Subscribe: Týden
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
bude  byl  calgary  hokejisté  hokejový útočník  hokejový  který  mladé boleslavi  nhl  proti  utkání  výhře  útočník
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Mon, 20 Nov 2017 06:42:00 GMT

Hokejový obránce Radko Gudas z Philadelphie dostal za seknutí soupeře ve čtvrtečním utkání proti Winnipegu od disciplinární komise NHL distanc na deset zápasů. Na základě své mzdy přijde sedmadvacetiletý Čech o 408 536,60 dolarů (zhruba 8,9 milionu korun).

Kvapil sestřelil svůj bývalý klub. Hlavně musíme sbírat body, tvrdí

Mon, 20 Nov 2017 04:30:00 GMT

Liberecký útočník Marek Kvapil se stal hrdinou duelu proti Brnu. Dvaatřicetiletý mistr světa z Německa z roku 2010 ještě v minulé sezoně pomáhal právě Kometě k extraligovému titulu, poté zvolil návrat do Kontinentální ligy. Po nepodařeném angažmá v ruském Chabarovsku však zamířil pod Ještěd a dnes vítěznou brankou vystřelil Bílým Tygrům plný bodový zisk.

Plzeň prodloužila vítěznou šňůru, Kometa potřetí v řadě prohrála

Sun, 19 Nov 2017 16:38:00 GMT

UVNITŘ DALŠÍ VÝSLEDKY. Hokejisté Sparty udolali ve 23. kole extraligy Třinec těsně 2:1. Pražané vyhráli doma podruhé za sebou, ale poprvé po více než měsíci dosáhli na tříbodový zisk. Litvínov na Zimním stadionu Ivana Hlinky porazil Jihlavu, čímž si připsal třetí výhru za sebou. Gólman Michael Petrásek navíc vychytal nulu. V dalším utkání tohoto kola rozstřílela Mladá Boleslav domácí zlínské Berany.

Palátovy body Tampě nepomohly, Sobotka pomohl gólem k obratu

Sun, 19 Nov 2017 07:23:00 GMT

Hokejový útočník Ondřej Palát z Tampy Bay vstřelil v sobotním utkání NHL gól a navrch přidal asistenci, nejlepší tým soutěže ale doma podlehl New Yorku Islanders 3:5. Michael Frolík rozhodl o výhře Calgary 5:4 v prodloužení na ledě Philadelphie, za niž dvakrát asistoval Jakub Voráček. Střelecky se prosadil i Radek Faksa z Dallasu, který rozhodujícím zásahem pomohl k výhře Stars 6:3 nad Edmontonem. Vladimír Sobotka přispěl brankou k obratu St. Louis ve Vancouveru, kde Blues vyhráli 4:3 v prodloužení.Islanders v 42. minutě vedli už 4:0.

Frolík rozhodl o výhře Calgary, Jágr se proti bývalému týmu neprosadil

Sat, 18 Nov 2017 21:23:00 GMT

Útočník Michael Frolík rozhodl v NHL gólem v prodloužení o výhře Calgary 5:4 na ledě Philadelphie. Na dvou brankách domácích hokejistů se podílel asistencí Jakub Voráček. Jaromír Jágr se v dresu Calgary proti svému bývalému týmu bodově neprosadil.

Suchánek je s premiérou v NHL spokojený. Motivuje další rozhodčí?

Sat, 18 Nov 2017 10:41:00 GMT

Čárový sudí Libor Suchánek, který si ve čtvrtek jako první český hokejový rozhodčí odbyl premiéru v NHL, byl se svým vystoupením celkem spokojený. Spolu s hlavními Davem Jacksonem a Kendrickem Nicholsonem a čárovým Bradem Kovachikem rozhodoval duel New York Islanders s Carolinou (6:4).

Sat, 18 Nov 2017 09:24:00 GMT

Obránce Radko Gudas z Philadelphie odmítl možnost zúčastnit se osobně disciplinárního řízení k jeho faulu ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu. Za seknutí soupeře hrozí českému hokejistovi minimálně pětizápasový trest. Gudas se k události vyjádří v neděli po telefonu.

Zvedne Kýhos Mladou Boleslav? Předposlední tým mění trenéra

Sat, 18 Nov 2017 08:26:00 GMT

Hokejisty Mladé Boleslavi bude trénovat Vladimír Kýhos, který na střídačce desátého týmu extraligové tabulky nahradí v pátek odvolaného Patrika Augustu. Asistenty nového kouče zůstanou Viktor Ujčík a Boris Žabka, kteří mužstvo vedli v utkání proti Hradci Králové.

O výhře Detroitu rozhodl Slovák, Češi se do brány nepodívali

Sat, 18 Nov 2017 08:17:00 GMT

Hokejisté Detroitu navázali na vysokou výhru nad Calgary 8:2 a v pátečním utkání NHL porazili Buffalo 3:1. Doma bodovali počtvrté za sebou. Kvůli potížím s třísly nehrál podruhé po sobě útočník Martin Frk. Brankář Petr Mrázek sledoval vítězství pouze ze střídačky. Do hry nezasáhl ani gólman Ondřej Pavelec z New York Rangers, kteří podlehli Columbusu 0:2.

Cam Atkinson podepsal s Columbusem smlouvu na sedm let

Sat, 18 Nov 2017 04:30:00 GMT

Hokejový útočník Cam Atkinson se podle deníku The Athletic dohodl v NHL s Columbusem na nové sedmileté smlouvě na 40,25 milionu dolarů. Blue Jackets si tak pojistili služby osmadvacetiletého Američana až do konce sezony 2024/25. Atkinsonovi po této sezoně skončí tříletý kontrakt na 10,5 milionu dolarů a hrozilo, že se stane nechráněným volným hráčem.

První gól mě nezlomil, chytalo se mi dobře, tvrdí Bartošák

Fri, 17 Nov 2017 21:10:00 GMT

Brankář Patrik Bartošák byl jedním z hlavních pilířů hokejistů Vítkovic při dnešní výhře 3:1 v Brně nad obhájcem titulu. Ze 39 střel dostal pouze jeden gól, když v osmé minutě domácí Alexandre Mallet protlačil puk pod jeho chrániči do sítě. Zbývajících 52 minut už Bartošák neinkasoval.

Plzeň prodloužila vítěznou sérii, Kometa podruhé v řadě prohrála

Fri, 17 Nov 2017 17:50:00 GMT

UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Hokejisté Plzně zvítězili ve 22. kole extraligy na ledě nováčka Jihlavy 2:1 a po páté výhře za sebou zvýšili svůj náskok v čele tabulky před druhou Kometou Brno na čtyři body. Ta podlehla Vítkovicím, které popáté za sebou na ledě soupeře získaly plný bodový zisk. Dařilo se i Litvínovu, jenž ovládl severočeské derby.

Gudas byl pozván ke komisi, dostane trest na několik zápasů

Fri, 17 Nov 2017 17:25:00 GMT

Českému obránci Radku Gudasovi z Philadelphie hrozí za seknutí soupeře ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu minimálně pětizápasový trest. Vedení disciplinární komise ligy nabídlo hráči Flyers, že se může projednávání svého případu zúčastnit osobně, což většinou signalizuje přísnější postih. Menší přestupky se řeší po telefonu.

Witkowski bude pykat. Dostal zákaz startu na deset zápasů

Fri, 17 Nov 2017 12:58:00 GMT

Hokejový útočník Luke Witkowski z Detroitu dostal v NHL automatický zákaz startu na deset zápasů. Byl potrestán za to, že se při odchodu do kabin ve středečním duelu s Calgary po vyloučení do konce utkání vrátil na led a znovu se zapojil do potyčky. Sedmadvacetiletý Američan v duelu, který jeho tým vyhrál 8:2, inkasoval celkem 37 trestných minut.

Fri, 17 Nov 2017 10:05:00 GMT

Je jedním z nejtvrdších a zároveň nejčastěji vylučovaných hráčů kanadsko-americké hokejové ligy. Radko Gudas si nikdy neláme hlavu s tím, že by mohl svým soupeřům jakkoliv ublížit. A výjimkou nebyl ani poslední zápas jeho Philadelphie, která hostila Winnipeg. Český obránce v něm fauloval už v desáté minutě první třetiny a následně byl vyloučen do konce utkání.

Patrik Augusta končí na lavičce Mladé Boleslavi

Fri, 17 Nov 2017 09:15:00 GMT

Vedení hokejistů Mladé Boleslavi odvolalo hlavního trenéra Patrika Augustu. Desátý celek extraligy dočasně převzali Boris Žabka a Viktor Ujčík, kteří tým vedli v dnešním zápase proti Hradci Králové (1:2 po sam,. nájezdech). O víkendu by klub měl oznámit jméno nového hlavního kouče. Podle informací deníku Sport jím bude Vladimír Kýhos.

Voráček zazářil, Gudas v první třetině fauloval a nedohrál

Fri, 17 Nov 2017 08:04:00 GMT

Hokejisté Philadelphie prohráli ve čtvrtečním utkání NHL ve Winnipegu 2:3 po nájezdech i přes výborný výkon Jakuba Voráčka. Kladenský odchovanec dal gól, na druhý přihrál a v rozstřelu proměnil nájezd. Flyers hráli od desáté minuty bez Radka Gudase, který byl vyloučen za sekání na pět minut a do konce zápasu. Poprvé se v soutěži popral Tomáš Plekanec, který si připsal i dvě přihrávky, přesto s Montrealem podlehl Arizoně 4:5.

Uspěje Sparta? Plzeň čeká Dukla. Zvládne to bez Kubalíka?

Fri, 17 Nov 2017 05:00:00 GMT

Hokejisté Plzně budou v pátečním 22. extraligovém kole usilovat v Jihlavě o prodloužení čtyřzápasové vítězné série a zároveň o udržení vedoucí příčky v tabulce. V akci bude kompletní čtrnáctka klubů. Propad tabulkou chce zastavit Sparta, která je po šesti porážkách v řadě až jedenáctá. Nyní je před Pražany série tří domácích utkání, jejich prvním sokem bude Olomouc.

Radil opět řádil a pomohl k výhře, Kovář vychytal Čerepovec

Thu, 16 Nov 2017 19:10:00 GMT

Lukáš Radil ze Spartaku Moskva si v utkání Kontinentální hokejové ligy proti Ladě Togliatti připsal gól a přihrávku a pomohl domácímu celku k vítězství 4:2. Spartak vyhrál čtvrtý zápas za sebou a v Západní konferenci se na jediný bod přiblížil postupovým místům do play off. Stejnou bilanci měl i Jan Kovář při výhře Magnitogorsku 3:0 v Rize.

Kubalík a Ambri? Konečně se mi ulevilo, hlásí (ex)plzeňský snajpr

Thu, 16 Nov 2017 17:44:00 GMT

Ve středu ještě řádil v dresu Plzně, o den později si ale rychle zabalil a vyrazil směr Švýcarsko. V týmu Ambri-Piotta se uvolnilo místo a útočník Dominik Kubalík mohl okamžitě zamířit na místo, kde už v létě podepsal smlouvu. Zatímco švýcarský celek získal talentovaného snajpra, extraliga přišla o vládce střeleckých statistik. Samotný hráč přiznal úlevu, kterou po dokončení přesunu pocítil. "Jsem rád, že už to mám za sebou a můžu se zaměřit na to, co přijde, na hokej. Konečně se mi ulevilo," přiznal upřímně.

Zkušený centr Němec se z Brna přesouvá do Mladé Boleslavi

Thu, 16 Nov 2017 12:45:00 GMT

Hokejový útočník Vojtěch Němec bude měsíc hostovat z Brna v Mladé Boleslavi. Za Bruslařský klub nastoupí jednatřicetiletý centr už v pátečním extraligovém utkání doma proti Hradci Králové. Uvedly to oficiální internetové stránky klubu.

Chceme novou halu, hlásí Kometa. Do Prahy proto pošle vlak

Thu, 16 Nov 2017 12:30:00 GMT

Poprvé v historii na sobě vlak Českých drah poveze reklamu na hokejový klub. Tohoto privilegia se dočkali fanoušci Komety Brno, kteří se budou moct lokomotivou oděnou do svých oblíbených barev svézt na prosincový zápas hokejové extraligy do Prahy. Kometa se tam v rámci dvaatřicátého kola postaví Spartě. Vlak však bude jezdit i na běžných každodenních linkách a v provozu by měl být celý rok.

Znovu pod Výborným. Jarůšek věří, že Spartě pomůže

Thu, 16 Nov 2017 11:51:00 GMT

Útočník Richard Jarůšek má pomoct hokejové Spartě ke zlepšeným výkonům a výraznému vzestupu v extraligové tabulce. Šestadvacetiletého hráče širšího kádru reprezentace získali Pražané ve středu z Hradce Králové a věří, že pod vedením trenéra Františka Výborného naváže na výkony z Mladé Boleslavi, které jej loni katapultovaly až na mistrovství světa v Rusku. Ve zlepšení své vlastní i Sparty věří také Jarůšek, který se chce do národního týmu vrátit.

Střelec Kubalík končí v Plzní a vrací se do Švýcarska

Thu, 16 Nov 2017 08:28:00 GMT

Nejlepší střelec hokejové extraligy Dominik Kubalík opouští Plzeň a vrací se z hostování do Ambri-Piotty. Informoval o tom klubový web Škody. Aktuálně předposlední tým švýcarské ligy získal dvaadvacetiletého útočníka na konci srpna po krachu jeho angažmá v Ufě v Kontinentální lize, ale kvůli naplněné kvótě cizinců jej zapůjčil Plzni.

Jágr s Calgary utrpěl debakl, do brány se dostal Pavelec

Thu, 16 Nov 2017 08:18:00 GMT

Hokejisté Calgary s Jaromírem Jágrem a Michaelem Frolíkem v sestavě zahájili v NHL sérii šesti venkovních utkání debaklem 2:8 v Detroitu. Ondřej Pavelec vystřídal ve středečním zápase v brance New York Rangers ve 46. minutě Henrika Lundqvista. Český gólman kryl sedm střel a inkasoval jen z hole Arťoma Anisimova, který se hattrickem podílel na výhře Chicaga 6:3.

Mistrovské Brno klesá. Nic jsme divákům nepředvedli, lituje Zaťovič

Thu, 16 Nov 2017 04:30:00 GMT

Útočník hokejistů Komety Brno Martin Zaťovič vidí současný výsledkový pokles obhájce titulu hlavně ve špatné koncovce. V dnešním duelu s Pardubicemi byl Zaťovič střelcem jediného gólu Brňanů, kteří se museli po prohře 1:2 spokojit pouze s jedním bodem.

Kvapil zažil vítěznou premiéru. Hodně nám pomůže, věří trenér

Thu, 16 Nov 2017 04:15:00 GMT

Hokejový útočník Marek Kvapil zažil v dresu Liberce vítěznou premiéru. Dvaatřicetiletý forvard posílil Bílé Tygry v reprezentační přestávce a dnes již pomohl svému novému zaměstnavateli porazit Spartu 5:4 v prodloužení. Jeho přínos si po zápase pochvaloval i hlavní trenér Filip Pešán.

Sparta opět prohrála, ve Vítkovicích i Plzni rozhodovala poslední minuta

Wed, 15 Nov 2017 19:36:00 GMT

Hokejisté Plzně navýšili v 21. extraligovém kole, které bylo první po reprezentační pauze vyhrazené turnaji Karjala, náskok v čele tabulky. Škoda jako jediná z dosud vedoucího tria dokázala vyhrát, i když si tříbodový zisk proti Chomutovu zajistila na poslední chvíli. Třinec prohrál již v úterý v Olomouci 0:4, obhájce titulu Brno podlehl Pardubicím 1:2 v prodloužení. Situace využil Hradec Králové a po výhře 5:1 nad Zlínem se posunul na třetí příčku.

Skvělá česká stopa! Rozhodčí Suchánek odpíská zápas NHL

Wed, 15 Nov 2017 18:42:00 GMT

Hokejový rozhodčí Libor Suchánek se ve čtvrtek jako první Čech v historii dočká debutu v NHL. Osmadvacetiletý arbitr byl podle české verze webu nhl.com nominován jako čárový k utkání New York Islanders - Carolina. Ve slavné soutěži se dostane v roli rozhodčího na led jako teprve třetí Evropan po Švédovi Marcusi Vinnerborgovi a Rusovi Jevgeniji Romaskovi.

Do Sparty míří nová posila. Naplní očekávání a zvýší produktivitu?

Wed, 15 Nov 2017 18:01:00 GMT

Hokejisté Sparty získali velkou posilu do ofenzivy. Dres Pražanů bude po odchodu z Hradce Králové oblékat reprezentační útočník Richard Jarůšek. V novém působišti podepsal dlouhodobý kontrakt. Opačným směrem, ale na hostování, zamířil obránce Petr Zámorský, s nímž už Sparta delší dobu nepočítá.