Subscribe: Gazetapraca.pl
http://rss.gazeta.pl/pub/rss/praca.xml
Preview: Gazetapraca.pl

Gazetapraca.pl



Wiadomości z rynku pracy



Copyright: Copyright (c) Agora SA All rights reserved
 



25 Najlepszych Miejsc Pracy na świecie 2017

Wed, 08 Nov 2017 12:34:00 GMT2017-11-08T12:34:00Z




Polacy nie wierzą w powroty z emigracji

Tue, 07 Nov 2017 16:22:00 GMT2017-11-07T16:22:00Z




Co musisz wiedzieć o zarobkach i kosztach życia w Danii

Mon, 06 Nov 2017 17:32:00 GMT2017-11-06T17:32:00Z




Ile zarabiają testerzy oprogramowania?

Wed, 25 Oct 2017 18:15:00 GMT2017-10-25T18:15:00Z




Kiedy polskie pensje dogonią niemieckie?

Wed, 18 Oct 2017 15:22:00 GMT2017-10-18T15:22:00Z










Polacy chcą pracować zdalnie. Bo szybciej, taniej i bez stania w korkach

Thu, 28 Sep 2017 16:09:00 GMT2017-09-28T16:09:00Z




Dlaczego Polacy pracują coraz dłużej? Dla pieniędzy

Mon, 25 Sep 2017 18:10:00 GMT2017-09-25T18:10:00Z




Coraz mniej pielęgniarek w polskich szpitalach

Fri, 08 Sep 2017 17:46:00 GMT2017-09-08T17:46:00Z




Medyczny zawód przyszłości - geriatra i opiekun osób starszych

Fri, 25 Aug 2017 17:36:00 GMT2017-08-25T17:36:00Z




Nowa misja Eniro Polska - cyfryzacja sektora małych i średnich firm

Mon, 21 Aug 2017 15:47:00 GMT2017-08-21T15:47:00Z




Media społecznościowe: kto dzięki nim najczęściej dostaje pracę?

Wed, 09 Aug 2017 12:31:00 GMT2017-08-09T12:31:00Z




Przybywa umów o pracę na czas nieokreślony

Mon, 07 Aug 2017 17:16:00 GMT2017-08-07T17:16:00Z




Tyle za godzinę zarabiają lekarze. Dużo czy mało?

Thu, 27 Jul 2017 18:07:00 GMT2017-07-27T18:07:00Z