Subscribe: www.spoki.lv
http://www.spoki.lv/rss.php
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language:
Tags:
arī  bildi  kad  kas  komentāri skatīt  komentāri    lai  laika  mēs  par  scaron  skatīt bildi  skatīt    vai 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: www.spoki.lv

spoki.tvnet.lvJoki, video, bildes » Spoki.lv Superizdevīgs Ebay pirkums

Tue, 20 Feb 2018 23:35:01 +0200

Profesio Anālis 169 komentāri Skatīt bildi


izdomāju, ka man vajag power balance aproci, bet tā ir dārga. Uzreiz prātā doma-Ebay! Esmu liels basketbola fans, arī spēlēju- mana mīļākā komanda ir Miami Heat.Vismaz man tā aproce nekādu balansu nedod, bet pirku un velkāju- dēļ komandas.Šobrīd sūtās 9k zelta gredzens par ~2$ un nba zeķes :)(image)

(image)Bolivudas "Zvaigžņu kari".

Tue, 20 Feb 2018 23:34:08 +0200

Dr. Freeman 10 komentāri Skatīt bildi

Interneta pašumos nejauši uzgāju ģeniālu Indijas kinoindustrijas giganta "Boliwood" izstādājumu "Aaryamaan", kurš ir vairāk vai mazāk precīzs Dž. Lūkasa "Zvaigžņu kari" atdarinājums.Tātad, lai nevajadzētu domāt scenāriju, kādam radās spīdoša ideja pārfilmēt oriģinālos "žvaigžņu karus", protams, tos piemērojot attiecīgajai mērķauditorijai- indiešiem. Tāpat, lai nokāstu pēc iespējas lielāku piķi, šamējie 8 epizožu vietā ir uzņēmuši ne vairāk, ne mazāk kā 90 ģeniāli murgainas sērijas.Lai rastos priekšstats par ko stāsts, pievienošu salīdzināšanai vairākus indiešu pakaļdarinājuma, un Dž.Lūkasa "žvaigžņu kari", kombinētos attēlus.Nākošajā rakstā mēģināšu apcerēt citus indiešu pakaļdarinājumus kinoindustrijas jomā.(image)

(image)Kaujamies ar Uzkapajam un draugiem! | Necenzēts|

Tue, 20 Feb 2018 23:30:34 +0200

Baltais Puika 0 komentāri Skatīt bildi

Pirmais, nevēlos nevienu apvainot, lūdzu nepārprotiet, visi esam draugi :smi: Ja kādam interesē, tad iečekojat Uzkapajma youtube kanālu, kur arī varat noskatīties šī strīma atkārtojumu. Gribu pateikt visiem kas skatās manu un Uzkapajam kanālu un Uzkapājam kanālam par iespēju ar viņiem uzspēlēt, super pavadīts laiks!

(image)

(image)Nelidojiet, kad ārā snieg! | Katlakalns

Tue, 20 Feb 2018 23:17:49 +0200

Ahilejs 0 komentāri Skatīt bildi

Auksts, gan, ārā!

(image)

(image)Kura valstsvienība uzvarēs? Ziemas olimpiskās spēles 2018 | Hokejs vīriešiem #4

Tue, 20 Feb 2018 23:10:58 +0200

Miķelis Grinbergs 5 komentāri Skatīt bildi

Prognozē 2018. gada Ziemas olimpisko spēļu vīriešu hokeja turnīra CETURTDAĻFINĀLA spēles un lepojies par savu prognozi, ja tā pēc spēles ir patiesa!Ceturtdaļfināla spēles notiks 21. februārī!Vēlu veiksmi!

(image)

(image)Ziemas huligāni. II daļa.

Tue, 20 Feb 2018 23:10:10 +0200

Rubax 3 komentāri Skatīt bildi

Ikgadējie ziemas prieki Jaunsātos!

(image)

(image)NBA spēlētāji 4

Tue, 20 Feb 2018 22:53:43 +0200

chevskis7 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Laika uztvere

Tue, 20 Feb 2018 22:34:22 +0200

Strāvonis 4 komentāri Skatīt bildi Līdzīgi kā ar daudziem citiem terminiem un cilvēka dzīves kritērijiem arī laika izpratne mainoties sabiedrībai kļūst plašāka un dažādāka. Mūsdienās laiku ir pieņemts saprast, kā kaut ko absolūtu un nemainīgu, tomēr ne vienmēr pagātnē tā ir bijis un nez vai šādu stagnātisku sapratni par laiku vajadzētu sakņot nākotnē. Lai ļautu laiku saprast vēstures kontekstā, izdalīšu manuprāt nozīmīgākos vēsturiskos posmus, kas ļāva sapratnei par laiku pilnveidoties tā, lai to visi saprastu kaut cik necik līdzīgi. Laika sapratnes attīstība: + pirms mūsu ēras laika sapratne, tika balstīta izsalkuma apmierināšanā vai kā laika atskaite, lielākajai daļai tajā laikā dzīvojošo bija ēdiena uzņemšanas iespēja, kas nodrošināja iespēju turpināt izdzīvošanu + agrīnā laika sapratne, kad apustuļi deva sapratnes iespēju tā laika cilvēkiem par deinām un naktīm, ko varēja izmantot, lai tiktu pie maltītes vai sagatavoties nākamajai dienai + viduslaiku laika izpratne, kad cilvēki sāka dienas dalīt smalkāk, lai attiecīgi vienu dienu varētu izmantot vairāku lietu sagatavošanai nākotnei, kas ļāva izvirzīt uzdevumus tuvākai un tālākai nākotnei + renesances laika izpratne, kad laika intervālus sāka standartizēt, lai visiem laika jēdziena izmantotājiem veidotos kopējs priekštats par laika smalkāku dalījumu + mehāniskā laika izpratne, kad plaši sāka palikt pieietami pulksteņi un sabiedrības indivīdi kaut kādā mērā sāka integrēt savā dzīvē ar laika mērījumu saistītus pasākumus - mācību stundas, transporta kustību saraksti un pasākumu organizēšana noteiktos laikos. + mūsdienu laika izpratne, balstās tajā, ka laiks ir kaut kas absolūts un nemainīgs vai praktiski visi laika jēdzienu un dalījumu uztver kā patiesību, nespējot abstrahēties ārpus laika konteksta + nākotens laika izpratne (pieņēmums) varētu balstīties tajā, kam attiecīgais indivīds ir nolēmis veltīties - amatam, interesēm vai audzināšanā mantotajam Ar šo rakstu vien vēlos izcelt to, ka mūsdienās laika sapratne ir stagnējusi vai ir tādi, kam laiks vairāk saistas ar nolemtību, kā ar kaut ko stimulējošu vai motivējošu. Šāda laika sapratne man liek izvirzīt tēzi, ka nākotnē laiks tiks vairāk saistīts ar induviduālām vai personiskām kvalitātēm, kas ļaus attiecīgi cilvēkam attīstīties sev vēlamajā virzienā, lai nestu lielāku labumu sabiedrībai kopumā. Svarīgākais ir saprast, ka laika dalījums ļauj cilvēkam prognozēt savas iespējas, lai tiektos uz sevis izvirzītu ieceri, kas ļau labāk sagatavoties sevis uzstādītajiem mērķiem tuvākā un tālākā nēkotnē. Respektīvi laika ritējumu nākotnē vajadzētu noteikt panākumu realizēšanās iespējām nevis atsevišķām laika iedaļām. lasi, vērtē, komentē :content: [...]Komiksi pēc pasūtījuma (latviskoti)

Tue, 20 Feb 2018 22:30:01 +0200

dzhonijs 40 komentāri Skatīt bildi


2. paka ar šādiem mazulīšiem!:pupi:(image)

(image)NAUDAS MAKS no kārtīm?

Tue, 20 Feb 2018 22:14:32 +0200

MrJebzy 4 komentāri Skatīt bildi

Vienā no iepriekšējajiem video es parādīju dažādus veidus kā izmantot kārtis, viens no tiem bija izmantot kā naudas maku, un jūs izrādījāt ļoti lielu interesi, tāpēc šodien būs pamācība kā to izdarīt!Zinu, ka video sanāca tāds garš, bet pamācības parasti ir tādas garākas.Bet vai Tev ir kāds jautājums, ko vēlies man uzdot?

(image)

(image)Spēlēju Knives Out. Free To Play Battle Royale Spēle

Tue, 20 Feb 2018 21:58:34 +0200

skill619 0 komentāri Skatīt bildi

Šājā video uzspēlēju knvies out uz PC. Savacu norm momentus :smi:(image)

(image)Tramps iznīcina Nacionālo futbola līgu?! Par darījumu iegūst 3 dolārus

Tue, 20 Feb 2018 21:30:33 +0200

Ghost Whisperer 10 komentāri Skatīt bildi

Ja esi viens no Donalda Trampa aktīvākajiem sekotājiem, būsi pamanījis, ka pēdējais nopietnais ienaidnieks, ar ko pamatīgi saķērās pašreizējais Amerikas Savienoto Valstu prezidents, ir Nacionālā futbola līga (NFL).Lai gan tas notika kādu laiciņu atpakaļ, 2017. gada septembrī, kad viņš savā Twitter kontā "uzbruka" NFL afroamerikāņu spēlētājiem, kuri protestēja pret rasu nevienlīdzību un vardarbīgo policijas rīcību, himnas laikā nometoties uz ceļa. Tomēr tas, kas tevi var pārsteigt un var arī nepārsteigt, ir tas, ka šī nav pirmā reize, kad Trampam ir darīšana ar Amerikāņu futbolu kā tādu - Trampa cīņa ar NFL jau ir vēsturisks precedents. Patiesībā viņš bija tik neapmierināts ar NHL 80. gados, kad viņš nopirka šo futbola komandu no tolaik jaunās futbola līgas ar nosaukumu Amerikas Savienoto valstu futbola līga (ASVFL).Šī līga sabruka un Tramps praktiski vienpersoniski noveda to līdz bezizejas stāvoklim. Saskaņā ar viņa pēdējiem ievietotajiem komentāriem par NFL, tas noteikti neizraisīs nekādu izbrīnu, ka Donalds Tramps ir vēsturiski saistīts ar Nacionālo Futbola līgu - tomēr arī tad tas nebija labā nozīmē.(image)

(image)#21# tas moments

Tue, 20 Feb 2018 21:25:01 +0200

P0k3m0n1n4 36 komentāri Skatīt bildi


citi momenti manā profilā(image)

(image)Smoothie challenge.

Tue, 20 Feb 2018 21:21:48 +0200

Dzejnieks11 21 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Kojveidīgā dzīve | Sāls kafijā | Gatavojam "Veģetārās" vakariņas | VLOG's

Tue, 20 Feb 2018 21:05:31 +0200

KristoferaDzive 4 komentāri Skatīt bildi

Ja vēlies pieseko man YouTubē un Instagramā - KristoferaDzīvePaldies par atbalstu.!

(image)

(image)Padomi tūristam

Tue, 20 Feb 2018 20:53:22 +0200

rasiks 8 komentāri Skatīt bildi

Atradu interesantus padomus tūristam vēl no padomju laikiem. Tagad tos varam jau daļēji uzskatīt par humoru, bet ir arī daži vērtīgi padomi, ko ne katrs zina.Ieskatīsimies 1980. gada izlaiduma bildītēs!(image)

(image)Lielākā Zip - Zona Eiropā! Vai arī tu nebūtu vīlies? + Video

Tue, 20 Feb 2018 20:39:44 +0200

SundayWarriors 2 komentāri Skatīt bildi

Sveiki visiem!

Sunday Warriors ir atpakaļ ar jaunu stātu. Šoreiz tas ir par lielāko Zip - zonu Eiropā.Kādu dienu, pavisam nejauši, uzrakām info par Zip World. Reklāmas video bija gana iespaidīgs, lai uzrunātu. Tad nu mēs nolēmām veltīt 3h barucienam ar automašīnu vienā virzienā, lai aizceļotu uz Ziemeļvelsu un izmēģinātu šo iespaidīgo zipline. Un? Mēs bijām vīlušies - kapēc? To tu redzēsi video, kas pievienots zemāk!

(image)

(image)Kas pareizi, kas nepareizi? 5. Nodaļa

Tue, 20 Feb 2018 20:38:58 +0200

EsDD 0 komentāri Skatīt bildi Mūzika piepilda manu istabu, Roberts ir darbā, tā tad uzrakstīs vai piezvanīs tikai pusdienu pārtraukumā vai arī pēc darba. Esmu iemācījusies sevi novest līdz baudai esot ar viņu. Uz naktsskapīša ievēroju lapiņu uz kuras ir uzrakstīts numurs. Ooops, es aizmirsu uzrakstīt viņai, kurai ir cukurtētis. Sejā iezagās smaids. Jāuzraksta jaunkundzei, jāuzzina viņas vārds un jānosūta bilde. ‘’Sveika, te meitene no kalna. Atvaino, piemirsu uzrakstīt. 😊 Vai varu iegūt Jūsu e-pastu?’’ Noliku telefonu atpakaļ, paņēmu no plaukta albumu. Atverot to, pirmā bilde atmeta mani uz atpakaļu. Mana tumšmate un es, smaids līdz ausīm. Tā arī viņa neuzradās.Ar pirkstu braucu pāri bildi. Atbilde pienāca neaptverami ātri, viņa tiešām nestrādā? Ir divpadsmit dienā. ‘’Sveika. Varam pāriet uz tu? Mani sauc Nataša Šarlote, un tevi?’’ Oop, diezgan nepieklājīgi neuzprasīt vārdu. Pilnīgi jūtu, kā nosarksu. Ļoti skaista sieviete, melni mati, kas ir nedaudz iespējams pāri krūtīm, tumši, ļoti tumši brūnas acis un augums. Esmu lesbiete. Aizbloķēju telefonu, mana uzmanība jāvērš Robim, nejau sievietēm, kam ir papucīši, kas atmaksā visu. ‘’Mans vārds ir Lena. Nevēlies šodien aiziet uzēst kaut ko? Man vēl ir palikušas 10 dienas līdz brīdim, kad varu dzert alkoholu.’’ Viņai tāpat neinteresēs tas. Mēģināts nav zaudēts, kā sacīt saka. Mājas durvis aizcirtās, māju piepildīja mazu bērnu smiekli un balsis. -Lena? Mana otra mamma no apakšstāva sauca, pielēcu kājās un no devos lejā. -Jā, Džī? -Tev ciemiņš. Man ciemiņš? Roberts? Viņš zina, ka es šeit nevienu nevedīšu nekad. Tas nevar būt viņš. Iegāju virtuvē no kurienes nāca Džī balss. Tur arī viņa bija- Karolīna, mana mazulīte, mana tumšmate. Ieraugot mani, viņa izplauka smaidā. Mana šoka stāvokli protams varēja redzēt. Džī uzreiz izgāja no istabas. -Kā tu mani atradi? Sastingusi izbēru vārdus no mutes. -Es satiku Džī, vaicāju, kur esi un viņa man piedāvāja atbraukt ciemos. Manas rokas trīc, paraudzījos telefonā. IR četri vakarā, ne Nataša ir uzrakstījusi, ne Roberts. Mans skatiens riņķo pa viņas augumu. Viņas krūtis, viņas smaids un skatiens. -Ko tu vēlies? -Mums ir jāaprunājas, es nesaprotu, kas notiek. Tu pēkšņi aizgāji. -Es aizgāju? Nepiemirsti, ka tu biji vienaldzīga pret mani, tev interesēja tikai tu un tavs vecis. -Tā nav, Lena. -Ohh, nav jēgas pa šo visu runāt. Atspiedos pret leti un raudzījos viņai acīs. Kaisle pret viņu nedrīkst atgriezties. -Sākam, lūdzu, visu no sākuma. Es apsolos mainīties. Dod man vēl vienu iespēju, lūdzu. Viņas acīs bija lasāmas sāpes, izmisums un vēlme mainīties. Pastiepu roku pretīm viņai. -Nu nāc šurp, mazulīte, mana. Viņa piekļāvās pie manis. Un es atkal jūtos labi, viņa atkal ir pie manis. Iekšā vis pierima, bet vai tas ir pareizi? Man ir Robis, es nedrīkstu to nodarīt viņam, strauji atstūmu viņu. -Pietiek, Karolīna, man ir jādodas. Tu uzradies neplānoti. Nobraucu ar roku pār viņas matiem un raudzījos viņas acīs- mīlestība tur kūsā. -Labi, es došos. Vēlāk pazvanīšu, es tiešām vēlos parunāties, gribu pastāstīt par to, kā man [...]Jokdari izsmej vīriešus, kuru sievas ir apsēstas ar Instagram

Tue, 20 Feb 2018 20:36:44 +0200

Tēvocis Sems 9 komentāri Skatīt bildi

:goodnews: Vai tev ir sieva vai draudzene, kura nemitīgi visu bildē un liek instagramā? Vai tu esi viens no tiem, kurš nedrīkst ķerties pie maltītes, pirms ēdiens nav nonācis internetā? Vai varbūt – ak, nē! – tu esi tieši tā sieva vai draudzene?! Tad šis video ir domāts tieši tev.Video nav nekāds jaunais,toties šī tēma ir aktuāla arī šai laikā.(image)

(image)Iznesa cauri draugu jeb spēle ar karoti pa pauri!

Tue, 20 Feb 2018 20:36:12 +0200

Tēvocis Sems 5 komentāri Skatīt bildi

:zviega: Tas tā arī nesaprata ka otrs tik spēcīgi šam ''blieza'' ar karoti pa pauri (Galvu) :zviega:(image)

(image)Nogurumam nevar pretoties. Apstājies, pirms atslēdzies!

Tue, 20 Feb 2018 20:31:42 +0200

Tēvocis Sems 8 komentāri Skatīt bildi

Saskaņā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) pētījumu sabiedrība hroniski neizguļas, tādēļ cilvēki aizvien biežāk riskē iemigt pie auto stūres. Pasaules satiksmes eksperti uzskata, ka nogurums ir viens no trim bīstamākajiem slepkavām uz ceļa.

CSDD pirmo reizi Latvijā rīko satiksmes drošības kampaņu pret nogurumu pie auto stūres “Apstājies, pirms atslēdzies!”, vēršot sabiedrības uzmanību neapzinātam riskam – nogurumam.

(image)

(image)Viņi ir jaunākie...

Tue, 20 Feb 2018 20:20:01 +0200

kaķūns 49 komentāri Skatīt bildi

5 interesanti cilvēki, kuriem dzīvē kaut kas izdevies pirmajiem savā vecumā.(image)

(image)Random bilžu izlase

Tue, 20 Feb 2018 20:18:02 +0200

YellowSteelPlant 7 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Cilvēku upurēšana

Tue, 20 Feb 2018 20:14:22 +0200

gurkjis 39 komentāri Skatīt bildi Senatnē cilvēku dzīves bija vistiešākajā mērā saistītas ar dabu, ticību pārdabiskajam un bijību no tā. Lai uzlabotu savu un līdzcilvēku dzīvi, lai izvairītos no dabas katastrofām, dažādām sērgām un veicinātu auglību, bija jāziedo dieviem. Bieži vien tika ziedoti iedzīves priekšmeti, rotas, mājdzīvnieki, bet bija ne mazums gadījumu, kad ziedoja ko vairāk – cilvēka dzīvību. [...]Vēsturiskie NeZvēri

Tue, 20 Feb 2018 20:14:15 +0200

gurkjis 48 komentāri Skatīt bildi


Aizraušanās ar eksotiskiem mājdzīvniekiem nav tikai mūsdienu kaprīze...šoreiz par Ramzesa II lauvām, Žozefīnes orangutanu un Dalī "apgleznoto" ocelotu.(image)

(image)Vai Tu līdzinies man?

Tue, 20 Feb 2018 19:52:50 +0200

MeiteneArVārdu 13 komentāri Skatīt bildi

Mans pirmais tests.Neiespējamā misija:smi: Lai veicas!:smi:(image)

(image)Pirms un pēc vizuālajiem efektiem Holivudas filmās

Tue, 20 Feb 2018 19:50:50 +0200

Buzz Feed 5 komentāri Skatīt bildi

Pirms un pēc vizuālajiem efektiem Holivudas filmāsMūsdienās mēs redzam filmas pat neiedomājoties kā tajās apbrīnojamie vizuālie efekti vispār ir uztaisīti. Tad lūk tur lejā ir video, kur to uzzināsi.Ieraksti komentāru, ja tev patika!

(image)

(image)Slow motion Gifs 2

Tue, 20 Feb 2018 19:49:15 +0200

Banančiks00 4 komentāri Skatīt bildi


Sveiki, Spoki tā, kā ļoti daudz + bija pirmajai daļai, tad izdomāju uztaisīt otro daļu nedaudz ātrāk. Un, jā centīšos neielaist dažas kļūdas kā pirmajā daļā.Ceru, ka patiks!(image)

(image)Rally Sarma 2018

Tue, 20 Feb 2018 19:49:05 +0200

Alekss Skalins 5 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Slow motion Gifs

Tue, 20 Feb 2018 19:49:04 +0200

Banančiks00 7 komentāri Skatīt bildi


Sveiki, Spoki šodien es jums parādīšu dažus palēninājuma gifus, jeb slow mo gifs.P.S Kaut, kad būs otra daļa, pagaidām pietiks ar, šo daļu, man uz desktopa ir vēl daudz gifi. Tāpēc tiksimies otrajā daļā!Ceru, ka patiks!(image)

(image)Drifts pa ezeru

Tue, 20 Feb 2018 19:48:47 +0200

Emchiks 8 komentāri Skatīt bildi

Šoreiz neliels ieskats driftā pa ezeru! Ja būs intrese, tad taps video arī no citiem skatu leņķiem - mašīnas sāniem, priekšas utml.(image)

(image)Dažādi un neredzēti gifi 2

Tue, 20 Feb 2018 19:48:46 +0200

Banančiks00 1 komentāri Skatīt bildi


Sveiki, Spoki šodien, es jums parādīšu dažādi un neredzēti gifi otro daļu.Liels paldies par novērtējumu iepriekšējam rakstam:)Ceru, ka patiks!(image)

(image)Dažādi un neredzēti gifi

Tue, 20 Feb 2018 19:48:31 +0200

Banančiks00 4 komentāri Skatīt bildi


Sveiki, Spoki es jums šodien parādīšu dažādus neredzētus gifus jeb gifs.Ceru, ka patiks!Rakstiet komentāros vai patika. Ja patika, tad taisīšu otru daļu.Nav daudz, vienkārši redzēšu, ja patiks būs vairāk.(image)

(image)Lifelines #185

Tue, 20 Feb 2018 19:47:28 +0200

mbizz 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Workout, Eat Well, Be Patient #205

Tue, 20 Feb 2018 19:38:30 +0200

mbizz 2 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Workout, Eat Well, Be Patient #204

Tue, 20 Feb 2018 19:38:27 +0200

mbizz 3 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Kā Japānā tiek viltotas UAZ 4x4 "Loaf"

Tue, 20 Feb 2018 19:37:16 +0200

Valery 2 2 komentāri Skatīt bildi

Kā Japānā tiek viltotas UAZ 4x4 "Loaf"(image)

(image)Tālu tukšā visumā...

Tue, 20 Feb 2018 19:24:28 +0200

Sintija Trombere 1 komentāri Skatīt bildi

>>>>>Tālu Visumā, dziļi, tumsāPeld brīnums Visumā tukšā.Laiku brīnums aug,Pa gaismas strēli uz zemes nonāk un raud.Balta telpa, četri stāvi un rozā gaisma.Brīnums redz sievieti ,zinot, ka viņa ir Eņģeliski skaista.Māte mīlestībā paņem viņu rokās glāstot un skatot.Mūsu dzīve sākās, māti jūtot.

Mēs nu augam lieli un braši.Mēs mācāmies visu jauno ļoti aši.Mātei ceļš uz sirdi nav slēgts.Bet tēvs mums rāda, kas ir spēks.Bērnudārzs mums liek tos pamatus.Tikmēr māte fotogrāfijās izveidos atskatus.Vecāki nu mūs ved uz skolu, cerīgās gaidās.Visi ir gatavi cīnīties un ne par ko nebaidās.Mūsu prāts izplešas ātri un plaši.Sākam arī spuroties mēs knaši.Mēs jūs redzējām, gan tumsā, gan saulē,Arī brīžos, kad uz mums skaļi taurē.Kļūdas un nelaimes ir tikai sīkumi.Mūsu ceļā bijuši daudzi līkumi,Bet jūs mūs mācījāt un teicāt:"Tur bija gaisma. Ko nu jūs veicāt?"Pareizā gaisma, un taisnais ceļšSkaistā aita, un apēdamais teļšJūs mums kļuvāt par ceļvedi ceļos jauktosJūs parādījāt ceļu, lai mēs pa to trauktosMūsu laime esat jūs,,Vecāki,Par mums jūs vienmēr būsiet vecāki.Zināt daudz un mācāt atklātiMācāt par dzīvi, lai mēs nebūtu apmāti.Mēs, bērni, pateicamies jums no sirds.Atmiņas par jums, mūsu asinīs virsNeaizmirsīsim jūsu laipnību un prātuLielu galdu ar pateicību mēs jums klātu.

Laiks beidzies, ak dievs...(image)

(image)Zīmējumi (2013 - 2017)

Tue, 20 Feb 2018 19:18:20 +0200

TheCyz 20 komentāri Skatīt bildi

Sveiki! Vēlējos ielikt bildes ar paša zīmētajiem zīmējumiem. Visu esmu apguvis pilnīgā pašmācībā, vienkārši vienā dienā likās ka varētu sanākt un vajadzētu pamēģināt. Rakstā tie ir arī sarindoti hronoloģiskā secībā no pašiem pirmajiem līdz jaunākiem veikumiem. Tie ir tapuši laika posmā no 2013-2017 gadam, var redzēt nelielu attīstību, kā uzlabojās tehnika u.t.t. Zīmēju tikai hobija līmenī, profesionāli ar to nenodarbojos un naudu nepelnu. Laika trūkuma dēļ bieži nezīmēju, jo jaunākie darbi ir pietiekoši laikietilpīgi.Caeru, ka jums patiks!

(image)

(image)Kā taisīt mūziku mājas apstākļos!

Tue, 20 Feb 2018 19:16:58 +0200

Fanats 12 komentāri Skatīt bildi

Sveiki, šoreiz video runāju latviski un par cik esmu mūziķis un taisu mūziku mājās, Jums nevajag iet uz studiju un maksāt milzīgu naudu par dziesmas ierakstīšanu, tik pat labi to visu var izdarīt mājās un tieši tapēc es izdomāju uztaisīt pamācošu video, jeb tutorial kā es taisu mūziku, lai palīdzētu tiem kas arī ar to nodarbojas, ceru ka kaut kas Jums palīdzēja un ja ir kādi jautājumi, droši raksties komentāros. Viss notiek programmā fl studio 12, visi plugini ir orģinālie kas nāk līdzi pašā programmā.(image)

(image)draugiem.lv lietotāji pārdod dārgāk

Tue, 20 Feb 2018 19:15:02 +0200

kkuznecovv 85 komentāri Skatīt bildi


Čau spoki. Šajā rakstā, es jums izstāstīšu, kā draugos, lietotāji "apmāna" citus lietotājus, pārdodot lietas, par ~5 reiz lielāku cenu, nekā, to var noprirkt ebay'ā.(image)

(image)Ziemas huligāni. Pirmā daļa.

Tue, 20 Feb 2018 19:14:03 +0200

Rubax 1 komentāri Skatīt bildi

GoPro, dažas mašīnas, sūdīgi sasnidzis ceļš un pavisam nojūgusies kompānija...

(image)

(image)Mūsu vecāki un vecvecāki.

Tue, 20 Feb 2018 19:12:25 +0200

Rubax 22 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Kā atrast jaunu dzīvesvietu?

Tue, 20 Feb 2018 19:12:21 +0200

HerbisLV 5 komentāri Skatīt bildi

Atrast jaunu dzīvesvietu dažkārt ir tikpat sarežģīti cik atrast jaunu darba vietu. Tieši tāpēc esmu šeit, lai palīdzētu tev, ja ne atrast, tad vismaz ievirzīt tevi pareizajā virzienā - ne uz Imantu.

(image)

(image)Ielu Vingrošana un visnereālākie triki!

Tue, 20 Feb 2018 18:48:34 +0200

ugits2 2 komentāri Skatīt bildi

Baudām video un iespējams motivējamies ko darīt, vai dalāmies ar Video draugiem. :burbulis:

(image)

(image)Kā labāk trikus NEVAJAG rādīt!

Tue, 20 Feb 2018 18:45:21 +0200

MrJebzy 4 komentāri Skatīt bildiŠodien satikāmies ar Ozzy Channel, lai parādītu Tev kā ir pareizi jārāda triki, un kā to labāk nevajadzētu darīt!Un viņa kanālā ir redzams video, kur mēs sacenšamies, kuram triki sanāk labāk!

(image)

(image)Skaistas bildes sirdij un dvēselei.

Tue, 20 Feb 2018 18:39:17 +0200

datortārps2 5 komentāri Skatīt bildi

Ja būs atsauksme,turpišāsu šo seriju.(image)

(image)Soc. tīklu meiču izlase #357

Tue, 20 Feb 2018 18:27:00 +0200

Tēvocis Sems 6 komentāri Skatīt bildi

iepriekšejā serija. Soc. tīklu meiču izlase #356:lekt: Meičas soc.tīklos veido bilžu koleksijas,ielūkosimies nu. :zieds:(image)

(image)Fails #10

Tue, 20 Feb 2018 18:26:58 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Fails #9

Tue, 20 Feb 2018 18:26:46 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Asorti šodienai (20.02.2018.)

Tue, 20 Feb 2018 18:26:33 +0200

Tēvocis Sems 11 komentāri Skatīt bildi Vakardienas Asorti šodienai (19.02.2018.) :zieds: Sveicināti spocēni.Kā jau parasti vēlu visu labu.Ieskaties arī pie manis Tevocis-Sems Varbūk ko labu atradīsi. :lekt: ******* :shitik: Klau dārgā. Klau, dārgā! Mana labākā drauga kāzas rīt, ar to…, kā viņu tur…, Džūliju Robertsu. Nāksi? – Ko? Agrāk pateikt nevarēji? Ko lai es velku, ko lai mēs dāvinām? – Muļķe, tā ir filma – Mana labākā drauga kāzas! Nē, nu tu patiešām esi nekulturāla…! – Par to kultūru varēji gan paklusēt! Kad es pagājušo reizi teicu, ka iesim uz Gulbju ezeru, kurš atvilkās ar makšķerēm? ******* Kad grūtībs ar valodu. :ripot: Ienāk poliklīnikā paciente un uzrunā darbinieku baltā uzsvārcī:- Kur te pie jums apkalpo zubņiks? - Te tāda nav, ir tikai stomatologs! - Bet kur ir očiks?- jautā ienācēja. - Arī očiku pie mums nav, ir tikai okulisti! - Un kas jūs tāds būtu, ja izliekaties tik pārgudrs? - Pēc jūsu teorijas- pi*dziks, bet tā - ginekologs! ******* Čalis! :dafuq: Čalis pirkstos virpina mazu bumbiņu prasa draugam, kas tas ir, vai plastilīns. Draugs pavirpina, pakožļā un saka, tas nav plastilīns, tā ir kaka,. Es arī domāju no kurienes man dibenā varētu rasties plastilīns. ******* Vecumdienu romantika. :zieds: Vectētiņš un vecmāmiņa sēž uz lieveņa šūpuļkrēslos, vērojot saulrietu un gremdējoties romantiskās atmiņās. Vecmāmiņa pieliecas pie vectētiņa un saka:- Vai tu vēl atceries, kā mēs pirmoreiz satikāmies un tu it kā nejauši saņēmi manu roku? Vectētiņš palūkojas uz viņu, pasmaida un ieliek viņas roku savējā. Vecmāmiņa turpina:...- Un tad, kad mēs tikko bijām saderinājušies, tu piepeši noskūpstīji mani uz vaiga.... Vectētiņš lēni pieliecas un noskūpsta vecmāmiņu uz grumbainā vaiga. - Un, atceries, kā tu viegli iekodi man ausī, kad mēs tikko bijām apprecējušies? Vectētiņš smagi pieceļas no sava šūpuļkrēsla un dodas iekšā mājā... Vecmāmiņa satraukta jautā:- Dārgais, kas notika, kurp tu ej? - Ielikt savus zobus... - norūc vectētiņš. ******* Kad nekad nav gana. :sirena: Krišs nopircis divas loterijas biļetes. Vienā no tām laimēta automašīna, bet tik un tā viņš staigā ar skābu ģīmi. - Kas par lietu?- draugi prasa.- Vai tad neesi priecīgs par laimestu? - Par laimestu priecājos,- viņš noburkšķ - Tikai nevaru sev piedot, ka nopirku arī otru - tukšo biļeti. ****[...]Fails #8

Tue, 20 Feb 2018 18:26:01 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Jaukumi un pikantumiņi no soc. tīkliem #52

Tue, 20 Feb 2018 18:25:50 +0200

Tēvocis Sems 5 komentāri Skatīt bildi

Iepriekšejā serija. Jaukumi un pikantumiņi no soc. tīkliem #51:puksti: Jaukumi un pikantumiņi - kas gan būtu soc.tīkls bez viņiem. :puksti:(image)

(image)Fails #7

Tue, 20 Feb 2018 18:25:41 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Fails #6

Tue, 20 Feb 2018 18:25:34 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Eh, jāieliek bildes soc.tīklos, citādāk mani maz pazīst!

Tue, 20 Feb 2018 18:25:20 +0200

Tēvocis Sems 7 komentāri Skatīt bildi

:zviega: Pēc šāda principa noteikti vadās bildēs redzamie ''varoņi'' :chaw:(image)

(image)Fails #5

Tue, 20 Feb 2018 18:25:10 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Fails #4

Tue, 20 Feb 2018 18:24:02 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Fails #3

Tue, 20 Feb 2018 18:23:55 +0200

ST0RM 1 komentāri Skatīt bildi
(image)

(image)Vulkāna Mount Sinabung izvirdums, Indonēzija.

Tue, 20 Feb 2018 18:23:51 +0200

Tēvocis Sems 2 komentāri Skatīt bildi

:acis: Iespaidīgs skats.Nedot Dievs ko mums tādu pieredzēt. :sirena:

(image)

(image)