Subscribe: Týden
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
calgary  gudas  hokejový útočník  hokejový  jágr  který  new  nhl  philadelphie  utkání nhl  utkání  výhře  útočník
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Mon, 20 Nov 2017 06:42:00 GMT

Hokejový obránce Radko Gudas z Philadelphie dostal za seknutí soupeře ve čtvrtečním utkání proti Winnipegu od disciplinární komise NHL distanc na deset zápasů. Na základě své mzdy přijde sedmadvacetiletý Čech o 408 536,60 dolarů (zhruba 8,9 milionu korun).

Palátovy body Tampě nepomohly, Sobotka pomohl gólem k obratu

Sun, 19 Nov 2017 07:23:00 GMT

Hokejový útočník Ondřej Palát z Tampy Bay vstřelil v sobotním utkání NHL gól a navrch přidal asistenci, nejlepší tým soutěže ale doma podlehl New Yorku Islanders 3:5. Michael Frolík rozhodl o výhře Calgary 5:4 v prodloužení na ledě Philadelphie, za niž dvakrát asistoval Jakub Voráček. Střelecky se prosadil i Radek Faksa z Dallasu, který rozhodujícím zásahem pomohl k výhře Stars 6:3 nad Edmontonem. Vladimír Sobotka přispěl brankou k obratu St. Louis ve Vancouveru, kde Blues vyhráli 4:3 v prodloužení.Islanders v 42. minutě vedli už 4:0.

Frolík rozhodl o výhře Calgary, Jágr se proti bývalému týmu neprosadil

Sat, 18 Nov 2017 21:23:00 GMT

Útočník Michael Frolík rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Calgary 5:4 na ledě Philadelphie. Na dvou brankách domácích hokejistů se podílel asistencí Jakub Voráček. Jaromír Jágr se v dresu Calgary proti svému bývalému týmu bodově neprosadil.

Suchánek je s premiérou v NHL spokojený. Motivuje další rozhodčí?

Sat, 18 Nov 2017 10:41:00 GMT

Čárový sudí Libor Suchánek, který si ve čtvrtek jako první český hokejový rozhodčí odbyl premiéru v NHL, byl se svým vystoupením celkem spokojený. Spolu s hlavními Davem Jacksonem a Kendrickem Nicholsonem a čárovým Bradem Kovachikem rozhodoval duel New York Islanders s Carolinou (6:4).

Sat, 18 Nov 2017 09:24:00 GMT

Obránce Radko Gudas z Philadelphie odmítl možnost zúčastnit se osobně disciplinárního řízení k jeho faulu ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu. Za seknutí soupeře hrozí českému hokejistovi minimálně pětizápasový trest. Gudas se k události vyjádří v neděli po telefonu.

O výhře Detroitu rozhodl Slovák, Češi se do brány nepodívali

Sat, 18 Nov 2017 08:17:00 GMT

Hokejisté Detroitu navázali na vysokou výhru nad Calgary 8:2 a v pátečním utkání NHL porazili Buffalo 3:1. Doma bodovali počtvrté za sebou. Kvůli potížím s třísly nehrál podruhé po sobě útočník Martin Frk. Brankář Petr Mrázek sledoval vítězství pouze ze střídačky. Do hry nezasáhl ani gólman Ondřej Pavelec z New York Rangers, kteří podlehli Columbusu 0:2.

Cam Atkinson podepsal s Columbusem smlouvu na sedm let

Sat, 18 Nov 2017 04:30:00 GMT

Hokejový útočník Cam Atkinson se podle deníku The Athletic dohodl v NHL s Columbusem na nové sedmileté smlouvě na 40,25 milionu dolarů. Blue Jackets si tak pojistili služby osmadvacetiletého Američana až do konce sezony 2024/25. Atkinsonovi po této sezoně skončí tříletý kontrakt na 10,5 milionu dolarů a hrozilo, že se stane nechráněným volným hráčem.

Gudas byl pozván ke komisi, dostane trest na několik zápasů

Fri, 17 Nov 2017 17:25:00 GMT

Českému obránci Radku Gudasovi z Philadelphie hrozí za seknutí soupeře ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu minimálně pětizápasový trest. Vedení disciplinární komise ligy nabídlo hráči Flyers, že se může projednávání svého případu zúčastnit osobně, což většinou signalizuje přísnější postih. Menší přestupky se řeší po telefonu.

Witkowski bude pykat. Dostal zákaz startu na deset zápasů

Fri, 17 Nov 2017 12:58:00 GMT

Hokejový útočník Luke Witkowski z Detroitu dostal v NHL automatický zákaz startu na deset zápasů. Byl potrestán za to, že se při odchodu do kabin ve středečním duelu s Calgary po vyloučení do konce utkání vrátil na led a znovu se zapojil do potyčky. Sedmadvacetiletý Američan v duelu, který jeho tým vyhrál 8:2, inkasoval celkem 37 trestných minut.

Fri, 17 Nov 2017 10:05:00 GMT

Je jedním z nejtvrdších a zároveň nejčastěji vylučovaných hráčů kanadsko-americké hokejové ligy. Radko Gudas si nikdy neláme hlavu s tím, že by mohl svým soupeřům jakkoliv ublížit. A výjimkou nebyl ani poslední zápas jeho Philadelphie, která hostila Winnipeg. Český obránce v něm fauloval už v desáté minutě první třetiny a následně byl vyloučen do konce utkání.

Voráček zazářil, Gudas v první třetině fauloval a nedohrál

Fri, 17 Nov 2017 08:04:00 GMT

Hokejisté Philadelphie prohráli ve čtvrtečním utkání NHL ve Winnipegu 2:3 po nájezdech i přes výborný výkon Jakuba Voráčka. Kladenský odchovanec dal gól, na druhý přihrál a v rozstřelu proměnil nájezd. Flyers hráli od desáté minuty bez Radka Gudase, který byl vyloučen za sekání na pět minut a do konce zápasu. Poprvé se v soutěži popral Tomáš Plekanec, který si připsal i dvě přihrávky, přesto s Montrealem podlehl Arizoně 4:5.

Jágr s Calgary utrpěl debakl, do brány se dostal Pavelec

Thu, 16 Nov 2017 08:18:00 GMT

Hokejisté Calgary s Jaromírem Jágrem a Michaelem Frolíkem v sestavě zahájili v NHL sérii šesti venkovních utkání debaklem 2:8 v Detroitu. Ondřej Pavelec vystřídal ve středečním zápase v brance New York Rangers ve 46. minutě Henrika Lundqvista. Český gólman kryl sedm střel a inkasoval jen z hole Arťoma Anisimova, který se hattrickem podílel na výhře Chicaga 6:3.

Skvělá česká stopa! Rozhodčí Suchánek odpíská zápas NHL

Wed, 15 Nov 2017 18:42:00 GMT

Hokejový rozhodčí Libor Suchánek se ve čtvrtek jako první Čech v historii dočká debutu v NHL. Osmadvacetiletý arbitr byl podle české verze webu nhl.com nominován jako čárový k utkání New York Islanders - Carolina. Ve slavné soutěži se dostane v roli rozhodčího na led jako teprve třetí Evropan po Švédovi Marcusi Vinnerborgovi a Rusovi Jevgeniji Romaskovi.

Edmonton nasázel nováčkovi z Vegas osm branek

Wed, 15 Nov 2017 05:55:00 GMT

UVNITŘ VIDEO. Hokejový útočník Martin Hanzal zaznamenal v úterním utkání NHL jednu asistenci, ale s Dallasem prohrál na ledě Floridy 3:4 po samostatných nájezdech. Podruhé za sebou si připsal bod za asistenci Tomáš Nosek, který s Vegas utrpěl debakl 2:8 v Edmontonu. Za domácí se blýskl dvěma góly a přihrávkou Connor McDavid.

Selänne, Karyia nebo Recchi. Síň slávy NHL je opět bohatší

Tue, 14 Nov 2017 10:30:00 GMT

Kvarteto bývalých vynikajících útočníků Teemu Selänne, Paul Kariya, Dave Andreychuk a Mark Recchi bylo v pondělí slavnostně uvedeno do hokejové Síně slávy v Torontu. Sedmičku oceněných doplnila bývalá kanadská hokejistka Danielle Goyetteová a v kategorii budovatelů vlastník Bostonu Bruins Jeremy Jacobs a univerzitní kouč Clare Drake.

Kuljomin z Islanders je po operaci a přijde o hokej na půl roku

Tue, 14 Nov 2017 09:50:00 GMT

Hokejisté New Yorku Islanders se budou muset zřejmě až do konce základní části NHL obejít bez útočníka Nikolaje Kuljomina. Ruský hráč se podrobil operaci kvůli neupřesněnému zranění v horní polovině těla a čeká ho zhruba půlroční pauza.

Klubové legendy za mořem? Hašek vládne Buffalu. V popředí je i Jágr

Tue, 14 Nov 2017 05:30:00 GMT

Přestože je letošní sezona NHL v plném proudu, našli si sportovní novináři z prestižního serveru The Hockey News čas a vytvořili seznam padesáti hráčských legend každého klubu. V jednotlivých týmech si v anketě skvěle vedli také Češi. Dominik Hašek opanoval jako velká hvězda minulosti pořadí v Buffalu. Jaromír Jágr a Patrik Eliáš skončili v Pittsburghu a New Jersey shodně třetí. Neztratili se ani další čeští hokejisté. Na Floridě si považují Tomáše Vokouna, v Tampě se nezapomíná na duo Kubina-Prospal.

Jágr znovu bodoval a pomohl Calgary k výhře 7:4

Tue, 14 Nov 2017 05:28:00 GMT

Hokejový útočník Jaromír Jágr si v pondělním utkání NHL proti St. Louis připsal asistenci a pomohl Calgary k výhře 7:4. Druhý nejproduktivnější hráč v dějinách NHL bodoval podruhé za sebou a ze zápasu si odnesl tři plusové body v bilanci plus/minus.