Subscribe: Václavek WEBLOG - Reference
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=Reference
Preview: Václavek WEBLOG - Reference

Václavek WEBLOG - ReferenceÚtržky ze světa webdesignuPublished: Tue, 06 Mar 2018 14:41:03 GMT

 ilustrator.cz web o Adobe Illustrátoru a vektorové grafice

Mon, 30 Sep 2013 09:46:42 GMT

(image) Asi jste si všimli, že mě vektorová grafika v Adobe Illustrátoru hodně baví a vlastně i živí. Několik článků o tomto programu a práci v něm jsem zde také publikoval. Nedávno jsem chtěl opět přidat další tipy a tutoriály, ale nakonec jsem si to rozmyslel. Rozhodl jsem se totiž, že toto téma od svého osobního blogu oddělím, stejně jak jsem to udělal před několika lety s fotobankami - vytvořil jsem tenkrát samostatný web fotobanky.cz a zpětně vidím, že jsem udělal dobře.Nová webová reference: Jaromír Dušek kandidát do senátu 2010

Mon, 04 Oct 2010 08:28:34 GMT

(image) Stránky pro kandidaturu Jaromíra Duška do senátu jsem vytvořil během dvou večerů. Důležitá byla rychost, protože vše bylo poptáváno na poslední chvíli a volby jsou již za dveřmi.

Naštěstí většina voličů se rozhoduje až těsně před volbami – já také ještě nemám jasno, tak snad budou tyto webové stránky ještě k užitku.
Mountainski.cz - blog o skialpinismu

Mon, 31 Aug 2009 08:42:48 GMT

Mountainski.cz je blog věnovaný různým aktivitám ve sněhem nebo ledovcem pokrytých horách. Hlavní náplní je skialpinismus, splitboard a vše s ním spojené. Vůdčí osobností (a autorem) blogu je Jan Pala zvaný Palič (stíhající zároveň psát na svůj osobní zanedbatelný sněhoblog) – můj spolubydlící z koleje, pro kterého jsem tento blog vytvořil za několik desítek litrů dobrého vína z Čejkovic.
Redesign stránek Katedry Personalistiky VŠE

Fri, 28 Aug 2009 08:36:57 GMT

(image)

Uplynuly více než dva roky od mého dokončení stránek Katedry personalistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. Bylo tedy na čase jim trochu vylepšit vizáž (původní vzhled naleznete v mé starší referenci) – konkrétně šlo jen o lehký redesign šablony stránek (zejména pak o změnu základních barev).
Nová reference: Každá žena může být krásná

Wed, 11 Feb 2009 09:54:00 GMT

(image) Stránky vizážistky Hany Hamoudové, která spolupracuje s Hotelem U Zlatého jelena a nabízí své služby (některé i bezplatně) všem ženám, které chtějí být krásné.