Subscribe: Václavek WEBLOG - CD
http://petr.vaclavek.com/?rss=1&category=CD
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
areál  encyklopedie vesmíru  jsem  který  lednicko valtický  pak byste  pak  při tom  při  valtický areál  vesmíru  vám při  vám 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Václavek WEBLOG - CD

Václavek WEBLOG - CDÚtržky ze světa webdesignuPublished: Fri, 24 Nov 2017 13:35:40 GMT

 Encyklopedie vesmíru

Fri, 20 Jan 2006 16:06:00 GMT

(image) Chtěli jste někdy opustit Zemi a prozkoumat neznámý vesmír, který se kolem ní nachází, dozvědět se něco z historie vesmíru a jeho průzkumu a nebo alespoň umět okouzlit slečnu svou znalostí hvězdné oblohy na prvním rande? Pak Encyklopedie vesmíru je pro vás přímo stvořená, protože je nabitá informacemi o vesmíru. A to nejen v textové podobě – obsahuje několik desítek animací a videosekvencí, dvě hodiny zvukového záznamu a nepočítaně fotografií.
Valašsko – Rožnov pod Radhoštěm

Tue, 13 Dec 2005 08:12:00 GMT

(image) Pokud se vám při slově „Valašsko“ vybaví jen slivovice, pak byste si měli rozšířit své značně omezené obzory a poupravit si názor na tento region. Výborným průvodcem vám při tom může být právě recenzovaný multimediální CD-ROM Valašsko, který je dalším počinem společnosti Infoturist a je srovnatelné s dříve recenzovaným titulem Zahrada Evropy – Lednicko-Valtický areál (Click! 8/2005) od téže firmy.
Fyzika zajímavě - Termika

Wed, 21 Sep 2005 07:00:00 GMT

(image) Máte-li ratolest ve školním věku (na základní či střední škole) a chcete-li aby se přiučila něco fyziky (konkrétně termiky), pak zkuste recenzovaný titul, který nenásilnou formou seznamuje uživatele s touto oblastí fyziky.
Zahrada Evropy - Lednicko-valtický areál

Thu, 15 Sep 2005 09:11:00 GMT

Když se mi dostalo do ruky recenzované multimediální CD, čekal jsem, že bude obsahovat pár fotografií z Lednického zámku a z jeho velké zahrady. Ovšem byl jsem velmi mile překvapen, neboť CD pokrývá nejen mnohem větší oblast, kterou popisuje poměrně hodně podrobně (na nedostatek témat a jejich obsah jsem si vskutku nemohl stěžovat), ale navíc obsahuje opravdu nádherné, vysoce nadprůměrné fotografie.
Cyklotrasy 1.54 Eaglesoft

Tue, 06 Sep 2005 08:34:00 GMT

(image) Jestliže se jako já už teď těšíte na jaro a zejména pak na vyjížďky na kole za pěkného počasí, pak byste se měli začít pomalu připravovat na jarní sezónu. Nemyslím na rotopedu (i když to asi taky), ale spíše vymýšlením tras nad mapou – a klidně vám při tom může pomoci nějaký program – třeba zrovna ten, jehož recenzi právě čtete.