Subscribe: Týden
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Slovak
Tags:
byl  calgary  hokejový útočník  hokejový  jágr  konce  který  new  nhl  pomohl  utkání nhl  utkání  výhře  útočník  že
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Fri, 17 Nov 2017 17:25:00 GMT

Českému obránci Radku Gudasovi z Philadelphie hrozí za seknutí soupeře ve čtvrtečním utkání NHL proti Winnipegu minimálně pětizápasový trest. Vedení disciplinární komise ligy nabídlo hráči Flyers, že se může projednávání svého případu zúčastnit osobně, což většinou signalizuje přísnější postih. Menší přestupky se řeší po telefonu.

Witkowski bude pykat. Dostal zákaz startu na deset zápasů

Fri, 17 Nov 2017 12:58:00 GMT

Hokejový útočník Luke Witkowski z Detroitu dostal v NHL automatický zákaz startu na deset zápasů. Byl potrestán za to, že se při odchodu do kabin ve středečním duelu s Calgary po vyloučení do konce utkání vrátil na led a znovu se zapojil do potyčky. Sedmadvacetiletý Američan v duelu, který jeho tým vyhrál 8:2, inkasoval celkem 37 trestných minut.

Fri, 17 Nov 2017 10:05:00 GMT

Je jedním z nejtvrdších a zároveň nejčastěji vylučovaných hráčů kanadsko-americké hokejové ligy. Radko Gudas si nikdy neláme hlavu s tím, že by mohl svým soupeřům jakkoliv ublížit. A výjimkou nebyl ani poslední zápas jeho Philadelphie, která hostila Winnipeg. Český obránce v něm fauloval už v desáté minutě první třetiny a následně byl vyloučen do konce utkání.

Voráček zazářil, Gudas v první třetině fauloval a nedohrál

Fri, 17 Nov 2017 08:04:00 GMT

Hokejisté Philadelphie prohráli ve čtvrtečním utkání NHL ve Winnipegu 2:3 po nájezdech i přes výborný výkon Jakuba Voráčka. Kladenský odchovanec dal gól, na druhý přihrál a v rozstřelu proměnil nájezd. Flyers hráli od desáté minuty bez Radka Gudase, který byl vyloučen za sekání na pět minut a do konce zápasu. Poprvé se v soutěži popral Tomáš Plekanec, který si připsal i dvě přihrávky, přesto s Montrealem podlehl Arizoně 4:5.

Jágr s Calgary utrpěl debakl, do brány se dostal Pavelec

Thu, 16 Nov 2017 08:18:00 GMT

Hokejisté Calgary s Jaromírem Jágrem a Michaelem Frolíkem v sestavě zahájili v NHL sérii šesti venkovních utkání debaklem 2:8 v Detroitu. Ondřej Pavelec vystřídal ve středečním zápase v brance New York Rangers ve 46. minutě Henrika Lundqvista. Český gólman kryl sedm střel a inkasoval jen z hole Arťoma Anisimova, který se hattrickem podílel na výhře Chicaga 6:3.

Skvělá česká stopa! Rozhodčí Suchánek odpíská zápas NHL

Wed, 15 Nov 2017 18:42:00 GMT

Hokejový rozhodčí Libor Suchánek se ve čtvrtek jako první Čech v historii dočká debutu v NHL. Osmadvacetiletý arbitr byl podle české verze webu nhl.com nominován jako čárový k utkání New York Islanders - Carolina. Ve slavné soutěži se dostane v roli rozhodčího na led jako teprve třetí Evropan po Švédovi Marcusi Vinnerborgovi a Rusovi Jevgeniji Romaskovi.

Edmonton nasázel nováčkovi z Vegas osm branek

Wed, 15 Nov 2017 05:55:00 GMT

UVNITŘ VIDEO. Hokejový útočník Martin Hanzal zaznamenal v úterním utkání NHL jednu asistenci, ale s Dallasem prohrál na ledě Floridy 3:4 po samostatných nájezdech. Podruhé za sebou si připsal bod za asistenci Tomáš Nosek, který s Vegas utrpěl debakl 2:8 v Edmontonu. Za domácí se blýskl dvěma góly a přihrávkou Connor McDavid.

Selänne, Karyia nebo Recchi. Síň slávy NHL je opět bohatší

Tue, 14 Nov 2017 10:30:00 GMT

Kvarteto bývalých vynikajících útočníků Teemu Selänne, Paul Kariya, Dave Andreychuk a Mark Recchi bylo v pondělí slavnostně uvedeno do hokejové Síně slávy v Torontu. Sedmičku oceněných doplnila bývalá kanadská hokejistka Danielle Goyetteová a v kategorii budovatelů vlastník Bostonu Bruins Jeremy Jacobs a univerzitní kouč Clare Drake.

Kuljomin z Islanders je po operaci a přijde o hokej na půl roku

Tue, 14 Nov 2017 09:50:00 GMT

Hokejisté New Yorku Islanders se budou muset zřejmě až do konce základní části NHL obejít bez útočníka Nikolaje Kuljomina. Ruský hráč se podrobil operaci kvůli neupřesněnému zranění v horní polovině těla a čeká ho zhruba půlroční pauza.

Klubové legendy za mořem? Hašek vládne Buffalu. V popředí je i Jágr

Tue, 14 Nov 2017 05:30:00 GMT

Přestože je letošní sezona NHL v plném proudu, našli si sportovní novináři z prestižního serveru The Hockey News čas a vytvořili seznam padesáti hráčských legend každého klubu. V jednotlivých týmech si v anketě skvěle vedli také Češi. Dominik Hašek opanoval jako velká hvězda minulosti pořadí v Buffalu. Jaromír Jágr a Patrik Eliáš skončili v Pittsburghu a New Jersey shodně třetí. Neztratili se ani další čeští hokejisté. Na Floridě si považují Tomáše Vokouna, v Tampě se nezapomíná na duo Kubina-Prospal.

Jágr znovu bodoval a pomohl Calgary k výhře 7:4

Tue, 14 Nov 2017 05:28:00 GMT

Hokejový útočník Jaromír Jágr si v pondělním utkání NHL proti St. Louis připsal asistenci a pomohl Calgary k výhře 7:4. Druhý nejproduktivnější hráč v dějinách NHL bodoval podruhé za sebou a ze zápasu si odnesl tři plusové body v bilanci plus/minus.

Rutta v NHL září, dal gól a přidal dvě asistence. Uspěl i Hertl

Mon, 13 Nov 2017 08:21:00 GMT

Obránce Jan Rutta si připsal gól a dvě asistence, ale domácí porážce hokejistů Chicaga v nedělním utkání NHL s New Jersey 5:7 nezabránil. Sedmadvacetiletý zadák skóroval poprvé od 9. října a byl vyhlášen třetí hvězdou zápasu. Blackhawks prohráli potřetí za poslední čtyři utkání. U jedné branky vítězů asistoval Pavel Zacha, který v předchozím zápase vypadl ze sestavy. Tomáš Hertl pomohl nahrávkou k výhře San Jose 2:1 v Los Angeles.

Hertl pomohl gólem k výhře San Jose, ve Stockholmu uspěla Ottawa

Sun, 12 Nov 2017 08:06:00 GMT

UVNITŘ VŠECHNY VÝSLEDKY. Útočník Tomáš Hertl nasměroval v NHL gólem a dvěma přihrávkami San Jose k výhře 5:0 nad Vancouverem a stal se druhou hvězdou zápasu. Skóroval téměř po měsíci a byl jediným českým hokejistou který bodoval ve dvanácti utkáních sobotního programu soutěže.

Jágr v Calgary: Jsem jak hezká holka, všichni na mě koukají

Sat, 11 Nov 2017 16:21:00 GMT

Přestože patří mezi legendy, v létě si dlouho hledal angažmá. Nakonec zamířil do Calgary, kde se opět snaží dokázat, že je i ve svém věku platný. Naposledy se Jaromír Jágr předvedl proti Detroitu, Plamenům pomohl k výhře gólem a asistencí. I když dlouho laboroval se zraněnými třísly, pobyt v Kanadě si zatím užívá. "Je vidět, že lidi jsou velcí fanoušci. Hokej je pro ně všechno. Na stadionu je pořád plno. Je to znát i mimo," popisuje česká hokejová ikona.

Šipačov definitivně skončil za mořem a vrací se do Petrohradu

Sat, 11 Nov 2017 10:47:00 GMT

Ruský útočník Vadim Šipačov se po předčasném konci kariéry v NHL vrátil do Petrohradu, v němž hrál od roku 2013. Třicetiletý centr podepsal s úřadujícím vítězem Gagarinova poháru a suverénně nejlepším týmem sezony kontrakt do konce tohoto ročníku.

Pastrňák hrdinou i břídilem. Jak na tom byli ostatní Češi?

Sat, 11 Nov 2017 06:30:00 GMT

Hokejový útočník David Pastrňák vstřelil v pátečním utkání NHL desátý gól sezony, díky kterému získal Boston v Torontu bod za prohru 2:3 v prodloužení.