Subscribe: Good Contents - bezpieczeństwo
http://goodcontents.net/taxonomy/term/432/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
bezpieczeństwo  czytaj dalej  czytaj  dalej  dla dzieci  dla  dzieci  dziecko  jak  jazdy  mogą być  mogą  nie tylko  nie  się  zabawki dla 
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - bezpieczeństwo

Good Contents - bezpieczeństwo

 Bezpieczeństwo na siedząco, czyli foteliki dla dzieci

Thu, 09 Jul 2009 16:49:42 +0200

Podczas nagłego hamowania samochodu, z chwilą gdy dochodzi do wypadku, nieprawidłowo przewożone w aucie dziecko wylatuje przez przednia szybę z ogromna prędkością. Jak uniknąć takich sytuacji i zapewnić dziecku bezpieczeństwo?

czytaj dalej
Paintball FAQ - Bezpieczeńśtwo Głupcze!

Mon, 23 Mar 2009 01:00:06 +0100

Abecadło: marker, kulki, wycior, spłuczka i insze są ważne ale przede wszystkim - Bezpieczeństwo i Zasady Gry w Paintball (a nie peintbal czy paintbol ;) )

czytaj dalej
Nauka jazdy to nie tylko przepisy i ruszanie pod górkę

Fri, 19 Sep 2008 20:22:10 +0200

Serwis motoryzacyjny technika jazdy powstał blisko 5 lat temu i od tamtej pory skupia miłośników techniki jazdy samochodem, sportów motorowych oraz kursantów nauki jazdy.

Na stronie www.technikajazdy.info znajdziesz wiele przydatnych informacji odnośnie tego jak jeździć samochodem sprawnie, bezpiecznie i w miarę możliwości szybko.

czytaj dalej
Jak właściwie wybrać zabawki dla najmłodszych dzieci?

Wed, 21 Jun 2006 09:32:06 +0200

Bez wątpienia najważniejszym czynnikiem przy wyborze zabawek jest ich bezpieczeństwo dla twojego dziecka. Organizacje konsumenckie wydają szereg publikacji dotyczących tego zagadnienia. Warto zapoznać się z nimi choćby pobieżnie, jeśli mamy dziecko lub pracujemy z dziećmi. Zabawki dla dzieci mogą być bowiem nie tylko źródłem radości ale mogą też niestety stwarzać zagrożenie. Warto wystrzegać się kupowania zabawek używanych, które mogą być uszkodzone lub niesprawne. Dokładnie przyglądaj się zabawkom czy nie maja na przykład luźnych części, które mogłyby zostać połknięte przez dziecko. Pamiętaj, że to właśnie ty stanowisz ostatnia linie obrony dla bezpieczeństwa swojego dziecka. Zawsze zapoznaj się z instrukcją użytkowania zanim przekażesz zabawkę dziecku.

czytaj dalej