Subscribe: Index - Tech blog
http://index.hu/tech/blog/rss/
Preview: Index - Tech blog

Index - Tech blog cikkek





 



Röntgenes lett az IKEA-katalógus

Tue, 18 Sep 2012 11:46:00 +0200

Egy mobilalkalmazással a bele lehet pillantani a bútorok belsejébe.






Ötletből cég egy hétvége alatt

Wed, 28 Mar 2012 13:08:00 +0200

Jelenleg 100-200, mintegy 5-20 főt foglalkoztató startup működik a hazai piacon.



Robbanás előtt a startuppiac

Wed, 07 Mar 2012 11:48:00 +0100

Idén is lesz startupverseny a BarCamp konferencián, két éve 1,5 millió euró tőkéhez jutott a győztes.



Idén is lesz startupverseny a BarCamp konferencián

Thu, 23 Feb 2012 13:45:00 +0100

A 2010-es győztes, a Pocketguide 1,5 millió euró tőkéhez jutott.



Amerikába mennek a legjobb startupok

Thu, 16 Feb 2012 16:05:00 +0100




Obama megjelent a Tumblr-en

Mon, 24 Oct 2011 22:42:00 +0200

Az amerikai elnök csapatának nagy tervei vannak, a nyitóposztban a trolloknak is üzentek.



Nem megy az iOS5-frissítés az Apple-nél

Thu, 13 Oct 2011 10:16:00 +0200

A szerverek összeomlottak a megnövekedett forgalom alatt, a cég pár nap türelmet kér.



Boltokban a világ leggyorsabb processzora

Wed, 12 Oct 2011 12:12:00 +0200

A nyolcmagos AMD FX már a megjelenése előtt bekerült a Guinness-rekordok közé, olcsóbb és gyorsabb is, mint az Intel csúcsprocesszorai.



Szerelmi vallomást rejtettek a népszámlálási súgóba

Mon, 03 Oct 2011 21:45:00 +0200

A KSH által működtetett oldal üresnek látszó utolsó sorait kijelölve megjelenik a titkos üzenet.



Zuckerberg tényleg használja a Facebookot

Mon, 03 Oct 2011 14:07:00 +0200

Szinte azonnal reagált az ezt megkérdőjelező üzenetre. Vagy csak reklám az egész.



Konferencia a webes trendekről

Tue, 27 Sep 2011 10:08:00 +0200




Csökken a magyar mobilosok száma

Fri, 23 Sep 2011 12:58:00 +0200

Száz emberre 117 aktív SIM-kártya jut.



Ingyenes programok hozzák a mobilos alkalmazások bevételeinek felét

Wed, 21 Sep 2011 16:10:00 +0200

A mikrotranzakciós modell sokkal nagyobb üzlet, mint a fizetős alkalmazásoké, mégis kevesen alkalmazzák.



Hekkertámadás ért egy japán katonai céget

Mon, 19 Sep 2011 10:00:00 +0200

A Mitsubishi Heavy Industriestől nukleáris projektek adatait lophatták el.



Szent-Györgyi Albertre emlékezik a Google

Fri, 16 Sep 2011 09:45:00 +0200

Ez a második olyan magyar vonatkozású doodle, amely az egész világon minden felhasználó gépén megjelenik.



Újabb forgalmi rekordot döntött a Twitter

Wed, 31 Aug 2011 11:49:00 +0200

Az MTV díjátadó gálája alatt másodpercenként 8868 twit született arról, hogy Beyonce terhes.



A brit a legpontosabb atomóra

Tue, 30 Aug 2011 08:19:00 +0200

138 millió év alatt siethet vagy késhet egyetlen másodpercet.



A vécé az okostelefonok réme

Wed, 24 Aug 2011 14:40:00 +0200

Egy felérés szerint minden ötödik felhasználó ejtette már véletlenül a mobilját a toalettbe.



Ipadeket kapnak az amerikai pilóták

Wed, 24 Aug 2011 10:12:00 +0200

Több légitársaság is táblagépekkel szereli fel az utasszállítók személyzetét.



Korlátozzák az internethasználatot Üzbegisztánban

Thu, 11 Aug 2011 10:47:00 +0200

A 65 fontosabb oroszországi internetes híroldalból 29 nem volt elérhető csütörtökön.



15 éves brit diáklány lett az Excel-világbajnok

Fri, 05 Aug 2011 14:48:00 +0200

A Microsoft versenyén 228 ezren indultak 57 országból.



Kitiltják az iPadet az orosz államigazgatásból

Tue, 02 Aug 2011 13:43:00 +0200

A kormány szerint a tablet nem biztonságos, inkább a Blackberry Playbookot választják helyette.



Feltörték a norvég tömeggyilkos Twitterét

Mon, 01 Aug 2011 16:00:00 +0200

Pár órán át a hekkerek üzengettek rajta, aztán letörölték az egészet.






500 dollárt ad a Facebook minden biztonsági résért

Mon, 01 Aug 2011 11:08:00 +0200

Programhiba-vadászatot hirdetett a közösségi oldal, a szakértők szerint nagyon alacsony a pénzjutalom.



Perlik a Microsoftot a Kinect miatt

Mon, 25 Jul 2011 16:09:00 +0200

Egy ohioi cég szerint tőlük lopták a 3D mozgásérzékelős játékkontroller technológiáját.









Egy nap alatt egymillió OSX Lion fogyott

Fri, 22 Jul 2011 11:07:00 +0200

Ez erősebb nyitó eredmény az Apple összes eddigi operációs rendszerénél.