Subscribe: Последни постинги в lila.blog.bg
http://lila.blog.bg/rss.php
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Bulgarian
Tags:
ndash брои  ndash  блог се  за  на  от  се мести  се  си  ти мине  ти  този блог  ще ти  ще 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Последни постинги в lila.blog.bg

Последни постинги в lila.blog.bg



Последни постинги в lila.blog.bg



Published: Fri, 23 Feb 2018 03:56:25 +0200

Last Build Date: Fri, 23 Feb 2018 03:56:25 +0200

 



ТОЗИ БЛОГ СЕ МЕСТИ

Fri, 28 Dec 2012 14:10:47 +0200

  ЗДРАВЕЙТЕ, ХОРА! ТОЗИ БЛОГ СЕ МЕСТИ.



СЪРЕБРЕНО

Tue, 04 Dec 2012 13:51:15 +0200

Беден живот – брои си стотинките. Откакто го помня – брои. Кръгъл сирак е и няма роднини.



ОНАЗИ

Sat, 01 Dec 2012 14:12:38 +0200

Не ти домилях и останах ти чужда. Макар, че в нощвите за моите хлябове, покрита с горчива мая от ненужност,



gorgeous

Wed, 28 Nov 2012 21:14:04 +0200

 



ПРЕДОЗИРАНЕ

Tue, 27 Nov 2012 02:52:04 +0200

Животът ми от нямане е предозиран. Върти се в хамстерското колело, в очите му цъфти наострена секира



strawberry rain

Thu, 22 Nov 2012 23:28:48 +0200

 



НИТО Е ХЕНЗЕЛ, НИТО Е ГРЕТЕЛ

Tue, 20 Nov 2012 18:15:44 +0200




ВЪПРОС НА КЪСМЕТ

Sun, 18 Nov 2012 22:52:13 +0200

Тъгувам се тиха - превита ела, след дългите седмици леден мистрал. През мене за кой ли път вятър фуча -



voice of my heart

Tue, 13 Nov 2012 19:16:52 +0200

 



ТЪЖНА СЪМ

Sun, 11 Nov 2012 17:42:39 +0200

Защото съм тъжна и вятърът с пръсти, засвири на флейта в комина.



С Ъ О Б Щ Е Н И Е

Sat, 10 Nov 2012 13:04:16 +0200

 ДНЕС 10.11.2012 СЪБОТА, РАДОСТ ДАСКАЛОВА  (lila) - ЩЕ ГОСТУВА НА ВЕСТНИК „БЪЛГАРИЯ ДНЕС“



love you

Fri, 09 Nov 2012 16:27:41 +0200

 



ЩЕ ТИ МИНЕ MY LOVE

Sun, 04 Nov 2012 15:24:31 +0200

на F 63.9 Ще ти мине, my love, ще ти мине.



blue note

Thu, 01 Nov 2012 20:09:08 +0200

 



ЧОВЕЧЕТО СЪС СТЪКЛЕНОТО КОПЧЕ

Wed, 31 Oct 2012 00:01:14 +0200

То е жител на синьото, стъклено копче (от пижамката бебешка, с обла яка). То е някакъв ден между "вече" и "още",



НАПРАВИ МИ КАФЕ

Thu, 25 Oct 2012 01:01:45 +0300

Тази сутрин съм бяла и розова и усмихвам се глезено с всички очи, под ръцете ти - два клона лозови.



Стихове в чекмеджето

Wed, 24 Oct 2012 03:13:18 +0300

Прибра ми всичките вселени чекмеджето и с дървената челюст строго щракна. Извън от орбита край твоята планета,



"It's Magic"

Mon, 22 Oct 2012 19:34:19 +0300

 



Шерпът

Sun, 21 Oct 2012 01:17:44 +0300

Какво да се лъжа, че зимата ще топли (за мене) в ръкава си лято? Студено е. Свикнала с климата,



ЕДИНСТВЕНОТО, КОЕТО ИМАМ

Thu, 18 Oct 2012 02:39:21 +0300

Умра ли - на третия ден ще забравят и времето няма за никой да спре. Купчинка със снимки и чифт обеци ще оставя,



lady

Sat, 13 Oct 2012 15:18:44 +0300

 



ЧОВЕКЪТ- ПРАШИНКА

Wed, 10 Oct 2012 13:15:43 +0300

  Той е толкова малък. Почти е невидим.



dance of melancholy

Sun, 07 Oct 2012 22:35:53 +0300

 



Тайфунът с единственото име

Thu, 04 Oct 2012 13:56:56 +0300

Някой ден ще приседнем със старостта, двете с нея, на някоя пейка из парка. Ще говорим за хиляди малки неща,



Нямам при кого

Wed, 03 Oct 2012 13:34:28 +0300

Валдхорната на вятъра в комините засвири последен валс за моя листопад. Завръщам се към себе си, но никой не намирам -



---------

Fri, 28 Sep 2012 00:30:30 +0300

 ----------



Розата на ветровете

Thu, 27 Sep 2012 16:11:48 +0300

А беше Розата на ветровете, в звука на булевардните ни стъпки, в ръцете ни докоснати, поете,



Онези две

Thu, 20 Sep 2012 15:58:56 +0300

Две високи думи – чак до гърлото. Трудно се изричат, трудно премълчават. Тежки думи – камъни за хвърляне,



КРИЛО ЗА ЗАКРИЛА

Thu, 13 Sep 2012 17:06:40 +0300

  Ти няма никога да разбереш



Капан за безкрили птици

Wed, 12 Sep 2012 11:24:27 +0300

Зиморничава зима е кураторът на мраморните ангели пред криптите - пленени в камъка си авиатори