Subscribe: Gazetapraca.pl
http://rss.gazeta.pl/pub/rss/praca.xml
Preview: Gazetapraca.pl

Gazetapraca.pl



Wiadomości z rynku pracy



Copyright: Copyright (c) Agora SA All rights reserved
 



Niedoceniona jak niania

Sun, 25 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-25T22:00:00Z




Gig economy, czyli menedżer na zleceniu

Sun, 25 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-25T22:00:00Z




List: prawo miało nas chronić, a wysyła na bezrobocie

Wed, 21 Sep 2016 14:42:00 GMT2016-09-21T14:42:00Z




Coraz trudniej utrzymać wyspecjalizowanych pracowników

Tue, 20 Sep 2016 11:19:00 GMT2016-09-20T11:19:00Z




Od niedzieli do niedzieli

Sun, 18 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-18T22:00:00Z




Ile zarobisz w sprzedaży

Mon, 12 Sep 2016 08:40:00 GMT2016-09-12T08:40:00Z




Wszystko co musisz wiedzieć o pracy w sprzedaży

Sun, 11 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-11T22:00:00Z




O czym handlowcy ci powiedzą

Fri, 09 Sep 2016 17:27:00 GMT2016-09-09T17:27:00Z




List czytelnika: kto zatrudni starszego pracownika?

Wed, 07 Sep 2016 11:21:00 GMT2016-09-07T11:21:00Z




Mamy ponad 1,3 mln bezrobotnych, a brakuje pracowników

Tue, 06 Sep 2016 15:08:00 GMT2016-09-06T15:08:00Z




Czy młodzi zapłacą za rekordową podwyżkę pensji minimalnej?

Sun, 04 Sep 2016 22:01:00 GMT2016-09-04T22:01:00Z




Przed nami sezon na "nie dostaniesz podwyżki"

Sun, 04 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-04T22:00:00Z




Plany zawodowe: o czym marzą młodzi

Sun, 04 Sep 2016 22:00:00 GMT2016-09-04T22:00:00Z




Ubodzy krewni w Unii Europejskiej

Sun, 28 Aug 2016 22:01:00 GMT2016-08-28T22:01:00Z




Ruszaj się kto może, czyli aktywność w pracy

Sun, 28 Aug 2016 22:00:00 GMT2016-08-28T22:00:00Z