Subscribe: Good Contents - Gry komputerowe
http://goodcontents.net/taxonomy/term/168/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
art wars  czytaj dalej  czytaj  dalej gry  dalej  flash  gier  gra  gry flash  gry komputerowe  gry  komputerowe  nie  się  stare gry 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Gry komputerowe

Good Contents - Gry komputerowe

 Disciples III – gra dla dużych chłopców

Wed, 23 Jun 2010 12:40:44 +0200

Mistrzowskie połączenie cech gier RPG oraz strategii turowej, realistyczne animacje i trójwymiarowa oprawa graficzna oraz blisko 200 bohaterów, to tylko niektóre cechy trzeciej już części całego cyklu gier Disciples, uradującej z pewnością każdego dużego chłopca.

czytaj dalej
Aby wakacje nie były nudą- najnowsza gra Toy Story 3

Mon, 14 Jun 2010 16:36:32 +0200

Niestety nie każde dziecko tego lata będzie miało przyjemność wyjechać z rówieśnikami na kolonie lub z rodziną na wieś. Na szczęście alternatywą dla wakacji na osiedlowym podwórku może być niezwykły świat bajek, w których nie znajdziemy przemocy, które uczą, bawią i dostarczają niezapomnianych przeżyć.

czytaj dalej
Art of Wars - gra onlie

Mon, 04 Jun 2007 22:36:12 +0200

Czym jest Art Of Wars?

czytaj dalej
Gry do pobrania

Sun, 02 Apr 2006 00:45:18 +0200

Gry mogą mieć charakter zarówno fizyczny (gra w piłkę nożną) jak też umysłowy (szachy) bądź hazardowy (poker). Wiele gier ma charakter pośredni między tymi kategoriami. Większość gier, choć nie wszystkie, ma charakter konkurencyjny i celem gracza bądź grupy graczy jest pokonanie pozostałych uczestników.

Innym znaczeniem słowa gra jest model matematyczny, gry w którym uczestniczy kilku graczy starających się uzyskać dla siebie jak najlepszy wynik. Modele takie odwzorowują dobrze wiele sytuacji ekonomicznych, biologicznych i innych. Dział matematyki zajmujący się tymi grami to teoria gier.

czytaj dalej
Gry flash

Fri, 31 Mar 2006 23:56:19 +0200

Ostatnimi czasy furorę w Internecie robią gry flash. Część z nas nie wie zapewne, z czym mamy do czynienia - dlatego pozwolę sobie przytoczyć prostą definicję tego słowa.

Gry flash - małe, wykonane w technologii flash animacje komputerowe, zwykle zawierające treści mające rozśmieszyć ich odbiorcę. Często interaktywne, zaopatrzone w dźwięk i reagujące w sposób bezpośredni na poczynania odbiorcy.

czytaj dalej
Stare gry

Fri, 31 Mar 2006 14:01:00 +0200

Historia gier komputerowych sięga aż od 1952 roku do dnia dzisiejszego... I tak ,,sięgać" będzie pewnie jeszcze przez wiele lat i wieków, aż do końca świata...
Gdybyśmy chcieli napisać wszystko o grach komputerowych, nie starczyłoby pewnie miejsca na serwerze, bo ten dokument ważyłby tak dużo, że mięłyby wieki, zanim by się załadował... Dlatego ten obszerny temat streszczę w 1 zdaniu.

Abandonware stare gry download.

Gry komputerowe - realizacja pomysłu gry w formie interaktywnego programu komputerowego, będąca podgatunkiem aplikacji komputerowych. Tak właśnie można byłoby to wszystko opisać...

czytaj dalej