Subscribe: Václavek WEBLOG - Fotoblog
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=Fotoblog
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
bahnem  donát  dubánci  dubánků  fotoblog  jsem  klánovice  kolo  lesa  nic  podzim  prostě  pár  tak jsem  tak    úvaly 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Václavek WEBLOG - Fotoblog

Václavek WEBLOG - FotoblogÚtržky ze světa webdesignuPublished: Thu, 15 Feb 2018 21:23:07 GMT

 Dubánci II

Tue, 08 Oct 2013 07:00:55 GMT

Protože se minulý víkend dětem výroba dubánků moc líbila, nasbírali jsme si na procházce do lesa další materiál (ořechy, kaštany, super velké žaludy) a hned následující neděli jsme si to zopakovali.
Dubánci

Tue, 01 Oct 2013 12:20:06 GMT

Podzim už je pomalu tady, na zahradu nám spadl první pytel listí, dalších 20 jich je ještě ve větvích. S listím padají i žaludy a tak jsem o víkendu s dětmi vytáhl tavnou pistoli a poslepoval pár dubánků. A protože na facebooku, kam jsem nahrál jednu fotku z mobilu. měl dubánek velký úspěch, tak zde uvádím další kousky.
Křest nového kola

Mon, 29 Apr 2013 08:09:13 GMT

Konečně jsem se dokopal a koupil si nové kolo. Doteď jsem jezdil na 12 let starém trekingovém kolu Author REFLEX. Bylo (a stále je) to dobré kolo, najel jsem na něm pár desítek tisíc kilometrů. Jenže tenkráte když jsem ho kupoval, tak jsem pořádně nevěděl, co chci jezdit – jestli asfalt nebo terén, tak jsem zvolil kompromis.
Jarní projížďka bahnem

Sun, 10 Mar 2013 21:41:48 GMT

Dneska jsem se byl s kolem projet po své oblíbené letní teréní trati (Klánovice – Úvaly – Sv. Donát – Škvorec – Škvorecký potok – Doubek – Hradešín – Sv. Donát – Úvaly – Klánovice). Bohužel jsem nějak podcenil stav pěšinek a tak z toho byla jízda bahnem.
Podzimní fotky 2012

Fri, 02 Nov 2012 12:04:27 GMT

Jak je rok dlouhý, tak nenafotím skoro nic, a už vůbec nic nedám sem na svůj fotoblog. Ale pak příjde podzim a mě ty barvy prostě vyženou do lesa. Tomu se prostě nedá odolat. Letos jsem něco nafotil i na svých cyklovýletech.