Subscribe: vituv_blog
http://www.abclinuxu.cz/auto/blog/vituv_blog.rss
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
ale  atom  bych  feed  hellip  jako  jsem  mff    napadlo mě  napadlo  nějaké  program  studia  takový  xkcd store  xkcd  že 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: vituv_blog

vituv_blogSeznam čerstvých zápisů uživatele Víťa Šmíd Nákup v xkcd store

2009-10-04T18:16:00Z

Docela vážně uvažuji o nějakém geeky tričku z XKCD store (jestli neznáte komiks XKCD, hned to běžte napravit, stojí za to :-)). Trochu mě však odrazuje patnáctidolarové poštovné. Napadlo mě zorganizovat nějaký hromadnější nákup – kdybychom se domluvili alespoň tři, poštovné by se pěkně rozmělnilo.
Příprava na matematiku na MFF

2009-07-25T11:40:00Z

Po prázdninách začínám Bc. program Matematika na MFF UK. Mám teď docela dost volného času a letmo pročítám nějaké učebnice v PDF (kalkulus a tak). Chtěl bych se ale přípravě věnovat více a pořídit si nějaké materiály na padlém stromu. Čte se to fakt líp. Vznáším tedy otázku k matfyzákům matematikům, kteří už první ročník přežili: jaká skripta si do prvního semestru budu muset pořídit? Co je vhodné si nastudovat dopředu, aby pro mě začátek studia nebyl takový šok?
Kurzy měn jako Atom feed

2007-11-10T22:02:55Z

Dnes se mě kamarád zeptal, jestli nevím o nějakém kurzovním lístku s RSS kanálem. Nevěděl jsem, hledat jsem nezkusil, ale napadlo mě, že by nebylo složité naprogramovat službu, která takový feed na požádání vytvoří. Místo RSS jsem ale zvolil Atom.

Zabralo to skutečně jen pár hodin včetně letmého studia RFC 4287 a jako bonus jsem získal obecnou třídu pro generování Atom feedu, určitě ji využiji i v dalších projektech.Genesis Cultrībus

2007-07-26T16:53:25Z

Po skromném tréninku na Hallowe’en-like melounu jsem se nespokojil s ničím menším, než se Stvořením Noži…Frozen Bubble 2 je tady!

2006-10-27T18:38:51Z

Sice budu duplikovat svoji zprávičku, ale co… Zhruba v 19:00 byla konečně vydána druhá verze této famózní hry, na kterou jsem se již dlouho těšil, hlavně proto, že jsem měl možnost lehoučce nahlédnout pod pokličku – spáchal jsem totiž její překlad do češtiny.

UPDATE: Screenshoty, anketa.
Zvracející Tux, obrázek od Aničky

2006-03-09T17:16:18Z

Brouzdám napříč blogy na abclinuxu. Přemýšlím, že bych si mohl sehnat tričko s tučňákem. Narážím na dva příspěvky, které mě po chvíli přemýšlení ponoukají k rychlé dvojici dotazů na images.google.com. Oba potřebné podklady nacházím. S ďábelským šklebem na tváři spouštím milovaný GIMP 2.2...