Subscribe: Good Contents - reklama
http://goodcontents.net/taxonomy/term/861/9/feed
Preview: Good Contents - reklama

Good Contents - reklama

 Kampania Grecos Holiday z Anną Wyszkoni

Thu, 02 Jun 2011 11:13:32 +0200

Biuro podróży Grecos Holiday, specjalizujące się w organizowaniu wyjazdów do Grecji, przygotował pierwszą zakrojoną na szeroką skalę kampanię reklamową, która wystartowała 20 maja 2011r.

Liczba klientów biura, istniejącego na polskim rynku od 2005r., z roku na rok zwiększa się – obecnie z bogatych ofert Grecos Holiday korzysta ok. 40 tys. osób.

czytaj dalej
Flaga reklamowa, wiecznie powiewająca

Sun, 18 Jan 2009 10:54:25 +0100

Na polskim rynku flagi reklamowe stanowią jeden z najczęściej wykorzystywanych elementów zewnętrznej reklamy wizualnej. Możliwości i rodzajów flag jest więc mnóstwo, bo wraz z zainteresowaniem nabywców, firmy zajmujące się tworzeniem i produkcją flag zaczęły rozwijać swoje produkty aby jak najpełniej spełnić oczekiwania nabywców.

czytaj dalej
Promocja stron internetowych

Sun, 14 Oct 2007 19:19:44 +0200

Może zastanawiasz się co to jest pozycjonowanie i optymalizacja? A może słyszałeś różne dziwne opinie na temat pozycjonowania? A może pragniesz lepiej rozreklamować swoją stronę? A może bardzo mało osób odwiedza Twoją stronę?
Jeśli któraś z odpowiedzi brzmi tak, zapraszam Cię do lektury poniższego tekstu.
Promocja stron internetowych
Pozycjonowanie, w dużym uproszczeniu, oznacza ustawienie witryny na pierwszych pozycjach wyszukiwania dla wybranej wyszukiwarki (np. google lub onet).

czytaj dalej
Jesteśmy nabijani w butelkę

Wed, 15 Aug 2007 07:06:52 +0200

„Woda pełna zdrowia" słyszymy miły zachęcający głos wydobywający się z głośnika telewizora. „Woda zdrowia ci doda" słyszymy przełączając na inny program ratując się w ten sposób przed zalewającymi nas reklamami. Będąc jednak w sklepie zastanawiamy się jednak, jaką to wodę kupić. Niejednokrotnie wybieramy tę reklamowaną, ponieważ na etykiecie można przeczytać ile to związków mineralnych w niej się znajduje. A lista takowych związków mineralnych wciąż się wydłuża ku naszemu zadowoleniu i firm, które takowe sprzedają.

czytaj dalej