Subscribe: REJ.cz - fotokoutek
http://sumpersky.rej.cz/rss/092/fotokoutek/
Preview: REJ.cz - fotokoutek

REJ.cz - fotokoutek



Novinky na Rej.cz snadno a rychle až k Vám!



 



Bezpečák: Cyklostezka Rapotín-Šumperk

Tue, 21 Nov 2017 03:08:36 +0100

Cyklostezka nemá zábradlí proti pádu do hloubky. Pokud jedete na kole a najedete na okraj stezky, můžete nastat škaredý pád do hloubky 0,5m a zranění. Dál směrem do Rapotína u autoservisu jsou v okraji stezky otvory na zábradlí. Stezka není bezpečná.



Jirka: Volnočasové hřiště

Fri, 17 Nov 2017 07:57:10 +0100

na cyklostezce poblíž Hněvkova.



Tomáš: Listopad na Lužné

Tue, 14 Nov 2017 13:53:03 +0100

Sněhový poprašek začíná někde u konce Bratrušova, na Lužné už je skoro regulérní zima.



Petra: Hněvkovský rybník

Mon, 13 Nov 2017 11:48:31 +0100

Hněvkovský rybník



Jirka: Bezdomovci u Mor.Sázavy

Sun, 12 Nov 2017 10:38:16 +0100

a na obrázku 3 a 5,nepořádek který po nich zbyl.



f2: 1250 m

Fri, 10 Nov 2017 20:43:40 +0100

1250 m



Anonym: Česká (ne)logika

Fri, 10 Nov 2017 20:38:14 +0100

Přeznačkováno



Zdeněk: Sudkovský rybník

Fri, 10 Nov 2017 06:02:59 +0100

Ráj rybářů...



Jirka: Sobotní hon u Kolšova

Tue, 07 Nov 2017 08:10:51 +0100

Sobotní hon u Kolšova



Anonym: Hradec Králové

Mon, 06 Nov 2017 23:48:40 +0100

Moderní a čisté autobusové nádraží. Pěkně upravené čekárny a dostatek laveček pro čekající. Moderní a čisté autobusové nádraží. Pěkně upravené čekárny a dostatek laveček pro čekající. Nádraží v Šumperku či Olomouci je ostuda regionu.



Anonym: Hradec Králové

Sat, 04 Nov 2017 20:39:29 +0100

V Šumperku mohou jen Hradci závidět tak moderní a krásné autobusové nádraží. Město Šumperk je celkově oproti Hradci děs a hrůza.



Jirka: Hoštejn

Thu, 02 Nov 2017 10:56:13 +0100

Zřícenina hradu a památník železnice.



Jirka: Drancování lesů.

Mon, 30 Oct 2017 08:59:58 +0100

A co bude následovat po vichřici minulých dnů?A pro autora předešlého snímku podotýkám aby se označil jiným nickem nebo alespoň přidal číslici.Můj snímek to zásadně není a ještě ty přiblblé názvy,to mi opravdu žaludek nebere.



Ova: Ostnatý drát

Sun, 29 Oct 2017 16:24:36 +0100

Symbol útlaku a nesvobody



Jirka: Podzim u vody

Thu, 26 Oct 2017 11:00:54 +0200

Podzim u vody



Jiřík: Vyhozené peníze

Wed, 25 Oct 2017 22:10:22 +0200

Křižovatku by nikdo bez červeného patníku nepoznal.



Tomáš: Černé kameny

Fri, 20 Oct 2017 10:03:09 +0200

Tak trochu jsem doufal v lepší výhledy, ale mlha valící se z šumperského "kotle" přes hřeben je všechny zakryla. Na Černé kameny nevede turistická značka, chce to projít ze Skřítku kolem Skřítecké rokle, pak se dát pěšinkou vlevo a následně doprava. Od motorestu je to asi tříkilometrová procházka mírným stoupáním.



Nešumperák: Už je uklizeno

Thu, 19 Oct 2017 15:49:14 +0200

Pod vodou je místa dost....



Jirka: Teenageri na projížďce

Thu, 19 Oct 2017 09:34:10 +0200

podzimní krajinou u Leštiny.



Jarda: Podzimní odpoledne

Tue, 17 Oct 2017 09:28:05 +0200

Podzimní odpoledne