Subscribe: Týden
Added By: Feedage Forager Feedage Grade A rated
Language: Czech
Tags:
ale  evropské ligy  evropské  fotbalisté  hřišti  ligy mistrů  ligy  mistrů  osmifinále ligy  osmifinále  proti  před  trenér
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Fri, 23 Feb 2018 06:45:00 GMT

Trenér Pavel Vrba si po výhře 2:0 v odvetě 2. kola Evropské ligy nad Partizanem Bělehrad pochvaloval, jaké zlepšení udělali plzeňští fotbalisté v defenzivě oproti dvěma nedávným porážkám s pěti inkasovanými góly v zimní přípravě. Postupu do osmifinále soutěže si cenil stejně jako před pěti lety, kdy s Viktorií prošel přes úvodní kolo jarní vyřazovací fáze pohárů poprvé. V osmifinále by se nebránil třeba londýnskému Arsenalu.

Skvěle. Plzeň posunula Česko na 13. místo v koeficientu UEFA

Fri, 23 Feb 2018 10:11:00 GMT

Český fotbal se po postupu Plzně do osmifinále Evropské ligy posunul na třinácté místo v žebříčku koeficientu UEFA před Nizozemsko. Nepovedlo se však snížit ztrátu na jedenáctou příčku, která by mohla za rok českému šampionovi přinést přímý postup do hlavní fáze Ligy mistrů za předpokladu, že poslední vítěz soutěže si postup do dalšího ročníku zajistí z vlastní ligy. Rakousko si na jedenácté příčce udrželo odstup díky postupu Salcburku.

Sebevědomá Plzeň. Porazit můžeme i Arsenal! míní Krmenčík

Fri, 23 Feb 2018 05:00:00 GMT

Útočník Plzně Michael Krmenčík přispěl gólem k domácí výhře 2:0 nad Partizanem Bělehrad a postupu do osmifinále Evropské ligy. Čtyřiadvacetiletý fotbalista by v další fázi soutěže nejraději čelil londýnskému Arsenalu, který je však podle něj také k poražení.

Vrba: Je to obrovský úspěch. Důležitá byla trpělivost

Thu, 22 Feb 2018 20:55:00 GMT

Fotbalisté Plzně potřetí v historii postoupili do osmifinále Evropské ligy. V domácí odvetě druhého kola porazili Partizan Bělehrad 2:0 a navázali na úvodní remízu 1:1. V 67. minutě otevřel skóre Michael Krmenčík, v nastavení přidal pojistku střídající Aleš Čermák.

Lazio po kanonádě postupuje, dál jde i Atlético. Neapol končí

Thu, 22 Feb 2018 20:18:00 GMT

Český obránce Michael Lüftner si osmifinále fotbalové Evropské ligy nezahraje. Jeho FC Kodaň podlehl v odvetě na hřišti Atlética Madrid 0:1. Arsenal sice překvapivě prohrál 1:2 se švédským Östersundem, o postup ale nepřišel. Lazio Řím bez větších problémů zareagovalo na prohru z úvodního zápasu na hřišti FCSB (0:1) a v domácím prostředí deklasovalo rumunského soupeře i díky hattricku Cira Immobileho 5:1.

Plzeň zvládla odvetu s Partizanem a po skvělém výkonu postupuje

Thu, 22 Feb 2018 17:50:00 GMT

Boleslav získala posilu do branky. Z Lubině přišel Slovák Polaček

Thu, 22 Feb 2018 17:28:00 GMT

Slovenský reprezentační brankář Martin Polaček se stal posilou fotbalistů Mladé Boleslavi. Vedení klubu ho přivedlo na přestup ze Zaglebie Lubin, kde byl od listopadu 2015 brankářskou jedničkou.

Pilař míří na sever Čech. Plzeň ho poslala na hostování do Liberce

Thu, 22 Feb 2018 11:18:00 GMT

Fotbalový reprezentant Václav Pilař bude z Plzně do konce sezony hostovat v Liberci. Viktoria mu tak dává možnost se rozehrát po zdravotních potížích, kvůli kterým na podzim naskočil jen do čtyř ligových duelů.

Bolt se připravuje s jamajským klubem, fotbal bere vážně

Thu, 22 Feb 2018 10:28:00 GMT

Legendární sprinter Usain Bolt pokračuje v přípravách na fotbalovou kariéru. Před březnovými testy v bundesligové Borussii Dortmund začal trénovat v jamajském klubu Harbour View. Světový rekordman na stovce i dvoustovce se chce ukázat jako střední útočník, i když si původně dělal zálusk na pozici křídla.

Trenér poraženého AS Řím: Dělali jsme školácké chyby

Thu, 22 Feb 2018 09:06:00 GMT

Trenér fotbalistů AS Řím Eusebio Di Francesco po prohře 1:2 v úvodním osmifinále Ligy mistrů na hřišti Šachtaru Doněck těžko skrýval naštvání. Na své hráče se zlobil za pasivní druhý poločas, čehož ukrajinský soupeř využil k obratu. Štvala ho zejména první inkasovaná branka, kdy se obrana nechala vyšachovat dlouhým pasem.

Vrba před odvetou: Musíme se poučit ze zápasu se Steauou

Thu, 22 Feb 2018 04:30:00 GMT

Fotbalisté Plzně budou ve čtvrteční domácí odvetě druhého kola Evropské ligy proti Partizanu Bělehrad hájit úvodní remízu 1:1. Podle trenéra Pavla Vrby si Viktoria musí vzít ponaučení z letního dvojzápasu třetího předkola Ligy mistrů s bukurešťským FCSB. Ten Západočeši venku rovněž zahájili slibně (2:2), ale na svém stadionu prohráli 1:4 a vypadli.

Šachtar zápas otočil, Sevilla hrála s Manchesterem bez branek

Wed, 21 Feb 2018 20:04:00 GMT

Fotbalisté AS Řím s Patrikem Schickem na lavičce prohráli v úvodním duelu osmifinále Ligy mistrů na hřišti Šachtaru Doněck 1:2. Hosté vedli, ale ukrajinský celek ve druhé půli skóre otočil. V druhém dnešním duelu uhrál Manchester United bezbrankovou remízu v Seville. Odvety se hrají 13. března.

Real Madrid i bez Ronalda vyhrál a posunul se na třetí místo

Wed, 21 Feb 2018 19:58:00 GMT

Fotbalisté Realu Madrid i bez odpočívajícího Cristiana Ronalda zvládli dohrávku 16. kola španělské ligy a po výhře 3:1 na hřišti Leganés poskočili v tabulce na třetí místo o dva body před Valencii. Na druhé Atlético Madrid však stále ztrácejí výrazných sedm bodů.

Bundesligové kluby musejí platit za bezpečnost na stadionech

Wed, 21 Feb 2018 18:00:00 GMT

Německý soud vynesl průlomový rozsudek v otázce nákladů na zabezpečení důležitých fotbalových zápasů. Podle soudu nemohou být tyto náklady hrazeny pouze z veřejných prostředků, ale musejí se na nich podílet i kluby.

AC Milán na Evropu nemyslí, chce předstihnout Inter

Wed, 21 Feb 2018 16:00:00 GMT

Kdo by to byl v úvodu sezony řekl... Rossoneri si reálně brousí zuby na ligový skok před Inter. Přitom ještě pár týdnů zpátky patřil tým Luciana Spallettiho k největším kandidátům na titul, zatímco AC se zdánlivě beznadějně trápilo ve středu tabulky a lovilo adepty na post trenéra místo "náhradníka" Gattusa.

Trenér Heynckes o výhře: Žádné tempo a zaujetí. Potom? Jiný Bayern

Wed, 21 Feb 2018 11:37:00 GMT

Přestože fotbalisté Bayernu Mnichov dosáhli na historicky nejvyšší domácí výhru v prvních zápasech vyřazovací fáze Ligy mistrů, našel trenér Jupp Heynckes po vítězství 5:0 v úvodním osmifinále nad Besiktasem Istanbul ve hře týmu rezervy. Nelíbil se mu první poločas, který bavorský gigant po vyloučení hostujícího Domagoje Vidy v 16. minutě ovládl 1:0 až gólem těsně před přestávkou.

Jedna chyba, jinak takřka dokonalý zápas, myslí si trenér Conte

Wed, 21 Feb 2018 09:32:00 GMT

Trenér Antonio Conte označil výkon fotbalistů Chelsea po remíze 1:1 v úterním úvodním utkání osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou za téměř dokonalý. Jeho svěřenci proti favoritovi vedli od 62. minuty po trefě Williana, ale čtvrt hodiny před koncem udělali chybu v obraně, kterou ke svému prvnímu gólu v devátém zápase proti "Blues" využil Lionel Messi.

V poháru chytá Ospina. Musím to akceptovat, říká gólman Čech

Wed, 21 Feb 2018 09:28:00 GMT

Brankář fotbalistů Arsenalu Petr Čech je smířený s tím, že v nedělním finále anglického Ligového poháru proti Manchesteru City ve Wembley bude jen na lavičce a druhou sezonu po sobě přijde o souboj o vítěznou trofej. Český gólman očekává, že stejně jako v předchozím průběhu soutěže nastoupí jeho kolega David Ospina.

Průšvih jak hrom. West Ham údajně porušil antidopingová pravidla

Wed, 21 Feb 2018 05:00:00 GMT

West Ham čelí obvinění z porušení antidopingových pravidel, protože opakovaně uvedl mylné informace o místech pobytu fotbalistů pro potřeby mimosoutěžních kontrol. Za stejný prohřešek loni Manchester City dostal do anglické Fotbalové asociace pokutu 35 tisíc liber (asi milion korun).

Messi zachránil Barcu od prohry, Bayern si pohrál s Besiktasem

Tue, 20 Feb 2018 22:02:00 GMT

Fotbalisté Chelsea remizovali v úvodním osmifinále Ligy mistrů s Barcelonou 1:1 a s katalánským klubem neprohráli poosmé za sebou. V 62. minutě otevřel skóre domácí Willian, ale v 75. minutě srovnal Lionel Messi, který se trefil v devátém utkání proti "Blues" vůbec poprvé. V druhém dnešním duelu Bayern Mnichov využil proti Besiktasi Istanbul přesilovku po vyloučení Domagoje Vidy z 16. minuty a díky dvěma gólům Thomase Müllera a Roberta Lewandowského zvítězil 5:0.

Přestupová bomba! Dočkal míří z Číny do americké MLS

Tue, 20 Feb 2018 14:45:00 GMT

V kariéře fotbalového záložníka Bořka Dočkala dojde v blízké době k velkému zvratu. O služby devětadvacetiletého technika totiž údajně stojí Philadelphia Union hrající nejvyšší americkou soutěž. Český reprezentant by tak mohl udělat výrazný posun vpřed, v jeho současném čínském působišti se mu totiž příliš nedaří. Dle deníku iSport.cz už Dočkal odletěl do Spojených států, aby podepsal novou smlouvu.

Smolný start. Mihálik si v Alkmaaru přetrhal vazy v koleni

Tue, 20 Feb 2018 12:40:00 GMT

Českému fotbalovému reprezentantovi do 21 let Ondřeji Mihálikovi v Alkmaaru předčasně skončila sezona. Bývalý jablonecký hráč, který odešel v zimě do Nizozemska jako ofenzivní posila, si přetrhl vazy v koleně a čeká ho dlouhá pauza. Třetí celek nizozemské ligy o tom informoval na svém webu.

Wolfsburg mění potřetí v sezoně trenéra. Povede jej Labbadia

Tue, 20 Feb 2018 12:23:00 GMT

Fotbalisty Wolfsburgu se pokusí zachránit v bundeslize Bruno Labbadia, v této sezoně je v klubu už třetím trenérem. Nahradil Švýcara Martina Schmidta, jenž v pondělí rezignoval po pěti měsících a jen pěti výhrách.

Šílenost! Agüero se popral s fanouškem, na hřišti zasahovala policie

Tue, 20 Feb 2018 10:00:00 GMT

UVNITŘ VIDEO. Osmifinále slavného anglického FA Cupu přineslo obrovské překvapení. Manchester City, jeden z favoritů na celkový triumf, totiž padl na hřišti třetiligového Wiganu. Pravé drama ale nastalo až po závěrečném hvizdu. Fanoušci domácích totiž samou radostí z překvapivého postupu vtrhli na hřiště. Jeden z nich se dokonce dostal do šarvátky se Sergiem Agüerem, jenž ho udeřil pěstí. Na hřišti pak musela zasahovat i policie.

Liga mistrů: Chelsea vyzve Barcelonu, Bayern přivítá Besiktas

Tue, 20 Feb 2018 04:30:00 GMT

Fotbalisté Barcelony v Londýně rozehrají osmifinále Ligy mistrů proti Chelsea, která nepatří mezi jejich oblíbené soupeře. Katalánci od února 2006 neporazili "Blues" v sedmi zápasech elitní soutěže. Ve druhém úterním osmifinále Bayern Mnichov přivítá Besiktas Istanbul.

PSG uctilo čínský nový rok. Hráči měli jména na dresech v mandarínštině

Tue, 20 Feb 2018 04:00:00 GMT

Čína a další země východní a jihovýchodní Asie oslavily příchod nového lunárního roku. Po loňském roce, který byl ve znamení Kohouta, převzalo 16. února vládu jiné zvíře, Pes. Příchod čínského nového roku je tradičně spjat s velkými oslavami po celém světě.

Královec chyboval. V Jablonci se penalta pískat neměla

Mon, 19 Feb 2018 16:24:00 GMT

Fotbalisté Jablonce neměli v sobotním utkání 17. kola první ligy s Teplicemi kopat pokutový kop, který jim zajistil vítězství 2:1. Komise rozhodčích se na svém dnešním zasedání shodla, že sudí Pavel Královec pochybil.

Příjemný šok pro Juventus. Buffon chce hrát i v další sezoně

Mon, 19 Feb 2018 13:20:00 GMT

Je jednou z největších fotbalových legend. Italský brankář Gianluigi Buffon, jenž momentálně ve slavném turínském Juventusu hraje už svou sedmnáctou sezonu, však přednedávnem zlomil srdce mnoha svým fanouškům. Celému světu totiž ohlásil, že po tomto ročníku ukončí profesionální kariéru. Nyní ale připustil, že ještě jeden rok navíc by mohl zvládnout, čímž šokoval nejednoho příznivce.