Preview: Piłka nożna - Sport.pl

Piłka nożna - Sport.pl

Ekstraklasa. Jagiellonia wreszcie zwycięska

Sat, 21 Apr 2018 19:19:00 GMT2018-04-21T19:19:00Z

(image) Zero celnych strzałów w pierwszej połowie, ale w drugiej o wiele więcej. Trzy gole i pewne zwycięstwo. Jagiellonia Białystok, w 32. kolejce Lotto Ekstraklasy, pokonała Koronę Kielce 3:0

Media Files:

Monaco i Everton zainteresowane Wengerem

Sat, 21 Apr 2018 17:30:00 GMT2018-04-21T17:30:00Z

(image) AS Monaco i Everton są zainteresowane sprowadzeniem Arsene'a Wengera - informuje "The Telegraph".

Liga angielska. Dziesieć goli w Bristolu, asysta Kamila Grosickiego

Sat, 21 Apr 2018 16:41:00 GMT2018-04-21T16:41:00Z

(image) Trzy gole w pierwszej połowie, aż siedem w drugiej! To był szalony mecz. Hull City zremisowało z Bristol City 5:5. Asystę zaliczył Kamil Grosicki, który pojawił się na boisku w drugiej połowie.

Arsenal zapłacił Wengerowi za rozwiązanie umowy

Sat, 21 Apr 2018 14:55:00 GMT2018-04-21T14:55:00Z

(image) Angielski "The Sun" donosi, że Arsenal FC zapłacił 11 milionów funtów za wcześniejsze rozwiązanie umowy z Arsenem Wengerem.

Zlatan Ibrahimović nie zagra na mundialu

Sat, 21 Apr 2018 14:31:00 GMT2018-04-21T14:31:00Z

(image) Trener Szwecji zdecydował, że Zlatan Ibrahimović nie zagra na mundialu w Rosji. Bramkarz reprezentacji Karl-Johan Johnsson twierdzi, że Zlatan to zbyt duży indywidualista i drużyna musiałaby zmienić system pod jednego piłkarza.

West Brom urwał punkty Liverpoolowi

Sat, 21 Apr 2018 13:56:00 GMT2018-04-21T13:56:00Z

(image) W meczu 35. kolejki angielskiej ekstraklasy West Bromwich Albion zremisowało u siebie z Liverpoolem 2:2. Grzegorz Krychowiak cały mecz przesiedział na ławce rezerwowych.

Heynckes: Lewandowskiego i Ronaldo nie da się porównać

Sat, 21 Apr 2018 12:14:00 GMT2018-04-21T12:14:00Z

(image) W środowy wieczór na Estadio Santiago Bernabeu Real Madryt zagra z Bayernem Monachium w półfinale Ligi Mistrzów. Wielu ekspertów sprowadza to spotkanie do pojedynku pomiędzy Robertem Lewandowskim a Cristiano Ronaldo. Na ten temat wypowiedział się trener Bawarczyków Jupp Heynckes.

Cristiano Ronaldo podpisze z Realem Madryt nowy kontrakt

Sat, 21 Apr 2018 09:23:00 GMT2018-04-21T09:23:00Z

(image) Cristiano Ronaldo otrzymał od Realu Madryt ofertę podpisania nowego kontraktu - poinformował dziennik "As".

PSG ustaliło cenę za Neymara

Sat, 21 Apr 2018 07:46:00 GMT2018-04-21T07:46:00Z

(image) Jak podaje hiszpański "El Pais", Paris Saint-Germain zapisało klauzulę wykupu w kontrakcie Neymara. Cena za zawodnika obowiązywać będzie jednak dopiero od 1 września.

Wenger wiedział kiedy odejść. "Ogłoszono to, by Arsenal się zjednoczył, by ten ostatni cel - Liga Europy - miał szansę się powieść

Fri, 20 Apr 2018 18:55:00 GMT2018-04-20T18:55:00Z

(image) Zdaniem Przemysława Pełki komentatora nc+, Arsene Wenger decyzję o swym pożegnaniu z Arsenalem ogłosił w ważnym momencie. Może to pomóc klubowi w uratowaniu sezonu i wygraniu Ligi Europy. A dalej? - Ludzie zaczną go doceniać, po jakimś czasie. Proces przejścia w nowe realia może być dla "Kanonierów" bolesny.

Kompromitacja Ruchu Chorzów w czasie jubileuszu

Fri, 20 Apr 2018 18:18:00 GMT2018-04-20T18:18:00Z

(image) Ruch Chorzów przegrał z Pogonią Siedlce aż 0:6 w meczu 26. kolejki Nice 1 ligi. A to wszystko w dniu, w którym Ruch świętował 98. urodziny.

Piłkarskie hity w Ekstraklasie i Serie A, Vive Kielce w Lidze Mistrzów i Polsat Boxing Night [SPORTOWY ROZKŁAD WEEKENDU]

Fri, 20 Apr 2018 18:00:00 GMT2018-04-20T18:00:00Z

(image) Przed nami kolejny sportowy weekend! W Ekstraklasie Wisła Kraków podejmie stołeczną Legię, a w Serie A dojdzie do hitu z Polakami w roli głównej. Szczypiorniści Vive Kielce powalczą w Lidze Mistrzów, walczyć będzie też Tomasz Adamek na Polsat Boxing Night. Sprawdź najważniejsze wydarzenia, żeby niczego nie przegapić i śledź relacje na żywo w Sport.pl - to jest twój LIVE!

Ekstraklasa. Śląsk pokonał Bruk Bet, ale przegrani nie mogą pogodzić się z porażką. Absurdalne oświadczenie

Fri, 20 Apr 2018 17:56:00 GMT2018-04-20T17:56:00Z

(image) W meczu 32. kolejki LOTTO Ekstraklasy Śląsk Wrocław wygrał na wyjeździe z Bruk Betem 2:1. - To co się działo w pierwszej połowie to piłkarski poker - oświadczył Bruk Bet na swojej oficjalnej stronie!

Ekstraklasa. Wisła Kraków wbiła szpilkę Legii Warszawa

Fri, 20 Apr 2018 15:39:00 GMT2018-04-20T15:39:00Z

(image) W niedzielę Wisła podejmie w Krakowie Legię Warszawa. Dział zajmujący się mediami społecznościowymi "Białej Gwiazdy" podgrzał atmosferę przed meczem i wbił szpilkę w mistrzów Polski.

Premier League. Kto zastąpi Arsene`a Wengera?

Fri, 20 Apr 2018 14:44:00 GMT2018-04-20T14:44:00Z

(image) Arsene Wenger odejdzie po tym sezonie z Arsenalu, mimo że jego kontrakt ważny jest jeszcze rok. Francuz w londyńskim klubie pracował przez 22 sezony. Kto go zastąpi? Wciąż nie ma żadnego oficjalnego komunikatu, ale na liście życzeń władz Kanonierów widnieje kilka bardzo ciekawych nazwisk. Głównym faworytem - według "Daily Mail" - jest Patrick Vieira, były zawodnik Arsenalu.