Subscribe: Good Contents - Biznes i ekonomia
http://goodcontents.net/taxonomy/term/73/9/feed
Added By: Feedage Forager Feedage Grade B rated
Language: Polish
Tags:
ciała  czytaj dalej  czytaj  dalej  dla  eko  jest  musli orkiszowe  pracy  się  składu ciała  składu  vitako autoryzowany   
Rate this Feed
Rate this feedRate this feedRate this feedRate this feedRate this feed
Rate this feed 1 starRate this feed 2 starRate this feed 3 starRate this feed 4 starRate this feed 5 star

Comments (0)

Feed Details and Statistics Feed Statistics
Preview: Good Contents - Biznes i ekonomia

Good Contents - Biznes i ekonomia

 NEONET w walce o serce

Thu, 08 Dec 2011 10:15:03 +0100

Znana ogólnopolska sieć sklepów sprzedaży hurtowej i detalicznej sprzętu AGD, RTV i IT – firma NEONET – wspiera Fundację Rozwoju Kardiochirurgii im. prof. Zbigniewa Religii w walce o zdrowe serca najmłodszych pacjentów.

czytaj dalej
Musli orkiszowe Bio Raj ponownie nagrodzone

Tue, 31 May 2011 11:29:49 +0200

Musli orkiszowe marki Bio Raj zostało wyróżnione Nagrodą Specjalną Marszałka Województwa Podkarpackiego. Statuetkę wręczono podczas tegorocznych Międzynarodowych Targów Żywności, Produktów i Technik Ekologicznych EKOGALA 2011 w Rzeszowie.

Nagroda, odebrana z rąk samego Wojewody Podkarpackiego, zajęła miejsce obok otrzymanej niedawno statuetki Superprodukt 2010, przyznanej przez redakcję Świata Kobiety.

czytaj dalej
EKO wspiera budowę sztucznej komory serca dla dzieci

Thu, 05 May 2011 12:43:24 +0200

Grupa EKO Holding, jedna z największych sieci handlowych w Polsce, po raz kolejny pomaga najmłodszym. Tym razem, wraz z siecią EKO, każdy z nas może wesprzeć budowę sztucznej komory serca dla dzieci.
Już wielokrotnie sieć EKO angażowała się w lokalne i ogólnopolskie działania wspierające różne instytucje i społeczności. Od lat, zgodnie z zasadą, że właśnie najmłodszych i najsłabszych trzeba otaczać szczególną troską, firma pomaga finansowo domom dziecka, wspiera szkoły i szkolne drużyny czy też dotuje dzieci z biednych rodzin.

czytaj dalej
Finanse osobiste i rozwiązania biznesowe w jednym

Tue, 18 Jan 2011 15:51:26 +0100

Portal portfello.com jest nowatorskim projektem internetowym traktującym o zagadnieniach nowoczesnej bankowości, otaczającego nas świata finansów, oraz poruszającego tematy związane z prowadzeniem własnego biznesu. Istotą projektu jest realizacja w łącznym obszarze edukacyjno-informacyjno-doradczym założonej filozofii: Z myślą o Twoich finansach i rozwiązaniach biznesowych dla Twojej firmy.

czytaj dalej
Szklane szuflady Mebel Rust - nowość

Tue, 06 Jul 2010 09:29:39 +0200

Szuflady w kuchniach Mebel Rust - nowość

Mebel Rust stworzył szufladę idealną dla Ciebie. Hartowane bezpieczne szkło, ozdobione indywidualnym napisem np. „TORINO edition” czy „get satisfied” itp. dodaje meblom szyku i elegancji a przy tym jest łatwe w utrzymaniu czystości. Sprawmy sobie odrobinę luksusu.

czytaj dalej
Vitako- Autoryzowany Dystrybutor Profesjonalnych Urządzeń do Pomiaru i Analizy Składu Ciała

Wed, 21 Apr 2010 15:43:23 +0200

VITAKO- Autoryzowany Dystrybutor Profesjonalnych Urządzeń do Pomiaru i Analizy Składu Ciała pragnie zaoferować Państwu:
• Profesjonalne Analizatory Składu Ciała firm:
 TANITA
 AKERN
 BODYSTAT
 BIODYNAMICS
• wagi medyczne (osobowe, pediatryczne, platformowe),
• domowe wagi/monitory składu ciała firmy TANITA
• wzrostomierze,
• krokomierze,
• monitory aktywności fizycznej,
• fałdomierze
• i inne

Urządzenia oferowane przez VITAKO doskonale nadają się dla:
• instytucji medycznych
• klubów sportowych, fitness,

czytaj dalej
Zimowe atrakcje

Mon, 01 Feb 2010 15:32:39 +0100

Nieuchronnie zbliżają się ferie zimowe. To doskonały czas by wreszcie wypocząć po ciężkiej pracy, dać czas na regenerację nadwerężonym nerwom. O tej porze roku świetnym pomysłem jest kilkudniowy wypad w góry, idealna okazja by aktywnie spędzić czas. Trzeba się liczyć jednak ze sporymi wydatkami, a to wypożyczenie sprzętu, a to wyciąg, więc z tej perspektywy tanie noclegi w górach są wręcz nieodzowne. Dobrze jest poszukać miejsc wcześniej, nawet w grudniu, bo im później, tym o nie trudniej.

czytaj dalej
glazura

Tue, 29 Dec 2009 16:01:49 +0100

Glazura to cienka powłoka ze szkliwa nakładana na wyroby ceramiczne dla nadania im walorów dekoracyjnych, trwałości i zabezpieczenia przed przenikaniem wody. Stosowana do pokrywania płytek ceramicznych, cegieł, kafli piecowych, naczyń itp. Glazura nadaje przedmiotom większą gładkość, połysk i kolor. Oferujemy państwu szybkie i tanie układanie płytek ceramicznych zarówno podłogowych jak i ściennych. Dzieki odpowiednim materiałom możemy to robić zarówno na zewnątrz jak i w pomieszczeniach.

czytaj dalej
Konkurs Pracodawca – organizator pracy bezpiecznej na Opolszczyźnie!

Tue, 22 Dec 2009 17:56:50 +0100

Konkurs Państwowej Inspekcji Pracy Pracodawca-organizator pracy bezpiecznej ma na celu promowanie najlepszych praktyk w zakresie bezpieczeństwa i ochrony pracy. Do tegorocznej, 16. edycji, zgłosiło się ok. tysiąca przedsiębiorców.

czytaj dalej
ESKA TV w telewizji kablowej TOYA

Sat, 12 Dec 2009 19:20:06 +0100

Coraz większy zasięg najbardziej muzycznej z polskich muzycznych telewizji. ESKA TV - pierwszy w Polsce muzyczny kanał nadający w nowoczesnym formacie 16:9 jest już dostępny w telewizji kablowej Toya.

czytaj dalej