Subscribe: Последни постинги в mi6ka66.blog.bg
http://mi6ka66.blog.bg/rss.php
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Bulgarian
Tags:
да  за  който  много  на  не  нито  от  постинги blog  се  си  тогава  ха ха  ха  че 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Последни постинги в mi6ka66.blog.bg

Последни постинги в mi6ka66.blog.bg



Последни постинги в mi6ka66.blog.bg



Published: Mon, 19 Feb 2018 02:39:33 +0200

Last Build Date: Mon, 19 Feb 2018 02:39:33 +0200

 



Моето форумче

Thu, 30 Apr 2009 13:03:05 +0300

http://www.bulforums.com/margarita



Вижте какво си имам :)))

Sat, 06 Sep 2008 17:42:54 +0300

На мама Слънчото се роди на 29.07.  Вече е на 1 месец 



Nasal san, ahmeddogan efendi? :))

Fri, 30 May 2008 21:46:09 +0300

 



Holly Dolly Megamix :)))

Sun, 25 May 2008 16:23:03 +0300

Да бе ... точно за теб е песничката ... за да се усмихнеш 



Куртоазия ...

Sun, 25 May 2008 15:29:51 +0300

/кадър из житието на Пегъз Музовски .../



Задачка - закачка :)))

Sat, 10 May 2008 17:26:30 +0300

Кой е онзи спорт, който мъжете практикуват  най-добре с костюм и вратовръзка?



Столична ....

Thu, 08 May 2008 16:54:52 +0300

Къф кеф, че тук доматите не растат само на пазара  



За метафорите ... и още нещо ;)))

Sun, 04 May 2008 15:02:47 +0300

Паразитът е организъм, който се храни с части или  жизнено необходими продукти от друг жив организъм,  наречен гостоприемник. За разлика от хищниците 



Току що прочетох една много симпатична приказка ...

Sun, 27 Apr 2008 17:44:41 +0300

Българска земя хубава Това се случило преди много, много години. Тогава земята била плоска като тепсия и неприветна като пустиня: нямало нито планини, нито долини, нито морета, нито полета. Тогава нямало лято и зима, ден и нощ; слънцето и...



Христос воскресе :)))

Sun, 27 Apr 2008 16:54:56 +0300










Критикаро - интелигентска :)))

Tue, 22 Apr 2008 18:41:15 +0300

... на една моя Муза  със синя блуза ...  



Цветница е :)))

Sun, 20 Apr 2008 19:14:35 +0300







Вали :)))

Sun, 06 Apr 2008 09:03:24 +0300

Много е хубаво 



5 - 7 - 5 ... и чайни церемонии :)))

Wed, 02 Apr 2008 22:16:41 +0300

Вечерен воал хвърля сянка над града ... Пак валят звезди ...






Ха ха ха :)))

Wed, 19 Mar 2008 06:52:16 +0200

Малко смях за добро утро? Да? Ами ... четете тогава: - Кое е общото между икономическия ръст в България и планетата Плутон?



:)))

Sun, 16 Mar 2008 15:49:30 +0200

...



Настроение :)))

Sun, 16 Mar 2008 15:31:41 +0200




Ace of Base - "Happy nation"

Tue, 04 Mar 2008 19:20:43 +0200

 Поздрав за всеки, който надзърне в моето блогче Щракни върху усмивчицата 



Честита Баба Марта! :)))

Sun, 02 Mar 2008 13:43:06 +0200

Етнолози и изследователи предполагат, че мартеницата е привнесена от прабългарите в края на VІІ век. Още тогава нашите праотци са привързвали на знамето си от копие и конска опашка пресукана и обагрена с кръв вълна. Традицията да се носи...



Из "Законите на Мърфи" ...

Sat, 12 Jan 2008 22:50:26 +0200

Логиката е систематизиран метод за достигане  до грешни изводи и заключения с увереност.



Arsenium + O-Zone - "Love Me, Love Me"

Thu, 10 Jan 2008 16:53:58 +0200

     



* * *

Thu, 10 Jan 2008 16:26:32 +0200

"Разбери кой си и го направи нарочно!" Аристотел 






Ха сега де ...

Sat, 05 Jan 2008 01:27:34 +0200

Крикор среща Гарабед, заприказват се, и по някое време го пита: - Абе ти защо не ме попита как съм? - Е защо да те питам?



Атлас ...

Thu, 03 Jan 2008 21:21:03 +0200

Винаги ми е било интересно дали е толкова хубаво  да усещаш, че държиш Света в ръцете си 



Moonlight sonata ...

Tue, 01 Jan 2008 22:35:46 +0200