Subscribe: Pixylophone
http://www.pixy.cz/blogg/rss/index.xml
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Czech
Tags:
apple  arthure  blogu  jak  jen tak  jen  jsem  jsme  kafe  kdo  když  mac  nebo  negramotní  někdo  podpora  pokud  tak  vítej 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Pixylophone

PixylophonePetr Staníček (aka -pixy-) - nepravidelný zápisníkLast Build Date: 15 Nov 2007 20:17:41 +0100

 Málem bych zapomněl! (Jen tak)
Tento blog "pokračuje" po delší odmlce na sousedních stránkách mého nového blogu Pixynergia. A pár odskoků v mezičase nadjete i na blogu Respektu a ulítlejší zápisky a na adrese Schrödingerova 13. Když jsem nedávno zjistil, kolik lidí stál...Vítej, dgx! (Jen tak)
Pánové, omést pavučiny a vstávat, támhle jde David! Hraješ taroky nebo bridž? Jo aha, takhle... Tak von Arthur zase někam šel. Tak chvilku počkáme, on se brzo vrátí.Vítej, Patricku! (Jen tak)
Arthure, stav na kafe, hosti jdou! Dáme volenej, nebo radši liciťáček?Vítej, Arthure! (Jen tak)
Jaká byla cesta? Dáš si kafe? Polož ten kufr a sedni si, vybalíš později...Zavřeno (Jen tak)
ZAVŘENO P. S.: Web je uzavřen včetně přidávání dalších komentářů na celém webu. Nicméně děkuji všem za přízeň a stay tuned.Bílým šátkem mává, kdo se loučí... (Webdesign)
Vrátil jsem se domů, po týdnu naprostého oproštění se od všech elektronických a informačních vymožeností dneška, jen ve společnosti rodiny, lesů a ostatních krás Telčska. Ještě celý další den, co jsem byl doma, jsem se usilovně bránil zapnout stroje...Jsme negramotní (Jen tak)
Tak nám Ministerstvo s pomocí STEM/MARK vyzkoumalo, jak jsme počítačově negramotní. Četl jsem to už na dovolené v novinách a docela jsem z toho "průzkumu" rostl. Jestliže si banda postmoderních frikulínů se svatým MBA na monstrancích a s o...Nový rychlý servis pro Apple (Apple)
Přímo ostudná podpora a pomalý servis počítačů Apple u nás je pověstná. Zastoupení a podpora pro náš (z pohledu Applu) zapadákov je prachbídné, o firmě CDS raději ani nemluvě. Je proto příjemné zjistit, když se objeví někdo, kdo to dělá lépe. Brněns...Hledám hlídače diskusí (Jen tak)
Znáte to - projdete si svých deset dvacet oblíbených webů či blogů a tu a tam utrousíte nějaký komentář. A za den dva by vás zajímalo, jestli k němu někdo něco nepřipsal, jestli jste nenapsal kravinu a někdo vás neopravil, jak se vyvíjí zajímavá dis...Chcete se podrobně seznámit s Mac OS X? (Apple)
Pokud ano, na Rootu dnes vyšel závěrečný díl dvanáctidílného seriálu "Mac OS X je taky Unix". Pokud se máte zájem dozvědět, jaká jsou střeva tohoto operačního systému, jak v něm co funguje a jak je to uděláno, neznám lepší a přehlednější z...