Subscribe: Presseurop | Lidstaten
http://www.presseurop.eu/nl/taxonomy/term/7/*/feed
Preview: Presseurop | Lidstaten

VoxEeurop | Lidstaten



The talk of the continent



 



Na de Britse parlementsverkiezingen: Europa in gevaar in geval van ‘Brexit’

Mon, 18 May 2015 11:51:09 +0100

The Guardian, Londen – Meer....



Na de Britse parlementsverkiezingen: Europa in gevaar in geval van ‘Brexit’

Mon, 18 May 2015 11:49:10 +0100

The Guardian, Londen – Meer....



Onderzoek: 30 miljoen euro voor gedoemd project

Thu, 14 May 2015 11:51:18 +0100

euobserver.com, Brussel – Een klein vliegveld dat in het verleden door de CIA werd gebruikt om gevangenen te transporteren naar de 'black sites' (geheime gevangenissen van de inlichtingendienst), heeft 30 miljoen euro van de EU ontvangen zodat het kan worden verbouwd tot een regulier internationaal vliegveld. Grote vraag is of het ooit rendabel zal worden, aangezien er weinig vliegverkeer wordt verwacht. Meer....



Presidentsverkiezingen Polen: “Duda verslaat de president”

Mon, 11 May 2015 16:58:37 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Meer....



Hongarije: Extreemrechts versterkt zijn positie in het parlement

Tue, 14 Apr 2015 13:13:33 +0100

Magyar Nemzet, Boedapest – Meer....



Hongarije: “Poetin hijgt in onze nek”

Wed, 18 Feb 2015 17:32:58 +0100

Magyar Narancs, Budapest – Meer....



Redding van Griekenland: “Het ultimatum van de eurogroep”

Tue, 17 Feb 2015 14:37:03 +0100

I Kathimerini, Athene – Meer....



Griekenland en het bezuinigingsbeleid: De tandenloze revolutionairen van Athene

Tue, 10 Feb 2015 14:24:48 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Terwijl premier Alexis Tsipras blijft strijden voor steun onder mede-Europeanen, probeert de Poolse pers zijn strategie te doorgronden en worden zijn kansen gewogen op het overtuigen van Angela Merkel om de druk op bezuinigingsmaatregelen te verlichten. Meer....



Griekenland: “Tsipras zet Europese president Tusk te kijk”

Wed, 28 Jan 2015 13:28:09 +0100

De Standaard, Brussel – Meer....



Parlementsverkiezingen in Griekenland: “Nieuw hoofdstuk in Griekse geschiedenis”

Tue, 27 Jan 2015 08:26:22 +0100

, – De Griekse pers is het er over eens dat de overwinning van het links-radicale Syriza bij de verkiezingen van 25 januari een keerpunt betekent in de Griekse, misschien zelfs Europese, politiek. Meer....



Italië: “Een nieuwe president voor het einde van de maand”

Thu, 15 Jan 2015 11:59:02 +0100

La Repubblica, Rome – Meer....



Presidentsverkiezingen Kroatië: “Kolinda in presidentieel kantoor”

Mon, 12 Jan 2015 11:21:13 +0100

24 Sata, Zagreb – Meer....



Aanslag Charlie Hebdo: “Franse 11 september”

Fri, 09 Jan 2015 16:18:22 +0100

Le Monde, Parijs – Meer....



Vervroegde verkiezingen in Griekenland: Brede coalitie aan het eind van de rit

Mon, 05 Jan 2015 19:27:19 +0100

I Kathimerini, Athene – Hoe de uitslag van de vervroegde parlementsverkiezingen op 25 januari er ook uit zal zien, Griekenland zal uiteindelijk worden bestuurd door een brede coalitie. Het is de enige manier waarop Athene zijn schuldeisers tegemoet kan treden, meent I Kathimerini. Meer....



Immigratie: Pegida biedt een platform voor angst

Fri, 19 Dec 2014 15:29:04 +0100

Die Welt, Berlijn – Meer....



Griekse presidentsverkiezingen: Griekse positie in eurozone in gevaar

Fri, 12 Dec 2014 15:29:12 +0100

I Kathimerini, Athene – Meer....



Estland: E-identiteitskaart voor iedereen

Fri, 05 Dec 2014 21:28:21 +0100

Eesti Päevaleht, Tallinn – Estland stond al bekend als pionier op het gebied van de e-overheid. En nu heeft de Baltische republiek begin deze maand de e-verblijfskaart geïntroduceerd, waarmee ook buitenlanders toegang krijgen tot een breed scala aan online overheidsdiensten. Het maakt daarbij niet uit of zij zich in of buiten Estland bevinden. Meer....



Parlementsverkiezingen Moldavië: Pro-Europese partijen houden stand

Mon, 01 Dec 2014 18:00:24 +0100

Ziarul Naţional, Chişinău – Meer....



België: “Systeemfout België. Herstart het land opnieuw”

Mon, 24 Nov 2014 13:30:25 +0100

NRC Handelsblad, Amsterdam – Meer....



Lokale verkiezingen in Groot-Brittannië: “EU moet veranderen of we stappen eruit”

Thu, 20 Nov 2014 13:36:58 +0100

The Daily Telegraph, Londen – Meer....



Gemeenteraadsverkiezingen in Polen: “Gemeenteraden voor Burgerplatform”

Wed, 19 Nov 2014 14:52:23 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Meer....



Demonstraties in Boedapest: “Eén ding is zeker: ze zullen het weer doen”

Wed, 19 Nov 2014 12:40:32 +0100

Népszabadság, Budapest – Meer....



Tsjechië: “Zemans november”

Tue, 18 Nov 2014 13:59:55 +0100

Lidové noviny , Praag – Meer....






LuxLeaks: “Belastingparadijzen zetten solidariteit op het spel”

Wed, 12 Nov 2014 15:59:02 +0100

Rzeczpospolita, Warschau – Meer....



Catalonië: “Mas gaat door, ondanks tweede nee van Constitutionele Hof”

Wed, 05 Nov 2014 16:35:05 +0100

La Vanguardia, Barcelona – Meer....



Roemenië: “Ponta en Iohannis spelen in presidentiële finale”

Mon, 03 Nov 2014 16:04:19 +0100

Adevǎrul, Boekarest – Meer....



Frankrijk: “Total geschokt”

Wed, 22 Oct 2014 15:00:57 +0100

Les Echos, Parijs – Meer....



Catalonië: “Vaarwel aan de raadpleging”

Tue, 14 Oct 2014 15:20:35 +0100

El Periódico de Catalunya, Barcelona – Meer....






Bulgarije: “GERB wint verkiezingen, maar niet de macht”

Mon, 06 Oct 2014 12:30:59 +0100

Sega, Sofia – Meer....



Groot-Brittannië: “Einde aan krankzinnigheid mensenrechten”

Fri, 03 Oct 2014 13:15:04 +0100

Daily Express, Londen – Meer....



Spanje: “Expressblokkering”

Tue, 30 Sep 2014 15:03:39 +0100

El Periódico de Catalunya, Barcelona – Meer....



Servië: “Goede dag voor tolerantie”

Mon, 29 Sep 2014 15:35:26 +0100

Danas, Belgrado – Meer....



Catalonië: “Staatsoffensief van start om raadpleging te blokkeren”

Mon, 29 Sep 2014 15:07:45 +0100

La Vanguardia, Barcelona – Meer....



Polen: “Nieuwe regering na toestemming partij”

Fri, 19 Sep 2014 18:07:47 +0100

Gazeta Wyborcza, Warschau – Meer....



Referendum in Schotland: Schotten zeggen ‘nee’ tegen onafhankelijkheid

Fri, 19 Sep 2014 17:56:49 +0100

The Scotsman, Edinburgh – Meer....



Referendum in Schotland: Lastige terugkeer naar de EU

Tue, 16 Sep 2014 10:56:20 +0100

Financial Times, Londen – Meer....



Verkiezingen in Zweden: “Machtswisseling”

Mon, 15 Sep 2014 10:02:09 +0100

Svenska Dagbladet, Stockholm – Meer....



Onafhankelijkheidsreferendum: “Schotland richting de uitgang”

Mon, 08 Sep 2014 10:28:57 +0100

The i, Londen – Meer....



Topbanen EU: Tusks niet zo ongelooflijke opkomst

Sat, 06 Sep 2014 14:50:22 +0100

Do Rzeczy, Varsovie – Donald Tusk als voorzitter van de Europese Raad is goed nieuws voor Polen en een omineus voorteken van het lot dat zijn eigen partij te wachten staat, schrijft een Poolse columnist. Meer....



Topbanen EU: “Einde van een tijdperk”

Mon, 01 Sep 2014 14:15:43 +0100

Dziennik Gazeta Prawna, Warschau – Meer....






Hongarije: Orbán droomt van "niet-liberale staat"

Fri, 01 Aug 2014 07:02:13 +0100

Courrier international, Paris – Meer....



Economisch herstel: "Verenigd Koninkrijk heeft snelst groeiende economie"

Fri, 25 Jul 2014 14:25:20 +0100

The Daily Telegraph, Londen – Meer....



Verenigd Koninkrijk: “Cameron versnelt EU-hervormingen met ingrijpende herschikking”

Wed, 16 Jul 2014 14:32:33 +0100

Financial Times, Londen – Meer....



Slovenië: “SMC behaalt een derde van stemmen”

Mon, 14 Jul 2014 10:36:28 +0100

Delo, Ljubljana – Meer....



EU-voorzitterschap: Matteo Renzi, de anti-Merkel ?

Mon, 14 Jul 2014 10:19:40 +0100

Adevǎrul, Boekarest – Volgens de jonge Italiaanse premier straalt de Europese Unie “vermoeidheid en berusting” uit. Hij pleit daarom voor een urgente koerswijziging tijdens het Italiaanse voorzitterschap van de EU. Maar is dat ook mogelijk? Meer....






Frankrijk: “Complotretoriek”

Thu, 03 Jul 2014 11:55:19 +0100

Libération, Parijs – Meer....