Subscribe: REJ.cz - fotokoutek
http://sumpersky.rej.cz/rss/2/fotokoutek/
Preview: REJ.cz - fotokoutek

REJ.cz - fotokoutek



Novinky na Rej.cz snadno a rychle až k Vám!



 



Jirka: Lednové stmívání

Fri, 19 Jan 2018 08:46:06 +0100

Lednové stmívání



zdeněk: Petrovka

Thu, 18 Jan 2018 05:40:36 +0100

Sněhu do 20cm....



???: ???

Sun, 14 Jan 2018 10:07:20 +0100

???



f2: Odpočinek

Wed, 10 Jan 2018 13:28:35 +0100

Odpočinek



Jirka: V Praze se močí na celou ČR.

Sun, 07 Jan 2018 10:39:04 +0100

Omlouvám se,Rarach zavítal do Vatikánu a já zavítám do Prahy.Nehorázné dílo sochaře Davida Černého před vstupem do muzea Franze Kavky,dvě postavy v nadživotní velikosti močí na celou republiku,vrchol nevkusu ukazující na vztah autora k zemi kde se narodil,která mu umožnila studia a navíc mu ještě umožňuje prezentovat toto na veřejnosti.Dovolil jsem si menší úpravu,ať si močí na Prahu,tam je to na místě.Když mu to platí alespoň jim to vrátí touto cestou.



Jirka: Ptáci

Sun, 07 Jan 2018 08:46:16 +0100

pro Petra B.



Rarach: Katoličtí koledníci na návštěve katolické banky Vatikán

Sun, 07 Jan 2018 07:29:30 +0100

V katolickém Ústavu pro věci víry ve Vatikánu má katolická církev uloženo přes 4 MILIARDY US dolarů ...



Jirka: Co asi říkají letošní zimě?

Sat, 06 Jan 2018 08:07:32 +0100

Co asi říkají letošní zimě?



Ježíšek: PF 2018

Thu, 28 Dec 2017 23:29:24 +0100

Vše nej



Jirka: Vánoční a novoroční přání.

Wed, 20 Dec 2017 08:24:39 +0100

Vánoční a novoroční přání.



Jirka: Adventní čas.

Sat, 16 Dec 2017 07:49:24 +0100

Adventní čas.



Zdeněk: Česko zpívá koledy s Deníkem

Thu, 14 Dec 2017 07:10:44 +0100

Šumperku 13.12.2017



J.: Vřesová Studánka

Wed, 13 Dec 2017 17:50:42 +0100

Nevím jak bude nová kaplička vypadat, ale přikládám foto obětního stolu, který je tam už od září t.r.



H.: Co zbylo...

Tue, 12 Dec 2017 21:48:23 +0100

Co zbylo...



f2: 1240 m

Sun, 10 Dec 2017 00:45:31 +0100

1240 m



Zdeněk: Mikuláš na radnici...

Tue, 05 Dec 2017 19:19:57 +0100

Šumperku 5.12.2017



Pepa: Flora 2017

Mon, 04 Dec 2017 21:53:25 +0100

Flora 2017



petr buchta: Re: pohled z Humence na Zábřeh

Mon, 04 Dec 2017 13:54:41 +0100

Tento snímek byl oceněn....



Jirka: Podzimní Zábřeh z Humence

Mon, 04 Dec 2017 09:32:34 +0100

Podzimní Zábřeh z Humence



petr buchta: pohled z Humence v Zábřehu..

Sun, 03 Dec 2017 12:30:03 +0100

V pozadí Praděd