Subscribe: Последни постинги в track.blog.bg
http://track.blog.bg/rss.php
Preview: Последни постинги в track.blog.bg

Последни постинги в track.blog.bg



Последни постинги в track.blog.bg



Published: Mon, 19 Feb 2018 17:17:55 +0200

Last Build Date: Mon, 19 Feb 2018 17:17:55 +0200

 



Изгубен свят

Sat, 23 Feb 2008 22:10:25 +0200

Ако преминеш през града заспал, когато онзи облак спре да плаче ще видиш мокри улици и кал



Източни Родопи

Tue, 09 Oct 2007 17:44:35 +0300

И тук има по своему красиви места 



Oще малко красота

Thu, 04 Oct 2007 20:10:50 +0300

от Средни Родопи



Relax

Wed, 19 Sep 2007 11:14:24 +0300

Без коментар... Насладете се, както аз го направих.                                &...



Сто живота

Fri, 07 Sep 2007 11:02:30 +0300

Ако искаш да ме имаш не разваляй звездното небе, не е нужно нещо да ни свети



Тази вечер

Sat, 25 Aug 2007 08:59:57 +0300

Тази вечер и сега нямам думи за това. Що направи ти със мен,



V*V

Thu, 16 Aug 2007 22:39:54 +0300

Защо да се лъжем на дребно, приятелю? аз я обичам, отдавна го знаеш. Всеки стих е едно осъзнато подмятане.



Моят път

Wed, 08 Aug 2007 10:45:32 +0300

Вербуван от страстите и хиляди желания вървях по онзи път



Желание

Tue, 31 Jul 2007 12:03:12 +0300

Протягам ръце,  за да те докосна,  да те погаля, 



Отново

Thu, 26 Jul 2007 12:24:53 +0300

Колко е тъжно и как се чувстваш измамен,



^^^

Wed, 04 Jul 2007 21:23:20 +0300

Малко познава живота, радостта от изпитаното щастие на една спонтанна, 



Като всички

Sat, 26 May 2007 20:20:24 +0300

Поглед,       усмивка,             стремеж,



-&-

Sun, 20 May 2007 21:34:27 +0300

Вчера в джоба на сакото - носех си илюзия пълна със любов,



Ти

Tue, 15 May 2007 16:35:16 +0300

Върху червена жар оставено, обречено на вечния,



Моля те

Sat, 12 May 2007 14:06:11 +0300

Напира въпроса плах на моята уста - нима толкова бързо



Желание

Sun, 06 May 2007 19:41:34 +0300

Не ми остава нищо, освен да пиша за силата позната



Надежда

Fri, 04 May 2007 09:29:01 +0300

Ходех на срещи с  момичета, защото ... защото обичах надеждата



Словата...

Wed, 02 May 2007 10:48:28 +0300

Словата, приятели, са безкрайни, както безкрайна е тяхната сила за обяви, за статии или за доноси тайни



И близо, и далече ...

Mon, 30 Apr 2007 20:09:07 +0300

Ти ли си тая, която те търся от първия ден