Subscribe: Václavek WEBLOG - Webdesign
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=Webdesign
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
ale  front  jako  jde  jsem začal  jsem  když jsem  když  knihu o webdesignu  petr staníček  pixy  web  webdesignu  začal  že 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Václavek WEBLOG - Webdesign

Václavek WEBLOG - WebdesignÚtržky ze světa webdesignuPublished: Tue, 06 Mar 2018 14:41:03 GMT

 Petr Staníček: Dobrý designér to všechno ví!

Tue, 26 Apr 2016 20:18:31 GMT

(image) Když jsem na síti zaznamenal, že Petr Staníček (Pixy) chystá knihu o webdesignu, zaradoval jsem se. Když jsem totiž začínal s tvorbou webů na konci minulého tisíciletí, byl Pixy jednou z předních postav české blogosféry, a jeho web pomohl a usměrnil nejednoho tápajícího tvůrce stránek Na rozdíl ode mě ale Pixy zůstal webdesignérskému řemeslu věrný a pracuje v oboru dodnes. Takže kdo jiný – povolanější – by mohl napsat českou knihu o webdesignu?!
Jiří Lex: Moderní web

Thu, 10 Mar 2016 14:14:14 GMT

(image) Když jsem poprvé spatřil obálku této knihy a prohlédl si také web autora napadlo mě, že se jedná jen o převod nějaké letité knížky do jejího elektronického formátu. Jaké však bylo mé překvapení, když jsem zjistil, že jde o novinku (vydáno v lednu 2016). Neodolal jsem, začal jsem se pídit po detailech a nakonec jsem si ji sehnal na recenzi. Říkal jsem si, že přece nebudu soudit knížku podle vzhledu.
Jan Řezáč: Web ostrý jako břitva

Thu, 13 Nov 2014 08:18:39 GMT

(image) Do webdesignu jsem začal fušovat někdy před sedmnácti lety, kdy jsem vytvořil své první webové stránky. Weby na zakázku jsem začal vyrábět o pár měsíců později, nicméně na plný úvazek jsem se k webdesignu dostal až v roce 2003. Tvorba webů v oněch dávných časech byla celkem jednoduchá – stačilo se naučit pár HTML značek (CSS se ještě moc nepoužívalo), alespoň trochu pochopit jak fungují webové servery, sehnat webový prostor a dostat na něj vytvořené soubory.
Hledá se HTML kodér

Thu, 29 Aug 2013 11:26:56 GMT

(image) Dnes zde z nostalgie uveřejňuji poslední nabídku práce pro firmu Hudson, kde jsem skoro 10 let pracoval. Berte to jako rozlučkový medailónek. Z původního týmu za těch deset let postupně většina lidí odešla – někteří za lepším, jiní v rámci firmy do UK nebo Austrálie, jiní na dovolenou (mateřskou).
Hledá se front end developer na 3 měsíce

Mon, 13 Aug 2012 12:25:43 GMT

(image) A ještě jeden inzerát pro kolegy z mého bývalého působiště. Tentokráte jde o Front End Developera, tedy něco, co jsem dříve také dělal :) Ale to už je dávno…