Subscribe: Václavek WEBLOG - Grafika
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=Grafika
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Slovak
Tags:
adobe illustrátoru  adobe  bych  dobu  grafické  hledám firmu  jak  jaký  jsem udělal  jsem  opět  téma  udělal  video  web  že 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Václavek WEBLOG - Grafika

Václavek WEBLOG - GrafikaÚtržky ze světa webdesignuPublished: Mon, 06 Nov 2017 11:15:22 GMT

 Inktober 2017

Wed, 01 Nov 2017 09:34:14 GMT

(image) Mám rád grafické výzvy – donutí mě totiž kreslit na nějaké téma. Když nemám téma zadané, tak jen přemýšlím co kreslit a nakonec nenakreslím nic. Takhle o tématu dlouze přemýšlím – třeba celý den – a večer pak k tomu sednu a kreslím. Kreslících výzev jsem se v minulosti docela často zúčastnil, ale snad nikdy jsem žádnou nedodělal. Většinou mě buď přestaly bavit a nebo jsem je časově nestíhal.
Písmenkvá samolepka na zeď

Wed, 26 Apr 2017 10:46:32 GMT

(image) Po delší době jsem opět trochu přizdobil stěny našeho obyváku a svou záchodů. Využil jsem k tomu nabídku Jitky z webu cutblog.cz a zapojil jsem se do bloggerské soutěže Vymysli TAKY NĚCO zaměřené na využití řezacího plotteru.
Hledám firmu na potisk produktů

Mon, 02 Nov 2015 13:57:42 GMT

(image) Už delší dobu hledám firmu / menší tiskárnu, která by dokázala tisknout mnou předem připravené grafické předlohy na různé produkty (plakáty, kalendáře, pexesa, zvětšeniny, fotoplátna, trika…), přičemž já bych jí posílal jednotlivé objednávky, kde by bylo napsáno o jaký produkt se jedná (podklady pro tisk bych firmě poslal předem), jak hodlá zákazník platit a jaký způsob přepravy si vybral.
Jak na video tutoriály

Fri, 05 Jun 2015 08:12:06 GMT

(image) Už nějakou dobu jsem chtěl obohatit svůj web věnovaný tvorbě v Adobe illustrátoru o nějaký ten video tutoriál. Pořád jsem to odkládal, protože jsem nevěděl, jakým nástrojem bych mohl snímat video záznam obrazovky. Nakonec jsem si našel čas, zeptal se na twitteru a vyzkoušel jsem první aplikaci.
ilustrator.cz web o Adobe Illustrátoru a vektorové grafice

Mon, 30 Sep 2013 09:46:42 GMT

(image) Asi jste si všimli, že mě vektorová grafika v Adobe Illustrátoru hodně baví a vlastně i živí. Několik článků o tomto programu a práci v něm jsem zde také publikoval. Nedávno jsem chtěl opět přidat další tipy a tutoriály, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Rozhodl jsem se totiž, že toto téma od svého osobního blogu oddělím, stejně jak jsem to udělal před několika lety s fotobankami - vytvořil jsem tenkrát samostatný web fotobanky.cz a zpětně vidím, že jsem udělal dobře.