Subscribe: Šuplík Honzy Hučína
http://suplik.petnik.cz/rss/rss.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  bylo  honzy hučína  hra volby  jsem  jsi  lístky  muzika  přátelé  rodina přátelé  rodina  tak  tam    večer  že  život 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Šuplík Honzy Hučína

Šuplík Honzy HučínaOsobní blog Honzy HučínaLast Build Date: 19 Nov 2017 07:10:06 GMT

Copyright: Copyright 2004, Honza Hučín
 Taková hra na volby - (Společnost)
Hra na volby je jistě zábavná. Ale jiná věc je přijít...Cestou kolem blogu - (Život)
Žiju, děti rostou. Mohlo by být i líp, ale i hůř. Možná sem začnu zase psát, ale zítra to nebude. Účet na bloguje.cz (honza.bloguje.cz) jsem zrušil, sloužil mi jako terapie, ovšem myslím, že člověk...Jéňa odešel trochu brzo - (Muzika)
Pětašedesát let není až takový věk. To jsi zabalil předčasně, kamaráde. Přišel jsi mi vždycky strašně pohodovej a sympatickej, za normalizace jsi dělal hlavně obrázky, ale sem tam jsi vzal do ruky...Nečekané vzkříšení tratě - (Společnost)
To jsem nečekal. Trať číslo 121, tedy z Hostivic přes Středokluky do Podlešína, postupně umírala, až pro osobní dopravu zcela umřela. Když jsem předloni jel přes Hostouň na kole, bylo vidět, že se v...Šroubovací zub - (Rodina a přátelé)
Ještě v pondělí v poledne tam měla Magda místo stoličky takový divný váleček, vypadal jak normální šroubek, akorát nesmyslně zašroubovaný do čelisti. A večer se už na mě smál nový zub, k nerozeznání...Vrtulník nad hlavou - (Život)
Šílenej kravál. Kdyby aspoň někoho zachraňoval nebo zneškodňoval teroristy, ale tenhle slouží k přesunování materiálu na stavbu. Jasně, na střechu vedlejšího domu se blbě dostává a jeřáb v centru...Zabili mě, parchanti - (Rodina a přátelé)
Střela se rozprskla o zásobník na kuličky a v tu ránu se mi v puse převalovala želatina. Vletěla asi nějakým průduchem masky, nic jsem necítil, podle pravidel jsem pořád žil, ale zkuste si střílet s...Zastřel si svého bloggera - (Rodina a přátelé)
Jestli máte čas příští pátek, přijďte si zastřílet. Teda pokud nejste paintballoví profíci, to bychom si my ostatní ani neškrtli. Ale paintball má tu výhodu, že ho moc lidí nehrálo. A nebojte se, že...Fotky ze středečního hokeje - (Život)
Krásný večer, krásný výsledek. Šestá řada ve skoro prostředním sektoru byla na focení bezva a na koukání vlastně taky, do bližší branky padlo pět ze sedmi gólů. Tak se podívejte taky. Bílé...Uvolněte se. Jo, v tom to bylo - (Muzika)
"Klid, uvolněte se, jste v křeči a vypadáte hrozně smutně, ty ruce necpěte před sebe obě najednou a do výšek si nepomáhejte pohybem nahoru..." Tak to vypadá, když se někdo - v tomhle...Dva filmové obrazy - (Život)
"Na komín?" Hanzlík s Vašáryovou se na sebe podívají. A už tam lezou. Hrušínský nechá Schmitzera vydusit, než pomalu pronese: "Kdybych nebyl předsedou správní rady pivovaru, chtěl...Prodám lístky na hokej - (Život)
Přebyly mi dva lístky na středeční čtvrtfinále play-off mezi Slávií a Českými Budějovicemi. Hraje se od 18 hodin v Sazka aréně ve Vysočanech (pochopitelně Praha). Je to sektor 102 (6. řada) nebo 103...Aby lemuži neutekli - (Rodina a přátelé)
"...tak je tady vodopád, potože se bojí vody." Ráno při cestě do školky si Karolinka zopakovala novou vědomost. Každá návštěva pražské zoo vzdělá. Bylo pěkně, lidí ne moc (ani ne tisící...Sobotní bazén na šířku - (Život)
Místo šatnářek obsluhovaly recepci podolského bazénu dvě týnejdžerky, na všech chodbách byla slyšet naplno puštěná Evropa 2. Aspoň že se neřeční o chorobách a je živo, v sobotu ráno budu chodit...Písničky z mé poličky - (Muzika)
Ten pán, co bude dnes večer mezi devátou a desátou děsně vtipnej na Country Rádiu, bude buď moderátor Miloš (ten je ale opravdu vtipnej), anebo já. Už jsem tam dost dlouho nebyl, mezitím mi rádio...