Tyden.cz

RSS export článků z portálu Tyden.cz

Liga mistrů: Chelsea vyzve Barcelonu, Bayern přivítá Besiktas

Tue, 20 Feb 2018 04:30:00 GMT

Fotbalisté Barcelony v Londýně rozehrají osmifinále Ligy mistrů proti Chelsea, která nepatří mezi jejich oblíbené soupeře. Katalánci od února 2006 neporazili "Blues" v sedmi zápasech elitní soutěže. Ve druhém úterním osmifinále Bayern Mnichov přivítá Besiktas Istanbul.

Hrát jsme začali až po inkasované brance, hodnotil Vrba

Fri, 16 Feb 2018 09:50:00 GMT

Trenér fotbalistů Plzně Pavel Vrba bere remízu 1:1 ze hřiště Partizanu Bělehrad jako zavazující výsledek a doufá, že Viktoria si v domácí odvetě pohlídá postup do osmifinále Evropské ligy. Bývalý reprezentační kouč ale připustil, že hlavně první poločas čtvrtečního duelu druhého kola nesehráli Západočeši dobře.

Na facku! Neymar pohrdal fanoušky i soupeřem, navíc potopil Nike

Fri, 16 Feb 2018 05:30:00 GMT

Pařížskému PSG se zápas na hřišti Realu Madrid vůbec nepovedl. Přestože se tým okolo Cavaniho dostal do vedení, slibně rozehraný duel jeho výhrou neskončil - bílý balet v závěru otočil skóre. Brazilský klenot Neymar se gólově odmlčel a navíc stihl připsat na vlastní konto další průšvihy. Nejenže "srazil" vaz své značce Nike, ale navíc ani nepodal ruku hráčům soupeře. Dokonce nepřišel poděkovat vlastním fanouškům, kteří vyrazili do španělské metropole. Opět se tak ukázal jako namyšlená primadona.

Arsenal vykročil za postupem, Čechův náhradník chytil penaltu

Thu, 15 Feb 2018 20:35:00 GMT

Fotbalisté Arsenalu i bez odpočívajícího brankáře Petra Čecha zvládli vstup do 2. kola Evropské ligy a po výhře 3:0 v Östersundu mají na dosah postup do osmifinále. Stejný výsledek uhrálo také Marseille doma nad Bragou a AC Milán na hřišti Razgradu.

Partizan - Plzeň 1:1. Řezník zařídil důležitou remízu

Thu, 15 Feb 2018 19:51:00 GMT

Fotbalisté Plzně vstoupili do druhého kola Evropské ligy nadějnou remízou 1:1 na stadionu Partizanu Bělehrad. Zápas před bouřlivou kulisou v 58. minutě gólově otevřel Léandre Tawamba, ale v 81. minutě vyrovnal Radim Řezník. Odveta ve Štruncových sadech je na programu za týden.

Vrba vyhlíží bouřlivou atmosféru. Bělehrad přirovnává k Neapoli

Thu, 15 Feb 2018 05:00:00 GMT

Trenér fotbalistů Plzně Pavel Vrba považuje Partizan Bělehrad za mimořádně silného soupeře. Před čtvrtečním zápasem 2. kola Evropské ligy srbského mistra přirovnal například k Neapoli, kterou Viktoria vyřadila ve stejné fázi soutěže před pěti lety.

Ronaldo opět spasil Madrid. Liverpool nadělil Portu bůra

Wed, 14 Feb 2018 20:10:00 GMT

Fotbalisté Realu Madrid v úvodním osmifinále Ligy mistrů otočili nepříznivé skóre a porazili Paris St. Germain dvěma góly v poslední desetiminutovce 3:1. Za domácí se dvakrát trefil Cristiano Ronaldo a jako první v historii soutěže dal za jeden klub 100 branek. V druhém dnešním utkání zvítězil Liverpool i díky hattricku Sadia Maného v Portu vysoko 5:0 a je krok od prvního postupu do čtvrtfinále od sezony 2008/09. Odvety jsou na programu 6. března.

Komplikace pro Plzeň. Počasí ji vyhnalo z hlavního stadionu

Wed, 14 Feb 2018 16:11:00 GMT

Fotbalisté Plzně před čtvrtečním úvodním zápasem druhého kola Evropské ligy v Bělehradu nemohou trénovat na hlavním stadionu Partizanu. Trávník byl kvůli klimatickým podmínkám a hrozbě podmáčení zakryt plachtou. Svěřenci Pavla Vrby se budou netradičně připravovat v tréninkovém centru srbského klubu.

Naštvaný Allegri: Lidé ztratili objektivitu, finále nemůže být pokaždé

Wed, 14 Feb 2018 13:08:00 GMT

Fotbalový Juventus neudržel v úvodním zápase osmifinále Ligy mistrů s Tottenhamem nadějné vedení 2:0 a jen remizoval 2:2, trenéra Massimiliana Allegriho však ještě víc rozzlobily reakce některých nespokojených fanoušků. Lidé podle něj ztratili soudnost, když od dvojnásobného finalisty z předchozích tří sezon automaticky opět očekávají postup až do souboje o vítěznou trofej.

Juventus proti Spurs ztratil vedení. City nasázelo Vaclíkovi čtyřku

Tue, 13 Feb 2018 21:50:00 GMT

Juventus Turín v prvním osmifinále Ligy mistrů proti Tottenhamu na domácím hřišti neudržel dvoubrankový náskok po trefách Gonzala Higuaína a jen remizoval se Spurs 2:2. Nejprve snížil Harry Kane a o vyrovnaní se postaral Christian Eriksen. Manchester City naopak vykročil za postupem, když na hřišti Basileje zvítězil 4:0. Čeští reprezentanti Marek Suchý a Tomáš Vaclík se sice snažili anglickému favoritovi odolávat, ale tři góly během devíti minut první půle a další v úvodu druhého poločasu zvýhodnily před odvetou Manchester.

Liga mistrů je zpět! Překvapí Vaclík se Suchým silné City?

Tue, 13 Feb 2018 05:30:00 GMT

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po dvouměsíční pauze se vrací na scénu milionářská Liga mistrů, soutěž všech fotbalových soutěží. Po několika skvělých utkáních v základních skupinách, z nichž postoupilo šestnáct vyvolených mančaftů, je na řadě osmifinále. Kdo rozhodně nemůže mít z rozlosování radost, to je Tomáš Vaclík s Markem Suchým. Jejich Basilej totiž vyfasovala ve formě hrající Manchester City. V druhém úterním osmifinále vyzve Tottenham italský Juventus.