Subscribe: Download CHIP.eu - New Reviews Kategoria: Internet i Sieci
http://download.chip.eu/pl/rss/rss_feed_pl_229709.xml?mode=1&category=117
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
ale  bardzo  download  internet  jest  lub  można  nie  polecam  program jest  program  prosty obsłudze  się  software  tego  że 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Download CHIP.eu - New Reviews Kategoria: Internet i Sieci

Download CHIP.eu - New Reviews Kategoria: Internet i SieciNew Reviews Kategoria: Internet i SieciPublished: Wed, 29 Apr 2015 21:50:56 GMT

Last Build Date: Wed, 29 Apr 2015 21:50:56 GMT

 Polecam!

Sun, 12 Jan 2014 22:54:18 GMT

Świetny program! Na pewno najlepszy program do budowy drzewa genealogicznego. Największą zaletą programu jest to, że nie trzeba za nie go płacić, wystarczy kilka kliknięć myszką i program jest zainstalowany na komputerze! Plusem jest także łatwość interfejsu i edycji naszego drzewa. Każda funkcja jest "pod ręką". Już bardziej ozdobną, ale i potrzebną funkcją jest tworzenie wykresów, są bardzo zgrabne jednocześnie mieszcząc wiele informacji :) Serdecznie polecam! Download: Family Tree Builder 5.0(image)


(image) (image)Gra ponadczasowa

Sat, 04 Jan 2014 10:53:43 GMT

Little Fighter 2 to popularna, darmowa bijatyka, stworzona w roku 1999 przez Martiego Wonga i Starsky'ego Wonga. Oficjalną i największą polską stroną jest www.lf2.jcj.pl LF2 umożliwia rozgrywkę do 4 osób na jednym komputerze lub do 8 przy grze przez internet. Można także grać z komputerowymi przeciwnikami. Postacie w Little Fighterze mogą być poruszane przy użyciu klawiatury lub pada. Sterowanie opiera się na 4 klawiszach kierunkowych - góra, dół, prawo i lewo, oraz 3 klawiszach akcji - atak, skok, obrona. Atakowanie postaci powoduje utratę jej punktów życia, przedstawionych w postaci czerwonego paska na górze ekranu. Każdy bohater może wykonywać także ataki specjalne, przeznaczając na to punkty magii (manę). Takie ciosy powstają poprzez wstukanie odpowiednich kombinacji klawiszy. Download: Little Fighter II 2.0(image)


(image) (image)Nawet, nawet

Sun, 17 Nov 2013 06:52:41 GMT

Bardzo prosty w obsłudze i konfiguracji program. Instalacja ogranicza się jedynie do 3 kliknięć. Niestety sama instalacja lubi kończyć się błędem pobierania i trwa wielokrotnie dłużej niż np. Eset'a. Ewolucja programu idzie w dobrą stronę ale jeszcze nie jest to czego bym oczekiwał. Jeżeli chodzi o pozom ochrony to wygląda to b. dobrze. Av-test.org w kategorii ochrona przyznała Bitdefenderowi maksymalną ocenę - 6. Równie wysoką ocenę uzyskał F-secure, Trend micro i Gdata. Przewidywane ceny pakietu na 1 stanowisko są moim zdaniem stanowczo za wysokie (130zł) ale też nie odbiegają od cen konkurencji (gdata IS na rok 115zł). Ja osobiście polecam korzystanie z darmowych rozwiązań jak Comodo Internet security, czy Avas (dobry wynik w av-test - 5 ale w darmowej wersji brak firewalla). Download: BitDefender Internet Security 2014(image)


(image) (image)PIECE OF SH*T CRAP BULLSH*T SOFTWARE

Mon, 02 Sep 2013 08:33:05 GMT

Why CHIP even keeps such software? this is ridiculously full of malware C R A P! fu**in idiots i dont have time to play with fuckin software that keeps changing everything in my Chrome/IExplorer. I REVO Uninstalled it, cleaned registry, cleaned everything manualy from Chrome/IExlporer and that motherfuckin software keeps trying to still install everytime. You have to watch out, because those jewish bastards from that company hides CRAP even under "YES" button when this software asks "Do you want to uninstall". Dont fuckin waste ur time - DONT INSTALL THIS PIECE OF SHIT CRAP. CHIP -> you mothefcu**rs! DELETE it from ur severs u idiots! :P Download: WinX Free FLV to MP4 Converter 4.1.5(image)Trustport Antywirus najlepszym antywirusem

Sun, 01 Sep 2013 03:29:51 GMT

Tak,polecam go. Duża liczba dostępnych funkcji, działa bez problemu na słabym komputerze, świetna heurystyka i Firewall. Program można dostosować do własnych potrzeb. Super, super i jeszcze raz Trustport! Jednak na zakończenie pozwolę sobie wypunktować Zalety: szereg mechanizmów ochronnych, od trzech skanerów na żądanie po czułą heurystykę.Szybkie skanowaniemoże być w pełni automatyczny, lub mocno pytający. Jest w stanie łagodnie traktować aplikacje lub blokować uruchomienie każdej sobie nieznanej. Podsumowując program dla każdego.Duża ochrona prywatnościSkan dysków Usb i zarządzanie urządzeniamiSzyfrowanie danych, niszczenie plikówKontrola rodzicielska -łatwe ustawieniaOchrona www broni przed znanymi wirusami (nie ma możliwości zapisu ich na komputer)ładny interfejs, prosta obsługapełna ochrona poczty e-mailduży postęp w porównaniu do wersji poprzedniejniska cenaantywirus "USB"mnogość funkcji Download: TrustPort Antivirus 13.0.4.5077(image)


(image) (image)Przydatna maszyna

Sat, 24 Aug 2013 20:20:42 GMT

Program jest prosty w obsłudze, pogłębia w nas chęć poznania C# oraz ma wbudowany kompilator, więc utworzone projekty można od razu wgrywać gdzie się chce. Co prawda nie polecam go do uczenia się języka C#. Najlepiej robić to w notatniku bądź notepadzie++. Jedyną wadą jest to, że gdy przestawiamy jakikolwiek element nie możemy robić tego dynamicznie, gdyż program "dorównuje" od razu do pozostałych guzików, obrazków etc. Rozwiązaniem tego problemu jest znalezienia opcji położenia obiektu i powolne dopasowanie go do chcianego miejsca. Download: Microsoft Visual C# 2008 Express 9.0(image)łyknięci przez Google

Thu, 13 Jun 2013 04:52:41 GMT

3 lata temu połknął ta aplikację Google, ale jak widać obecnie, nie jest ona przez giganta rozwijana, a szkoda. Ktoś wie coś więcej na ten temat poza oficjalną inf ze strony twórców programiku bumptop(kropka)com ? Jest to tego jakieś polskie tłumaczenie lub może można je samemu wykonać? p.s. oceniam na siłę, bo inaczej nie mogę dodać komentarza :/ Download: BumpTop Free 2.00 build 5790(image)Bardzo przydatna.

Sun, 21 Apr 2013 04:53:55 GMT

Jest przydatna, spełnia swoje zadanie, często jest nie potrzebna, ale mało waży, wszystko ok. Download: Glass2k 0.9.2(image)


(image) (image)to nie freeware!

Mon, 18 Mar 2013 00:21:34 GMT

Podana kwalifikacja (jako freeware) jest zupełnie nie prawdziwa - bez licencji za ok 30 dolarów program przekonwertował mi po kilka sekund z każdego utworu (już po skończeniu "niby-konwersji" poinformował co prawda że bez wykupienia licencji konwertuje tylko 50% muzyki - co chyba nie do końca jest prawdą - bo z utworów ponad dwuminutowego zrobił 15 sekund (to przykład bo nie chce mi się rozpisywać - nie warto...) Download: FLAC To MP3 4.0(image)


(image) (image)kto to zestawial??

Wed, 13 Feb 2013 21:57:13 GMT

a gdzie chociazby The Settlers, Dune nie wspominajac juz o Cannon Fodder, glupio troche ze ktos sie zabiera za gry zapominajac na bazie czego powstawaly. a gdzie ruskie jajeczka hahah Download: 100 Najlepszych Gier Wszech Czasów(image)


(image)Rewelacja

Sat, 02 Feb 2013 11:37:34 GMT

Świetny program. Miałam ponad trzysta obrazków w jpg i png - program nie dość, że nie miał z tym problemu to jeszcze skonwertował całość w przeciągu niecałych 2 minut. Polecam Download: Image to PDF 2009 2.51(image)Uszkodzenie

Tue, 22 Jan 2013 12:42:43 GMT

Uszkodził mi Windowsa (Blue scen) Do bani. Windows logon'a uszkodził 0xc0000018 Download: Windows 7 Theme-Pack for XP(image)Bardzo Dobry

Tue, 25 Dec 2012 02:49:45 GMT

Fajny i dokładny jak dla mnie wyraźny zrozumiały polecam również CCleaner319 ;-) Download: Odkurzacz 12.6.0.9(image)


(image) (image)FastStone Capture

Mon, 17 Dec 2012 11:50:15 GMT

Program niestety nie zrobi zrzutu klatki filmowej odtwarzanego na ekranie filmu. Nawet mimo zatrzymania odtwarzania, po zrobieniu zdjęcia obszaru zakreślonego programem np. aktualnę scenę - wynikiem jest całkowicie czarna klatka. Download: FastStone Capture 6.8(image)Łatwe odzyskanie danych

Wed, 12 Dec 2012 18:10:03 GMT

Program WinBuilder w wersji 082 pomaga nam na odzyskanie danych z dysku twardego po uszkodzeniu któregoś z plików systemowych. W kilku krokach można sprawić, że wszystko wróci do normy. Na blogu opisaliśmy pokrótce proces obsługi tego programu. http://vert.info.pl/blog/w/38/uratuj-swoje-dane-dzieki-pendrive-z-windows-7-live-usb-boot Download: Winbuilder 082(image)


(image) (image)Promozione

Sat, 24 Nov 2012 12:10:10 GMT

If you want to unlock your iPhone Visit: www.imei.info Here you can unlock your iPhone and also check unlock status for FREE Download: iPhone Unlock Toolkit 1.0.0.1(image)


(image) (image)Szybki, prosty i po polsku

Fri, 02 Nov 2012 02:19:54 GMT

Program po zainstalowaniu jest po angielsku ale w menu można wybrać język polski. Program jest bardzo prosty w obsłudze więc każdy sobie z nim poradzi. Konwersja z M4A do MP3 to kwestia kilku sekund. Program bez problemu konwertuje pliki z dysku twardego bezpośrednio do wybranego folderu w odtwarzaczu mp3. Tam koledze zmieniło stronę startową w przeglądarce bo nie umie czytać opcji instalatora, w których jest wybór instalacji paska Ask wraz ze zmianą strony startowej - wystarczyło odhaczyć te dwie opcje aby nie zmieniać swojej strony startowej. Download: Free M4a to MP3 Converter 6.1(image)


(image)To dysk internetowy, który po prostu jest wygodny

Fri, 19 Oct 2012 14:18:05 GMT

To dysk internetowy, który po prostu jest wygodny. Oprócz standardowych funkcji, przy pomocy dropbox można też monitorować swój komputer, np. będą w pracy mieć wiedzę co robią dzieci na komputerze domowym, opublikować swoją stronę www (hosting), stworzyć galerię zdjęć. Jeżeli założysz konto korzystając z tego odnośnika: http://db.tt/oYTgSqrE otrzymasz dodatkowo 500MB więcej (i ja również) - dzięki. Download: Dropbox 1.1.35(image)


(image) (image)Most efficient tool

Thu, 11 Oct 2012 13:46:24 GMT

I have already used MDF repair tool. Software are easily repair minor or major damage, corrupt MDF files of MS SQL Server 2000, 2005, 2008 and 2008 r2. I am already registered client for this company. Users should must make a try this tool. Download: Repair SQL 2005 11.07.01(image)Gorąco polecam

Wed, 10 Oct 2012 03:26:31 GMT

Warto polecam, pobrałem zainstalowałem i jestem teraz pewny mój synek nie natrafi na reklamy erotyczne. Przecież całkowicie mu nie zabronię korzystania z komputera. Teraz mam pewność, że mój synek nie otworzy innych aplikacji oraz stron pod moją chwilową nieobecność. Wielkie Gratulacje dla Fundacji za pomysł i realizację. Program bardzo przydatny i bardzo dobrze zrobiony. Brakuje mi jedynie ustalenia czasu jak długo można korzystać z przeglądarki ale tak jest super. Download: Przeglądarka dla dzieci BeSt 4.6.0.0.(image)