Subscribe: Feedreader.com - Vestlused RSS teemadel
http://www.feedreader.com/taxonomy/term/11/0/feed
Preview: Feedreader.com - Vestlused RSS teemadel

Feedreader.com - Vestlused RSS teemadelÜldised vestlused RSS teemadel. Esita küsimusi, soovita eestikeelseid RSS linke. Eestis leiduvate RSS uudiskanalite kogum...

Tue, 03 Oct 2006 11:27:40 +0100

... on allalaaditav aadressilt : http://www.feedreader.com/opml/eesti.xml

Kuidas kasutada Feedreaderis? Valige File > Import OPML ning sisestage see link avaneva akna ainsasse tekstikasti. Peale "Next" vajutamist avaneb loetelu kõigist leitud uudiskanalitest. Seal saate linnukesega märkida,milliseid kanaleid tellida soovite.Estonian Air uudised/pressiteated

Thu, 27 Apr 2006 09:25:19 +0100

Selline uudiskanal : www.estonian-air.ee/?id=20422
Teadaanne!

Mon, 17 Apr 2006 07:45:53 +0100

Laseme mõne aja pärast välja spetsiaalse eesti kasutajale mõeldud Feedreaderi versiooni. See on eestikeelne ning sisaldab eestikeelseid uudiskanaleid.

Hetkel oleme komplekteerimas loetelu uudiskanalitest, mis Feedreaderis vaikimisi sisalduda võiksid.

Hea kasutaja/külastaja, kui sul on sisalduvate kanalite osas soovitusi, siis anna neist teada selles foorumis!

Algtingimused : uudiskanalid peavad omama Feedreaderi jaoks sobivat väljundit (RSS/ATOM). Eelistatud on uudiskanalid, kus artikli tekst on esitatud täiel määral. Kui uudiskanal juba sisaldub aadressil : http://kika.trip.ee/feedlist , siis pole seda teist korda mõtet soovitada.

Eraldi pole mõtet teavitada ka blogidest, neid on palju ja neid on lihtne leida. Ilmselt teeme mingi valiku tuntumatest/parematest blogidest kuid kõiki vastu võtta ei saa.