligy FK Jablonec - Dukla Praha. Stav byl 2:2, domácí stoper Pernica se v závěrečné, třetí minutě nastaveného času nečekaně vydal na parádní sólo, obtančil několik soupeřů, v pokutovém území po kontaktu s Bezpalcem spadl a sudí Houdek ukázal přes bouřlivé protesty Pražanů na penaltový puntík.

Kolegu odvezla sanitka, Šustr musel do branky. Nebyl důvod být nervózní

Mon, 21 Aug 2017 07:35:00 GMT

Brankář Martin Šustr poprvé od ledna, kdy do Baníku Ostrava přišel z Kroměříže, nastoupil v ligovém utkání. A ve velmi složité situaci.

Olomoucký kouč Jílek: Fotbal tady konečně začíná dýchat

Mon, 21 Aug 2017 07:02:00 GMT

Bylo to jako letní bouřka, která se rychle prožene krajem. Tou vichřicí byli olomoučtí fotbalisté, kteří během pěti minut nastříleli tři branky, naprosto Brno zpustošili a ve 14. minutě zápas mohl skončit. Sigma vyhrála potřetí z úvodních čtyř kol a v tabulce je s devíti body druhá za Plzní.

Jsem rád, že se z toho mladí nepodělali, oddechl si Trpišovský

Mon, 21 Aug 2017 06:51:00 GMT

Po heroické domácí remíze v oslabení se Spartou předvedli fotbalisté Liberce další skvělý výkon. Ve 4. ligovém kole deklasovali Mladou Boleslav na jejím hřišti 3:0 a postoupili na páté místo tabulky.

Tragédie, hrůza... Musíme najít impulz, hlásí brněnští fotbalisté

Mon, 21 Aug 2017 06:34:00 GMT

Už dávno bylo dohráno, ale brněnští fotbaloví fanoušci se pořád neměli k odjezdu. Místo toho čekali před olomouckým stadionem na trenéra Svatopluka Habance, s nímž pod dohledem těžkooděnců vášnivě diskutovali.

Blaho pro diváky, utrpení pro trenéry. Ostrava viděla reklamu na fotbal

Mon, 21 Aug 2017 06:22:00 GMT

Pořádná jízda na pocitové horské dráze. Fotbalisté ligových Teplic se na ní svezli v Ostravě, kde v sobotu vedli 2:0, ale nakonec deset vteřin před vypršením normální hrací doby dorovnali na 3:3.

Zlínský kouč Páník chválil Ekpaie i Traorého a vyhlíží posily

Mon, 21 Aug 2017 06:11:00 GMT

To je posila! Dva domácí zápasy a dvě vítězné trefy. Nigerijský záložník Ubong Moses Ekpai rozjel svoje působení ve fotbalovém Fastavu Zlín velkolepě, po Brnu udeřil v rozhodný čas také proti Karviné.

Díky, kustode! Bakoš zapomněl kopačky, pak v Jihlavě rozhodl zápas

Mon, 21 Aug 2017 04:59:00 GMT

Podruhé během jednoho týdne fotbalový útočník Marek Bakoš zachránil plzeňské vítězství. V Jihlavě naskočil až v průběhu zápasu, rozhodujícím gólem v nastavení se však podepsal na výhře 2:1. Přetěžké výhře, dlužno podotknout. Gól věnoval kustodovi, jenž mu přinesl zapomenuté kopačky z hotelu.

Barcelona vstup do ligy zvládla. Uspěl i Real Madrid bez Ronalda

Sun, 20 Aug 2017 22:13:00 GMT

Fotbalisté Barcelony vstoupili do sezony španělské ligy výhrou 2:0 nad Betisem Sevilla. Oba góly připravil Gerard Deulofeu, který v sestavě nahrazuje bývalou oporu Neymara. Uspěl také obhájce titulu Real Madrid, který vyhrál 3:0 v La Coruni přes absenci potrestané hvězdy Cristiana Ronalda.

Neymar byl znovu za hvězdu. Podílel se na pěti gólech, dva dal sám

Sun, 20 Aug 2017 21:08:00 GMT

Nejdražší fotbalista světa Neymar byl hlavní hvězdou i ve druhém utkání v dresu Paris St. Germain po přestupu z Barcelony. Dvěma góly, dvěma asistencemi a vybojovanou penaltou zařídil výhru 6:2 nad Toulouse a prožil tak vydařenou premiéru před fanoušky PSG v Parku princů.

Výhru AS Řím zařídil Kolarov, Češi se z výhry v italské lize neradovali

Sun, 20 Aug 2017 20:58:00 GMT

Fotbalisté AS Řím zahájili éru bez legendárního Francesca Tottiho vítězně. V úvodním kole italské ligy vyhrál úřadující vicemistr 1:0 v Bergamu. Zápas rozhodl v 31. minutě z trestného kopu Aleksandar Kolarov, letní posila z Manchesteru City. Čeští fotbalisté se z vítězství radovat nemohli - Udinese s Jakubem Janktem prohrálo, Boloňa s Ladislavem Krejčím remizovala.

Černý připravil dva góly Ajaxu, v polské lize se dařilo Papadopulosovi

Sun, 20 Aug 2017 20:35:00 GMT

Poprvé v sezoně dostal Václav Černý šanci v základní sestavě a hned pomohl k výhře Ajaxu nad Groningenem 3:1 dvěma asistencemi. V polské fotbalové lize se v sobotu dařilo Michalu Papadopulosovi, který pomohl Piastu Gliwice k výhře 2:0 nad Koronou Kielce gólem a asistencí.

Plzeň měla štěstí, ale konkurenci dál utíká. Nevýrazná Slavia ztratila

Sun, 20 Aug 2017 19:39:00 GMT

Čtyři zápasy, dvanáct bodů. Fotbalisté Plzně jsou jako jediní v lize stoprocentní a před Spartou a Slavií už mají čtyřbodový náskok. Před obě pražská „S“ se v tabulce vměstnala ještě Sigma Olomouc, která jasně porazila Brno a je druhá.Další články k tématu:Šilhavý: Liga mistrů je priorita, ale na Bohemce jsme ztratit nechtěliBohemians - Slavia 0:0, k výhře měli blíž domácí, zradilo je zakončeníTrenére, pojďte si zakřičet. Nejlepší výkon v ofenzívě, řekl StramaccioniMičola zase v základu Baníku. Po remíze si chválil Baroše i smutnilBoleslav - Liberec 0:3, třetí prohra doma, dva góly dal GraiciarJestli ruka, tak v přirozené poloze, popsal sporný moment HromadaPo Spartě a Slavii chce obrat i Plzeň. Buďme spravedliví, smál se HašekOlomouc - Brno 3:0, bleskový nástup, poté údržba. Domácí jsou druzíJihlava - Plzeň 1:2, výhru zachránil Bakoš až v nastaveném časeJablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskokJihlava zváží protest proti rozhodčímu. Cítíme se poškození, řekl trenérDíky, kustode! Bakoš zapomněl kopačky, pak v Jihlavě rozhodl zápasZmařil Hájek soupeři možnost dosáhnout branky? Není to tak jednoznačné[...]

Olomouc - Brno 3:0, bleskový nástup, poté údržba. Domácí jsou druzí

Sun, 20 Aug 2017 19:32:00 GMT

Fotbalisté Olomouce jsou v tabulce fotbalové ligy druzí poté, co doma v moravském souboji porazili brněnskou Zbrojovku 3:0. Všechny góly Sigma vměstnala do úvodní čtvrthodiny, dvakrát se trefil Jiří Texl.

Jablonec - Dukla 2:2, domácí ještě nevyhráli, promrhali dvougólový náskok

Sun, 20 Aug 2017 19:30:00 GMT

Ani ve 4. kole fotbalové ligy Jablonec nevyhrál. Byť vedl nad Duklou v prvním poločase už 2:0, náskok do konce zápasu neudržel. V poslední minutě kopal domácí Michal Trávník penaltu, kterou neproměnil. Zápas skončil 2:2.

Jihlava zváží protest proti rozhodčímu. Cítíme se poškození, řekl trenér

Sun, 20 Aug 2017 19:21:00 GMT

Až do nastaveného času drželi proti favorizované Plzni nadějný výsledek, o který přišli po rohovém kopu, jemuž údajně předcházel faul. Tvrdí to zástupci poražené fotbalové Jihlavy (1:2), kteří zváží protest proti výkonu hlavního rozhodčího Pavla Julínka.

Jihlava - Plzeň 1:2, výhru zachránil Bakoš až v nastaveném čase

Fotbalisté Viktorie Plzeň zůstávají na čele tabulky fotbalové ligy stoprocentní i po 4. kole. Tři body si odvezli z Jihlavy, přestože od 27. vteřiny prohrávali. Vítězný gól na 2:1 zařídil v nastaveném čase Marek Bakoš.

Další zvrat v přestupové sáze. Schick má podle médií posílit AS Řím

Sun, 20 Aug 2017 18:56:00 GMT

Když ztroskotal přestup do Juventusu, nejblíž byl zisku Patrika Schicka, jednadvacetiletého fotbalového útočníka, údajně Inter Milán. Jenže ani ten podle italských médií českého reprezentanta nedostane. Schick má posílit AS Řím.

Chelsea napravila dojem. Díky dvěma trefám Alonsa porazila Tottenham

Sun, 20 Aug 2017 17:29:00 GMT

Fotbalisté Chelsea napravili nevydařený vstup do sezony a po prohře s Burnley v souboji nejlepších celků minulého ročníku anglické ligy porazili Tottenham na jeho hřišti 2:1. Oba góly obhájce titulu dal Marcos Alonso.

Druhou ligu nově vedou Budějovice, bod na ně ztrácí Vlašim

Sun, 20 Aug 2017 17:20:00 GMT

Po čtvrtém kole poznala druhá fotbalová liga nového lídra. Jsou jím České Budějovice, které přehrály Hradec Králové jasně 4:1. Bod na ně ztrácí Vlašim, jež porazila Varnsdorf hladce rovněž 4:1. Jediný gól hostů vstřelil Martin Fenin. Stejně bodů, leč horší skóre, má třetí Třinec. Doma porazil 2:0 nováčka Olympii Praha, který poprvé padl. Čtvrtá Opava jen remizovala se Sokolovem 0:0 a na Třinec ztrácí bod.

Po Spartě a Slavii chce obrat i Plzeň. Buďme spravedliví, smál se Hašek

Sun, 20 Aug 2017 11:49:00 GMT

Fotbalisté Bohemians jsou po čtyřech kolech neporažení - a to už za sebou mají zápasy se Spartou a Slavií! Ve vršovickém derby s obhájcem titulu uhráli remízu 0:0. „Nedělám si iluze, Slavia má teď trochu jinou starost,“ řekl v narážce na středeční odvetu play-off Ligy mistrů trenér klokanů Martin Hašek. „Ale špičkový český tým jsme pustili do jediné gólové šance,“ těšilo ho.

Odchovanec Hovorka se dočkal debutu za Spartu. O zdraví už nechce mluvit

Sun, 20 Aug 2017 09:59:00 GMT

Doteď se ve sparťanském dresu nejvíc proslavil, když dal za juniorku gól zadkem. Video s kuriózní fotbalovou brankou obletělo svět, ale David Hovorka by na sebe brzy mohl upozornit i jinak. Po zranění je zpátky a v pátek proti Slovácku (1:0) poprvé nastoupil za áčko Sparty.

Hrozila mi únavová zlomenina, říká Rabušic a žene Jihlavu proti Plzni

Sun, 20 Aug 2017 08:38:00 GMT

Trénovat, nebo snad dokonce hrát zatím nemůže, ba co víc, ještě není ani zdráv. Přesto je útočník jihlavských fotbalistů Michael Rabušic v posledních dnech mnohem optimističtější. Konečně už totiž přesně ví, co jeho sedmadvacetileté tělo vlastně trápí.

Jablonecký kouč: Potřebujeme tři body, už nemůžeme hledět na krásu

Sun, 20 Aug 2017 07:21:00 GMT

Dvě remízy 1:1 na stadionech Slovácka a Teplic a domácí porážka 0:1 s Plzní. Fotbalisté FK Jablonec zatím na premiérové vítězství v novém ročníku první ligy čekají. Další možnost budou mít v neděli na svém stadionu Střelnice, na němž vyzvou v utkání 4. kola od 17 hodin pražskou Duklu.