Subscribe: Sunbelt Blog
http://sunbeltblog.com/feed/proffesional
Preview: Sunbelt Blog

בלוג sunbeltblog - Feed



בלוג אישי



Last Build Date: Mon, 23 Apr 2018 08:50:56 +0000

 



סוגי מציאות רבודה

Mon, 23 Apr 2018 08:50:56 +0000

המציאות היומיומית היא קשה ומורכבת. הלח בעבודה, גידול הילדים הצורך להתפרנס ולחשוב כל הזמן האם יש לנו מספיק כסף מובילה לכך שאנו נקלעים לעומס רגשי ומתקשים לנהל את חיינו כמו שצריך. מה לא היינו נותנים תמורת האפשרות לברוח לכמה שעות מהמציאות הזאת ולחוות מציאות הרבה יותר רגועה ומכילה. אז חלק מאתנו נוסעים לחו"ל או לצימר בארץ, אך נראה כי לא די בכך וכי המציאות ממשיכה לרדוף אחרינו גם שם כאשר אנחנו עדיין צריכים לענות על מיילים, לדאוג לילדים ולחשוב מה יקרה אחרי החופש. אך מה שכן ניתן לעשות הוא ללכת אל עולמות המציאות הרבודה. ישנם הרבה סוגי מציאות רבודה אך ניתן לומר בביטחון מלא כי כולם מספקים לנו מציאות חלופית המקלה על חיינו ומאפשרת לנו לקבל שקט מתלאות היום יום. על כן הצפי הוא כי מציאות רבודה תהפוך לחלק מרכזי יותר בחיינו וכי אנשים רבים יותר ייהנו מהאפשרויות המדהימות של מציאות רבודה.

סוגי מציאות רבודה – גם לעולם העסקים

אך שימו לב כאשר אנחנו מדברים על סוגי מציאות רבודה אנחנו חייבים להזכיר כי המציאות משרתת אותנו בצורה נהדרת גם בעולם העסקים. כך לדוגמא חברה היוצאת לתערוכה חשובה בה היא צריכה להרשים את הלקוחות והספקים שלה יכולה להשתמש במציאות רבודה ולהפוך את התערוכה לבלתי נשכחת. מעטים הדברים המשתווים להדגמה באמצעות מציאות רבודה ואין ספק כי מדובר בהזדמנות מצוינת בשבילכם להכות את העולם בתדהמה. באמצעות המציאות הרבודה אתם יכולים להדגים את היכולות של החברה שלכם, את היתרונות שלה ולעשות זאת בדרך מעניינת ומקורית אשר תיצור הד עצום ועל כן מציאות רבודה היא כלי רב עוצמה בעולם העסקים.

סוגי מציאות רבודה – בל נשכח את עולם המשחקים

אך אי אפשר לדבר על סוגי מציאות רבודה מבלי להזכיר את עולם המשחקים. כיום כל משחק המכבד את עצמו מבין כי הוא צריך להציע משחק של מציאות רבודה. לא רק ילדים אוהבים משחקי מציאות רבודה אלא גם מבוגרים רבים התאהבו בתחום ואין ספק כי מציאות רבודה מאפשרת משחקים מרתקים ביותר.

https://www.youtube.com/watch?v=4SBViua4DOg

המאמר סוגי מציאות רבודה פורסם ראשון בבלוג sunbeltblog




כך נבחר חברת מעליות בצורה הטובה ביותר

Mon, 16 Apr 2018 05:26:58 +0000

אם אתם רוצים לבחור חברת מעליות אתם צריכים לדעת על מה חשוב להסתכל. יש חברות שייראו לכם כאילו הם לא מקצועיות או קטנות ולא מוכרות אך למעשה הן מהטובות שיש, לצד חברות שייעשו רושם רב אך בסופו של דבר יאכזבו אתכם. אם כך, איך בוחרים חברת מעליות בצורה נכונה?

הבחירה המשמעותית לאיכות החיים

חידוש מעליות הוא לא עסק זול וגם אם תהיו חייבים לשפץ משהו במערכת כי הוא לא תקין, כדאי שתכוננו להוצאות של כמה אלפי שקלים. לא פשוט ולא זול לחדש מעלית וחלקי החילוף לא כל כך זולים, בעיקר אם בוחרים חלקים איכותיים ועיצוב יוקרתי שגם הוא צריך להתחדש מידי פעם. שימו לב שחברה שמתקינה מעליות היא לאו דווקא החברה שמשפצת או מתחזקת מעליות אך חשוב מאוד לבחור כל בחירה לפי הפרמטרים הבאים שיעזרו לכם להבין מי עומד מולכם.

כך נבחר חברת מעליות בצורה הטובה ביותר

  • חברת מעליות חייבת להיות חברה מקצועית. נכון שהפרמטר הזה כל הזמן נשמע ואין ספק שכולם מפנימים אותו היטב אך כיצד נוכל לדעת האם חברה מקצועית בנושא שאין לנו מושג לגביו? הפתרון הוא די פשוט, בצעו השוואה. תתקשרו לכמה חברות, בצעו סקר שוק מקיף ונסו להשוות בין ההסברים והתשובות שקיבלתם בכל מקום. בנוסף, מומלץ לקרוא מעט על התחום באינטרנט ולגייס כמה שיותר מידע ולהכין מספר שאלות והכי חשוב, לא להתבייש להתקיל.
  • חברת מעליות חייבת להיות עם ניסיון בתחום. אין ספק שגם חברה שלא פועלת זמן רב תחום יכולה להיות בסופו של דבר בחירה טובה, אך זה לא הזמן להיות חכמים בדיעבד ועדיף לבחור נכון מההתחלה ובצורה הכי בטוחה שיש.

למה חשוב לשים לב כשבוחרים חברת מעליות?

שימו לב שחברת המעליות חייבת לעבוד אתכם בצורה מסודרת ולספק לכם חוזה בכתב. אל תסכימו להתחייבויות בעל פה ואל תסכימו לטכנאי מעליות שיגיע אליכם בלי תעודה או הסכמה כלשהי שתראה לכם שמי שמתעסק לכם במעלית הוא אדם מוסמך ומוכשר. כמו כן, חשוב שעל העבודה תהיה אחריות מלאה לפחות לטווח הקרוב.

המאמר כך נבחר חברת מעליות בצורה הטובה ביותר פורסם ראשון בבלוג sunbeltblog




חומר להדברת עכבישים

Wed, 28 Mar 2018 08:12:43 +0000

יש הרבה חיות שאנו אוהבים אך משפחת פרוקי הרגליים בוודאי לא מצטרפת לקטגוריה הזו. אף אחד לא אוהב את החרקים ובטח לא את אלו שיש להם כל כך הרבה רגליים ובאופן ספציפי גם לא את העכבישים. זה הזמן להבין מהו חומר להדברת עכבישים ואיפה ניתן להשיג אותו, ותתפלאו, חלק מהם יש לכם גם בבית.

איך יודעים שהעכבישים כבר כאן?

השלב הראשון הדברת עכבישים היא להבין שהעכבישים נמצאים בביתנו. אמנם תמיד צריך להיזהר ולזכור שהחרקים נמצאים מסביבנו ואנו רק צריכים לשמור שהם לא ייכנסו את אזורנו האישי ולכן חשוב להימנע מהם בכל תנאי, אך גם במידה והייתם שאננים והם כבר הופיעו, אתם יכולים להיות רגועים כי יש מגוון שיטות יעילות מאוד לחסל אותם. הסימן הכי בולט הם כמובן קורי העכביש שיכולים להופיע אצלנו בבית ולכן חשוב לבחון מידי פעם את האזור העליון של השידות, הארונות או הוויטרינות אותם העכבישים אוהבים.

איך אפשר להדביר עכבישים?

  • כדי להדביר עכבישים בצרוה יעילה ניתן להזמין מדביר מקצועי. הדברה כזו תעלה לכם בין 200 ועד 350 שקלים בממוצע והיא תפתור את הבעיה בקלות וביעילות. יש אנשים שפותרים את הבעיה בדרך הזו שהיא הקלה והפשוטה ביותר אך לעתים יש רצון לחסוך או לכל הפחות לנסות להיפתר מהעכבישים קודם כל בדרכים עצמאיות. קנייה חומר להדברת עכבישים יכול לעזור כאשר את הקוטלים אפשר לקנות בצורת תרסיס ייעודי. חשוב לזכור כי התרסיס הזה אינו תרסיס להדברת נמלים או תיקנים והוא חייב להיות ספציפי לעכבישים.
  • עוד חומר להדברת עכבישים שיכול להיות שימושי ביותר ניתן לקנות כמעט בכל מרכול ובכל סופר, זהו הסודה לשתייה. סודה לשתייה היא אחד מהאמצעים הכי חשובים שיש לניקיון ולהדברה ופיזור של במפתחי הבית יכולה לעזור, ממש כמו שמן מנטה או שמן הדרים.

האם יש פיתיונות לעכבישים?

חומר להדברת עכבישים ובכלל להדברת כמעט כל סוגי החרקים, גם נמלים ותיקנים, ניתן לרכוש בצורה של פיתיונות. את הפיתיונות הללו מניחים במקומות אסטרטגיים עד שהעכבישים יאכלו אותם אם כי שיטה זו עלולה להיגמר באסון אם מישהו אחר יאכל אותם בטעות, כמו חיית מחמד או ילדים קטנים.

המאמר חומר להדברת עכבישים פורסם ראשון בבלוג sunbeltblog




טרופיק פרסום בפייסבוק

Tue, 27 Mar 2018 08:15:51 +0000

בעבר, בכדי לפרסם ולשווק את העסק שלנו, לפנות לקהלי היעד המתאימים לנו במטרה להגדיל את רמת החשיפה של העסק היינו צריכים לפנות לאמצעי מדיה שונים, להשקיע תקציב עתק בשיווק ובפרסום, לשלם לעיתונים, לחברות הפקה, להשקיע בפרסומות מה שהיה גוזל מאיתנו זמן רב, התעסקות ואנרגיה. היום, בעידן שכולו רשתות חברתיות כמו פייסבוק, גוגל פלוס, יוטיוב, פינטרסט ואינסטגרם שלא לדבר על אתרים אינטרנטיים ובלוגים, כל אחד יכול לשווק את העסק שלו בין אם הוא בוחר לעשות זאת בעצמו ובין אם הוא בוחר להשקיע תקציב מסוים ולשלם לחברה שתעשה זאת עבורו.   אז אחרי שבניתם לעצמכם עמוד עסקי בפייסבוק, פילחתם את השוק, פניתם לקהלי היעד שמתאימים לכם, הגדרתם מילות מפתח שאתם צריכים לקדם בפוסטים שלכם, כל מה שאתם צריכים לעשות זה לייצר חשיפה וכמה שיותר גדולה. הדרך לעשות זאת ברשת החברתית פייסבוק היא על ידי הגדלת הלייקים, השיתופים והתגובות לפוסטים, לתמונות ולסרטונים שאתם מעלים.   אז נכון, הפנייה לאותם קהלי מטרה לצד השקעה בפוסטים מעניינים ותוכן איכותי היא המפתח לקידום העמוד העסקי שלכם וליצירת חשיפה אבל יחד עם זאת, באמצעות המערכת החכמה של טרופיק פרסום בפייסבוק תוכלו לייצר תנועה עוד יותר גדולה. ברשותנו כמות אדירה של עוקבים אמיתיים בארץ ובחול ככה שאתם יכולים לקנות לייקים אוטומטיים לפוסטים בפייסבוק שאתם מעלים, להגדיל את כמות העוקבים שלכם בפייסבוק וכך בעצם להפוך להרבה יותר פופולאריים ברשת האינטרנט.   ברגע שאתם מייצרים תנועה ערה של תגובות בעמוד שלכם, הדבר עובר מאחד לשני, ממש כמו שאתם ממליצים למישהו על בעל מקצוע שנתן לכם אחלה של שירות, על מלון שהייתם בו, על מסעדה טובה שאכלתם בה או על מקרר מצוין שרכשתם. והאמת זה פשוט עובד. כל מה שאתם צריכים לעשות זה פשוט להבין באיזו פלטפורמה אינטרנטית העסק שלכם צריך לפעול, לנתח את השוק שלכם ושל המתחרים שלכם ולקדם את עצמכם לפי זה ברשת החברתית פייסבוק. רכישת לייקים, עוקבים ותגובות היא הדרך לקדם את הדף שלכם ממש בקלות . המאמר טרופיק פרסום בפייסבוק פורסם ראשון בבלוג sunbeltblog [...]



הובלות באשקלון – 5 דגשים לבחירת חברת הובלה

Mon, 26 Mar 2018 12:32:36 +0000

חברות הובלות באשקלון מציעות מגוון שירותים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד

חברות הובלות באשקלון ובשאר חלקי הארץ הפכו בשנים האחרונות לאחד מהחברות הצומחות במהירות הגבוהה ביותר. עשרות ואף מאות עוסקים חדשים נכנסים לתחום בכל שנה, בין אם כנהגים, מנהלים או עובדי לוגיסטיקה ותפעול. הצמיחה המהירה נוצרה עקב חוסר היכולת של שירותי הדואר לספק שירות אמין לציבור הלקוחות. העומס האדיר אשר הוטל על דואר ישראל עם פתיחת אפשרות הייבוא העצמי דרך רשת האינטרנט, יחד עם בלגן ארגוני מובנה, הוביל לכישלון מוחלט להעניק שירות ברמה מינימאלית, דהיינו שמירה על החבילות והמשלוחים, ודאגה שיגיעו ליעדם כהלכה. חוסר היכולת הזה, הוביל לצורך משמעותי בחברות הובלה באשקלון ובשאר הארץ אשר מטרתן לספק את השירותים אשר הדואר כושל בהם. שירותים אלו כוללים העברות דירה וציוד בקנה מידה גדול, כמו גם פעולות כגון שליחת מסמכים חשובים (בעיקר למטרות משפטיות), כספים וחבילות אשר הוזמנו או נשלחות.

ניתן לבצע בחירה מושכלת של חברת הובלות באשקלון, על ידי בחינה של 5 דגשים עיקריים

השירותים הרבים אשר מספקות חברות ההובלות באשקלון, הופכים את השירות שלהם ליקר ערך במיוחד. למרות זאת, חשוב מאוד לדעת כי קיים מנעד רחב של איכות השירות אשר מספקות החברות. בחירה נכונה של חברת הובלות באשקלון תעשה על ידי בחינה של 5 דגשים עיקריים:

 

  • ותק: חשוב מאוד לבחור חברה ותיקה ומנוסה.
  • המלצות: הקשיבו להמלצות משותפים עסקיים, או מחברים.
  • מיומנות: בחרו בחברת הובלות אשר עובדיה הינם אנשי מקצוע, אשר יש להם ניסיון רב בתחום ההובלות באשקלון.
  • מיקום: בחרו בחברת הובלות אשר מוקד פעילותה הינו בעיר אשקלון. כך תוכלו להיות בטוחים במהירות הביצוע ובזמינות החברה.
  • צי רכב: בחרו בחברה עם צי רכב גדול אשר מתאים לצרכיכם.  

 

השקיעו זמן בבחירה נכונה של חברת הובלות באשקלון

חשוב תמיד לזכור כי בחירה של חברת הובלות באשקלון נועדה לחסוך זמן, ולאפשר שמירה מרבית על רכושכם. השקיעו את הזמן הדרוש לבחירה מושכלת, ובחנו מספר אופציות לפני שתקבלו את ההחלטה הסופית.  

המאמר הובלות באשקלון – 5 דגשים לבחירת חברת הובלה פורסם ראשון בבלוג sunbeltblog