Subscribe: Fotbal iDNES.cz ? Nejobs?hlej?? fotbalov? zpravodajstv
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
dala pět  další články  další  domácí  ligu slavia  ligu  plzeň  pro  slavia dala  slavia  tématu  články tématu  články
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Fotbal iDNES.cz ? Nejobs?hlej?? fotbalov? zpravodajstv

Fotbal iDNES.cz - Nejobsáhlejší fotbalové zpravodajství

Fotbalové zpravodajství a on-line reportáže, podrobné zprávy z fotbalové ligy a mistrovství, rozhovory, statistiky

Published: Mon, 20 Nov 2017 01:16:29 GMT

Last Build Date: Mon, 20 Nov 2017 01:16:29 GMT

Copyright: © Copyright MAFRA a.s. 1998 - 2017

Vítězná série fotbalistů Monaka skončila, Paříž ve Francii vyhrává dál

Sun, 19 Nov 2017 21:55:00 GMT

Třízápasová vítězná série fotbalistů Monaka skončila v páteční předehrávce 13. ligového kola, což znamená další odstup od vedoucího Paris St. Germain. Favorit soutěže totiž o den později jednoznačně vyhrál nad Nantes a tabulku vede o šest bodů.

Juventusu nepomohly ani dva góly v nastavení. Druhý je bez prohry Inter

Sun, 19 Nov 2017 21:50:00 GMT

Dali dva góly v nastaveném čase, ale jen zmírnili porážku. Fotbalisté Juventusu Turín, hegemoni italské ligy z posledních let, ve 13. kole podlehli na hřišti Sampdorie Janov 2:3 a na vedoucí Neapol nabrali čtyřbodovou ztrátu. Druhý je už zase Inter, který díky Icardimu porazil Bergamo 2:0.

Real hrál s Atlétikem bez branek, oba ztrácejí na Barcelonu už deset bodů

Sun, 19 Nov 2017 21:36:00 GMT

Osm žlutých karet, ale žádný gól. Žhavé madridské derby mezi domácím Atlétikem a Realem vítěze nemělo. To Barcelona vyhrála ve 12. kole španělské ligy v Leganés 3:0 a před oběma rivaly má desetibodový náskok.

Vydrův sedmý gól sezony zajistil Derby remízu na Fulhamu

Sun, 19 Nov 2017 20:56:00 GMT

Český fotbalový útočník Matěj Vydra dal sedmý ligový gól sezony, Derby County v 17. kole druhé nejvyšší anglické soutěži remizovalo ve Fulhamu 1:1. Za domácí odehrál celé utkání stoper Tomáš Kalas, Vydra byl na hřišti 72 minut.

Brémy poprvé vyhrály, Pavlenka má nulu. Páté vítězství v řadě pro Bayern

Sun, 19 Nov 2017 19:04:00 GMT

Od návratu trenéra trenéra Juppa Heynckese do Mnichova je z fotbalového Bayernu znovu nezastavitelná mašina. V sobotu vyhráli Bavoři ve 12. kole už pátý zápas v řadě a na prvním místě tabulky mají šestibodový náskok. Dosud druhé Lipsko totiž body ztratilo, o skóre ho přeskočilo Schalke. Další zmar potkal Dortmund, který padl ve Stuttgartu.

Arsenal vyzrál na Tottenham, výhry mají i City, United a Chelsea

Sun, 19 Nov 2017 18:13:00 GMT

Fotbalisté Arsenalu udrželi stoprocentní domácí bilanci v anglické lize, když v taháku 12. kola porazili 2:0 konkurenční Tottenham. Severolondýnské derby rozhodly před koncem prvního poločasu góly obránce Skhodrana Mustafiho a útočníka Alexise Sáncheze, brankář Petr Čech udržel páté čisté konto v sezoně.

Tvrdík: Akcionáři nikdy neprojednávali návrh na odvolání Šilhavého

Sun, 19 Nov 2017 16:49:00 GMT

Před dvěma týdny vzdal boj o titul, když k němu pogratuloval Plzni po porážce ve vzájemném zápase. "Bodový odstup Slavie je zklamáním. Nemůžeme čekat, že budeme každý rok mistr, ale při kvalitě kádru Slavie je zejména ztráta bodů s výrazně slabšími kluby neodpustitelná," prohlásil šéf slávistických fotbalistů Jaroslav Tvrdík.

Boleslav - Bohemians 1:2, tři góly po půli, hosty nezlomila ani penalta

Sun, 19 Nov 2017 16:00:00 GMT

Bohemians 1905 překvapují sami sebe. V utkání 14. kola první fotbalové ligy zvítězili v Mladé Boleslavi 2:1, když všechny góly padly po přestávce. Domácí srovnali z penalty, o výhře hostů rozhodl po hodině hry Nečas, který v Boleslavi strávil minulou sezonu.

Karviná - Jablonec 2:1, domácí skóre otáčeli, výhra po čtyřech porážkách

Sun, 19 Nov 2017 15:53:00 GMT

Karvinští fotbalisté po čtyřech porážkách za sebou vyhráli a utekli ze sestupové příčky. V utkání 14. kola doma porazili Jablonec 2:1, když po přestávce dvěma góly skóre otočili.

Americký fotbalový krach: promarněná generace potetovaných milionářů

Sun, 19 Nov 2017 10:59:00 GMT

Že v jihoamerické nebo evropské kvalifikaci občas favorité selžou? Stane se. Chilané, Nizozemci nebo Italové by mohli o čerstvé zkušenosti vyprávět. Ale že na mistrovství světa neproklouzne třetí největší země světa, která má ze severoamerické zóny většinou ideálně umetenou cestu? To už je pořádný šok.

Spartu zase naštval sudí Zelinka, neodpískal penaltu proti Jihlavě

Sun, 19 Nov 2017 10:38:00 GMT

Fotbalovou Spartu zase naštval sudí Miroslav Zelinka. Až tak, že na jeho chyby při řízení pátečního utkání 14. kola první ligy proti Jihlavě (1:0) upozornila komisi rozhodčích. Není to totiž letos poprvé, co Zelinka sparťany výrazně poškodil.

Čtvrtý pokus. Zvedne konečně Messi nad hlavu pohár světových šampionů?

Sun, 19 Nov 2017 09:58:00 GMT

Má čtvrtou šanci, tu poslední. Do horkého Kataru, který uspořádá fotbalové mistrovství světa v roce 2022, už Lionel Messi téměř jistě nepojede. Co by tam taky v pětatřiceti letech dělal?!

Šilhavý po vysoké výhře nad Duklou: Trochu jsme napravili Plzeň

Sun, 19 Nov 2017 08:59:00 GMT

Fotbalisté Slavie před reprezentační přestávkou prošli složitým obdobím, na dvě ligové prohry ze tří zápasů ale zareagovali ideálně – Duklu doma v malém pražském derby smetli 5:0. „Věřím, že tohle vítězství a výkon nás nakopnou na zbývající čtyři ostré zápasy, které nás na podzim ještě čekají,“ řekl slávistický kouč Jaroslav Šilhavý.

Brankářský nezmar z Egypta si chce na MS splnit poslední sen

Sun, 19 Nov 2017 08:31:00 GMT

Konec března 1996. V bezvýznamném přípravném utkání proti Koreji se začíná psát jeden nevšední příběh. Příběh egyptského brankáře, který tehdy debutuje v národním týmu a teď se chystá na premiéru na mistrovství světa. V pětačtyřiceti letech!

V hlavní roli sudí. Co dodat, naříkal po prohraném derby kouč Tottenhamu

Sun, 19 Nov 2017 08:00:00 GMT

Pamatujete, jak se trenér Arséne Wenger po posledním utkání s fotbalisty Manchesteru City zlobil, že se rozhodčí v Anglii neustále zhoršují? Arsenal zápas prohrál po gólech z diskutabilní penalty a z jasného ofsajdu. Ovšem v sobotu proti Tottenhamu naopak z chybných rozhodnutí sudích jeho tým těžil. Vyhrál 2:0.

Červená pro rytíře fair play. Byl to zkrat, omlouval se brněnský Koné

Sun, 19 Nov 2017 06:55:00 GMT

Předchází ho pověst fotbalového gentlemana, který dostal od FIFA za záchranu života při zápase prestižní ocenění fair play. Jenže Francis Koné se v sobotním ligovém utkání s Teplicemi ukázal v docela jiném světle: dostal dvě žluté karty za nesportovní chování a ještě před poločasem musel ze hřiště. „Byl to zkrat,“ omlouval se.

Rozmrzelý Baroš: Nejhorší sezona, řeknu to naplno, jsme prostě v ...

Sun, 19 Nov 2017 04:59:00 GMT

Soupeřovi fanoušci ho vřele vítali. „Mílan Baroš,“ skandovali. Ostravský útočník však po utkání 14. kola první ligy v Liberci, kde v minulé sezoně působil, byl hodně rozmrzelý. „Jsme prostě v pr...., já to řeknu naplno,“ řekl Baroš po porážce 1:2.

Penalta na každé straně, římské derby pro AS. Neapol zůstává bez prohry

Sat, 18 Nov 2017 21:52:00 GMT

Fotbalisté AS Řím v městském derby porazili Lazio 2:1 a rivala přeskočili v tabulce. Ve vypjatém utkání sudí nařídil dvě penalty, po jedné na každé straně. Rozhodující gól vstřelil Radja Nainggolan. Český útočník Patrik Schick po zranění ještě nebyl ani na lavičce. Neapol zdolala AC Milán a bez porážky je pořád první.

Slovácko - Plzeň 1:4, hvězdou byl Kopic, podílel se na všech gólech

Sat, 18 Nov 2017 21:03:00 GMT

Před týdnem plzeňští fotbalisté dostali doma od Slovácka tři góly a vypadli z poháru. V sobotu večer porážku 2:3 vrátili soupeři i s úroky, v utkání 14. kola první ligy v Uherském Hradišti zvítězili vysoko 4:1 a v soutěži zůstali stoprocentní. Na všech se gólech se podílel záložník Kopic.

Škoda, střelec pro ligu: Výsledek vypadá pěkně, důležitá výhra

Sat, 18 Nov 2017 19:53:00 GMT

Zatímco jeho útočný parťák Tomáš Necid nastupuje zejména v Evropské lize, Milan Škoda je jedničkou na domácí fotbalovou soutěž - v té se trefil šestkrát. Proti Dukle přidal poslední dva zásahy, navrch asistenci a významně pomohl Slavii k vysokému vítězství 5:0.

Slavia - Dukla 5:0, debakl řídili dvougóloví Škoda se Zmrhalem

Sat, 18 Nov 2017 18:55:00 GMT

Fotbalisté Slavie s přehledem zvládli malé pražské derby s Duklou, kterou zdolali 5:0. Dvěma góly se blýskl Škoda, třetí i čtvrtou branku přidal po změně stran Zmrhal a v závěru se trefil ještě Souček. Červenobílí jsou po čtrnáctém ligovém kole třetí o bod za druhou Olomoucí.

Brno - Teplice 1:0, po hloupém vyloučení Koného spasil domácí Škoda

Sat, 18 Nov 2017 18:10:00 GMT

Ještě před přestávkou se ze hřiště pakoval po červené kartě domácí útočník Francis Koné, navzdory oslabení ale Zbrojovka vybojovala třetí výhru v sezoně. Děkovat za ní může střídajícímu Michalu Škodovi, který rozhodl v závěru. Brno už není poslední.

Olomouc - Zlín 2:0, jedenáct zápasů neporažení, domácí zůstávají druzí

Sat, 18 Nov 2017 18:00:00 GMT

Sigma Olomouc zůstává také po 14. kole fotbalové ligy na druhém místě tabulky. Neprohrála ani sedmý domácí zápas sezony a dohromady natáhla svou neporazitelnost už na jedenáct zápasů v řadě.

Liberec - Ostrava 2:1, třináctý zápas bez výhry, hosté jsou poslední

Sat, 18 Nov 2017 17:15:00 GMT

Fotbalisté Baníku Ostrava prodloužili své čekání na ligové vítězství, které trvá už od prvního kola. Na hřišti Liberce prohráli 1:2 a v ligové tabulce se propadli na poslední místo. Domácí Slovan se díky vítězství vrátil před Spartu.

Budějovice sahaly v Třinci po výhře, ale mají jen bod. Vede Opava

Sat, 18 Nov 2017 15:08:00 GMT

Souboj prvoligových adeptů zůstal bez vítěze. Fotbalisté Třince v 15. kole druhé ligy remizovali s Českými Budějovicemi 1:1. Na vedoucí Opavu, která odehrála o duel víc, ztrácí Třinec na druhém místě jeden bod, třetí České Budějovice tři.

Pardubický kouč po prohře s Příbramí: Závěr jsme nezvládli takticky

Sat, 18 Nov 2017 10:44:00 GMT

Běžela druhá minuta nastavení pátečního zápasu Pardubice - Příbram, domácí gólman Knobloch nereagoval na rohový kop směřující k zadní tyči a obraně ve vápně pláchl nabíhající Kodr. Přesná prudká hlavička = výhra Příbrami 2:1.

Hejda před Slováckem: Tentokrát musíme být daleko důslednější

Sat, 18 Nov 2017 09:54:00 GMT

Jako jediný z obvyklé základní sestavy nastoupil plzeňský stoper Lukáš Hejda v základu proti Slovácku i v nedávném zápase MOL Cupu, který Viktoria na domácím stadionu prohrála 2:3 po prodloužení. Dnes večer tak bude mít o to větší chuť na revanš.

Opavský Puškáč rozhodl duel s Hradcem: Nejtěžší bylo prorazit hráz

Sat, 18 Nov 2017 09:32:00 GMT

Čtyři minuty před koncem se opavský útočník Puškáč opřel do míče, obstřelil brankáře a rozhodl o výhře nad fotbalisty Hradce Králové 3:2. „Nevyhrát takový zápas, v němž jsme měli takovou převahu, to by byla škoda,“ řekl David Puškáč po utkání.