Subscribe: Týden
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  evropské ligy  evropské  fotbalisté  kola evropské  ligy mistrů  ligy  mistrů  osmifinále ligy  osmifinále  před
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Fri, 23 Feb 2018 12:28:00 GMT

Fotbalisté Plzně se v osmifinále Evropské ligy utkají se Sportingem Lisabon. Rozhodl o tom los v Nyonu, který obstaral bývalý francouzský reprezentant Eric Abidal. První utkání 8. března odehrají Západočeši od 21:05 v Portugalsku, odvetu budou hostit 15. března od 19:00.

Plzeňský Hejda byl zařazen do ideální jedenáctky Evropské ligy

Fri, 23 Feb 2018 11:17:00 GMT

Plzeňský fotbalista Lukáš Hejda byl zařazen do ideální jedenáctky po odvetných utkáních 2. kola Evropské ligy. UEFA ocenila stopera Viktorie za defenzivní práci při čtvrteční výhře 2:0 nad Partizanem Bělehrad i za přihrávku na úvodní gól.

Skvěle. Plzeň posunula Česko na 13. místo v koeficientu UEFA

Fri, 23 Feb 2018 10:11:00 GMT

Český fotbal se po postupu Plzně do osmifinále Evropské ligy posunul na třinácté místo v žebříčku koeficientu UEFA před Nizozemsko. Nepovedlo se však snížit ztrátu na jedenáctou příčku, která by mohla za rok českému šampionovi přinést přímý postup do hlavní fáze Ligy mistrů za předpokladu, že poslední vítěz soutěže si postup do dalšího ročníku zajistí z vlastní ligy. Rakousko si na jedenácté příčce udrželo odstup díky postupu Salcburku.

Sebevědomá Plzeň. Porazit můžeme i Arsenal! míní Krmenčík

Fri, 23 Feb 2018 05:00:00 GMT

Útočník Plzně Michael Krmenčík přispěl gólem k domácí výhře 2:0 nad Partizanem Bělehrad a postupu do osmifinále Evropské ligy. Čtyřiadvacetiletý fotbalista by v další fázi soutěže nejraději čelil londýnskému Arsenalu, který je však podle něj také k poražení.

Vrba: Je to obrovský úspěch. Důležitá byla trpělivost

Thu, 22 Feb 2018 20:55:00 GMT

Fotbalisté Plzně potřetí v historii postoupili do osmifinále Evropské ligy. V domácí odvetě druhého kola porazili Partizan Bělehrad 2:0 a navázali na úvodní remízu 1:1. V 67. minutě otevřel skóre Michael Krmenčík, v nastavení přidal pojistku střídající Aleš Čermák.

Lazio po kanonádě postupuje, dál jde i Atlético. Neapol končí

Thu, 22 Feb 2018 20:18:00 GMT

Český obránce Michael Lüftner si osmifinále fotbalové Evropské ligy nezahraje. Jeho FC Kodaň podlehl v odvetě na hřišti Atlética Madrid 0:1. Arsenal sice překvapivě prohrál 1:2 se švédským Östersundem, o postup ale nepřišel. Lazio Řím bez větších problémů zareagovalo na prohru z úvodního zápasu na hřišti FCSB (0:1) a v domácím prostředí deklasovalo rumunského soupeře i díky hattricku Cira Immobileho 5:1.

Trenér poraženého AS Řím: Dělali jsme školácké chyby

Thu, 22 Feb 2018 09:06:00 GMT

Trenér fotbalistů AS Řím Eusebio Di Francesco po prohře 1:2 v úvodním osmifinále Ligy mistrů na hřišti Šachtaru Doněck těžko skrýval naštvání. Na své hráče se zlobil za pasivní druhý poločas, čehož ukrajinský soupeř využil k obratu. Štvala ho zejména první inkasovaná branka, kdy se obrana nechala vyšachovat dlouhým pasem.

Vrba před odvetou: Musíme se poučit ze zápasu se Steauou

Thu, 22 Feb 2018 04:30:00 GMT

Fotbalisté Plzně budou ve čtvrteční domácí odvetě druhého kola Evropské ligy proti Partizanu Bělehrad hájit úvodní remízu 1:1. Podle trenéra Pavla Vrby si Viktoria musí vzít ponaučení z letního dvojzápasu třetího předkola Ligy mistrů s bukurešťským FCSB. Ten Západočeši venku rovněž zahájili slibně (2:2), ale na svém stadionu prohráli 1:4 a vypadli.

Šachtar zápas otočil, Sevilla hrála s Manchesterem bez branek

Wed, 21 Feb 2018 20:04:00 GMT

Fotbalisté AS Řím s Patrikem Schickem na lavičce prohráli v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů na hřišti Šachtaru Doněck 1:2. Hosté vedli, ale ukrajinský celek ve druhé půli skóre otočil. V druhém dnešním duelu uhrál Manchester United bezbrankovou remízu v Seville. Odvety se hrají 13. března.

Trenér Heynckes o výhře: Žádné tempo a zaujetí. Potom? Jiný Bayern

Wed, 21 Feb 2018 11:37:00 GMT

Přestože fotbalisté Bayernu Mnichov dosáhli na historicky nejvyšší domácí výhru v prvních zápasech vyřazovací fáze Ligy mistrů, našel trenér Jupp Heynckes po vítězství 5:0 v úvodním osmifinále nad Besiktasem Istanbul ve hře týmu rezervy. Nelíbil se mu první poločas, který bavorský gigant po vyloučení hostujícího Domagoje Vidy v 16. minutě ovládl 1:0 až gólem těsně před přestávkou.

Jedna chyba, jinak takřka dokonalý zápas, myslí si trenér Conte

Wed, 21 Feb 2018 09:32:00 GMT

Trenér Antonio Conte označil výkon fotbalistů Chelsea po remíze 1:1 v úterním úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou za téměř dokonalý. Jeho svěřenci proti favoritovi vedli od 62. minuty po trefě Williana, ale čtvrt hodiny před koncem udělali chybu v obraně, kterou ke svému prvnímu gólu v devátém zápase proti "Blues" využil Lionel Messi.

Messi zachránil Barcu od prohry, Bayern si pohrál s Besiktasem

Tue, 20 Feb 2018 22:02:00 GMT

Fotbalisté Chelsea remizovali v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou 1:1 a s katalánským klubem neprohráli poosmé za sebou. V 62. minutě otevřel skóre domácí Willian, ale v 75. minutě srovnal Lionel Messi, který se trefil v devátém utkání proti "Blues" vůbec poprvé. V druhém dnešním duelu Bayern Mnichov využil proti Besiktasi Istanbul přesilovku po vyloučení Domagoje Vidy z 16. minuty a díky dvěma gólům Thomase Müllera a Roberta Lewandowského zvítězil 5:0.

Liga mistrů: Chelsea vyzve Barcelonu, Bayern přivítá Besiktas

Tue, 20 Feb 2018 04:30:00 GMT

Fotbalisté Barcelony v Londýně rozehrají osmifinále Ligy mistrů proti Chelsea, která nepatří mezi jejich oblíbené soupeře. Katalánci od února 2006 neporazili "Blues" v sedmi zápasech elitní soutěže. Ve druhém úterním osmifinále Bayern Mnichov přivítá Besiktas Istanbul.

Hrát jsme začali až po inkasované brance, hodnotil Vrba

Fri, 16 Feb 2018 09:50:00 GMT

Trenér fotbalistů Plzně Pavel Vrba bere remízu 1:1 ze hřiště Partizanu Bělehrad jako zavazující výsledek a doufá, že Viktoria si v domácí odvetě pohlídá postup do osmifinále Evropské ligy. Bývalý reprezentační kouč ale připustil, že hlavně první poločas čtvrtečního duelu druhého kola nesehráli Západočeši dobře.

Na facku! Neymar pohrdal fanoušky i soupeřem, navíc potopil Nike

Fri, 16 Feb 2018 05:30:00 GMT

Pařížskému PSG se zápas na hřišti Realu Madrid vůbec nepovedl. Přestože se tým okolo Cavaniho dostal do vedení, slibně rozehraný duel jeho výhrou neskončil - bílý balet v závěru otočil skóre. Brazilský klenot Neymar se gólově odmlčel a navíc stihl připsat na vlastní konto další průšvihy. Nejenže "srazil" vaz své značce Nike, ale navíc ani nepodal ruku hráčům soupeře. Dokonce nepřišel poděkovat vlastním fanouškům, kteří vyrazili do španělské metropole. Opět se tak ukázal jako namyšlená primadona.

Arsenal vykročil za postupem, Čechův náhradník chytil penaltu

Thu, 15 Feb 2018 20:35:00 GMT

Fotbalisté Arsenalu i bez odpočívajícího brankáře Petra Čecha zvládli vstup do 2. kola Evropské ligy a po výhře 3:0 v Östersundu mají na dosah postup do osmifinále. Stejný výsledek uhrálo také Marseille doma nad Bragou a AC Milán na hřišti Razgradu.

Partizan - Plzeň 1:1. Řezník zařídil důležitou remízu

Thu, 15 Feb 2018 19:51:00 GMT

Fotbalisté Plzně vstoupili do druhého kola Evropské ligy nadějnou remízou 1:1 na stadionu Partizanu Bělehrad. Zápas před bouřlivou kulisou v 58. minutě gólově otevřel Léandre Tawamba, ale v 81. minutě vyrovnal Radim Řezník. Odveta ve Štruncových sadech je na programu za týden.

Vrba vyhlíží bouřlivou atmosféru. Bělehrad přirovnává k Neapoli

Thu, 15 Feb 2018 05:00:00 GMT

Trenér fotbalistů Plzně Pavel Vrba považuje Partizan Bělehrad za mimořádně silného soupeře. Před čtvrtečním zápasem 2. kola Evropské ligy srbského mistra přirovnal například k Neapoli, kterou Viktoria vyřadila ve stejné fázi soutěže před pěti lety.

Ronaldo opět spasil Madrid. Liverpool nadělil Portu bůra

Wed, 14 Feb 2018 20:10:00 GMT

Fotbalisté Realu Madrid v úvodním osmifinále Ligy mistrů otočili nepříznivé skóre a porazili Paris St. Germain dvěma góly v poslední desetiminutovce 3:1. Za domácí se dvakrát trefil Cristiano Ronaldo a jako první v historii soutěže dal za jeden klub 100 branek. V druhém dnešním utkání zvítězil Liverpool i díky hattricku Sadia Maného v Portu vysoko 5:0 a je krok od prvního postupu do čtvrtfinále od sezony 2008/09. Odvety jsou na programu 6. března.

Komplikace pro Plzeň. Počasí ji vyhnalo z hlavního stadionu

Wed, 14 Feb 2018 16:11:00 GMT

Fotbalisté Plzně před čtvrtečním úvodním zápasem druhého kola Evropské ligy v Bělehradu nemohou trénovat na hlavním stadionu Partizanu. Trávník byl kvůli klimatickým podmínkám a hrozbě podmáčení zakryt plachtou. Svěřenci Pavla Vrby se budou netradičně připravovat v tréninkovém centru srbského klubu.

Naštvaný Allegri: Lidé ztratili objektivitu, finále nemůže být pokaždé

Wed, 14 Feb 2018 13:08:00 GMT

Fotbalový Juventus neudržel v úvodním zápase osmifinále Ligy mistrů s Tottenhamem nadějné vedení 2:0 a jen remizoval 2:2, trenéra Massimiliana Allegriho však ještě víc rozzlobily reakce některých nespokojených fanoušků. Lidé podle něj ztratili soudnost, když od dvojnásobného finalisty z předchozích tří sezon automaticky opět očekávají postup až do souboje o vítěznou trofej.

Juventus proti Spurs ztratil vedení. City nasázelo Vaclíkovi čtyřku

Tue, 13 Feb 2018 21:50:00 GMT

Juventus Turín v prvním osmifinále Ligy mistrů proti Tottenhamu na domácím hřišti neudržel dvoubrankový náskok po trefách Gonzala Higuaína a jen remizoval se Spurs 2:2. Nejprve snížil Harry Kane a o vyrovnaní se postaral Christian Eriksen. Manchester City naopak vykročil za postupem, když na hřišti Basileje zvítězil 4:0. Čeští reprezentanti Marek Suchý a Tomáš Vaclík se sice snažili anglickému favoritovi odolávat, ale tři góly během devíti minut první půle a další v úvodu druhého poločasu zvýhodnily před odvetou Manchester.

Liga mistrů je zpět! Překvapí Vaclík se Suchým silné City?

Tue, 13 Feb 2018 05:30:00 GMT

Fotbaloví fanoušci se dočkali. Po dvouměsíční pauze se vrací na scénu milionářská Liga mistrů, soutěž všech fotbalových soutěží. Po několika skvělých utkáních v základních skupinách, z nichž postoupilo šestnáct vyvolených mančaftů, je na řadě osmifinále. Kdo rozhodně nemůže mít z rozlosování radost, to je Tomáš Vaclík s Markem Suchým. Jejich Basilej totiž vyfasovala ve formě hrající Manchester City. V druhém úterním osmifinále vyzve Tottenham italský Juventus.