Subscribe: Fiolasoft - Novinky
http://fiolasoft.wz.cz/news.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
ale  fiola ledna  fiola února  fiola  hra  jsme  ledna  mousetrap  pacin nermessova  pacin  pro vás  pro  první  trailer  vás 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Fiolasoft - Novinky

Fiolasoft - NovinkyNovinky ve Fiolasoftu. Co se u nás děje? 14. Března, 2006, Pacin - Poslech skladeb
Na nasem webu si muzete poslechnout celkem 5 uryvku soundtracku do hry PacIn: Nermessova Pomsta. (Fiola)5. Března, 2006, Rybář 2 - vydáno!
Vydali jsme naší další hru se jménem Rybář 2, kde se vžijete do rybáře, který chce nachytat co nejvíce ryb - povede se mu to? Více se dočtete na našem webu. (Fiola)3. února, 2006, MouseTrap již pátek!
Připravte se na pořádný nervák, protože MouseTrap Vás nenechá v klidu. Sbírka originálních rafinovaných levelů totiž dostane na kolena nejen vaše myšky ale i zručnost a povahu. Hra bude obsahovat jak pár zapeklitých levelů - tak i procházky růžovým sadem. Uvidíme, jak si stím poradíte právě vy! Hra Vás totiž dokonale vyzkouší ve vaší zručnosti a že to není lehké se přesvědčíte již 17. února 2006, tedy zítra... (Fiola)16. února, 2006, Workoholics!
Tajný projekt Fiolasoftu bude záhy odhalen. Nejdříve ale jeho název, takže Workoholics. (Fiola)3. února, 2006, PacIn - První trailer!
První oficiální trailer na hru PacIn: Nermessova Pomsta je zde. Berte prosím první trailer trochu s nadsázkou - určitě budou další. Video si můžete vychutnat buď z pohodlí Vašeho prohlížeče zde na netu, nebo si stačí stáhnout soubor a přehrát si ho z disku.Vaše reakce na trailer rádi přijmeme na našem fóru. (Fiola)28. ledna, 2006, Nový projekt Fiolasoftu - SmallCity
Šuny v době, kdy k nám přešel měl ve vývoji jednu budovatelskou hru a to SmallCity (známé také pod jménem Městečko). Šuny souhlasil, že hra vyjde pod Fiolasoftem a tak máme tu čest mu s hrou pomoci. Ve hře si zahrajete na starostu, který se rozhodl vybudovat malé městečko... více se dozvíte po otevření našich stránek. (Fiola)20. ledna, 2006, Nové změny a žhavé informace
Přinášíme Vám nové změny na našem webu a novinky z naší tvorby. Web je nyní nové upraven, máme změněné pozadí a barvy. Nyní je web ale prozatím dokončen. Právě pracujeme na validaci pro XHTML 1.01 strict, protože s novými změnami přichází nová validace :). Nicméně by neměli být problémy web zobrazit pod Firefoxem ale doporučujeme pro pěkné prohlížení Internet Explorer nebo jeho nadstavbu. Hra PacIn: Nermessova pomsta pokračuje volným tempem dále. Už jsme téměř u konce s kapitolou "Smílka a její vynález", hned po této kapitole se vrhneme na kapitolu "Těžký život v dungeonu". Chystáme pro Vás také nové unikátní screenshoty a trailer, který by vás měl pořádně "navnadit"... Hra MouseTrap pokračuje ve vývoji také. Troufáme si říci, že během několika měsíců již vyjde první verze plné hry. (Zápis: webmaster - Fiola)15. ledna, 2006, TripleTrouble 2 - Zrušen!
TripleTrouble 2 měla být hrou, která měla pokořit první díl, který jsme ani pořádně nevydali. Nicméně jsme uvážili, že by jsme se neměli zdržovat napravovaním jednoho projektu a tak zdržovat vydání našich dalších chystaných her. Právě se opět rozjíždí práce na PacInovi. MouseTrap je nyní ve vývoji také, ale programuje ho Majko. Potom do třetice pro Vás chystáme menší tajný rychloprojekt, tedy jako náhradu za TripleTrouble 2. (zapsal: Fiola)7. ledna, 2006, Demoverze MouseTrap vydána!
MouseTrap je hra, která určitě potěší takové hráče, kteří nikam při hraní her nespěchají. Ve hře totiž máte za úkol ovládát míček a musíte sním prokličkovat úrovněmi plných pastí a nástrah. Demoverze Vám ukáže prvních deset levelů ze hry. Schválně, kdo demoverzi projde první a kdo dosáhne nejvyššího počtu bodů. Nezapomeňte nám Vaše výsledky napsat do Fiolasoft fóra. (zapsal: Fiola)7. ledna, 2006, Oznamujeme tajný projekt!
Už krátký čas pro Vás připravujeme jednu velice pěknou a zajímavou hru. Vše probíhá v absolutní tajnosti. Sledujte nás a brzy se dozvíte o projektu blíže. Vyjde totiž brzy! (zapsal: Johnny.cz)