Subscribe: Presseurop | Gezondheid
http://www.presseurop.eu/nl/taxonomy/term/14/*/feed
Preview: Presseurop | Gezondheid

VoxEeurop | Gezondheid



The talk of the continent



 






Medisch toerisme: “Gezondheidszorg Schengen”

Fri, 25 Oct 2013 10:47:50 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Meer....



Nederland: “VN-resolutie tegen Zwarte Piet?”

Wed, 23 Oct 2013 11:00:58 +0100

De Volkskrant, Amsterdam – Meer....



Tabaksrichtlijn: Een stap voorwaarts

Wed, 09 Oct 2013 13:46:58 +0100

Rzeczpospolita, Warschau – Meer....



Europees Parlement: “Tabak: Europa houdt zijn adem in”

Tue, 08 Oct 2013 10:44:50 +0100

Le Soir, Brussel – Meer....



Europese Unie: “EU bindt strijd aan tegen designer-drugs”

Wed, 18 Sep 2013 12:21:12 +0100

Süddeutsche Zeitung, München – Meer....



Polen: “De grens over om naar de dokter te gaan”

Mon, 16 Sep 2013 10:23:44 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Meer....



Tabaksrichtlijn: Rooklobby zegeviert opnieuw

Fri, 13 Sep 2013 17:22:46 +0100

, – Meer....






Polen: ”Duitsers worden in Polen behandeld, omdat het goedkoper en sneller is”

Mon, 19 Aug 2013 12:28:31 +0100

Dziennik Gazeta Prawna, Warschau – Meer....



Rookverbod: Het verzet van de Tsjechen

Wed, 14 Aug 2013 16:38:42 +0100

Respekt, Praag – De EU levert een systematische strijd voor een rookverbod in openbare ruimten. En met succes. Alleen Tsjechië biedt weerstand: deze lidstaat is trouw aan zijn eigen idee van liberalisme en grijpt iedere mogelijkheid aan om de Europese regelgeving te torpederen. Meer....



België: “Medisch toerisme uit buurlanden stijgt fors”

Tue, 06 Aug 2013 10:12:35 +0100

De Morgen, Brussel – Meer....



Hongarije: “Steeds minder gespecialiseerde artsen in het land”

Fri, 26 Jul 2013 10:52:58 +0100

Népszava, Boedapest – Meer....



Verenigd Koninkrijk: “Honderden sterven door hittegolf”

Thu, 18 Jul 2013 10:14:55 +0100

The Times, Londen – Meer....



Verenigd Koninkrijk: “Woedende families eisen onderzoek doofpotaffaire NHS”

Fri, 21 Jun 2013 12:06:23 +0100

The Times, Londen – Meer....



Vrijhandelsverdrag EU-VS: De onderhandelingen kunnen beginnen

Mon, 17 Jun 2013 13:21:11 +0100

Le Monde, Parijs – Meer....



Denemarken: “Cannabisdealers willen belasting betalen”

Fri, 31 May 2013 10:21:40 +0100

Politiken, Kopenhagen – Meer....



Voeding: Bijna 5% van het Europese rundvlees is paardenvlees

Wed, 17 Apr 2013 15:01:32 +0100

El Mundo, Madrid – Meer....



Corruptie en transparantie: Geen onderzoek naar ‘Dalligate’ door EP

Fri, 12 Apr 2013 14:27:45 +0100

Mediapart , Parijs – Meer....



Europese Commissie: “Dalligate”, complot van tabaksindustrie?

Fri, 22 Mar 2013 16:05:20 +0100

Libération, Parijs – Meer....



Europa: Levensverwachting verschilt per land

Wed, 13 Mar 2013 15:22:16 +0100

El País, Madrid – Meer....



Tsjechië: ‘Honderden artsen staken werk en ontspannen’

Fri, 01 Mar 2013 12:06:28 +0100

Mladá Fronta DNES, Praag – Meer....



Voeding: Roemenen verteren paardenlasagne slecht

Wed, 27 Feb 2013 12:24:16 +0100

Revista 22, Boekarest – Het eerste slachtoffer in de fraudezaak met paardenvlees in kant-en-klaargerechten is gevallen. Het gaat om Roemenië, dat ten onrechte als de veroorzaker van het schandaal wordt beschouwd. De hele landbouwsector in het land moet nu in actie komen om het vertrouwen van de rest van Europa terug te winnen. Meer....



Voeding: “Luidere oproep EU voor duidelijkere etikettering vlees”

Mon, 25 Feb 2013 11:00:33 +0100

Der Standard, Wenen – Meer....



Duitsland: “Fraude met biologische eieren”

Mon, 25 Feb 2013 10:31:59 +0100

Die Welt, Berlijn – Meer....



België: “Euthanasie bij kinderen gebeurt al”

Thu, 21 Feb 2013 10:49:03 +0100

De Morgen, Brussel – Meer....






Voeding: “Gegarandeerd met paard”

Tue, 19 Feb 2013 11:05:51 +0100

Die Welt, Berlijn – Meer....



Gezondheid: “EU wil proeven op mensen vereenvoudigen”

Mon, 18 Feb 2013 10:41:12 +0100

Süddeutsche Zeitung, München – Meer....



Verenigd Koninkrijk: “De dikke man van Europa”

Mon, 18 Feb 2013 10:22:56 +0100

The Guardian, Londen – Meer....



Voedsel: “Vlees: van fraude tot gezondheidswaarschuwing”

Fri, 15 Feb 2013 10:11:55 +0100

Le Soir, Brussel – Meer....



Voeding: Prijsvechters hebben hun grens bereikt

Thu, 14 Feb 2013 16:33:01 +0100

Financial Times, Londen – Het vervangen van rund- door paardenvlees is een spectaculair teken dat pogingen om de prijzen zo laag mogelijk te houden nu hun grens hebben bereikt, schrijft een columnist van de Financial Times. Meer....



Voeding: “Waarschuwing: paard”

Thu, 14 Feb 2013 09:42:08 +0100

Frankfurter Rundschau, Frankfurt – Meer....



Voeding: Gebruik paardenvlees is een Europees probleem

Wed, 13 Feb 2013 12:29:32 +0100

NRC Handelsblad, Amsterdam – Het paardenvleesschandaal dat in het Verenigd Koninkrijk begon, is een voedselschandaal op Europees niveau geworden. Terwijl de verschillende Europese landen elkaar de zwarte piet toespelen blijft onbesproken dat door de economische crisis grote gezinnen met een laag inkomen niet genoeg geld hebben om vlees van goede kwaliteit te kopen. Meer....



Voeding: “Paardenvleesschandaal dijt uit”

Wed, 13 Feb 2013 11:58:28 +0100

De Standaard, Brussel – Meer....



EU-begroting: Françoise-Antoinette

Tue, 12 Feb 2013 17:41:05 +0100

The Times, Londen – Cartoon. Meer....






Roemenië: Aan schandpaal door vleesschandaal

Mon, 11 Feb 2013 16:01:41 +0100

România liberǎ, Boekarest – Meer....



Verenigd Koninkrijk: Zorg schandalig onder de maat

Thu, 07 Feb 2013 15:44:55 +0100

The Times, Londen – Meer....



Samenleving: “België is drugsparadijs”

Mon, 04 Feb 2013 11:40:05 +0100

De Standaard, Brussel – Meer....



Drugs: Wanhopige Europese smokkelaars in Peruaanse cel

Fri, 11 Jan 2013 12:29:33 +0100

Le Figaro, Parijs – Julia, een Spaanse grootmoeder, en Jérémy, een Franse bakker... ze hadden zoveel moeite de eindjes aan elkaar te knopen dat ze zwichtten voor het snelle geld: cocaïne smokkelen uit Peru. Maar in plaats van geld te verdienen, zitten ze nu te verkommeren in een gevangenis in Lima. Meer....



Europese Commissie: Groenen willen onderzoek “Dalligate”

Thu, 10 Jan 2013 13:19:28 +0100

De Morgen, Brussel – Meer....



Europese Commissie : Het geneesmiddel waar Brussel niet van wil weten

Wed, 09 Jan 2013 14:31:07 +0100

Libération, Parijs – Meer....



Handel: Gifcontainers in de Europese havens

Thu, 03 Jan 2013 14:29:08 +0100

Le Monde, Parijs – Meer....



Zweden: Brussel moet van ‘snus’ afblijven

Thu, 20 Dec 2012 15:29:32 +0100

Aftonbladet, Stockholm – Meer....



Tabak: Pakjes sigaretten nog onaantrekkelijker

Wed, 19 Dec 2012 15:38:56 +0100

Les Echos, Parijs – Meer....



Tsjechië - Duitsland: Gesjoemel aan de grens

Thu, 06 Dec 2012 15:17:10 +0100

Hospodářské noviny, Praag – Meer....



Europese Commissie: De macht van de tabakslobby

Fri, 30 Nov 2012 16:38:35 +0100

Der Spiegel, Hamburg – Sinds het terugtreden van de Eurocommissaris voor de Volksgezondheid John Dalli hopen de vragen over de invloed van de tabakslobby binnen de Europese Unie zich op. Werd Dalli werkelijk door Commissie-voorzitter Barroso gedwongen op te stappen? En welke rol speelt het Europese Bureau voor Fraudebestrijding OLAF in deze affaire? Veel wijst erop dat de macht van de tabaksindustrie in Brussel veel groter is dan tot nu toe werd aangenomen. Meer....



Europese Commissie: “Dalligate”, machtsmisbruik of complot?

Fri, 26 Oct 2012 15:59:46 +0100

La Tribune, Parijs – Een week na het aftreden van John Dalli lijkt het er steeds mee op dat er sprake is van een complot tegen de eurocommissaris die op het punt stond een verscherpte tabaksrichtlijn te presenteren. Naast het vermeende machtsmisbruik is er nu ook een inbraak gepleegd op het kantoor van de anti-tabaksactivisten. Meer....



Europese Commissie: ‘Dalligate’ verspreidt zich als olievlek

Thu, 25 Oct 2012 15:15:09 +0100

The Times of Malta, La Valetta – Meer....