Subscribe: Последни постинги в wonder.blog.bg
http://wonder.blog.bg/rss.php
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Bulgarian
Tags:
да  душата си  за  ми  на  обич  от  по  последни постинги  постинги blog  през  се  си  ти 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Последни постинги в wonder.blog.bg

Последни постинги в wonder.blog.bg



Последни постинги в wonder.blog.bg



Published: Tue, 20 Feb 2018 16:34:07 +0200

Last Build Date: Tue, 20 Feb 2018 16:34:07 +0200

 



Любовна мълния

Fri, 16 Feb 2018 11:09:36 +0200

Ти си мой, изжадуван копнеж просиял, през дъха ми на глътки. Мъж лелеян в безкраен метеж.



Приятели

Mon, 05 Feb 2018 09:38:42 +0200

Останахте ми само истинските, отмерени от времето - най-верни. Отдавна преживели рисковете,



Зачеване на горестта

Thu, 25 Jan 2018 09:22:43 +0200

Когато ненадейното е остров и всеки замък рухва щом го зърнем, когато сред мечтите си залостени



Отредено

Wed, 10 Jan 2018 10:26:37 +0200

Пристъпвам към теб  вън от прокрустното, по тънката талия на прегръдката,



Всесвят

Mon, 01 Jan 2018 17:11:36 +0200

Поясът на Кайпер, облакът на Оорт, слънчевата ос и танцът на Нибиру, срещите небесни с планетарен брод,



Благополучна Нова 2018 г. на всички!

Sat, 30 Dec 2017 09:28:21 +0200

Да сте здрави докато сте живи! Да имате Любов и Хармония! Да се самопозовавате с обич към ближните!



Родил се Бог

Sun, 24 Dec 2017 10:44:30 +0200

Родил се Бог и цялата земя усетила на Утешителя благата. От трима влъхви чули по света.



Побъркващо-влюбена вечност

Tue, 19 Dec 2017 12:27:23 +0200

  Окрилена в ръцете ти, гола от всички предели,



Св. Никола

Wed, 06 Dec 2017 13:35:17 +0200

Никола значи "побеждавам". Съдържа още и "народ". Светецът с чудеса прославен,



Всяка болест на тялото е болест на духа

Tue, 05 Dec 2017 10:00:19 +0200

Всеки се ражда, живее, умира и осъществява, живеейки, личната си легенда, решавайки съдбовни задачи. Продължителността на живота винаги е недостатъчна, според повечето хора и зависи от начините, по които се ползват, изхабяват или възобно...



Само ти си Истина

Fri, 01 Dec 2017 00:24:11 +0200

Когато те разлиствам като хребет в душата си, изваял мимолетно на устните пленителния шемет,



Сълзи на Бог

Mon, 27 Nov 2017 09:26:37 +0200

Очите на поетите са сън – дълбок и чист, тревожен и безкраен. Перата им, извайват нежен звън,



Момичето на пилигрима

Thu, 16 Nov 2017 08:33:38 +0200

Не помня всичко, беше есен... в деня преди да дойдеш ти. В ефира звънна слово-песен и в мен избухна, заискри едно блаженство, че откривам най-светла сродност на душа.



Св. Йоан Златоуст

Mon, 13 Nov 2017 09:30:20 +0200

Светителю, сред тримата велики*, от словото ти пием необят. Растем през думите ти многолики,



Свети Мина

Sat, 11 Nov 2017 11:52:37 +0200

  През истинското битие



Св. Архангел Михаил

Wed, 08 Nov 2017 10:09:53 +0200

Архистратиже, моля те покорно от всяко зло ни избави. Покварата разбий. Просторно



Фейк нюз /из блоговите референции/

Tue, 07 Nov 2017 10:20:10 +0200

Блогът е споделено и общодостъпното, лично пространство, в което чуждото присъствие е вид културно гостуване с различна продължителност на пребиваване. Блогът е адекватна среда за духовно, човешко, социално, творческо и добронамерено общ...



Свети Иван Рилски Чудотворец

Thu, 19 Oct 2017 12:16:42 +0300

През своя мир - за нас всеблаг, защото с радост, утеши ни, възлюби ни в трагичен мрак



Моцарт

Sun, 15 Oct 2017 17:03:51 +0300

Моцарт е вибрация на Бога. Музика, пречиста красота... Ритъм от любов, вода и огън.



Рецепта за щастие

Thu, 05 Oct 2017 09:06:15 +0300

Пази душата си от лоша мисъл! Пази живота си от зла ръка! Намирай в нищото неземен смисъл!



Божествено избран

Sun, 01 Oct 2017 19:03:54 +0300

 



Амор омниа винцит*

Thu, 14 Sep 2017 10:10:19 +0300

В този интересен и пълен с чудеса свят има ли смисъл някой да измисля скуката, като я изразява перманентно в ефира, цитирайки себе си. Нали си спомняте онази максима, че добрите преценки идват от опита, а опитът идва от лошите преценки. ...



Историйо

Wed, 06 Sep 2017 12:52:16 +0300

Историйо, озлочестена, защо на кръста си кървиш, а българите устремено



Танц-споделеност

Tue, 05 Sep 2017 09:09:12 +0300

От дивата обич откапва в кръвта ми една твоя пролет, река и разлъка. Страхувам се вече от твоите думи,



Тишината на сърцата

Fri, 01 Sep 2017 17:23:14 +0300

  Днес есенният вятър прерисува



Вярвам в дългата ти обич

Fri, 04 Aug 2017 08:29:26 +0300

Личността ти в мен тежи отдавна. И се роня в хиляди въпроси. Щом отсея житото от плявата, преоткривам истините боси. Пак цигулката ми те изсвирва през развихрено виваче.



Разтоварване на битието

Tue, 01 Aug 2017 09:16:08 +0300

Керван от думи без коприна. Небето знойно без ветрeц. По стъпките на стих погинал



Виа Апиа*

Mon, 31 Jul 2017 08:21:51 +0300

132 мили древно проклятие,  сбъднато в 6000 кръста. Отмаляла земята от кървища, смятала,



Подарявам ти залез

Sat, 08 Jul 2017 09:27:05 +0300

Подарявам ти залез. И в небето изписвам тънкопръсти слова за безкрайната обич.  Моят ден разнолик, с любовта ти орисан, 



Малка перла

Wed, 24 May 2017 08:28:58 +0300

Аз съм дух, призрак, може би гном,  великан, дракон, малка светулка,  тигър, дъх на героя Мемнон,